Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sparebanken Møre svøm
Stevne
Stevnenavn:
Sparebanken Møre svøm
Fra dato:
09.12.2023
Til dato:
10.12.2023
NSF Stevne Id:
0000049272
Arrangørnavn:
Aalesunds SLK
Stevnested:
Ålesund
Bassengnavn:
Moa svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
29.11.2023
Kvalperiode start:
30.11.2022
Kvalperiode slutt:
29.11.2023
Påmeldingsansv.:
Reidar Ristesund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92013912
Arrangementsleder
Navn:
Fredrik Rahnel
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48407131
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.09,46
618p
09.12.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2008200m Fri2.09,4661809.12.202325m 
[Utvid]22.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund33,98
581p
09.12.2023
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst33,9858109.12.202325m 
[Utvid]33.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund27,74
564p
09.12.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri27,7456409.12.202325m 
[Utvid]44.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.01,32
549p
09.12.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.01,3254909.12.202325m 
[Utvid]55.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.01,59
543p
10.12.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.01,5954310.12.202325m 
[Utvid]55.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein2.15,20
543p
09.12.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.15,2054309.12.202325m 
[Utvid]77.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås4.47,87
542p
09.12.2023
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2006400m Individuell medley4.47,8754209.12.202325m 
[Utvid]88.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein5.18,06
539p
09.12.2023
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2005400m Individuell medley5.18,0653909.12.202325m 
[Utvid]99.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik28,27
533p
09.12.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri28,2753309.12.202325m 
[Utvid]99.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure4.49,45
533p
09.12.2023
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2005400m Individuell medley4.49,4553309.12.202325m 
[Utvid]1111.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik28,45
523p
10.12.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri28,4552310.12.202325mF
[Utvid]1212.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås25,08
519p
10.12.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri25,0851910.12.202325mF
[Utvid]1313.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås2.16,44
518p
09.12.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2006200m Individuell medley2.16,4451809.12.202325m 
[Utvid]1414.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel5.23,78
511p
09.12.2023
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2008400m Individuell medley5.23,7851109.12.202325m 
[Utvid]1515.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein30,61
505p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly30,6150510.12.202325mD
[Utvid]1515.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.07,84
505p
10.12.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2005100m Butterfly1.07,8450510.12.202325m 
[Utvid]1717.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure2.17,82
503p
09.12.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2005200m Individuell medley2.17,8250309.12.202325m 
[Utvid]1717.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel2.33,20
503p
09.12.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2008200m Individuell medley2.33,2050309.12.202325m 
[Utvid]1919.
Agathe Lian
Nordvest SK
Agathe Lian1.18,56
500p
09.12.2023
100m Bryst
Nordvest SK2009100m Bryst1.18,5650009.12.202325m 
[Utvid]2020.
Agathe Lian
Nordvest SK
Agathe Lian35,75
499p
09.12.2023
50m Bryst
Nordvest SK200950m Bryst35,7549909.12.202325m 
[Utvid]2121.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel1.11,29
498p
10.12.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2008100m Individuell medley1.11,2949810.12.202325m 
[Utvid]2222.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik4.56,65
495p
09.12.2023
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2005400m Individuell medley4.56,6549509.12.202325m 
[Utvid]2323.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås1.02,31
494p
10.12.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2006100m Individuell medley1.02,3149410.12.202325m 
[Utvid]2424.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure1.00,45
493p
10.12.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2005100m Butterfly1.00,4549310.12.202325m 
[Utvid]2525.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.03,78
489p
09.12.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2008100m Fri1.03,7848909.12.202325mD
[Utvid]2626.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås27,62
488p
09.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly27,6248809.12.202325mD
[Utvid]2727.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure27,64
487p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly27,6448710.12.202325m 
[Utvid]2828.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.11,89
485p
10.12.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.11,8948510.12.202325m 
[Utvid]2929.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes25,73
481p
10.12.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri25,7348110.12.202325mF
[Utvid]2929.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein2.32,59
481p
09.12.2023
200m Butterfly
Aalesunds SLK2005200m Butterfly2.32,5948109.12.202325m 
[Utvid]3131.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.03,10
476p
10.12.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.03,1047610.12.202325m 
[Utvid]3232.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel31,29
473p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200850m Butterfly31,2947310.12.202325m 
[Utvid]3232.
Agathe Lian
Nordvest SK
Agathe Lian36,40
473p
09.12.2023
50m Bryst
Nordvest SK200950m Bryst36,4047309.12.202325mD
[Utvid]3434.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.32,78
471p
10.12.2023
200m Rygg
Aalesunds SLK2008200m Rygg2.32,7847110.12.202325m 
[Utvid]3535.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund31,39
468p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200850m Butterfly31,3946810.12.202325m 
[Utvid]3636.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek5.02,99
465p
09.12.2023
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2006400m Individuell medley5.02,9946509.12.202325m 
[Utvid]3737.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik28,15
461p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly28,1546110.12.202325m 
[Utvid]3737.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås28,62
461p
09.12.2023
50m Rygg
Aalesunds SLK200650m Rygg28,6246109.12.202325m 
[Utvid]3939.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund32,69
460p
09.12.2023
50m Rygg
Aalesunds SLK200850m Rygg32,6946009.12.202325m 
[Utvid]4040.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik5.35,89
458p
09.12.2023
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2007400m Individuell medley5.35,8945809.12.202325m 
[Utvid]4141.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås1.02,74
457p
10.12.2023
100m Rygg
Aalesunds SLK2006100m Rygg1.02,7445710.12.202325m 
[Utvid]4141.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.38,20
457p
09.12.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2007200m Individuell medley2.38,2045709.12.202325m 
[Utvid]4343.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.11,31
456p
10.12.2023
100m Rygg
Aalesunds SLK2008100m Rygg1.11,3145610.12.202325m 
[Utvid]4444.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek26,23
454p
10.12.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri26,2345410.12.202325mF
[Utvid]4444.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein2.55,02
454p
10.12.2023
200m Bryst
Aalesunds SLK2005200m Bryst2.55,0245410.12.202325m 
[Utvid]4646.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure28,32
452p
09.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly28,3245209.12.202325mD
[Utvid]4747.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure1.03,09
449p
10.12.2023
100m Rygg
Aalesunds SLK2005100m Rygg1.03,0944910.12.202325m 
[Utvid]4848.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.10,63
448p
10.12.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2008100m Butterfly1.10,6344810.12.202325m 
[Utvid]4949.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure28,45
446p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly28,4544610.12.202325mD
[Utvid]4949.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein30,01
446p
10.12.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri30,0144610.12.202325mD
[Utvid]4949.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth1.05,74
446p
10.12.2023
100m Fri
Kristiansund SK2010100m Fri1.05,7444610.12.202325m 
[Utvid]5252.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.13,99
445p
10.12.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2007100m Individuell medley1.13,9944510.12.202325m 
[Utvid]5353.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland2.39,97
442p
09.12.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2008200m Individuell medley2.39,9744209.12.202325m 
[Utvid]5454.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås1.02,92
437p
09.12.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2006100m Butterfly1.02,9243709.12.202325mD
[Utvid]5555.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure1.03,05
435p
09.12.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2005100m Butterfly1.03,0543509.12.202325mD
[Utvid]5656.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland5.41,88
434p
09.12.2023
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2008400m Individuell medley5.41,8843409.12.202325m 
[Utvid]5757.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik59,30
432p
09.12.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri59,3043209.12.202325mD
[Utvid]5858.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund30,41
428p
09.12.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri30,4142809.12.202325mD
[Utvid]5959.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.11,74
427p
09.12.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2005100m Butterfly1.11,7442709.12.202325mD
[Utvid]6060.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure1.05,47
426p
10.12.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.05,4742610.12.202325m 
[Utvid]6161.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.22,19
424p
09.12.2023
200m Butterfly
Aalesunds SLK2005200m Butterfly2.22,1942409.12.202325m 
[Utvid]6262.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland1.15,23
423p
10.12.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2008100m Individuell medley1.15,2342310.12.202325m 
[Utvid]6363.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås2.20,74
422p
10.12.2023
200m Rygg
Aalesunds SLK2006200m Rygg2.20,7442210.12.202325m 
[Utvid]6464.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel1.12,06
421p
10.12.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2008100m Butterfly1.12,0642110.12.202325m 
[Utvid]6464.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek2.26,26
421p
09.12.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2006200m Individuell medley2.26,2642109.12.202325m 
[Utvid]6666.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås29,03
420p
09.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly29,0342009.12.202325mD
[Utvid]6666.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.07,07
420p
09.12.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.07,0742009.12.202325mD
[Utvid]6666.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.39,64
420p
09.12.2023
200m Butterfly
Aalesunds SLK2008200m Butterfly2.39,6442009.12.202325m 
[Utvid]6969.
Adrian Manuel Jung Leine
Ytre Søre Sunnmøre SK
Adrian Manuel Jung Leine59,95
418p
10.12.2023
100m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2009100m Fri59,9541810.12.202325m 
[Utvid]7070.
Erica Brændeland
Aalesunds SLK
Erica Brændeland30,69
417p
09.12.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri30,6941709.12.202325m 
[Utvid]7070.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund32,61
417p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200850m Butterfly32,6141710.12.202325mD
[Utvid]7272.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.13,51
416p
10.12.2023
100m Rygg
Aalesunds SLK2007100m Rygg1.13,5141610.12.202325m 
[Utvid]7373.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes29,19
413p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly29,1941310.12.202325m 
[Utvid]7474.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel1.13,82
411p
10.12.2023
100m Rygg
Aalesunds SLK2008100m Rygg1.13,8241110.12.202325m 
[Utvid]7575.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik29,27
410p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly29,2741010.12.202325mD
[Utvid]7575.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek29,76
410p
09.12.2023
50m Rygg
Aalesunds SLK200650m Rygg29,7641009.12.202325m 
[Utvid]7777.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel34,00
409p
09.12.2023
50m Rygg
Aalesunds SLK200850m Rygg34,0040909.12.202325m 
[Utvid]7878.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus29,32
408p
10.12.2023
50m Butterfly
Molde SLK196950m Butterfly29,3240810.12.202325m 
[Utvid]7979.
Agathe Lian
Nordvest SK
Agathe Lian30,93
407p
09.12.2023
50m Fri
Nordvest SK200950m Fri30,9340709.12.202325m 
[Utvid]8080.
Maria Redse-Arset
Ytre Søre Sunnmøre SK
Maria Redse-Arset30,98
405p
09.12.2023
50m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK200950m Fri30,9840509.12.202325m 
[Utvid]8080.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås1.14,69
405p
09.12.2023
100m Bryst
Aalesunds SLK2006100m Bryst1.14,6940509.12.202325m 
[Utvid]8080.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.24,26
405p
10.12.2023
100m Bryst
Aalesunds SLK2005100m Bryst1.24,2640510.12.202325mD
[Utvid]8383.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten33,74
404p
09.12.2023
50m Bryst
Molde SLK200750m Bryst33,7440409.12.202325m 
[Utvid]8383.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik34,13
404p
09.12.2023
50m Rygg
Aalesunds SLK200750m Rygg34,1340409.12.202325mF
[Utvid]8383.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek1.06,63
404p
10.12.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2006100m Individuell medley1.06,6340410.12.202325m 
[Utvid]8686.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.13,14
403p
09.12.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2005100m Butterfly1.13,1440309.12.202325mD
[Utvid]8787.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.04,71
402p
10.12.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2005100m Butterfly1.04,7140210.12.202325m 
[Utvid]8787.
Adrian Manuel Jung Leine
Ytre Søre Sunnmøre SK
Adrian Manuel Jung Leine2.14,57
402p
09.12.2023
200m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2009200m Fri2.14,5740209.12.202325m 
[Utvid]8989.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth2.29,50
401p
09.12.2023
200m Fri
Molde SLK2005200m Fri2.29,5040109.12.202325m 
[Utvid]8989.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.42,82
401p
10.12.2023
200m Bryst
Aalesunds SLK2005200m Bryst2.42,8240110.12.202325m 
[Utvid]9191.
Lars Martin Kornberg
Sykkylven IL
Lars Martin Kornberg27,34
400p
09.12.2023
50m Fri
Sykkylven IL200850m Fri27,3440009.12.202325m 
[Utvid]9191.
Dominyka Sinko
Aalesunds SLK
Dominyka Sinko1.08,19
400p
10.12.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2009100m Fri1.08,1940010.12.202325m 
[Utvid]9393.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland33,11
399p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200850m Butterfly33,1139910.12.202325m 
[Utvid]9494.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth31,15
398p
10.12.2023
50m Fri
Kristiansund SK201050m Fri31,1539810.12.202325mD
[Utvid]9494.
Erica Brændeland
Aalesunds SLK
Erica Brændeland33,12
398p
10.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200950m Butterfly33,1239810.12.202325m 
[Utvid]9494.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein38,54
398p
09.12.2023
50m Bryst
Aalesunds SLK200550m Bryst38,5439809.12.202325m 
[Utvid]9797.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth38,58
397p
09.12.2023
50m Bryst
Molde SLK200550m Bryst38,5839709.12.202325m 
[Utvid]9898.
Are Kragset Krokå
Aalesunds SLK
Are Kragset Krokå1.01,06
396p
10.12.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.01,0639610.12.202325m 
[Utvid]9999.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten27,46
395p
09.12.2023
50m Fri
Molde SLK200750m Fri27,4639509.12.202325m 
[Utvid]9999.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure29,64
395p
09.12.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly29,6439509.12.202325mD
Side 1 av 8 (800 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.