Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Aquarama Open
Stevne
Stevnenavn:
Aquarama Open
Fra dato:
07.06.2024
Til dato:
09.06.2024
NSF Stevne Id:
0000047078
Arrangørnavn:
Varodd og Vågsbygd SLK
Stevnested:
Kristiansand
Bassengnavn:
Aquarama
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.05.2024
Kvalperiode start:
16.05.2023
Kvalperiode slutt:
15.05.2024
Påmeldingsansv.:
Daniel Omsland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92016607
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Thorstensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.17,83
763p
09.06.2024
200m Bryst
Sola SK2006200m Bryst2.17,8376309.06.202450m 
[Utvid]22.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl25,95
758p
08.06.2024
50m Fri
OI Svømming200150m Fri25,9575808.06.202450m 
[Utvid]33.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl57,04
745p
08.06.2024
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri57,0474508.06.202450m 
[Utvid]44.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu29,97
729p
07.06.2024
50m Rygg
Bergens SC200350m Rygg29,9772907.06.202450m 
[Utvid]55.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl2.20,99
715p
08.06.2024
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.20,9971508.06.202450m 
[Utvid]66.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.06,37
712p
07.06.2024
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.06,3771207.06.202450m 
[Utvid]77.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl57,93
711p
07.06.2024
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri57,9371107.06.202450m 
[Utvid]88.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl2.06,62
710p
09.06.2024
200m Fri
OI Svømming2001200m Fri2.06,6271009.06.202450m 
[Utvid]99.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.07,83
709p
08.06.2024
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.07,8370908.06.202450m 
[Utvid]1010.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,98
708p
09.06.2024
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly24,9870809.06.202450m 
[Utvid]1111.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken30,34
703p
07.06.2024
50m Rygg
OI Svømming200350m Rygg30,3470307.06.202450m 
[Utvid]1111.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel4.07,42
703p
07.06.2024
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.07,4270307.06.202450m 
[Utvid]1111.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen16.19,22
703p
08.06.2024
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri16.19,2270308.06.202450m 
[Utvid]1414.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel16.19,70
702p
08.06.2024
1500m Fri
SK Team Sør20041500m Fri16.19,7070208.06.202450m 
[Utvid]1515.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken1.04,65
701p
08.06.2024
100m Rygg
OI Svømming2003100m Rygg1.04,6570108.06.202450m 
[Utvid]1616.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund25,07
700p
09.06.2024
50m Butterfly
Sola SK200650m Butterfly25,0770009.06.202450m 
[Utvid]1717.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund52,90
695p
07.06.2024
100m Fri
Sola SK2006100m Fri52,9069507.06.202450m 
[Utvid]1717.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen55,82
695p
08.06.2024
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly55,8269508.06.202450m 
[Utvid]1717.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff1.04,21
695p
08.06.2024
100m Bryst
Sola SK2006100m Bryst1.04,2169508.06.202450m 
[Utvid]2020.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen53,00
691p
07.06.2024
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri53,0069107.06.202450m 
[Utvid]2121.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen53,02
690p
07.06.2024
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri53,0269007.06.202450m 
[Utvid]2121.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.55,38
690p
09.06.2024
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.55,3869009.06.202450m 
[Utvid]2323.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen55,98
689p
08.06.2024
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly55,9868908.06.202450m 
[Utvid]2323.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland4.27,69
689p
07.06.2024
400m Fri
SK Team Sør2003400m Fri4.27,6968907.06.202450m 
[Utvid]2525.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund53,11
686p
08.06.2024
100m Fri
Sola SK2006100m Fri53,1168608.06.202450m 
[Utvid]2626.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson56,07
685p
08.06.2024
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly56,0768508.06.202450m 
[Utvid]2727.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson56,11
684p
08.06.2024
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly56,1168408.06.202450m 
[Utvid]2828.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl30,65
682p
07.06.2024
50m Rygg
OI Svømming200150m Rygg30,6568207.06.202450m 
[Utvid]2929.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev58,72
678p
08.06.2024
100m Rygg
SK Team Sør2005100m Rygg58,7267808.06.202450m 
[Utvid]3030.
Sander Pollen Hansen
Poseidon
Sander Pollen Hansen53,39
676p
08.06.2024
100m Fri
Poseidon2006100m Fri53,3967608.06.202450m 
[Utvid]3131.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem53,46
673p
07.06.2024
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri53,4667307.06.202450m 
[Utvid]3232.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev4.38,52
671p
09.06.2024
400m Individuell medley
SK Team Sør2005400m Individuell medley4.38,5267109.06.202450m 
[Utvid]3333.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen53,55
670p
08.06.2024
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri53,5567008.06.202450m 
[Utvid]3333.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev56,51
670p
08.06.2024
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly56,5167008.06.202450m 
[Utvid]3333.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.10,27
670p
08.06.2024
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.10,2767008.06.202450m 
[Utvid]3636.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel53,56
669p
08.06.2024
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri53,5666908.06.202450m 
[Utvid]3636.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff1.05,02
669p
07.06.2024
100m Bryst
Sola SK2006100m Bryst1.05,0266907.06.202450m 
[Utvid]3838.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev56,58
667p
08.06.2024
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly56,5866708.06.202450m 
[Utvid]3838.
Hennie Braastad Orre
Bryne SK
Hennie Braastad Orre59,16
667p
08.06.2024
100m Fri
Bryne SK2008100m Fri59,1666708.06.202450m 
[Utvid]4040.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem56,63
665p
08.06.2024
100m Butterfly
Bergens SC2005100m Butterfly56,6366508.06.202450m 
[Utvid]4141.
Hennie Braastad Orre
Bryne SK
Hennie Braastad Orre4.31,07
663p
07.06.2024
400m Fri
Bryne SK2008400m Fri4.31,0766307.06.202450m 
[Utvid]4242.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel1.57,11
660p
09.06.2024
200m Fri
SK Team Sør2004200m Fri1.57,1166009.06.202450m 
[Utvid]4343.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken1.06,01
659p
08.06.2024
100m Rygg
OI Svømming2003100m Rygg1.06,0165908.06.202450m 
[Utvid]4444.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen53,86
658p
08.06.2024
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri53,8665808.06.202450m 
[Utvid]4444.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel53,86
658p
07.06.2024
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri53,8665807.06.202450m 
[Utvid]4646.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,63
656p
08.06.2024
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,6365608.06.202450mD
[Utvid]4747.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev25,68
652p
09.06.2024
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly25,6865209.06.202450m 
[Utvid]4848.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem25,73
648p
09.06.2024
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly25,7364809.06.202450m 
[Utvid]4848.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen54,13
648p
08.06.2024
100m Fri
Varodd SK2006100m Fri54,1364808.06.202450m 
[Utvid]4848.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.07,47
648p
07.06.2024
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.07,4764807.06.202450m 
[Utvid]5151.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem57,17
647p
08.06.2024
100m Butterfly
Bergens SC2005100m Butterfly57,1764708.06.202450m 
[Utvid]5151.
Hennie Braastad Orre
Bryne SK
Hennie Braastad Orre17.44,19
647p
08.06.2024
1500m Fri
Bryne SK20081500m Fri17.44,1964708.06.202450m 
[Utvid]5353.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.10,75
645p
07.06.2024
200m Fri
SK Team Sør2003200m Fri2.10,7564507.06.202450mD
[Utvid]5454.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem54,26
644p
08.06.2024
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri54,2664408.06.202450m 
[Utvid]5555.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,25
641p
09.06.2024
50m Fri
Bryne SK200250m Fri24,2564109.06.202450mF
[Utvid]5656.
Hennie Braastad Orre
Bryne SK
Hennie Braastad Orre1.00,01
639p
07.06.2024
100m Fri
Bryne SK2008100m Fri1.00,0163907.06.202450m 
[Utvid]5757.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen54,48
636p
07.06.2024
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri54,4863607.06.202450m 
[Utvid]5757.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.45,69
636p
08.06.2024
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.45,6963608.06.202450mD
[Utvid]5959.
Sander Pollen Hansen
Poseidon
Sander Pollen Hansen54,49
635p
07.06.2024
100m Fri
Poseidon2006100m Fri54,4963507.06.202450m 
[Utvid]5959.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen54,51
635p
07.06.2024
100m Fri
Varodd SK2006100m Fri54,5163507.06.202450m 
[Utvid]6161.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel8.46,02
634p
08.06.2024
800m Fri
SK Team Sør2004800m Fri8.46,0263408.06.202450mD
[Utvid]6262.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes2.11,80
629p
09.06.2024
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.11,8062909.06.202450m 
[Utvid]6363.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson26,00
628p
08.06.2024
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly26,0062808.06.202450mD
[Utvid]6363.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl1.00,36
628p
09.06.2024
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri1.00,3662809.06.202450mD
[Utvid]6363.
Sander Pollen Hansen
Poseidon
Sander Pollen Hansen2.08,83
628p
07.06.2024
200m Butterfly
Poseidon2006200m Butterfly2.08,8362807.06.202450m 
[Utvid]6666.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund57,76
627p
08.06.2024
100m Butterfly
Sola SK2006100m Butterfly57,7662708.06.202450m 
[Utvid]6666.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu1.07,09
627p
08.06.2024
100m Rygg
Bergens SC2003100m Rygg1.07,0962708.06.202450m 
[Utvid]6868.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem26,02
626p
08.06.2024
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly26,0262608.06.202450mD
[Utvid]6868.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff30,33
626p
08.06.2024
50m Bryst
Sola SK200650m Bryst30,3362608.06.202450mD
[Utvid]6868.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen57,79
626p
08.06.2024
100m Butterfly
Sandefjord SK2005100m Butterfly57,7962608.06.202450m 
[Utvid]7171.
Sander Pollen Hansen
Poseidon
Sander Pollen Hansen57,82
625p
08.06.2024
100m Butterfly
Poseidon2006100m Butterfly57,8262508.06.202450m 
[Utvid]7171.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl2.27,47
625p
08.06.2024
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.27,4762508.06.202450m 
[Utvid]7373.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl27,71
623p
08.06.2024
50m Fri
OI Svømming200150m Fri27,7162308.06.202450mD
[Utvid]7474.
Hennie Braastad Orre
Bryne SK
Hennie Braastad Orre9.27,84
622p
08.06.2024
800m Fri
Bryne SK2008800m Fri9.27,8462208.06.202450mD
[Utvid]7575.
Sander Pollen Hansen
Poseidon
Sander Pollen Hansen57,95
621p
08.06.2024
100m Butterfly
Poseidon2006100m Butterfly57,9562108.06.202450m 
[Utvid]7575.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov2.13,60
621p
08.06.2024
200m Individuell medley
SK Team Sør2007200m Individuell medley2.13,6062108.06.202450m 
[Utvid]7777.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen26,11
620p
09.06.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly26,1162009.06.202450m 
[Utvid]7777.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.13,67
620p
08.06.2024
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.13,6762008.06.202450m 
[Utvid]7979.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson26,13
619p
08.06.2024
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly26,1361908.06.202450mD
[Utvid]7979.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff1.06,72
619p
09.06.2024
100m Bryst
Sola SK2006100m Bryst1.06,7261909.06.202450mD
[Utvid]8181.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte27,78
618p
08.06.2024
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri27,7861808.06.202450m 
[Utvid]8181.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl27,78
618p
07.06.2024
50m Fri
OI Svømming200150m Fri27,7861807.06.202450mD
[Utvid]8181.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,83
618p
08.06.2024
50m Rygg
SK Team Sør200550m Rygg27,8361808.06.202450mF
[Utvid]8484.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff30,47
617p
07.06.2024
50m Bryst
Sola SK200650m Bryst30,4761707.06.202450mD
[Utvid]8484.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen55,02
617p
08.06.2024
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri55,0261708.06.202450m 
[Utvid]8686.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen26,16
616p
08.06.2024
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly26,1661608.06.202450mD
[Utvid]8787.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl1.07,52
615p
08.06.2024
100m Rygg
OI Svømming2001100m Rygg1.07,5261508.06.202450m 
[Utvid]8787.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland9.29,96
615p
08.06.2024
800m Fri
SK Team Sør2003800m Fri9.29,9661508.06.202450mD
[Utvid]8989.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl28,74
614p
08.06.2024
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly28,7461408.06.202450mD
[Utvid]9090.
Hennie Braastad Orre
Bryne SK
Hennie Braastad Orre27,86
613p
09.06.2024
50m Fri
Bryne SK200850m Fri27,8661309.06.202450mF
[Utvid]9090.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.00,86
613p
08.06.2024
100m Fri
SK Team Sør2003100m Fri1.00,8661308.06.202450m 
[Utvid]9090.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.14,14
613p
08.06.2024
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.14,1461308.06.202450m 
[Utvid]9393.
Markus Halvorsen
SK Team Sør
Markus Halvorsen1.07,00
611p
07.06.2024
100m Bryst
SK Team Sør2005100m Bryst1.07,0061107.06.202450m 
[Utvid]9494.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen2.00,22
610p
09.06.2024
200m Fri
Sandefjord SK2005200m Fri2.00,2261009.06.202450m 
[Utvid]9595.
Hennie Braastad Orre
Bryne SK
Hennie Braastad Orre2.13,27
609p
07.06.2024
200m Fri
Bryne SK2008200m Fri2.13,2760907.06.202450mD
[Utvid]9595.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen4.47,54
609p
09.06.2024
400m Individuell medley
OI Svømming2001400m Individuell medley4.47,5460909.06.202450m 
[Utvid]9797.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland18.07,02
607p
08.06.2024
1500m Fri
SK Team Sør20031500m Fri18.07,0260708.06.202450m 
[Utvid]9898.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen26,31
606p
09.06.2024
50m Butterfly
Varodd SK200650m Butterfly26,3160609.06.202450m 
[Utvid]9999.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel24,71
605p
09.06.2024
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri24,7160509.06.202450mF
[Utvid]9999.
Markus Halvorsen
SK Team Sør
Markus Halvorsen1.07,23
605p
08.06.2024
100m Bryst
SK Team Sør2005100m Bryst1.07,2360508.06.202450m 
Side 1 av 46 (4584 rader)< Forrige1234567444546Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.