Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Oversikt dommere

 
 
Krets:
v
Klubb:
v
Gren:
v
 
x
Søk
Klubb 
Fornavn 
Etternavn 
Navn 
Dommertype 
Aktivitet 
Overdommer 
Starter 
Instruktør 
Internasjonal 
Aut. til 
[Utvid]Alta SKElenaGuttormsenElena GuttormsenForbundsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Alta SKLisa ElineKorneliussenLisa Eline KorneliussenKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Alta SKMarie V.L.PedersenMarie V.L. PedersenKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Alta SKRagnhild MargretheTapioRagnhild Margrethe TapioForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Andøya SLKMonica SørensenJacobsenMonica Sørensen JacobsenForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Andøya SLKMaritRasmussenMarit RasmussenForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Arendal SLKArveEvensenArve EvensenForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Arna SLKSusann KristinBergSusann Kristin BergForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Arna SLKNoraGarnesNora GarnesKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Arna SLKMonicaOffMonica OffForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Arna SLKLianaSkarLiana SkarKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Arna SLKToreThomassenTore ThomassenKretsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Asker SKThomasAlmnesThomas AlmnesKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Asker SKLeifBasbergLeif BasbergKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Asker SKXuanDengXuan DengKretsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Asker SKMetteHustoftMette HustoftKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Asker SKKristineHytengetKristine HytengetKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Asker SKHegeIdenHege IdenKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Asker SKRebecka KristensenRebecka KristensenKretsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Asker SKAdamMartinAdam MartinKretsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Asker SKSiri BeatheMicaelsenSiri Beathe MicaelsenForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Asker SKErlendRotvikErlend RotvikKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Asker SKBjarneStavnesBjarne StavnesForbundsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Asker SKLiv RagnhildSteenLiv Ragnhild SteenKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Asker SKTorbjørnSundTorbjørn SundForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Asker SKKurtSwakhovenKurt SwakhovenForbundsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Asker SKIna Heidi Bennila SyversenIna Heidi Bennila SyversenKretsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Asker SKMortenTronstadMorten TronstadForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Asker SKMonaUnderdal-LoktuMona Underdal-LoktuForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Asker SKAnnieWaldenstrømAnnie WaldenstrømKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bardufoss SKIain M SimpsonIain M SimpsonKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKJan KennethAntunJan Kenneth AntunForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergen Vest SKTanja AuneTanja AuneKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergen Vest SKErlendBorsholmErlend BorsholmKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergen Vest SKKaroline FolgerøDaleKaroline Folgerø DaleForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKElitsaEnevaElitsa EnevaKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKJenny DaleGjerstadJenny Dale GjerstadKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKMarte PleymGrønhaugMarte Pleym GrønhaugKretsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Bergen Vest SKSven ArildHenneSven Arild HenneForbundsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Bergen Vest SKUna SofieJensenUna Sofie JensenKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergen Vest SKMaren Johannesen Maren Johannesen KretsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Bergen Vest SKAndrea JensenJohansenAndrea Jensen JohansenKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKRobert KapsaRobert KapsaKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKTony LidTony LidForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKTorkel MarthinsenTorkel MarthinsenKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKMalin MoldeklevMeinholdMalin Moldeklev MeinholdForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergen Vest SKYanaMikhalevaYana MikhalevaKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKSveinungMyntevikSveinung MyntevikForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKVictor-Bjørn NielsenVictor-Bjørn NielsenKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKOdd IvarNilsenOdd Ivar NilsenForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergen Vest SKStianNordåsStian NordåsKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKCharmainePettersenCharmaine PettersenForbundsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Bergen Vest SKKineRasmussenKine RasmussenForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergen Vest SKChristerRotsethChrister RotsethForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKAmalie IsabelSandeAmalie Isabel SandeKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKOda MarieSildenOda Marie SildenKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergen Vest SKIntaSilinaInta SilinaForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergen Vest SKSiljeSkogliSilje SkogliForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKSanderSolsvikSander SolsvikForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergen Vest SKBasselTahhanBassel TahhanForbundsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Bergen Vest SKMagnus TvedtMagnus TvedtKretsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Bergens SCNancyBletsaNancy BletsaForbundsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Bergens SCAnne ChristinBreivikAnne Christin BreivikKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergens SCAnne-KristineHalseAnne-Kristine HalseKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergens SCAndrineHestadAndrine HestadKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergens SCLene SollenesHolumLene Sollenes HolumKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergens SCRichard KititiRichard KititiKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergens SCDariuszKrawiecDariusz KrawiecKretsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Bergens SCMarta KrawiecMarta KrawiecForbundsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Bergens SCJan LiverødJan LiverødForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergens SCJørgenLorentzJørgen LorentzForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergens SCFinn LeoLøsethFinn Leo LøsethKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergens SCBjarteMyhrenBjarte MyhrenKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergens SCHenning RasmussenHenning RasmussenForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergens SCMartinSolem-LygreMartin Solem-LygreForbundsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Bergens SCSilje HaaskjoldSætreSilje Haaskjold SætreForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergens SCRalfTeetzmannRalf TeetzmannForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergens SCPaalThunesPaal ThunesKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergens SCRemyVikaneRemy VikaneKretsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Bergens SCDimitriosXenakisDimitrios XenakisForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bergens SCYulianaYulianaYuliana YulianaForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bergens SCChristineØenChristine ØenKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]BergkamerateneNinaArndalNina ArndalKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]BergkamerateneSergioMosqueiraSergio MosqueiraKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]BergkamerateneTronMunzTron MunzKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]BergkamerateneDanielOmslandDaniel OmslandForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bjerkvik SKMarteGrandalsmoMarte GrandalsmoForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bjerkvik SKAnneline VassbakkLøyningAnneline Vassbakk LøyningForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bjerkvik SKMartine Mo SandnesMartine Mo SandnesForbundsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bjerkvik SKLinda ElisabethStrømLinda Elisabeth StrømForbundsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bjerkvik SKElisabethVassbakkElisabeth VassbakkKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bodø SKOle FredrikBakkenOle Fredrik BakkenKretsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Bodø SKOda SumstadBerdalOda Sumstad BerdalKretsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Bodø SKTommyEriksenTommy EriksenKretsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Bodø SKFrøydis Refsvik GrindsteinFrøydis Refsvik GrindsteinKretsdommerSvømming01.01.2024
[Utvid]Bodø SKTom A.HanssenTom A. HanssenKretsdommerSvømming31.12.2022
[Utvid]Bodø SKMereteJeppesenMerete JeppesenKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bodø SKOlaJystadOla JystadKretsdommerSvømming31.12.2023
[Utvid]Bodø SKThea MoseidKristensenThea Moseid KristensenForbundsdommerSvømming01.01.2023
[Utvid]Bodø SKLise Østbø LangvandLise Østbø LangvandKretsdommerSvømming31.12.2022
Side 1 av 11 (1034 rader)< Forrige123456791011Neste >
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.