Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sparekassen Thy Cup 2023
Stevne
Stevnenavn:
Sparekassen Thy Cup 2023
Fra dato:
29.09.2023
Til dato:
01.10.2023
NSF Stevne Id:
0000047056
Arrangørnavn:
Thisted Svømmeklub
Stevnested:
Thisted
Bassengnavn:
Thy Hallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
19.09.2023
Kvalperiode start:
01.01.2022
Kvalperiode slutt:
03.09.2023
Påmeldingsansv.:
Hanne Nielsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41991125
Arrangementsleder
Navn:
Hanne Nielsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41991125
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.11,43
734p
29.09.2023
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.11,4373429.09.202325m 
[Utvid]22.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.13,62
705p
30.09.2023
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.13,6270530.09.202325m 
[Utvid]33.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen3.58,52
704p
30.09.2023
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri3.58,5270430.09.202325m 
[Utvid]44.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.52,18
695p
01.10.2023
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.52,1869501.10.202325m 
[Utvid]55.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm8.21,59
690p
29.09.2023
800m Fri
Randaberg IL1997800m Fri8.21,5969029.09.202325m 
[Utvid]66.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.02,29
684p
01.10.2023
100m Rygg
Randaberg IL2004100m Rygg1.02,2968401.10.202325m 
[Utvid]77.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm4.02,39
671p
30.09.2023
400m Fri
Randaberg IL1997400m Fri4.02,3967130.09.202325m 
[Utvid]88.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.02,80
668p
29.09.2023
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.02,8066829.09.202325mD
[Utvid]99.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm1.54,23
658p
01.10.2023
200m Fri
Randaberg IL1997200m Fri1.54,2365801.10.202325m 
[Utvid]1010.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm8.33,45
644p
29.09.2023
800m Fri
Randaberg IL2002800m Fri8.33,4564429.09.202325m 
[Utvid]1111.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.05,11
622p
01.10.2023
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.05,1162201.10.202325m 
[Utvid]1111.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland4.30,89
622p
30.09.2023
400m Fri
SK Team Sør2003400m Fri4.30,8962230.09.202325m 
[Utvid]1111.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel8.39,38
622p
29.09.2023
800m Fri
SK Team Sør2004800m Fri8.39,3862229.09.202325m 
[Utvid]1414.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel1.56,51
620p
01.10.2023
200m Fri
SK Team Sør2004200m Fri1.56,5162001.10.202325m 
[Utvid]1515.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.56,93
613p
30.09.2023
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.56,9361330.09.202325mD
[Utvid]1515.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.09,01
613p
30.09.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2005200m Individuell medley2.09,0161330.09.202325m 
[Utvid]1717.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm4.09,93
612p
29.09.2023
400m Fri
Randaberg IL1997400m Fri4.09,9361229.09.202325mD
[Utvid]1818.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg9.23,89
606p
29.09.2023
800m Fri
SK Team Sør2006800m Fri9.23,8960629.09.202325m 
[Utvid]1919.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.06,86
603p
29.09.2023
100m Individuell medley
Randaberg IL2004100m Individuell medley1.06,8660329.09.202325m 
[Utvid]2020.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm29,89
602p
29.09.2023
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg29,8960229.09.202325m 
[Utvid]2121.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.38,15
601p
01.10.2023
400m Individuell medley
Randaberg IL2002400m Individuell medley4.38,1560101.10.202325m 
[Utvid]2222.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev25,79
599p
30.09.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly25,7959930.09.202325m 
[Utvid]2222.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,20
599p
30.09.2023
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,2059930.09.202325m 
[Utvid]2424.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev56,74
597p
29.09.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly56,7459729.09.202325m 
[Utvid]2424.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm2.10,19
597p
30.09.2023
200m Individuell medley
Randaberg IL2002200m Individuell medley2.10,1959730.09.202325m 
[Utvid]2626.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,27
594p
30.09.2023
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,2759430.09.202325m 
[Utvid]2727.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen24,00
592p
30.09.2023
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri24,0059230.09.202325m 
[Utvid]2828.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen24,02
591p
30.09.2023
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri24,0259130.09.202325m 
[Utvid]2828.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm30,08
591p
30.09.2023
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg30,0859130.09.202325m 
[Utvid]2828.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm53,41
591p
30.09.2023
100m Fri
Randaberg IL1997100m Fri53,4159130.09.202325m 
[Utvid]3131.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel53,54
587p
30.09.2023
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri53,5458730.09.202325m 
[Utvid]3232.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes2.11,89
585p
01.10.2023
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.11,8958501.10.202325m 
[Utvid]3333.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev26,02
584p
30.09.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly26,0258430.09.202325m 
[Utvid]3434.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes1.00,19
581p
30.09.2023
100m Fri
SK Team Sør2006100m Fri1.00,1958130.09.202325m 
[Utvid]3535.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland5.10,32
580p
01.10.2023
400m Individuell medley
SK Team Sør2003400m Individuell medley5.10,3258001.10.202325m 
[Utvid]3636.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.00,28
579p
30.09.2023
100m Fri
Randaberg IL2004100m Fri1.00,2857930.09.202325m 
[Utvid]3636.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.59,20
579p
29.09.2023
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.59,2057929.09.202325mD
[Utvid]3838.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté34,06
577p
30.09.2023
50m Bryst
Randaberg IL200950m Bryst34,0657730.09.202325m 
[Utvid]3838.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes1.07,84
577p
29.09.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2006100m Individuell medley1.07,8457729.09.202325m 
[Utvid]4040.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.12,56
576p
30.09.2023
200m Fri
SK Team Sør2003200m Fri2.12,5657630.09.202325mD
[Utvid]4141.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté1.15,06
573p
01.10.2023
100m Bryst
Randaberg IL2009100m Bryst1.15,0657301.10.202325m 
[Utvid]4242.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg4.38,61
572p
30.09.2023
400m Fri
SK Team Sør2006400m Fri4.38,6157230.09.202325m 
[Utvid]4343.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté34,22
569p
29.09.2023
50m Bryst
Randaberg IL200950m Bryst34,2256929.09.202325m 
[Utvid]4444.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes1.06,26
568p
01.10.2023
100m Rygg
SK Team Sør2006100m Rygg1.06,2656801.10.202325mF
[Utvid]4444.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel4.16,23
568p
29.09.2023
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.16,2356829.09.202325mD
[Utvid]4444.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg4.39,27
568p
29.09.2023
400m Fri
SK Team Sør2006400m Fri4.39,2756829.09.202325mD
[Utvid]4747.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev59,54
567p
29.09.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2005100m Individuell medley59,5456729.09.202325m 
[Utvid]4747.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov2.12,40
567p
30.09.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2007200m Individuell medley2.12,4056730.09.202325m 
[Utvid]4949.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.16,78
564p
29.09.2023
400m Fri
Randaberg IL2002400m Fri4.16,7856429.09.202325mD
[Utvid]5050.
Mari Riiser Javnes
SK Team Sør
Mari Riiser Javnes1.15,48
563p
01.10.2023
100m Bryst
SK Team Sør2006100m Bryst1.15,4856301.10.202325m 
[Utvid]5151.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm2.00,43
561p
30.09.2023
200m Fri
Randaberg IL1997200m Fri2.00,4356130.09.202325mD
[Utvid]5252.
Sarah Alexandra Trøite
SK Team Sør
Sarah Alexandra Trøite2.13,78
560p
01.10.2023
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.13,7856001.10.202325m 
[Utvid]5353.
Sarah Alexandra Trøite
SK Team Sør
Sarah Alexandra Trøite4.40,75
559p
30.09.2023
400m Fri
SK Team Sør2006400m Fri4.40,7555930.09.202325m 
[Utvid]5454.
Vilde Egidius Krakstad
SK Team Sør
Vilde Egidius Krakstad29,60
558p
30.09.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200650m Butterfly29,6055830.09.202325m 
[Utvid]5454.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.08,60
558p
29.09.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2003100m Individuell medley1.08,6055829.09.202325m 
[Utvid]5454.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov2.00,63
558p
01.10.2023
200m Fri
SK Team Sør2007200m Fri2.00,6355801.10.202325m 
[Utvid]5757.
Vilde Egidius Krakstad
SK Team Sør
Vilde Egidius Krakstad27,95
552p
30.09.2023
50m Fri
SK Team Sør200650m Fri27,9555230.09.202325m 
[Utvid]5858.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes27,96
551p
30.09.2023
50m Fri
SK Team Sør200650m Fri27,9655130.09.202325m 
[Utvid]5959.
Vilde Egidius Krakstad
SK Team Sør
Vilde Egidius Krakstad29,74
550p
30.09.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200650m Butterfly29,7455030.09.202325m 
[Utvid]5959.
Vilde Egidius Krakstad
SK Team Sør
Vilde Egidius Krakstad2.14,62
550p
01.10.2023
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.14,6255001.10.202325m 
[Utvid]5959.
Sarah Alexandra Trøite
SK Team Sør
Sarah Alexandra Trøite9.42,60
550p
29.09.2023
800m Fri
SK Team Sør2006800m Fri9.42,6055029.09.202325m 
[Utvid]6262.
Mari Riiser Javnes
SK Team Sør
Mari Riiser Javnes34,66
548p
30.09.2023
50m Bryst
SK Team Sør200650m Bryst34,6654830.09.202325m 
[Utvid]6262.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté1.09,02
548p
29.09.2023
100m Individuell medley
Randaberg IL2009100m Individuell medley1.09,0254829.09.202325m 
[Utvid]6464.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes29,81
547p
30.09.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200650m Butterfly29,8154730.09.202325m 
[Utvid]6565.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok26,62
545p
30.09.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200850m Butterfly26,6254530.09.202325m 
[Utvid]6565.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje2.14,97
545p
01.10.2023
200m Fri
Flekkefjord SK2009200m Fri2.14,9754501.10.202325m 
[Utvid]6767.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel2.14,25
544p
30.09.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2004200m Individuell medley2.14,2554430.09.202325m 
[Utvid]6868.
Mari Riiser Javnes
SK Team Sør
Mari Riiser Javnes34,77
543p
29.09.2023
50m Bryst
SK Team Sør200650m Bryst34,7754329.09.202325m 
[Utvid]6969.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes30,99
540p
30.09.2023
50m Rygg
SK Team Sør200650m Rygg30,9954030.09.202325mF
[Utvid]7070.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes1.07,53
537p
01.10.2023
100m Rygg
SK Team Sør2006100m Rygg1.07,5353701.10.202325m 
[Utvid]7171.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,21
536p
30.09.2023
50m Rygg
SK Team Sør200550m Rygg27,2153630.09.202325m 
[Utvid]7171.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.09,56
536p
29.09.2023
100m Individuell medley
Varodd SK2004100m Individuell medley1.09,5653629.09.202325m 
[Utvid]7373.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok27,22
535p
29.09.2023
50m Rygg
SK Team Sør200850m Rygg27,2253529.09.202325m 
[Utvid]7373.
Sarah Alexandra Trøite
SK Team Sør
Sarah Alexandra Trøite1.01,87
535p
30.09.2023
100m Fri
SK Team Sør2006100m Fri1.01,8753530.09.202325m 
[Utvid]7373.
Sarah Alexandra Trøite
SK Team Sør
Sarah Alexandra Trøite4.44,78
535p
29.09.2023
400m Fri
SK Team Sør2006400m Fri4.44,7853529.09.202325mD
[Utvid]7676.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.30,14
534p
30.09.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2003200m Individuell medley2.30,1453430.09.202325m 
[Utvid]7777.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen55,29
533p
01.10.2023
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri55,2953301.10.202325mD
[Utvid]7777.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté1.01,97
533p
30.09.2023
100m Fri
Randaberg IL2009100m Fri1.01,9753330.09.202325m 
[Utvid]7979.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok24,90
530p
30.09.2023
50m Fri
SK Team Sør200850m Fri24,9053030.09.202325m 
[Utvid]7979.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok27,31
530p
30.09.2023
50m Rygg
SK Team Sør200850m Rygg27,3153030.09.202325m 
[Utvid]7979.
Karla Solvang Lauknes
SK Team Sør
Karla Solvang Lauknes1.02,09
530p
30.09.2023
100m Fri
SK Team Sør2007100m Fri1.02,0953030.09.202325m 
[Utvid]7979.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes1.08,29
530p
01.10.2023
100m Bryst
Varodd SK2006100m Bryst1.08,2953001.10.202325m 
[Utvid]8383.
Vilde Egidius Krakstad
SK Team Sør
Vilde Egidius Krakstad1.09,88
528p
29.09.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2006100m Individuell medley1.09,8852829.09.202325m 
[Utvid]8484.
Mari Riiser Javnes
SK Team Sør
Mari Riiser Javnes2.46,60
527p
30.09.2023
200m Bryst
SK Team Sør2006200m Bryst2.46,6052730.09.202325m 
[Utvid]8585.
Vilde Egidius Krakstad
SK Team Sør
Vilde Egidius Krakstad1.02,23
526p
30.09.2023
100m Fri
SK Team Sør2006100m Fri1.02,2352630.09.202325m 
[Utvid]8686.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté28,41
525p
30.09.2023
50m Fri
Randaberg IL200950m Fri28,4152530.09.202325m 
[Utvid]8686.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg2.16,71
525p
30.09.2023
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.16,7152530.09.202325mD
[Utvid]8888.
Mathias Svein Petrus Heesen
SK Team Sør
Mathias Svein Petrus Heesen1.08,54
524p
01.10.2023
100m Bryst
SK Team Sør2006100m Bryst1.08,5452401.10.202325m 
[Utvid]8989.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok26,98
523p
30.09.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200850m Butterfly26,9852330.09.202325m 
[Utvid]9090.
Linnea Otilie Thorstensen Glenna
SK Team Sør
Linnea Otilie Thorstensen Glenna35,22
522p
30.09.2023
50m Bryst
SK Team Sør201050m Bryst35,2252230.09.202325m 
[Utvid]9090.
Karla Solvang Lauknes
SK Team Sør
Karla Solvang Lauknes1.10,16
522p
29.09.2023
100m Individuell medley
SK Team Sør2007100m Individuell medley1.10,1652229.09.202325m 
[Utvid]9090.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje9.52,59
522p
29.09.2023
800m Fri
Flekkefjord SK2009800m Fri9.52,5952229.09.202325m 
[Utvid]9393.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok25,04
521p
30.09.2023
50m Fri
SK Team Sør200850m Fri25,0452130.09.202325m 
[Utvid]9393.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov27,03
521p
30.09.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200750m Butterfly27,0352130.09.202325m 
[Utvid]9393.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen35,24
521p
29.09.2023
50m Bryst
Varodd SK200450m Bryst35,2452129.09.202325m 
[Utvid]9393.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm2.11,23
521p
30.09.2023
200m Rygg
Randaberg IL2002200m Rygg2.11,2352130.09.202325m 
[Utvid]9797.
Vilde Egidius Krakstad
SK Team Sør
Vilde Egidius Krakstad1.07,19
520p
29.09.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2006100m Butterfly1.07,1952029.09.202325m 
[Utvid]9898.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok27,51
519p
30.09.2023
50m Rygg
SK Team Sør200850m Rygg27,5151930.09.202325mF
[Utvid]9999.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,07
518p
29.09.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly27,0751829.09.202325mD
[Utvid]9999.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,52
518p
29.09.2023
50m Rygg
SK Team Sør200550m Rygg27,5251829.09.202325m 
Side 1 av 7 (623 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.