Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ranking - Sortert på poeng
Distanser:
v
Poengtype:
FINA-2021
Fra dato:
v
Til dato:
v
Basseng:
Kjønn:
Fra fødselsår: Til fødselsår:
+
-
+
-
Mastersklasse:
v
Krets:
v
Klubb:
v
v
Fra alder: Til alder:
+
-
+
-
Det er kun merkede rader som blir med i eksporten. Klikk på en rad for å merke. Hold ctrl eller shift nede for å merke flere rader.
Nr 
Navn 
Navn 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Tid 
Poeng 
Dato 
Sted 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto HvasBærumsvømmerne2000200m Butterfly1.50,621.50,62
936p
Napoli
19.09.2021
200m Butterfly (25m)
93619.09.2021Napoli25m 
[Utvid]22.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik ChristiansenLambertseter SK19961500m Fri14.30,7814.30,78
923p
Abu Dhabi
21.12.2021
1500m Fri (25m)
92321.12.2021Abu Dhabi25m 
[Utvid]33.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk LøyningBærumsvømmerne200050m Rygg26,4726,47
904p
Napoli
25.09.2021
50m Rygg (25m)
90425.09.2021Napoli25m 
[Utvid]44.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas LiaBærumsvømmerne200150m Butterfly22,5622,56
896p
Kazan
05.11.2021
50m Butterfly (25m)
89605.11.2021Kazan25m 
[Utvid]55.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon JøntvedtBryne SK2003400m Fri3.48,943.48,94
888p
Bergen
03.04.2022
400m Fri (50m)
88803.04.2022Bergen50m 
[Utvid]66.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte HaarsakerBergensvømmerne199350m Bryst26,4426,44
870p
Kazan
06.11.2021
50m Bryst (25m)
87006.11.2021Kazan25m 
[Utvid]77.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg GrindheimHamar IL200050m Bryst27,2027,20
868p
Bergen
03.07.2021
50m Bryst (50m)
86803.07.2021Bergen50m 
[Utvid]88.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja StojkovskiBærumsvømmerne199450m Butterfly23,4523,45
856p
Bergen
04.07.2021
50m Butterfly (50m)
85604.07.2021Bergen50m 
[Utvid]99.
Markus Lie
Norge
Markus LieNorge1995100m Rygg51,0051,00
851p
Abu Dhabi
21.12.2021
100m Rygg (25m)
85121.12.2021Abu Dhabi25mF
[Utvid]1010.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie BråthenLambertseter SK199550m Bryst26,6626,66
849p
Stavanger
31.10.2021
50m Bryst (25m)
84931.10.2021Stavanger25m 
[Utvid]1010.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa ColleouLambertseter SK1993200m Bryst2.22,102.22,10
849p
Kazan
04.11.2021
200m Bryst (25m)
84904.11.2021Kazan25m 
[Utvid]1212.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie HaldenBærumsvømmerne200050m Butterfly25,7625,76
847p
Kazan
06.11.2021
50m Butterfly (25m)
84706.11.2021Kazan25m 
[Utvid]1313.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann BoveyBærumsvømmerne1996200m Bryst2.13,472.13,47
843p
Roma
27.06.2021
200m Bryst (50m)
84327.06.2021Roma50m 
[Utvid]1414.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene RypestølSK Team Sør2001400m Fri4.08,284.08,28
836p
Bergen
24.09.2021
400m Fri (25m)
83624.09.2021Bergen25m 
[Utvid]1515.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls WigdelStavanger SK1999100m Fri50,2150,21
815p
Bergen
11.06.2021
100m Fri (50m)
81511.06.2021Bergen50m 
[Utvid]1616.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær SlyngstadliBergensvømmerne200450m Bryst30,6130,61
812p
Porsgrunn
12.11.2021
50m Bryst (25m)
81212.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]1717.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva KummenLambertseter SK2001200m Bryst2.29,332.29,33
808p
Bergen
06.07.2021
200m Bryst (50m)
80806.07.2021Bergen50m 
[Utvid]1717.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana GorlovaLambertseter SK20031500m Fri16.25,4716.25,47
808p
Porsgrunn
14.11.2021
1500m Fri (25m)
80814.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]1919.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen OlsenStavanger SK20021500m Fri15.11,0915.11,09
806p
Väsby
04.12.2021
1500m Fri (25m)
80604.12.2021Väsby25m 
[Utvid]2020.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon MoeBærumsvømmerne2001100m Rygg55,9055,90
798p
Bergen
02.04.2022
100m Rygg (50m)
79802.04.2022Bergen50m 
[Utvid]2121.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet NæssBergensvømmerne20041500m Fri16.29,7416.29,74
797p
Bergen
25.09.2021
1500m Fri (25m)
79725.09.2021Bergen25m 
[Utvid]2222.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng RefstieBærumsvømmerne2002100m Fri50,6650,66
793p
Stockholm
11.04.2022
100m Fri (50m)
79311.04.2022Stockholm50m 
[Utvid]2323.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth DyrkornBærumsvømmerne2001100m Fri50,7250,72
791p
Bergen
01.04.2022
100m Fri (50m)
79101.04.2022Bergen50m 
[Utvid]2424.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad TobiassenBryne SK200250m Butterfly23,5323,53
789p
Porsgrunn
11.11.2021
50m Butterfly (25m)
78911.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]2525.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes LaskerudBergens SC2004100m Fri50,7950,79
787p
Stockholm
11.04.2022
100m Fri (50m)
78711.04.2022Stockholm50m 
[Utvid]2626.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari MoenLambertseter SK2004200m Fri1.59,651.59,65
786p
Bergen
25.09.2021
200m Fri (25m)
78625.09.2021Bergen25m 
[Utvid]2727.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik LorentzBergens SC2004100m Butterfly59,1959,19
785p
Porsgrunn
11.11.2021
100m Butterfly (25m)
78511.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]2828.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona BergeliBærumsvømmerne200350m Rygg27,7827,78
782p
Holmen
12.02.2022
50m Rygg (25m)
78212.02.2022Holmen25m 
[Utvid]2929.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten BøenOI Svømming199750m Butterfly24,2224,22
777p
Bergen
04.07.2021
50m Butterfly (50m)
77704.07.2021Bergen50m 
[Utvid]3030.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg BraathenBærumsvømmerne200050m Fri25,7825,78
774p
Stockholm
11.04.2022
50m Fri (50m)
77411.04.2022Stockholm50m 
[Utvid]3030.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein BreivikBergens SC2002200m Bryst2.17,332.17,33
774p
Bergen
12.06.2021
200m Bryst (50m)
77412.06.2021Bergen50m 
[Utvid]3232.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee JohansenSK Team Sør2002400m Fri4.00,244.00,24
768p
Stockholm
09.04.2022
400m Fri (50m)
76809.04.2022Stockholm50m 
[Utvid]3333.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard ØvergaardBærumsvømmerne1996100m Fri51,3151,31
764p
Bergen
01.04.2022
100m Fri (50m)
76401.04.2022Bergen50m 
[Utvid]3333.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte LøvbergLambertseter SK1999200m Fri2.03,582.03,58
764p
Bergen
03.07.2021
200m Fri (50m)
76403.07.2021Bergen50m 
[Utvid]3535.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie LiskenOI Svømming2003100m Fri56,6356,63
761p
Bergen
06.07.2021
100m Fri (50m)
76106.07.2021Bergen50m 
[Utvid]3636.
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Milian Hestad SolbergBærumsvømmerne200350m Rygg26,3026,30
759p
Bergen
01.04.2022
50m Rygg (50m)
75901.04.2022Bergen50m 
[Utvid]3636.
Maria Storstein
Bergens SC
Maria StorsteinBergens SC2000200m Fri2.03,812.03,81
759p
Bergen
03.07.2021
200m Fri (50m)
75903.07.2021Bergen50m 
[Utvid]3838.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist JensenOI Svømming2001200m Individuell medley2.05,032.05,03
758p
Bergen
03.07.2021
200m Individuell medley (50m)
75803.07.2021Bergen50m 
[Utvid]3939.
Patrick Viktor Toth
SK Team Sør
Patrick Viktor TothSK Team Sør2000200m Individuell medley2.00,392.00,39
755p
Porsgrunn
11.11.2021
200m Individuell medley (25m)
75511.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]4040.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss KjølholdtOI Svømming200250m Rygg29,6429,64
754p
Bergen
03.07.2021
50m Rygg (50m)
75403.07.2021Bergen50m 
[Utvid]4141.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike HolmannBærumsvømmerne2004200m Fri1.49,201.49,20
753p
Bergen
26.09.2021
200m Fri (25m)
75326.09.2021Bergen25m 
[Utvid]4242.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang NaustvikLambertseter SK199550m Bryst32,3332,33
752p
Bergen
05.07.2021
50m Bryst (50m)
75205.07.2021Bergen50m 
[Utvid]4242.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea HovdaFrisinn SK2004200m Fri2.01,422.01,42
752p
Porsgrunn
13.11.2021
200m Fri (25m)
75213.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]4444.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby IdenAsker SK200350m Butterfly24,5024,50
751p
Bergen
04.07.2021
50m Butterfly (50m)
75104.07.2021Bergen50m 
[Utvid]4545.
Pablo Ortega Navarro
Bergensvømmerne
Pablo Ortega NavarroBergensvømmerne200450m Rygg26,4126,41
750p
Bergen
03.04.2022
50m Rygg (50m)
75003.04.2022Bergen50mD
[Utvid]4646.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide HaugholtOI Svømming200250m Bryst27,8427,84
746p
Stavanger
31.10.2021
50m Bryst (25m)
74631.10.2021Stavanger25m 
[Utvid]4747.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre LøbersliTriton Lillestrøm200450m Bryst32,4332,43
745p
Bergen
03.04.2022
50m Bryst (50m)
74503.04.2022Bergen50m 
[Utvid]4848.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai SørebøBergensvømmerne2001100m Bryst1.01,051.01,05
744p
Bergen
24.09.2021
100m Bryst (25m)
74424.09.2021Bergen25m 
[Utvid]4848.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes UrdalBergensvømmerne1999200m Individuell medley2.05,802.05,80
744p
Bergen
03.07.2021
200m Individuell medley (50m)
74403.07.2021Bergen50m 
[Utvid]5050.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje StadaasBergens SC2004100m Fri51,8051,80
742p
Stockholm
11.04.2022
100m Fri (50m)
74211.04.2022Stockholm50m 
[Utvid]5050.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik MikalsenHamar IL2004200m Bryst2.19,302.19,30
742p
Bergen
02.04.2022
200m Bryst (50m)
74202.04.2022Bergen50m 
[Utvid]5252.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie WillumsenStavanger SK2002100m Butterfly1.00,341.00,34
741p
Porsgrunn
11.11.2021
100m Butterfly (25m)
74111.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]5353.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar FarkasUllensakersvømmerne2005400m Fri4.03,344.03,34
739p
Stockholm
09.04.2022
400m Fri (50m)
73909.04.2022Stockholm50m 
[Utvid]5454.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad SlotsvikOI Svømming2005100m Fri51,9051,90
738p
Stockholm
11.04.2022
100m Fri (50m)
73811.04.2022Stockholm50m 
[Utvid]5555.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas SigvaldsenStavanger SK2006200m Fri1.50,011.50,01
737p
Stavanger
23.10.2021
200m Fri (25m)
73723.10.2021Stavanger25mF
[Utvid]5555.
Eline Vik
Bergens SC
Eline VikBergens SC2002200m Butterfly2.12,402.12,40
737p
Bergen
25.09.2021
200m Butterfly (25m)
73725.09.2021Bergen25m 
[Utvid]5555.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal MelbergOI Svømming2005400m Fri3.54,973.54,97
737p
Stavanger
24.10.2021
400m Fri (25m)
73724.10.2021Stavanger25m 
[Utvid]5858.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander FardalEgersund SK199750m Bryst28,7628,76
734p
Bergen
03.07.2021
50m Bryst (50m)
73403.07.2021Bergen50m 
[Utvid]5858.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara StoebnerOI Svømming199850m Rygg29,9029,90
734p
Bergen
03.07.2021
50m Rygg (50m)
73403.07.2021Bergen50m 
[Utvid]5858.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines PettersenBergens SC199950m Bryst32,5832,58
734p
Bergen
05.07.2021
50m Bryst (50m)
73405.07.2021Bergen50m 
[Utvid]5858.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise BorgstrømRandaberg IL2004100m Rygg1.03,811.03,81
734p
Kungsbacka
12.03.2022
100m Rygg (50m)
73412.03.2022Kungsbacka50m 
[Utvid]6262.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne BorgstrømRandaberg IL1997200m Bryst2.19,932.19,93
732p
Bergen
04.07.2021
200m Bryst (50m)
73204.07.2021Bergen50m 
[Utvid]6363.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis AateigenSK Team Sør2001400m Fri4.04,224.04,22
731p
Bergen
03.07.2021
400m Fri (50m)
73103.07.2021Bergen50m 
[Utvid]6464.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne SteinnesStavanger SK2005100m Rygg1.00,951.00,95
730p
Stavanger
30.10.2021
100m Rygg (25m)
73030.10.2021Stavanger25m 
[Utvid]6565.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus EvensrudLørenskog/Rælingen2005100m Rygg57,6457,64
727p
Bergen
02.04.2022
100m Rygg (50m)
72702.04.2022Bergen50m 
[Utvid]6666.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan InstebøKarmøy SK2004200m Rygg2.04,572.04,57
725p
Bergen
04.07.2021
200m Rygg (50m)
72504.07.2021Bergen50m 
[Utvid]6767.
Martin Ross Hemminghytt
Lørenskog/Rælingen
Martin Ross HemminghyttLørenskog/Rælingen199850m Rygg26,7326,73
723p
Bergen
05.07.2021
50m Rygg (50m)
72305.07.2021Bergen50m 
[Utvid]6767.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth RingsbuVarodd SK200350m Rygg30,0630,06
723p
Bergen
01.04.2022
50m Rygg (50m)
72301.04.2022Bergen50m 
[Utvid]6969.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg ClementsenStavanger SK20051500m Fri17.03,2917.03,29
722p
Porsgrunn
14.11.2021
1500m Fri (25m)
72214.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]7070.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen BergumTriton Lillestrøm2004100m Individuell medley1.03,001.03,00
721p
Stavanger
31.10.2021
100m Individuell medley (25m)
72131.10.2021Stavanger25m 
[Utvid]7171.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll HarlemBergens SC2005200m Individuell medley2.02,312.02,31
720p
Porsgrunn
11.11.2021
200m Individuell medley (25m)
72011.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]7272.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias KristensenLambertseter SK2003200m Bryst2.20,762.20,76
719p
Bergen
04.07.2021
200m Bryst (50m)
71904.07.2021Bergen50m 
[Utvid]7272.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-MönigStavanger SK2005200m Individuell medley2.20,772.20,77
719p
Stockholm
11.04.2022
200m Individuell medley (50m)
71911.04.2022Stockholm50m 
[Utvid]7474.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob MeilvågBergens SC200150m Bryst28,9728,97
718p
Bergen
03.04.2022
50m Bryst (50m)
71803.04.2022Bergen50m 
[Utvid]7575.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide NikelisKarmøy SK2006400m Fri4.21,274.21,27
717p
Stavanger
18.03.2022
400m Fri (25m)
71718.03.2022Stavanger25m 
[Utvid]7676.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland LægreidBergensvømmerne2004200m Bryst2.30,632.30,63
713p
Porsgrunn
11.11.2021
200m Bryst (25m)
71311.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]7777.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt BelsvikOI Svømming2002100m Bryst1.01,961.01,96
712p
Stavanger
29.10.2021
100m Bryst (25m)
71229.10.2021Stavanger25m 
[Utvid]7777.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad LøsethBergens SC2004200m Fri1.51,281.51,28
712p
Bergen
26.09.2021
200m Fri (25m)
71226.09.2021Bergen25m 
[Utvid]7979.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen FlatliTromsø SK200550m Rygg30,3030,30
705p
Bergen
01.04.2022
50m Rygg (50m)
70501.04.2022Bergen50m 
[Utvid]7979.
Henriette Dale
Bergens SC
Henriette DaleBergens SC2003200m Fri2.06,912.06,91
705p
Bergen
03.07.2021
200m Fri (50m)
70503.07.2021Bergen50m 
[Utvid]7979.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard BratlandSK Team Sør20031500m Fri17.11,0217.11,02
705p
Austrått
10.12.2021
1500m Fri (25m)
70510.12.2021Austrått25m 
[Utvid]8282.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas JohansenStavanger SK200550m Rygg28,7728,77
704p
Porsgrunn
14.11.2021
50m Rygg (25m)
70414.11.2021Porsgrunn25mF
[Utvid]8282.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-JensenKarmøy SK2005400m Fri3.58,533.58,53
704p
Stavanger
07.05.2022
400m Fri (25m)
70407.05.2022Stavanger25m 
[Utvid]8282.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara LarsenKarmøy SK2006400m Fri4.22,834.22,83
704p
Stavanger
18.03.2022
400m Fri (25m)
70418.03.2022Stavanger25m 
[Utvid]8585.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil VindvikTrondhjems SLK199950m Bryst28,3928,39
703p
Stavanger
31.10.2021
50m Bryst (25m)
70331.10.2021Stavanger25m 
[Utvid]8686.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia EnbergHaldens SK200650m Fri26,6326,63
702p
Bergen
03.04.2022
50m Fri (50m)
70203.04.2022Bergen50m 
[Utvid]8686.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda BygdnesTromsø SK199850m Butterfly27,4327,43
702p
Porsgrunn
12.11.2021
50m Butterfly (25m)
70212.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]8888.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær SørensenBærumsvømmerne2007200m Fri1.51,851.51,85
701p
Porsgrunn
14.11.2021
200m Fri (25m)
70114.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]8989.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym OlsenBergensvømmerne2002200m Fri1.54,941.54,94
698p
Bergen
02.04.2022
200m Fri (50m)
69802.04.2022Bergen50m 
[Utvid]9090.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim EndregaardBergensvømmerne2001200m Fri2.04,522.04,52
697p
Porsgrunn
13.11.2021
200m Fri (25m)
69713.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]9191.
Bernt Marcus Seyffarth
SK Team Sør
Bernt Marcus SeyffarthSK Team Sør198950m Bryst28,4828,48
696p
Porsgrunn
11.11.2021
50m Bryst (25m)
69611.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]9191.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson MiljeteigBergens SC2005200m Fri2.07,482.07,48
696p
Bergen
02.04.2022
200m Fri (50m)
69602.04.2022Bergen50m 
[Utvid]9191.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv PaturelSK Team Sør2004400m Fri3.59,483.59,48
696p
Stavanger
30.10.2021
400m Fri (25m)
69630.10.2021Stavanger25m 
[Utvid]9494.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate KnutsenBergens SC1997100m Fri58,3658,36
695p
Bergen
06.07.2021
100m Fri (50m)
69506.07.2021Bergen50m 
[Utvid]9494.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg MuntheÅs IL2006100m Fri58,3658,36
695p
Bergen
06.07.2021
100m Fri (50m)
69506.07.2021Bergen50m 
[Utvid]9494.
Simen Vik
Bergens SC
Simen VikBergens SC1999200m Butterfly2.02,172.02,17
695p
Bergen
25.09.2021
200m Butterfly (25m)
69525.09.2021Bergen25m 
[Utvid]9797.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym OlsenBergensvømmerne199750m Fri25,8925,89
694p
Porsgrunn
14.11.2021
50m Fri (25m)
69414.11.2021Porsgrunn25mF
[Utvid]9797.
June Selin
OI Svømming
June SelinOI Svømming200650m Bryst32,2532,25
694p
Porsgrunn
12.11.2021
50m Bryst (25m)
69412.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]9999.
Trond Friestad Vasslag
ROMA
Trond Friestad VasslagROMA199450m Bryst28,5228,52
693p
Porsgrunn
11.11.2021
50m Bryst (25m)
69311.11.2021Porsgrunn25m 
[Utvid]100100.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen GonzalezUllensakersvømmerne2005200m Fri2.04,942.04,94
690p
Stavanger
23.10.2021
200m Fri (25m)
69023.10.2021Stavanger25m 
Side 1 av 43 (4205 rader)< Forrige1234567414243Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.