Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NM langbane 2019
Stevne
Stevnenavn:
NM langbane 2019
Fra dato:
04.07.2019
Til dato:
07.07.2019
NSF Stevne Id:
0000025973
Arrangørnavn:
Drammen SK
Stevnested:
Drammen
Bassengnavn:
Drammensbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Stevnetype:
Norsk mesterskap
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.06.2019
Kvalperiode start:
21.06.2018
Kvalperiode slutt:
20.06.2019
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen15.00,14
906p
05.07.2019
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri15.00,1490605.07.201950m 
[Utvid]22.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.00,48
886p
05.07.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.00,4888605.07.201950m 
[Utvid]33.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.49,45
882p
04.07.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.49,4588204.07.201950m 
[Utvid]44.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.00,59
881p
05.07.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.00,5988105.07.201950mF
[Utvid]55.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.53,17
872p
07.07.2019
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.53,1787207.07.201950m 
[Utvid]66.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,42
863p
04.07.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,4286304.07.201950m 
[Utvid]77.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey2.13,59
852p
05.07.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1996200m Bryst2.13,5985205.07.201950m 
[Utvid]88.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,55
851p
04.07.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,5585104.07.201950m 
[Utvid]99.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey2.13,74
849p
05.07.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1996200m Bryst2.13,7484905.07.201950m 
[Utvid]1010.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.57,65
848p
05.07.2019
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.57,6584805.07.201950mD
[Utvid]1111.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.01,78
831p
05.07.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.01,7883105.07.201950m 
[Utvid]1212.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.01,55
824p
04.07.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley2.01,5582404.07.201950m 
[Utvid]1313.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel3.55,05
820p
04.07.2019
400m Fri
Stavanger SK1999400m Fri3.55,0582004.07.201950m 
[Utvid]1313.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas3.55,10
820p
04.07.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2000400m Fri3.55,1082004.07.201950m 
[Utvid]1515.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug15.31,00
818p
05.07.2019
1500m Fri
Stavanger SK19971500m Fri15.31,0081805.07.201950m 
[Utvid]1616.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.15,48
817p
05.07.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.15,4881705.07.201950m 
[Utvid]1616.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.55,36
817p
04.07.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.55,3681704.07.201950m 
[Utvid]1818.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.55,65
814p
04.07.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.55,6581404.07.201950m 
[Utvid]1919.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel1.49,39
810p
06.07.2019
200m Fri
Stavanger SK1999200m Fri1.49,3981006.07.201950m 
[Utvid]2020.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.56,18
809p
07.07.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.56,1880907.07.201950mD
[Utvid]2121.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie55,68
807p
07.07.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg55,6880707.07.201950m 
[Utvid]2222.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie25,83
806p
06.07.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne199550m Rygg25,8380606.07.201950m 
[Utvid]2222.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.29,42
806p
07.07.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.29,4280607.07.201950m 
[Utvid]2424.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie50,47
802p
05.07.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri50,4780205.07.201950m 
[Utvid]2525.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski24,15
801p
05.07.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly24,1580105.07.201950m 
[Utvid]2525.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.13,56
801p
07.07.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.13,5680107.07.201950m 
[Utvid]2727.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.01,70
800p
04.07.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.01,7080004.07.201950m 
[Utvid]2828.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.57,18
798p
04.07.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.57,1879804.07.201950m 
[Utvid]2929.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen25,54
796p
05.07.2019
50m Fri
Setermoen SK199350m Fri25,5479605.07.201950m 
[Utvid]2929.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie55,94
796p
05.07.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg55,9479605.07.201950mF
[Utvid]3131.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie50,67
793p
05.07.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri50,6779305.07.201950m 
[Utvid]3131.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.57,75
793p
05.07.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.57,7579305.07.201950mD
[Utvid]3333.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie50,74
790p
07.07.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri50,7479007.07.201950mF
[Utvid]3333.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.50,31
790p
06.07.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.50,3179006.07.201950m 
[Utvid]3333.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas3.58,01
790p
04.07.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2000400m Fri3.58,0179004.07.201950m 
[Utvid]3636.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl8.44,63
789p
05.07.2019
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.44,6378905.07.201950m 
[Utvid]3737.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski24,28
788p
05.07.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly24,2878805.07.201950m 
[Utvid]3838.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.16,06
787p
06.07.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.16,0678706.07.201950m 
[Utvid]3939.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.50,48
786p
06.07.2019
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.50,4878606.07.201950m 
[Utvid]3939.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl16.42,47
786p
07.07.2019
1500m Fri
SK Team Sør20011500m Fri16.42,4778607.07.201950m 
[Utvid]4141.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey1.01,92
785p
06.07.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1996100m Bryst1.01,9278506.07.201950m 
[Utvid]4242.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.02,55
783p
06.07.2019
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.02,5578306.07.201950mF
[Utvid]4343.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski50,96
780p
05.07.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri50,9678005.07.201950m 
[Utvid]4343.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel50,96
780p
05.07.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri50,9678005.07.201950m 
[Utvid]4343.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.00,26
780p
06.07.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.00,2678006.07.201950m 
[Utvid]4646.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.50,86
778p
04.07.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.50,8677804.07.201950mF
[Utvid]4747.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski22,75
776p
07.07.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri22,7577607.07.201950m 
[Utvid]4848.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie26,17
775p
06.07.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne199550m Rygg26,1777506.07.201950m 
[Utvid]4848.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas51,05
775p
06.07.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri51,0577506.07.201950mF
[Utvid]5050.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey1.02,21
774p
06.07.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1996100m Bryst1.02,2177406.07.201950m 
[Utvid]5050.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.31,51
774p
07.07.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.31,5177407.07.201950m 
[Utvid]5252.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.00,43
773p
06.07.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.00,4377306.07.201950m 
[Utvid]5353.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel51,12
772p
06.07.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri51,1277206.07.201950mF
[Utvid]5353.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski51,12
772p
07.07.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri51,1277207.07.201950mF
[Utvid]5555.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug8.12,86
771p
07.07.2019
800m Fri
Stavanger SK1997800m Fri8.12,8677107.07.201950m 
[Utvid]5656.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel51,20
769p
05.07.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri51,2076905.07.201950m 
[Utvid]5757.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,07
766p
04.07.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,0776604.07.201950m 
[Utvid]5858.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.03,50
765p
04.07.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.03,5076504.07.201950m 
[Utvid]5858.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.32,09
765p
07.07.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.32,0976507.07.201950m 
[Utvid]6060.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden29,60
764p
04.07.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg29,6076404.07.201950m 
[Utvid]6060.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie54,48
764p
04.07.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne1995100m Butterfly54,4876404.07.201950m 
[Utvid]6262.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas51,32
763p
07.07.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri51,3276307.07.201950mF
[Utvid]6262.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,18
763p
04.07.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,1876304.07.201950m 
[Utvid]6464.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,40
762p
04.07.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,4076204.07.201950m 
[Utvid]6464.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen56,59
762p
07.07.2019
100m Fri
Setermoen SK1993100m Fri56,5976207.07.201950m 
[Utvid]6666.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug8.15,21
761p
05.07.2019
800m Fri
Stavanger SK1997800m Fri8.15,2176105.07.201950mD
[Utvid]6767.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen15.54,32
760p
05.07.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20021500m Fri15.54,3276005.07.201950m 
[Utvid]6868.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg56,68
759p
07.07.2019
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri56,6875907.07.201950m 
[Utvid]6868.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.01,19
759p
04.07.2019
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.01,1975904.07.201950m 
[Utvid]7070.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden29,67
758p
04.07.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg29,6775804.07.201950m 
[Utvid]7171.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie54,65
757p
04.07.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne1995100m Butterfly54,6575704.07.201950m 
[Utvid]7272.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen32,26
756p
06.07.2019
50m Bryst
Setermoen SK199350m Bryst32,2675606.07.201950m 
[Utvid]7272.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.51,94
756p
06.07.2019
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.51,9475606.07.201950m 
[Utvid]7474.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,50
754p
04.07.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,5075404.07.201950m 
[Utvid]7474.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen56,80
754p
07.07.2019
100m Fri
Setermoen SK1993100m Fri56,8075407.07.201950m 
[Utvid]7474.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.52,03
754p
04.07.2019
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri1.52,0375404.07.201950mF
[Utvid]7474.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.04,08
754p
04.07.2019
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.04,0875404.07.201950m 
[Utvid]7474.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss16.56,57
754p
07.07.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20041500m Fri16.56,5775407.07.201950m 
[Utvid]7979.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg56,82
753p
04.07.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1995100m Fri56,8275304.07.201950mF
[Utvid]8080.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,33
752p
06.07.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,3375206.07.201950m 
[Utvid]8181.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl8.53,16
751p
07.07.2019
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.53,1675107.07.201950mD
[Utvid]8282.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,02
749p
07.07.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri23,0274907.07.201950m 
[Utvid]8383.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe26,48
748p
06.07.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200150m Rygg26,4874806.07.201950m 
[Utvid]8383.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik1.10,63
748p
04.07.2019
100m Bryst
Bergens SC1995100m Bryst1.10,6374804.07.201950m 
[Utvid]8383.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.04,44
748p
04.07.2019
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.04,4474804.07.201950m 
[Utvid]8383.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.20,47
748p
05.07.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.20,4774805.07.201950mD
[Utvid]8383.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.53,33
748p
04.07.2019
400m Individuell medley
SK Team Sør2001400m Individuell medley4.53,3374804.07.201950m 
[Utvid]8888.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,59
747p
04.07.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,5974704.07.201950m 
[Utvid]8989.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.02,99
746p
06.07.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.02,9974606.07.201950m 
[Utvid]9090.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen26,10
745p
05.07.2019
50m Fri
Setermoen SK199350m Fri26,1074505.07.201950m 
[Utvid]9090.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik1.10,73
745p
04.07.2019
100m Bryst
Bergens SC1995100m Bryst1.10,7374504.07.201950m 
[Utvid]9090.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.16,83
745p
07.07.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.16,8374507.07.201950m 
[Utvid]9393.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak26,53
744p
06.07.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne199650m Rygg26,5374406.07.201950m 
[Utvid]9393.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.03,04
744p
06.07.2019
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.03,0474406.07.201950m 
[Utvid]9393.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov4.02,82
744p
04.07.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2002400m Fri4.02,8274404.07.201950m 
[Utvid]9696.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.19,80
743p
05.07.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.19,8074305.07.201950m 
[Utvid]9696.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt8.18,96
743p
07.07.2019
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri8.18,9674307.07.201950m 
[Utvid]9696.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt16.01,40
743p
05.07.2019
1500m Fri
Bryne SK20031500m Fri16.01,4074305.07.201950m 
[Utvid]9999.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,67
741p
04.07.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,6774104.07.201950m 
[Utvid]9999.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.04,80
741p
04.07.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.04,8074104.07.201950m 
Side 1 av 31 (3063 rader)< Forrige1234567293031Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.