Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Landsstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Landsstevnet
Fra dato:
11.03.2023
Til dato:
12.03.2023
NSF Stevne Id:
0000043546
Arrangørnavn:
Aalesunds SLK
Stevnested:
Ålesund
Bassengnavn:
Moa svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
24.02.2023
Kvalperiode start:
25.02.2022
Kvalperiode slutt:
24.02.2023
Påmeldingsansv.:
Frank Herman Wik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98298832
Arrangementsleder
Navn:
Fredrik Rahnel
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48407131
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Max Johannes Bernes
SK Speed
Max Johannes Bernes30,30
294p
11.03.2023
50m Fri
SK Speed200550m Fri30,3029411.03.202325m 
[Utvid]22.
Max Johannes Bernes
SK Speed
Max Johannes Bernes1.07,76
289p
12.03.2023
100m Fri
SK Speed2005100m Fri1.07,7628912.03.202325m 
[Utvid]33.
Max Johannes Bernes
SK Speed
Max Johannes Bernes33,95
262p
11.03.2023
50m Butterfly
SK Speed200550m Butterfly33,9526211.03.202325m 
[Utvid]44.
Max Johannes Bernes
SK Speed
Max Johannes Bernes32,18
245p
12.03.2023
50m Fri
SK Speed200550m Fri32,1824512.03.202325mD
[Utvid]55.
Max Johannes Bernes
SK Speed
Max Johannes Bernes1.30,84
225p
11.03.2023
100m Bryst
SK Speed2005100m Bryst1.30,8422511.03.202325m 
[Utvid]66.
Max Johannes Bernes
SK Speed
Max Johannes Bernes41,32
220p
12.03.2023
50m Bryst
SK Speed200550m Bryst41,3222012.03.202325m 
[Utvid]77.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus33,48
218p
11.03.2023
50m Fri
Eid SK199550m Fri33,4821811.03.202325m 
[Utvid]88.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad42,55
201p
12.03.2023
50m Bryst
Elverum Svømming199650m Bryst42,5520112.03.202325m 
[Utvid]88.
Max Johannes Bernes
SK Speed
Max Johannes Bernes42,57
201p
11.03.2023
50m Bryst
SK Speed200550m Bryst42,5720111.03.202325mD
[Utvid]1010.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus43,14
193p
12.03.2023
50m Bryst
Eid SK199550m Bryst43,1419312.03.202325m 
[Utvid]1111.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus1.17,92
190p
12.03.2023
100m Fri
Eid SK1995100m Fri1.17,9219012.03.202325m 
[Utvid]1212.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus37,92
188p
11.03.2023
50m Butterfly
Eid SK199550m Butterfly37,9218811.03.202325m 
[Utvid]1313.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus35,35
185p
12.03.2023
50m Fri
Eid SK199550m Fri35,3518512.03.202325mD
[Utvid]1313.
Ingeborg Marie Fredriksen
Mandal SK
Ingeborg Marie Fredriksen40,20
185p
11.03.2023
50m Fri
Mandal SK200250m Fri40,2018511.03.202325m 
[Utvid]1515.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad36,14
173p
11.03.2023
50m Fri
Elverum Svømming199650m Fri36,1417311.03.202325m 
[Utvid]1616.
Jan-William Sleire
Åstveit SK
Jan-William Sleire36,72
165p
11.03.2023
50m Fri
Åstveit SK200650m Fri36,7216511.03.202325m 
[Utvid]1717.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus40,76
159p
11.03.2023
50m Rygg
Eid SK199550m Rygg40,7615911.03.202325m 
[Utvid]1818.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad1.24,57
149p
12.03.2023
100m Fri
Elverum Svømming1996100m Fri1.24,5714912.03.202325m 
[Utvid]1919.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise38,69
141p
11.03.2023
50m Fri
Asker SK197750m Fri38,6914111.03.202325m 
[Utvid]2020.
Jan-William Sleire
Åstveit SK
Jan-William Sleire42,67
139p
11.03.2023
50m Rygg
Åstveit SK200650m Rygg42,6713911.03.202325m 
[Utvid]2121.
Jan-William Sleire
Åstveit SK
Jan-William Sleire1.27,19
136p
12.03.2023
100m Fri
Åstveit SK2006100m Fri1.27,1913612.03.202325m 
[Utvid]2222.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg39,32
134p
11.03.2023
50m Fri
Stjørdals-Blink IL199250m Fri39,3213411.03.202325m 
[Utvid]2323.
Ingeborg Marie Fredriksen
Mandal SK
Ingeborg Marie Fredriksen49,45
133p
11.03.2023
50m Rygg
Mandal SK200250m Rygg49,4513311.03.202325m 
[Utvid]2424.
Stina Nygård
Bryne SK
Stina Nygård45,14
131p
11.03.2023
50m Fri
Bryne SK200350m Fri45,1413111.03.202325m 
[Utvid]2525.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad39,81
129p
12.03.2023
50m Fri
Elverum Svømming199650m Fri39,8112912.03.202325mD
[Utvid]2525.
Ingeborg Marie Fredriksen
Mandal SK
Ingeborg Marie Fredriksen48,18
129p
11.03.2023
50m Butterfly
Mandal SK200250m Butterfly48,1812911.03.202325m 
[Utvid]2727.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg49,63
127p
12.03.2023
50m Bryst
Stjørdals-Blink IL199250m Bryst49,6312712.03.202325m 
[Utvid]2828.
Marcus Haus
Triton Lillestrøm
Marcus Haus44,28
124p
12.03.2023
50m Rygg
Triton Lillestrøm199550m Rygg44,2812412.03.202325mF
[Utvid]2929.
Jan-William Sleire
Åstveit SK
Jan-William Sleire1.36,95
123p
12.03.2023
100m Rygg
Åstveit SK2006100m Rygg1.36,9512312.03.202325m 
[Utvid]3030.
Jens Vartdal Karlsen
Bærumsvømmerne
Jens Vartdal Karlsen40,63
122p
11.03.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri40,6312211.03.202325m 
[Utvid]3131.
Ingeborg Marie Fredriksen
Mandal SK
Ingeborg Marie Fredriksen1.50,83
121p
12.03.2023
100m Rygg
Mandal SK2002100m Rygg1.50,8312112.03.202325m 
[Utvid]3232.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg1.30,86
120p
12.03.2023
100m Fri
Stjørdals-Blink IL1992100m Fri1.30,8612012.03.202325m 
[Utvid]3232.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg1.37,79
120p
12.03.2023
100m Rygg
Stjørdals-Blink IL1992100m Rygg1.37,7912012.03.202325m 
[Utvid]3434.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg45,15
117p
11.03.2023
50m Rygg
Stjørdals-Blink IL199250m Rygg45,1511711.03.202325m 
[Utvid]3535.
Jan-William Sleire
Åstveit SK
Jan-William Sleire41,37
115p
12.03.2023
50m Fri
Åstveit SK200650m Fri41,3711512.03.202325mD
[Utvid]3535.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg41,42
115p
12.03.2023
50m Fri
Stjørdals-Blink IL199250m Fri41,4211512.03.202325mD
[Utvid]3535.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg1.53,52
115p
11.03.2023
100m Bryst
Stjørdals-Blink IL1992100m Bryst1.53,5211511.03.202325m 
[Utvid]3838.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg51,63
112p
11.03.2023
50m Bryst
Stjørdals-Blink IL199250m Bryst51,6311211.03.202325mD
[Utvid]3939.
Stina Nygård
Bryne SK
Stina Nygård1.44,66
110p
12.03.2023
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri1.44,6611012.03.202325m 
[Utvid]4040.
Jan-William Sleire
Åstveit SK
Jan-William Sleire45,73
107p
11.03.2023
50m Butterfly
Åstveit SK200650m Butterfly45,7310711.03.202325m 
[Utvid]4040.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad46,56
107p
11.03.2023
50m Rygg
Elverum Svømming199650m Rygg46,5610711.03.202325m 
[Utvid]4242.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad1.42,57
104p
12.03.2023
100m Rygg
Elverum Svømming1996100m Rygg1.42,5710412.03.202325m 
[Utvid]4343.
Stina Nygård
Bryne SK
Stina Nygård49,47
99p
12.03.2023
50m Fri
Bryne SK200350m Fri49,479912.03.202325mD
[Utvid]4444.
Mia Reber Askedal
Stavanger SK
Mia Reber Askedal49,61
98p
11.03.2023
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri49,619811.03.202325m 
[Utvid]4545.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg47,34
96p
11.03.2023
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL199250m Butterfly47,349611.03.202325m 
[Utvid]4545.
Mia Reber Askedal
Stavanger SK
Mia Reber Askedal50,05
96p
12.03.2023
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri50,059612.03.202325mD
[Utvid]4747.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise48,91
92p
11.03.2023
50m Rygg
Asker SK197750m Rygg48,919211.03.202325m 
[Utvid]4848.
Stina Nygård
Bryne SK
Stina Nygård56,55
89p
11.03.2023
50m Rygg
Bryne SK200350m Rygg56,558911.03.202325m 
[Utvid]4949.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise1.40,96
87p
12.03.2023
100m Fri
Asker SK1977100m Fri1.40,968712.03.202325m 
[Utvid]5050.
Stina Nygård
Bryne SK
Stina Nygård55,10
86p
11.03.2023
50m Butterfly
Bryne SK200350m Butterfly55,108611.03.202325m 
[Utvid]5151.
Mia Reber Askedal
Stavanger SK
Mia Reber Askedal1.55,01
83p
12.03.2023
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri1.55,018312.03.202325m 
[Utvid]5252.
Moa Christin Gillsäter
SK Speed
Moa Christin Gillsäter54,25
75p
11.03.2023
50m Fri
SK Speed200750m Fri54,257511.03.202325m 
[Utvid]5252.
Mia Reber Askedal
Stavanger SK
Mia Reber Askedal1.07,01
75p
12.03.2023
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst1.07,017512.03.202325m 
[Utvid]5454.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise47,89
74p
12.03.2023
50m Fri
Asker SK197750m Fri47,897412.03.202325mD
[Utvid]5454.
Jens Vartdal Karlsen
Bærumsvømmerne
Jens Vartdal Karlsen51,67
74p
11.03.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly51,677411.03.202325m 
[Utvid]5656.
Aurora Johannessen
SK Speed
Aurora Johannessen1.07,93
72p
11.03.2023
50m Bryst
SK Speed201050m Bryst1.07,937211.03.202325mD
[Utvid]5757.
Aurora Johannessen
SK Speed
Aurora Johannessen2.30,01
71p
11.03.2023
100m Bryst
SK Speed2010100m Bryst2.30,017111.03.202325m 
[Utvid]5858.
Moa Christin Gillsäter
SK Speed
Moa Christin Gillsäter2.02,68
68p
12.03.2023
100m Fri
SK Speed2007100m Fri2.02,686812.03.202325m 
[Utvid]5959.
Sedon Mokonen Habte
Bærumsvømmerne
Sedon Mokonen Habte1.09,90
66p
12.03.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst1.09,906612.03.202325m 
[Utvid]6060.
Moa Christin Gillsäter
SK Speed
Moa Christin Gillsäter57,28
64p
12.03.2023
50m Fri
SK Speed200750m Fri57,286412.03.202325mD
[Utvid]6161.
Sedon Mokonen Habte
Bærumsvømmerne
Sedon Mokonen Habte2.36,62
63p
11.03.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne2005100m Bryst2.36,626311.03.202325m 
[Utvid]6262.
Marius Gabrielsen
Stegaberg IL
Marius Gabrielsen1.02,79
62p
12.03.2023
50m Bryst
Stegaberg IL199250m Bryst1.02,796212.03.202325m 
[Utvid]6363.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise55,31
60p
11.03.2023
50m Butterfly
Asker SK197750m Butterfly55,316011.03.202325m 
[Utvid]6464.
Amalie Berg Olsen
Bærumsvømmerne
Amalie Berg Olsen1.13,41
57p
12.03.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst1.13,415712.03.202325m 
[Utvid]6464.
Julie Holte Kjeldløkken
Triton Lillestrøm
Julie Holte Kjeldløkken2.41,26
57p
11.03.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm1996100m Bryst2.41,265711.03.202325m 
[Utvid]6666.
Sedon Mokonen Habte
Bærumsvømmerne
Sedon Mokonen Habte1.15,11
53p
11.03.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst1.15,115311.03.202325mD
[Utvid]6666.
Amalie Berg Olsen
Bærumsvømmerne
Amalie Berg Olsen2.45,44
53p
11.03.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne2005100m Bryst2.45,445311.03.202325m 
[Utvid]6868.
Aurora Johannessen
SK Speed
Aurora Johannessen1.01,07
52p
11.03.2023
50m Fri
SK Speed201050m Fri1.01,075211.03.202325m 
[Utvid]6969.
Jens Vartdal Karlsen
Bærumsvømmerne
Jens Vartdal Karlsen54,39
50p
12.03.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri54,395012.03.202325mF
[Utvid]7070.
Aksel Selnæs Tillerli
Stavanger SK
Aksel Selnæs Tillerli55,07
49p
11.03.2023
50m Fri
Stavanger SK200050m Fri55,074911.03.202325m 
[Utvid]7171.
Jacob Hesthaug
Triton Lillestrøm
Jacob Hesthaug55,26
48p
11.03.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200850m Fri55,264811.03.202325m 
[Utvid]7272.
Thea Maria Gjetmundsen Brænd
Triton Lillestrøm
Thea Maria Gjetmundsen Brænd1.18,83
46p
11.03.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200650m Bryst1.18,834611.03.202325mD
[Utvid]7373.
Julie Holte Kjeldløkken
Triton Lillestrøm
Julie Holte Kjeldløkken1.19,28
45p
11.03.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm199650m Bryst1.19,284511.03.202325mD
[Utvid]7474.
Aksel Selnæs Tillerli
Stavanger SK
Aksel Selnæs Tillerli57,45
43p
12.03.2023
50m Fri
Stavanger SK200050m Fri57,454312.03.202325mF
[Utvid]7474.
Julie Holte Kjeldløkken
Triton Lillestrøm
Julie Holte Kjeldløkken1.20,45
43p
12.03.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm199650m Bryst1.20,454312.03.202325m 
[Utvid]7474.
Thea Maria Gjetmundsen Brænd
Triton Lillestrøm
Thea Maria Gjetmundsen Brænd2.57,90
43p
11.03.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2006100m Bryst2.57,904311.03.202325m 
[Utvid]7777.
Marius Gabrielsen
Stegaberg IL
Marius Gabrielsen57,72
42p
11.03.2023
50m Fri
Stegaberg IL199250m Fri57,724211.03.202325m 
[Utvid]7878.
Vebjørn Rønningen
SK Speed
Vebjørn Rønningen58,39
41p
12.03.2023
50m Fri
SK Speed198750m Fri58,394112.03.202325mF
[Utvid]7979.
Amalie Berg Olsen
Bærumsvømmerne
Amalie Berg Olsen1.22,64
40p
11.03.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst1.22,644011.03.202325mD
[Utvid]8080.
Sedon Mokonen Habte
Bærumsvømmerne
Sedon Mokonen Habte1.08,30
37p
11.03.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri1.08,303711.03.202325m 
[Utvid]8181.
Aksel Selnæs Tillerli
Stavanger SK
Aksel Selnæs Tillerli1.00,79
36p
12.03.2023
50m Fri
Stavanger SK200050m Fri1.00,793612.03.202325mD
[Utvid]8181.
Synne Waage
Austevoll IK
Synne Waage1.09,09
36p
11.03.2023
50m Fri
Austevoll IK199450m Fri1.09,093611.03.202325m 
[Utvid]8383.
Aksel Selnæs Tillerli
Stavanger SK
Aksel Selnæs Tillerli2.15,80
35p
12.03.2023
100m Fri
Stavanger SK2000100m Fri2.15,803512.03.202325m 
[Utvid]8484.
Thea Maria Gjetmundsen Brænd
Triton Lillestrøm
Thea Maria Gjetmundsen Brænd1.10,53
34p
11.03.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200650m Fri1.10,533411.03.202325m 
[Utvid]8585.
Mads Nordby
Triton Lillestrøm
Mads Nordby1.17,04
33p
11.03.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst1.17,043311.03.202325mD
[Utvid]8585.
Thea Maria Gjetmundsen Brænd
Triton Lillestrøm
Thea Maria Gjetmundsen Brænd1.18,18
33p
11.03.2023
50m Rygg
Triton Lillestrøm200650m Rygg1.18,183311.03.202325m 
[Utvid]8585.
Mads Nordby
Triton Lillestrøm
Mads Nordby2.50,66
33p
11.03.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst2.50,663311.03.202325m 
[Utvid]8888.
Jacob Hesthaug
Triton Lillestrøm
Jacob Hesthaug1.03,22
32p
12.03.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200850m Fri1.03,223212.03.202325mD
[Utvid]8989.
Jacob Hesthaug
Triton Lillestrøm
Jacob Hesthaug2.21,26
31p
12.03.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2008100m Fri2.21,263112.03.202325m 
[Utvid]9090.
Aksel Selnæs Tillerli
Stavanger SK
Aksel Selnæs Tillerli1.09,96
30p
11.03.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200050m Butterfly1.09,963011.03.202325m 
[Utvid]9090.
Aurora Johannessen
SK Speed
Aurora Johannessen1.13,38
30p
12.03.2023
50m Fri
SK Speed201050m Fri1.13,383012.03.202325mD
[Utvid]9090.
Mads Nordby
Triton Lillestrøm
Mads Nordby1.19,51
30p
12.03.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst1.19,513012.03.202325m 
[Utvid]9393.
Amalie Berg Olsen
Bærumsvømmerne
Amalie Berg Olsen1.14,17
29p
11.03.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri1.14,172911.03.202325m 
[Utvid]9494.
Aurora Johannessen
SK Speed
Aurora Johannessen2.46,70
27p
12.03.2023
100m Fri
SK Speed2010100m Fri2.46,702712.03.202325m 
[Utvid]9595.
Vebjørn Rønningen
SK Speed
Vebjørn Rønningen1.07,76
26p
11.03.2023
50m Fri
SK Speed198750m Fri1.07,762611.03.202325m 
[Utvid]9696.
Julie Holte Kjeldløkken
Triton Lillestrøm
Julie Holte Kjeldløkken1.23,53
24p
11.03.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm199650m Butterfly1.23,532411.03.202325m 
[Utvid]9797.
Julie Holte Kjeldløkken
Triton Lillestrøm
Julie Holte Kjeldløkken1.20,29
23p
11.03.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm199650m Fri1.20,292311.03.202325mF
[Utvid]9797.
Julie Holte Kjeldløkken
Triton Lillestrøm
Julie Holte Kjeldløkken1.20,30
23p
12.03.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm199650m Fri1.20,302312.03.202325mF
[Utvid]9999.
Gunnvald Øvrehus Hansen
Stegaberg IL
Gunnvald Øvrehus Hansen1.14,51
19p
11.03.2023
50m Fri
Stegaberg IL200050m Fri1.14,511911.03.202325m 
[Utvid]9999.
Gunn Johanne Scheit
Stegaberg IL
Gunn Johanne Scheit1.34,58
19p
11.03.2023
50m Rygg
Stegaberg IL197350m Rygg1.34,581911.03.202325m 
Side 1 av 2 (147 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.