Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Oversikt dommere

 
 
Krets:
v
Klubb:
v
Gren:
v
 
x
Søk
Klubb 
Fornavn 
Etternavn 
Navn 
Dommertype 
Aktivitet 
Overdommer 
Starter 
Instruktør 
Internasjonal 
Aut. til 
[Utvid]Alta SKTobias MathisenGrøtteTobias Mathisen GrøtteKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Alta SKElenaGuttormsenElena GuttormsenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Alta SKNinaJohansenNina JohansenForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Alta SKLisa ElineKorneliussenLisa Eline KorneliussenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Alta SKMarie V.L.PedersenMarie V.L. PedersenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Alta SKRagnhild MargretheTapioRagnhild Margrethe TapioForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Andøya SLKMonica SørensenJacobsenMonica Sørensen JacobsenForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Andøya SLKLenaJohannessenLena JohannessenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Andøya SLKMaritRasmussenMarit RasmussenForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Andøya SLKThereseRasmussenTherese RasmussenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Arendal SLKArveEvensenArve EvensenForbundsdommerSvømming31.12.2021
[Utvid]Arna SLKSusann KristinBergSusann Kristin BergForbundsdommerSvømming31.12.2021
[Utvid]Arna SLKSilviya ChilengirovaChilengirovaSilviya Chilengirova ChilengirovaKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Arna SLKIvanDelgadoIvan DelgadoKretsdommerSvømming31.12.2021
[Utvid]Arna SLKNoraGarnesNora GarnesKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Arna SLKMonicaOffMonica OffForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Arna SLKLianaSkarLiana SkarKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Arna SLKSirenTauleSiren TauleKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKThomasAlmnesThomas AlmnesKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKLeifBasbergLeif BasbergKretsdommerSvømming31.12.2021
[Utvid]Asker SKMetteHustoftMette HustoftKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKKristineHytengetKristine HytengetKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKHegeIdenHege IdenKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKRebecka KristensenRebecka KristensenKretsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Asker SKAnette AKroneAnette A KroneKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKRagneLærumRagne LærumKretsdommer 2Synkronsvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKYlva SofieLærumYlva Sofie LærumKretsdommer 2Synkronsvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKSiri BeatheMicaelsenSiri Beathe MicaelsenForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKKingaNilsenKinga NilsenKretsdommer 1Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKSara SkaslienPaulsenSara Skaslien PaulsenKretsdommer 2Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKErlendRotvikErlend RotvikKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKHildeSkaslienHilde SkaslienForbundsdommerSynkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKBjarneStavnesBjarne StavnesKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKLiv RagnhildSteenLiv Ragnhild SteenKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKGalina StoltenbergGalina StoltenbergKretsdommer 2Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKTorbjørn SundTorbjørn SundForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKKurtSwakhovenKurt SwakhovenKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKSunnivaTorstensen Sunniva Torstensen Kretsdommer 2Synkronsvømming01.01.2022
[Utvid]Asker SKMortenTronstadMorten TronstadForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKMonaUnderdal-LoktuMona Underdal-LoktuForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKAnnieWaldenstrømAnnie WaldenstrømKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bardufoss SKIain M SimpsonIain M SimpsonKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKTanja AuneTanja AuneKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergen SLKErlendBorsholmErlend BorsholmKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergen SLKKaroline FolgerøDaleKaroline Folgerø DaleForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKElitsaEnevaElitsa EnevaKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKAnetteJensenAnette JensenForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKUna SofieJensenUna Sofie JensenKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergen SLKAndreaJohansenAndrea JohansenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKTony LidTony LidForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKTorkel MarthinsenTorkel MarthinsenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKVictor-Bjørn NielsenVictor-Bjørn NielsenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKOdd IvarNilsenOdd Ivar NilsenForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergen SLKStianNordåsStian NordåsKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKCharmainePettersenCharmaine PettersenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKKineRasmussenKine RasmussenForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergen SLKChristerRotsethChrister RotsethForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKAmalie SandeAmalie SandeKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKOda MarieSildenOda Marie SildenKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergen SLKIntaSilinaInta SilinaForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergen SLKSiljeSkogliSilje SkogliForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKBasselTahhanoBassel TahhanoKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen StupeklubbSynne PedersenDrægniSynne Pedersen DrægniKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbEira TveitEidsheimEira Tveit EidsheimKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbSilje S.MagnussenSilje S. MagnussenKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbPia TvedtSlettenPia Tvedt SlettenKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbTuva TvedtSlettenTuva Tvedt SlettenKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbJulie SynnøveThorsenJulie Synnøve ThorsenKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbSilje MonsenWelanderSilje Monsen WelanderKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbTonje MonsenWelanderTonje Monsen WelanderKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergens SCStine FesteBergStine Feste BergKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCAthanasiaBletsaAthanasia BletsaKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergens SCAnne ChristinBreivikAnne Christin BreivikKretsdommerSvømming31.12.2021
[Utvid]Bergens SCAnne-KristineHalseAnne-Kristine HalseKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergens SCAndrineHestadAndrine HestadKretsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergens SCLene SollenesHolumLene Sollenes HolumKretsdommerSvømming31.12.2021
[Utvid]Bergens SCLineKlevedalLine KlevedalForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCChristinaLindeChristina LindeForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCJørgenLorentzJørgen LorentzForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCMartinLygre EriksenMartin Lygre EriksenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCFinn LeoLøsethFinn Leo LøsethKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCBjarteMyhrenBjarte MyhrenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCYulianaNgYuliana NgKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCHenning RasmussenHenning RasmussenForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCSilje HaaskjoldSætreSilje Haaskjold SætreForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergens SCRalfTeetzmannRalf TeetzmannForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergens SCPaalThunesPaal ThunesKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCIreneVågeIrene VågeKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCDimitriosXenakisDimitrios XenakisForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bergens SCChristineØenChristine ØenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]BergkamerateneNinaArndalNina ArndalKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]BergkamerateneSergioMosqueiraSergio MosqueiraKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]BergkamerateneTronMunzTron MunzKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]BergkamerateneDanielOmslandDaniel OmslandForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]BergkamerateneNils Ivar PedersenNils Ivar PedersenKretsdommerSvømming31.12.2021
[Utvid]Bjerkvik SKMarteGrandalsmoMarte GrandalsmoForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bjerkvik SKAnneline VassbakkLøyningAnneline Vassbakk LøyningForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bjerkvik SKMartine Mo SandnesMartine Mo SandnesForbundsdommerSvømming01.01.2022
[Utvid]Bjerkvik SKChristina E.StrømChristina E. StrømKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bjerkvik SKLinda ElisabethStrømLinda Elisabeth StrømForbundsdommerSvømming01.01.2021
Side 1 av 11 (1003 rader)< Forrige123456791011Neste >
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.