Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Terje Vigen
Stevne
Stevnenavn:
Terje Vigen
Fra dato:
13.10.2023
Til dato:
15.10.2023
NSF Stevne Id:
0000043726
Arrangørnavn:
Grimstad SK
Stevnested:
Grimstad
Bassengnavn:
Grimstad svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.10.2023
Kvalperiode start:
06.10.2022
Kvalperiode slutt:
05.10.2023
Påmeldingsansv.:
Marcus Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40041521
Arrangementsleder
Navn:
Remy Andreassen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90844542
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,17
601p
15.10.2023
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,1760115.10.202325m 
[Utvid]22.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson58,52
597p
15.10.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2005100m Individuell medley58,5259715.10.202325m 
[Utvid]33.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson24,05
589p
15.10.2023
50m Fri
SK Team Sør200550m Fri24,0558915.10.202325m 
[Utvid]44.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson26,08
580p
15.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly26,0858015.10.202325m 
[Utvid]55.
Rebekka Valvik Christiansen
SK Team Sør
Rebekka Valvik Christiansen1.08,27
567p
15.10.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2001100m Individuell medley1.08,2756715.10.202325m 
[Utvid]66.
Markus Halvorsen
SK Team Sør
Markus Halvorsen1.06,99
561p
14.10.2023
100m Bryst
SK Team Sør2005100m Bryst1.06,9956114.10.202325m 
[Utvid]66.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes2.27,69
561p
14.10.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2006200m Individuell medley2.27,6956114.10.202325m 
[Utvid]88.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov2.00,52
560p
14.10.2023
200m Fri
SK Team Sør2007200m Fri2.00,5256014.10.202325m 
[Utvid]99.
Rebekka Valvik Christiansen
SK Team Sør
Rebekka Valvik Christiansen29,65
555p
15.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200150m Butterfly29,6555515.10.202325m 
[Utvid]1010.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson30,43
551p
14.10.2023
50m Bryst
SK Team Sør200550m Bryst30,4355114.10.202325m 
[Utvid]1111.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes2.26,70
549p
15.10.2023
200m Bryst
Varodd SK2006200m Bryst2.26,7054915.10.202325m 
[Utvid]1212.
Mari Riiser Javnes
SK Team Sør
Mari Riiser Javnes2.29,16
545p
14.10.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2006200m Individuell medley2.29,1654514.10.202325m 
[Utvid]1313.
Markus Halvorsen
SK Team Sør
Markus Halvorsen30,60
542p
14.10.2023
50m Bryst
SK Team Sør200550m Bryst30,6054214.10.202325m 
[Utvid]1414.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen26,69
541p
15.10.2023
50m Butterfly
Varodd SK200650m Butterfly26,6954115.10.202325m 
[Utvid]1414.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes1.06,31
541p
14.10.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2006100m Butterfly1.06,3154114.10.202325m 
[Utvid]1616.
Jonas Emil Andreassen
SK Team Sør
Jonas Emil Andreassen30,69
537p
14.10.2023
50m Bryst
SK Team Sør200650m Bryst30,6953714.10.202325m 
[Utvid]1717.
Rebekka Valvik Christiansen
SK Team Sør
Rebekka Valvik Christiansen1.08,03
525p
15.10.2023
100m Rygg
SK Team Sør2001100m Rygg1.08,0352515.10.202325m 
[Utvid]1818.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok1.00,02
522p
15.10.2023
100m Rygg
SK Team Sør2008100m Rygg1.00,0252215.10.202325m 
[Utvid]1919.
Jonas Emil Andreassen
SK Team Sør
Jonas Emil Andreassen27,02
521p
15.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200650m Butterfly27,0252115.10.202325m 
[Utvid]2020.
Jakob Bekele Mulatu
Mandal SK
Jakob Bekele Mulatu27,11
516p
15.10.2023
50m Butterfly
Mandal SK200950m Butterfly27,1151615.10.202325m 
[Utvid]2121.
Vilde Egidius Krakstad
SK Team Sør
Vilde Egidius Krakstad2.17,68
514p
14.10.2023
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.17,6851414.10.202325m 
[Utvid]2222.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe1.02,75
513p
15.10.2023
100m Fri
Masters Sørlandet1967100m Fri1.02,7551315.10.202325m 
[Utvid]2323.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson27,62
512p
14.10.2023
50m Rygg
SK Team Sør200550m Rygg27,6251214.10.202325m 
[Utvid]2424.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.10,72
510p
15.10.2023
100m Individuell medley
Varodd SK2004100m Individuell medley1.10,7251015.10.202325m 
[Utvid]2525.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal31,32
505p
14.10.2023
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst31,3250514.10.202325m 
[Utvid]2525.
Vilde Egidius Krakstad
SK Team Sør
Vilde Egidius Krakstad1.10,94
505p
15.10.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2006100m Individuell medley1.10,9450515.10.202325m 
[Utvid]2727.
Mari Riiser Javnes
SK Team Sør
Mari Riiser Javnes1.11,05
503p
15.10.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2006100m Individuell medley1.11,0550315.10.202325m 
[Utvid]2828.
Jonas Emil Andreassen
SK Team Sør
Jonas Emil Andreassen2.17,90
502p
14.10.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2006200m Individuell medley2.17,9050214.10.202325m 
[Utvid]2929.
Markus Halvorsen
SK Team Sør
Markus Halvorsen27,42
499p
15.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly27,4249915.10.202325m 
[Utvid]2929.
Markus Halvorsen
SK Team Sør
Markus Halvorsen31,45
499p
14.10.2023
50m Bryst
SK Team Sør200550m Bryst31,4549914.10.202325mD
[Utvid]3131.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen35,78
498p
14.10.2023
50m Bryst
Varodd SK200450m Bryst35,7849814.10.202325m 
[Utvid]3131.
Alma van der Hagen
SK Team Sør
Alma van der Hagen35,78
498p
14.10.2023
50m Bryst
SK Team Sør200550m Bryst35,7849814.10.202325m 
[Utvid]3131.
Alma van der Hagen
SK Team Sør
Alma van der Hagen1.03,37
498p
15.10.2023
100m Fri
SK Team Sør2005100m Fri1.03,3749815.10.202325m 
[Utvid]3131.
Alma van der Hagen
SK Team Sør
Alma van der Hagen1.08,17
498p
14.10.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly1.08,1749814.10.202325m 
[Utvid]3535.
Alma van der Hagen
SK Team Sør
Alma van der Hagen28,95
496p
15.10.2023
50m Fri
SK Team Sør200550m Fri28,9549615.10.202325m 
[Utvid]3636.
Mathias Svein Petrus Heesen
SK Team Sør
Mathias Svein Petrus Heesen1.09,88
495p
14.10.2023
100m Bryst
SK Team Sør2006100m Bryst1.09,8849514.10.202325m 
[Utvid]3737.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal27,52
493p
15.10.2023
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly27,5249315.10.202325m 
[Utvid]3737.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok27,52
493p
14.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200850m Butterfly27,5249314.10.202325mD
[Utvid]3737.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes31,57
493p
14.10.2023
50m Bryst
Varodd SK200650m Bryst31,5749314.10.202325m 
[Utvid]3737.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes1.09,96
493p
14.10.2023
100m Bryst
Varodd SK2006100m Bryst1.09,9649314.10.202325m 
[Utvid]3737.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen2.32,08
493p
15.10.2023
200m Bryst
Vågsbygd SLK2005200m Bryst2.32,0849315.10.202325m 
[Utvid]4242.
Alma van der Hagen
SK Team Sør
Alma van der Hagen1.11,55
492p
15.10.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2005100m Individuell medley1.11,5549215.10.202325m 
[Utvid]4242.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe2.19,69
492p
14.10.2023
200m Fri
Masters Sørlandet1967200m Fri2.19,6949214.10.202325m 
[Utvid]4444.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen29,05
491p
15.10.2023
50m Fri
Flekkefjord SK200750m Fri29,0549115.10.202325m 
[Utvid]4444.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko2.19,79
491p
14.10.2023
200m Fri
SK Team Sør2009200m Fri2.19,7949114.10.202325m 
[Utvid]4646.
Elise Grov Hanssen
SK Team Sør
Elise Grov Hanssen29,08
490p
15.10.2023
50m Fri
SK Team Sør200950m Fri29,0849015.10.202325m 
[Utvid]4747.
Amanda Revheim-Foss
Kristiansand SA
Amanda Revheim-Foss1.03,76
489p
15.10.2023
100m Fri
Kristiansand SA2006100m Fri1.03,7648915.10.202325m 
[Utvid]4848.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal25,59
488p
15.10.2023
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,5948815.10.202325m 
[Utvid]4949.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes1.10,31
486p
15.10.2023
100m Bryst
Varodd SK2006100m Bryst1.10,3148615.10.202325mD
[Utvid]5050.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes31,06
483p
14.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200650m Butterfly31,0648314.10.202325mD
[Utvid]5050.
Emil Kristoffersen
Kristiansand SA
Emil Kristoffersen57,13
483p
15.10.2023
100m Fri
Kristiansand SA2006100m Fri57,1348315.10.202325m 
[Utvid]5252.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes31,09
482p
14.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200650m Butterfly31,0948214.10.202325mD
[Utvid]5353.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok1.00,96
481p
14.10.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2008100m Butterfly1.00,9648114.10.202325m 
[Utvid]5353.
Markus Halvorsen
SK Team Sør
Markus Halvorsen1.02,86
481p
15.10.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2005100m Individuell medley1.02,8648115.10.202325m 
[Utvid]5555.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov57,24
480p
14.10.2023
100m Fri
SK Team Sør2007100m Fri57,2448014.10.202325mD
[Utvid]5656.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko1.12,21
479p
15.10.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2009100m Individuell medley1.12,2147915.10.202325m 
[Utvid]5757.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten25,77
478p
15.10.2023
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,7747815.10.202325m 
[Utvid]5858.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal25,83
475p
15.10.2023
50m Fri
Varodd SK200750m Fri25,8347515.10.202325m 
[Utvid]5959.
Kasper Lærum
Varodd SK
Kasper Lærum25,84
474p
15.10.2023
50m Fri
Varodd SK200650m Fri25,8447415.10.202325m 
[Utvid]6060.
Jonas Emil Andreassen
SK Team Sør
Jonas Emil Andreassen25,87
473p
15.10.2023
50m Fri
SK Team Sør200650m Fri25,8747315.10.202325m 
[Utvid]6060.
Mari Auestad Broen
Grimstad SK
Mari Auestad Broen29,42
473p
15.10.2023
50m Fri
Grimstad SK200850m Fri29,4247315.10.202325m 
[Utvid]6060.
Alma van der Hagen
SK Team Sør
Alma van der Hagen31,27
473p
14.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly31,2747314.10.202325mD
[Utvid]6060.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe1.10,43
473p
15.10.2023
100m Rygg
Masters Sørlandet1967100m Rygg1.10,4347315.10.202325m 
[Utvid]6464.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen32,05
471p
14.10.2023
50m Bryst
Vågsbygd SLK200550m Bryst32,0547114.10.202325m 
[Utvid]6565.
Markus Halvorsen
SK Team Sør
Markus Halvorsen25,97
467p
15.10.2023
50m Fri
SK Team Sør200550m Fri25,9746715.10.202325m 
[Utvid]6666.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten32,17
466p
14.10.2023
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst32,1746614.10.202325m 
[Utvid]6666.
Amanda Revheim-Foss
Kristiansand SA
Amanda Revheim-Foss2.33,31
466p
14.10.2023
200m Rygg
Kristiansand SA2006200m Rygg2.33,3146614.10.202325m 
[Utvid]6666.
Amanda Revheim-Foss
Kristiansand SA
Amanda Revheim-Foss2.37,15
466p
14.10.2023
200m Individuell medley
Kristiansand SA2006200m Individuell medley2.37,1546614.10.202325m 
[Utvid]6969.
Vilde Ommundsen
Vågsbygd SLK
Vilde Ommundsen1.20,44
465p
14.10.2023
100m Bryst
Vågsbygd SLK2009100m Bryst1.20,4446514.10.202325m 
[Utvid]7070.
Emilie Mathilde Mårtensson
SK Team Sør
Emilie Mathilde Mårtensson31,50
463p
15.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200850m Butterfly31,5046315.10.202325m 
[Utvid]7171.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen1.11,53
461p
14.10.2023
100m Bryst
Vågsbygd SLK2005100m Bryst1.11,5346114.10.202325m 
[Utvid]7272.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal28,67
458p
15.10.2023
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg28,6745815.10.202325mF
[Utvid]7272.
Vilde Ommundsen
Vågsbygd SLK
Vilde Ommundsen36,80
458p
14.10.2023
50m Bryst
Vågsbygd SLK200950m Bryst36,8045814.10.202325m 
[Utvid]7272.
Alma van der Hagen
SK Team Sør
Alma van der Hagen1.20,88
458p
14.10.2023
100m Bryst
SK Team Sør2005100m Bryst1.20,8845814.10.202325m 
[Utvid]7575.
Elise Grov Hanssen
SK Team Sør
Elise Grov Hanssen2.23,13
457p
14.10.2023
200m Fri
SK Team Sør2009200m Fri2.23,1345714.10.202325m 
[Utvid]7676.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal28,77
453p
14.10.2023
50m Rygg
Varodd SK200750m Rygg28,7745314.10.202325m 
[Utvid]7676.
Emilie Mathilde Mårtensson
SK Team Sør
Emilie Mathilde Mårtensson32,86
453p
14.10.2023
50m Rygg
SK Team Sør200850m Rygg32,8645314.10.202325m 
[Utvid]7878.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes28,35
451p
15.10.2023
50m Butterfly
Varodd SK200650m Butterfly28,3545115.10.202325m 
[Utvid]7878.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg1.13,68
451p
15.10.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2006100m Individuell medley1.13,6845115.10.202325m 
[Utvid]8080.
Jonas Emil Andreassen
SK Team Sør
Jonas Emil Andreassen28,37
450p
14.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200650m Butterfly28,3745014.10.202325mD
[Utvid]8080.
Emilie Mathilde Mårtensson
SK Team Sør
Emilie Mathilde Mårtensson1.11,58
450p
15.10.2023
100m Rygg
SK Team Sør2008100m Rygg1.11,5845015.10.202325m 
[Utvid]8282.
Mari Auestad Broen
Grimstad SK
Mari Auestad Broen31,84
448p
15.10.2023
50m Butterfly
Grimstad SK200850m Butterfly31,8444815.10.202325m 
[Utvid]8383.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal28,90
447p
14.10.2023
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg28,9044714.10.202325m 
[Utvid]8383.
Sophie Amundsen
Varodd SK
Sophie Amundsen29,98
447p
15.10.2023
50m Fri
Varodd SK201050m Fri29,9844715.10.202325m 
[Utvid]8383.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen33,00
447p
14.10.2023
50m Rygg
Varodd SK200450m Rygg33,0044714.10.202325m 
[Utvid]8686.
Karoline Skagestad Madsen
Mandal SK
Karoline Skagestad Madsen31,90
446p
15.10.2023
50m Butterfly
Mandal SK200850m Butterfly31,9044615.10.202325m 
[Utvid]8787.
Sebastian Larsen
Vågsbygd SLK
Sebastian Larsen26,40
445p
15.10.2023
50m Fri
Vågsbygd SLK200650m Fri26,4044515.10.202325m 
[Utvid]8888.
Mathias Svein Petrus Heesen
SK Team Sør
Mathias Svein Petrus Heesen32,69
444p
14.10.2023
50m Bryst
SK Team Sør200650m Bryst32,6944414.10.202325m 
[Utvid]8888.
Jonas Emil Andreassen
SK Team Sør
Jonas Emil Andreassen1.02,60
444p
14.10.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2006100m Butterfly1.02,6044414.10.202325m 
[Utvid]9090.
Jonas Emil Andreassen
SK Team Sør
Jonas Emil Andreassen28,99
443p
15.10.2023
50m Rygg
SK Team Sør200650m Rygg28,9944315.10.202325mF
[Utvid]9191.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen1.12,58
441p
15.10.2023
100m Bryst
Vågsbygd SLK2005100m Bryst1.12,5844115.10.202325mD
[Utvid]9292.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes32,80
440p
15.10.2023
50m Bryst
Varodd SK200650m Bryst32,8044015.10.202325mD
[Utvid]9393.
Mathias Svein Petrus Heesen
SK Team Sør
Mathias Svein Petrus Heesen32,85
438p
14.10.2023
50m Bryst
SK Team Sør200650m Bryst32,8543814.10.202325mD
[Utvid]9494.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg33,26
437p
14.10.2023
50m Rygg
SK Team Sør200650m Rygg33,2643714.10.202325m 
[Utvid]9595.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe30,22
436p
15.10.2023
50m Fri
Masters Sørlandet196750m Fri30,2243615.10.202325mD
[Utvid]9696.
Jonas Emil Andreassen
SK Team Sør
Jonas Emil Andreassen28,69
435p
14.10.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200650m Butterfly28,6943514.10.202325mD
[Utvid]9696.
Vilde Ommundsen
Vågsbygd SLK
Vilde Ommundsen37,44
435p
14.10.2023
50m Bryst
Vågsbygd SLK200950m Bryst37,4443514.10.202325mD
[Utvid]9696.
Emil Kristoffersen
Kristiansand SA
Emil Kristoffersen2.11,13
435p
14.10.2023
200m Fri
Kristiansand SA2006200m Fri2.11,1343514.10.202325m 
[Utvid]9999.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes33,04
430p
14.10.2023
50m Bryst
Varodd SK200650m Bryst33,0443014.10.202325mD
[Utvid]100100.
Sigurd Holmen Egset
Varodd SK
Sigurd Holmen Egset26,73
429p
15.10.2023
50m Fri
Varodd SK200850m Fri26,7342915.10.202325m 
Side 1 av 11 (1001 rader)< Forrige123456791011Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.