Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Bergen Swim Festival
Stevne
Stevnenavn:
Bergen Swim Festival
Fra dato:
21.04.2023
Til dato:
23.04.2023
NSF Stevne Id:
0000043401
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Internasjonalt stevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.04.2023
Kvalperiode start:
01.04.2022
Kvalperiode slutt:
05.04.2023
Påmeldingsansv.:
Jan Kenneth Antun
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
932 85 185
Arrangementsleder
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen14.57,85
913p
21.04.2023
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri14.57,8591321.04.202350m 
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt7.48,97
896p
22.04.2023
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri7.48,9789622.04.202350m 
[Utvid]33.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.49,39
893p
22.04.2023
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.49,3989322.04.202350m 
[Utvid]44.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.49,37
883p
23.04.2023
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.49,3788323.04.202350m 
[Utvid]55.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.50,74
867p
23.04.2023
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.50,7486723.04.202350m 
[Utvid]66.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia23,39
863p
22.04.2023
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly23,3986322.04.202350m 
[Utvid]77.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia21,98
860p
21.04.2023
50m Fri
OI Svømming200150m Fri21,9886021.04.202350mD
[Utvid]88.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.56,34
855p
21.04.2023
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.56,3485521.04.202350mD
[Utvid]99.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia23,48
853p
22.04.2023
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly23,4885322.04.202350m 
[Utvid]1010.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia22,05
852p
23.04.2023
50m Fri
OI Svømming200150m Fri22,0585223.04.202350m 
[Utvid]1111.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.17,49
849p
21.04.2023
400m Individuell medley
Bryne SK2003400m Individuell medley4.17,4984921.04.202350m 
[Utvid]1212.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia22,09
848p
21.04.2023
50m Fri
OI Svømming200150m Fri22,0984821.04.202350mD
[Utvid]1313.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.53,22
840p
22.04.2023
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.53,2284022.04.202350mD
[Utvid]1414.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia22,17
839p
23.04.2023
50m Fri
OI Svømming200150m Fri22,1783923.04.202350m 
[Utvid]1414.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.53,31
839p
22.04.2023
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.53,3183922.04.202350mD
[Utvid]1616.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli31,09
837p
23.04.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,0983723.04.202350m 
[Utvid]1717.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.14,14
827p
21.04.2023
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.14,1482721.04.202350m 
[Utvid]1818.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.28,09
826p
21.04.2023
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.28,0982621.04.202350m 
[Utvid]1919.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie55,20
816p
22.04.2023
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg55,2081622.04.202350m 
[Utvid]2020.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie55,25
814p
23.04.2023
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg55,2581423.04.202350mF
[Utvid]2121.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn50,28
809p
21.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri50,2880921.04.202350m 
[Utvid]2222.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie55,45
805p
22.04.2023
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg55,4580522.04.202350m 
[Utvid]2323.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.57,18
798p
21.04.2023
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.57,1879821.04.202350mD
[Utvid]2424.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey2.16,11
792p
21.04.2023
200m Bryst
Bærumsvømmerne1996200m Bryst2.16,1179221.04.202350m 
[Utvid]2525.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.16,36
788p
21.04.2023
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.16,3678821.04.202350m 
[Utvid]2626.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud50,82
783p
21.04.2023
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,8278321.04.202350m 
[Utvid]2727.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.16,70
782p
21.04.2023
200m Bryst
Sola SK2006200m Bryst2.16,7078221.04.202350m 
[Utvid]2828.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl2.02,65
781p
22.04.2023
200m Fri
OI Svømming2001200m Fri2.02,6578122.04.202350m 
[Utvid]2929.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,71
780p
23.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,7178023.04.202350m 
[Utvid]3030.
Truls Wigdel
Bergensvømmerne
Truls Wigdel24,23
776p
22.04.2023
50m Butterfly
Bergensvømmerne199950m Butterfly24,2377622.04.202350m 
[Utvid]3131.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,24
775p
23.04.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,2477523.04.202350m 
[Utvid]3131.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn51,00
775p
21.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,0077521.04.202350m 
[Utvid]3131.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.59,56
775p
23.04.2023
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.59,5677523.04.202350m 
[Utvid]3434.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli31,90
774p
23.04.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst31,9077423.04.202350m 
[Utvid]3434.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli31,91
774p
23.04.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,9177423.04.202350m 
[Utvid]3636.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu29,39
773p
21.04.2023
50m Rygg
Bergens SC200350m Rygg29,3977321.04.202350m 
[Utvid]3636.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda2.03,09
773p
22.04.2023
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.03,0977322.04.202350m 
[Utvid]3838.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud51,08
772p
21.04.2023
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri51,0877221.04.202350m 
[Utvid]3939.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard51,11
770p
21.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne1996100m Fri51,1177021.04.202350m 
[Utvid]3939.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen51,12
770p
21.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri51,1277021.04.202350m 
[Utvid]4141.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.09,99
769p
22.04.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.09,9976922.04.202350m 
[Utvid]4141.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.51,29
769p
22.04.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.51,2976922.04.202350m 
[Utvid]4141.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.00,15
769p
23.04.2023
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.00,1576923.04.202350m 
[Utvid]4444.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu29,45
768p
21.04.2023
50m Rygg
Bergens SC200350m Rygg29,4576821.04.202350m 
[Utvid]4444.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.17,48
768p
21.04.2023
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.17,4876821.04.202350m 
[Utvid]4646.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie25,90
767p
21.04.2023
50m Rygg
OI Svømming199550m Rygg25,9076721.04.202350m 
[Utvid]4646.
Thomas Alexander Fardal
OI Svømming
Thomas Alexander Fardal28,34
767p
23.04.2023
50m Bryst
OI Svømming199750m Bryst28,3476723.04.202350m 
[Utvid]4646.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.51,42
767p
22.04.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.51,4276722.04.202350m 
[Utvid]4646.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey2.17,59
767p
21.04.2023
200m Bryst
Bærumsvømmerne1996200m Bryst2.17,5976721.04.202350m 
[Utvid]4646.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen4.00,33
767p
23.04.2023
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri4.00,3376723.04.202350m 
[Utvid]5151.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,33
766p
22.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly24,3376622.04.202350m 
[Utvid]5151.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda4.18,43
766p
23.04.2023
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.18,4376623.04.202350m 
[Utvid]5353.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,37
765p
23.04.2023
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,3776523.04.202350m 
[Utvid]5353.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,11
765p
22.04.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,1176522.04.202350m 
[Utvid]5353.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.04,60
765p
22.04.2023
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.04,6076522.04.202350m 
[Utvid]5656.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.10,15
764p
22.04.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.10,1576422.04.202350m 
[Utvid]5656.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.51,56
764p
22.04.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.51,5676422.04.202350m 
[Utvid]5858.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen51,29
762p
21.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri51,2976221.04.202350m 
[Utvid]5858.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,19
762p
22.04.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,1976222.04.202350m 
[Utvid]6060.
Truls Wigdel
Bergensvømmerne
Truls Wigdel24,40
760p
22.04.2023
50m Butterfly
Bergensvømmerne199950m Butterfly24,4076022.04.202350m 
[Utvid]6060.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli32,10
760p
23.04.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst32,1076023.04.202350m 
[Utvid]6060.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie2.02,61
760p
23.04.2023
200m Rygg
OI Svømming1995200m Rygg2.02,6176023.04.202350m 
[Utvid]6363.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,41
759p
22.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly24,4175922.04.202350m 
[Utvid]6363.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie25,99
759p
21.04.2023
50m Rygg
OI Svømming199550m Rygg25,9975921.04.202350m 
[Utvid]6565.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,47
757p
23.04.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,4775723.04.202350m 
[Utvid]6666.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie51,44
755p
21.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri51,4475521.04.202350m 
[Utvid]6666.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas51,44
755p
21.04.2023
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri51,4475521.04.202350m 
[Utvid]6868.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.18,34
754p
21.04.2023
200m Bryst
Sola SK2006200m Bryst2.18,3475421.04.202350m 
[Utvid]6969.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg51,50
753p
21.04.2023
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,5075321.04.202350m 
[Utvid]6969.
Truls Wigdel
Bergensvømmerne
Truls Wigdel54,35
753p
21.04.2023
100m Butterfly
Bergensvømmerne1999100m Butterfly54,3575321.04.202350m 
[Utvid]7171.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas51,51
752p
21.04.2023
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri51,5175221.04.202350m 
[Utvid]7171.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.18,46
752p
21.04.2023
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.18,4675221.04.202350m 
[Utvid]7373.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.02,56
751p
22.04.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.02,5675122.04.202350m 
[Utvid]7373.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.52,19
751p
22.04.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri1.52,1975122.04.202350m 
[Utvid]7575.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey28,56
750p
23.04.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne199650m Bryst28,5675023.04.202350m 
[Utvid]7575.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas51,57
750p
21.04.2023
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri51,5775021.04.202350m 
[Utvid]7777.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.52,28
749p
22.04.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri1.52,2874922.04.202350m 
[Utvid]7777.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.32,98
749p
21.04.2023
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.32,9874921.04.202350m 
[Utvid]7979.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen15.59,33
748p
21.04.2023
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri15.59,3374821.04.202350m 
[Utvid]8080.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey28,59
747p
23.04.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne199650m Bryst28,5974723.04.202350m 
[Utvid]8080.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,28
747p
23.04.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,2874723.04.202350m 
[Utvid]8080.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik51,64
747p
21.04.2023
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,6474721.04.202350m 
[Utvid]8080.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden54,48
747p
21.04.2023
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly54,4874721.04.202350m 
[Utvid]8080.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl56,97
747p
21.04.2023
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri56,9774721.04.202350m 
[Utvid]8080.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda2.04,47
747p
22.04.2023
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.04,4774722.04.202350m 
[Utvid]8686.
Truls Wigdel
Bergensvømmerne
Truls Wigdel54,52
746p
21.04.2023
100m Butterfly
Bergensvømmerne1999100m Butterfly54,5274621.04.202350m 
[Utvid]8686.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda57,00
746p
21.04.2023
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri57,0074621.04.202350m 
[Utvid]8686.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.52,46
746p
23.04.2023
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.52,4674623.04.202350mD
[Utvid]8989.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie51,67
745p
21.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri51,6774521.04.202350m 
[Utvid]8989.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,72
745p
21.04.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,7274521.04.202350mD
[Utvid]9191.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.03,47
744p
23.04.2023
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.03,4774423.04.202350m 
[Utvid]9292.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,66
742p
23.04.2023
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,6674223.04.202350m 
[Utvid]9292.
Thomas Alexander Fardal
OI Svømming
Thomas Alexander Fardal28,66
742p
23.04.2023
50m Bryst
OI Svømming199750m Bryst28,6674223.04.202350m 
[Utvid]9292.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard51,75
742p
21.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne1996100m Fri51,7574221.04.202350m 
[Utvid]9292.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik51,75
742p
21.04.2023
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,7574221.04.202350m 
[Utvid]9292.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik1.52,64
742p
22.04.2023
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.52,6474222.04.202350m 
[Utvid]9292.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.19,06
742p
21.04.2023
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.19,0674221.04.202350m 
[Utvid]9292.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen16.01,78
742p
21.04.2023
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri16.01,7874221.04.202350m 
[Utvid]9999.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.52,67
741p
22.04.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.52,6774122.04.202350m 
[Utvid]9999.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.19,46
741p
22.04.2023
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.19,4674122.04.202350m 
Side 1 av 69 (6893 rader)< Forrige1234567676869Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.