Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Medaljeoversikt - NM Senior
Klubb:
v
Svømmer:
v
Distanse:
v
Basseng:
Kjønn:
Individuelt/Lag:
Fra år:
+
-
Til år:
+
-
 


Aar 
Distanse 
Basseng 
Kjønn 
Gull 
Sølv 
Bronse 
202150m Butterfly50mHerrer Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Tid: 23,45
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Tid: 23,96
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Tid: 24,11
202150m Butterfly50mDamer Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 27,22
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Tid: 27,36
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Tid: 27,42
202150m Rygg50mHerrer Simon Moe
Bærumsvømmerne
Tid: 26,20
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Tid: 26,51
Martin Ross Hemminghytt
Lørenskog/Rælingen
Tid: 26,73
202150m Rygg50mDamer Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 28,43
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Tid: 29,64
Sara Stoebner
OI Svømming
Tid: 29,90
202150m Bryst50mHerrer André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Tid: 27,20
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Tid: 27,69
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Tid: 28,05
202150m Bryst50mDamer Eva Kummen
Lambertseter SK
Tid: 31,99
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Tid: 32,25
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Tid: 32,33
202150m Fri50mHerrer Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Tid: 22,10
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Tid: 22,43
Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 23,01
202150m Fri50mDamer Marte Løvberg
Lambertseter SK
Tid: 26,08
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 26,23
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Tid: 26,31
2021100m Butterfly50mHerrer Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 52,39
Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 54,22
Truls Wigdel
Stavanger SK
Tid: 54,36
2021100m Butterfly50mDamer Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Tid: 1.01,73
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Tid: 1.02,05
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Tid: 1.02,57
2021100m Rygg50mHerrer Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 55,30
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Tid: 56,29
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Tid: 58,40
2021100m Rygg50mDamer Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 1.00,43
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 1.03,40
Sara Stoebner
OI Svømming
Tid: 1.03,95
2021100m Bryst50mHerrer Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Tid: 1.01,65
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Tid: 1.02,40
Øystein Breivik
Bergens SC
Tid: 1.03,71
2021100m Bryst50mDamer Eva Kummen
Lambertseter SK
Tid: 1.09,53
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Tid: 1.10,66
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Tid: 1.10,86
2021100m Fri50mHerrer Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Tid: 49,85
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Tid: 50,05
Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 50,23
2021100m Fri50mDamer Marte Løvberg
Lambertseter SK
Tid: 56,75
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Tid: 56,96
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Tid: 57,49
2021200m Butterfly50mHerrer Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 1.59,13
Simen Vik
Bergens SC
Tid: 2.05,75
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Tid: 2.08,86
2021200m Butterfly50mDamer Eline Vik
Bergens SC
Tid: 2.17,21
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Tid: 2.22,67
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Tid: 2.24,04
2021200m Rygg50mHerrer Johan Instebø
Karmøy SK
Tid: 2.04,57
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Tid: 2.05,13
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Tid: 2.06,72
2021200m Rygg50mDamer Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 2.14,38
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 2.18,76
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Tid: 2.21,44
2021200m Bryst50mHerrer Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Tid: 2.13,64
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Tid: 2.14,74
Øystein Breivik
Bergens SC
Tid: 2.18,17
2021200m Bryst50mDamer Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Tid: 2.27,27
Eva Kummen
Lambertseter SK
Tid: 2.29,33
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Tid: 2.38,47
2021200m Fri50mHerrer Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 1.48,29
Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 1.50,21
Truls Wigdel
Stavanger SK
Tid: 1.50,81
2021200m Fri50mDamer Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Tid: 2.03,12
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 2.03,31
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Tid: 2.03,58
2021200m Individuell medley50mHerrer Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Tid: 2.05,03
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Tid: 2.05,80
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 2.06,67
2021200m Individuell medley50mDamer Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 2.17,12
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 2.17,79
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Tid: 2.20,64
2021400m Fri50mHerrer Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Tid: 3.49,73
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Tid: 4.01,45
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Tid: 4.04,22
2021400m Fri50mDamer Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Tid: 4.17,35
Maria Storstein
Bergens SC
Tid: 4.23,21
Bea Hovda
Frisinn SK
Tid: 4.30,84
2021400m Individuell medley50mHerrer Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Tid: 4.27,32
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Tid: 4.34,91
Simen Vik
Bergens SC
Tid: 4.35,76
2021400m Individuell medley50mDamer Eline Vik
Bergens SC
Tid: 4.58,48
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Tid: 5.05,44
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 5.10,68
2021800m Fri50mHerrer Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Tid: 7.54,75
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Tid: 8.22,47
Tobias Moen Olsen
Bergen Vest SK
Tid: 8.31,00
2021800m Fri50mDamer Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Tid: 8.53,40
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Tid: 9.20,03
Sara Larsen
Karmøy SK
Tid: 9.24,99
20211500m Fri50mHerrer Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Tid: 15.14,42
Tobias Moen Olsen
Bergen Vest SK
Tid: 15.57,38
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Tid: 16.12,68
20211500m Fri50mDamer Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Tid: 16.46,66
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 16.57,14
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Tid: 17.48,83
20214*100m Fri50mHerrer Bærumsvømmerne
Tid: 3.20,25
Bærumsvømmerne
Tid: 3.25,14
Bergensvømmerne
Tid: 3.25,65
20214*100m Fri50mDamer Bærumsvømmerne
Tid: 3.50,29
Lambertseter SK
Tid: 3.52,72
OI Svømming
Tid: 3.53,49
20214*100m Lag medley50mHerrer Bærumsvømmerne
Tid: 3.41,14
Bærumsvømmerne
Tid: 3.47,55
Bergens SC
Tid: 3.52,37
20214*100m Lag medley50mDamer Bærumsvømmerne
Tid: 4.17,02
OI Svømming
Tid: 4.19,10
Lambertseter SK
Tid: 4.19,11
20214*200m Fri50mHerrer Bærumsvømmerne
Tid: 7.28,79
Bergensvømmerne
Tid: 7.37,30
Lambertseter SK
Tid: 7.43,64
20214*200m Fri50mDamer Lambertseter SK
Tid: 8.27,74
Bergens SC
Tid: 8.29,80
Triton Lillestrøm
Tid: 8.37,87
Url til dette søket:
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.