Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Bockstendsdoppet 2023
Stevne
Stevnenavn:
Bockstendsdoppet 2023
Fra dato:
07.07.2023
Til dato:
09.07.2023
NSF Stevne Id:
0000046707
Arrangørnavn:
Varbergs Sim
Stevnested:
Varberg
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
27.06.2023
Kvalperiode start:
28.06.2022
Kvalperiode slutt:
27.06.2023
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase4.21,61
595p
09.07.2023
400m Fri
Lambertseter SK2008400m Fri4.21,6159509.07.202350m 
[Utvid]22.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno4.24,47
576p
09.07.2023
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.24,4757609.07.202350m 
[Utvid]33.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani2.16,67
564p
08.07.2023
200m Fri
Drammen SK2007200m Fri2.16,6756408.07.202350m 
[Utvid]44.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno2.03,65
561p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.03,6556108.07.202350m 
[Utvid]44.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno9.08,17
561p
07.07.2023
800m Fri
Lambertseter SK2007800m Fri9.08,1756107.07.202350m 
[Utvid]66.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase25,40
557p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri25,4055709.07.202350m 
[Utvid]77.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne1.02,87
556p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.02,8755608.07.202350m 
[Utvid]88.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase57,01
555p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri57,0155508.07.202350m 
[Utvid]99.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase2.04,39
551p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.04,3955108.07.202350m 
[Utvid]1010.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani1.03,12
549p
08.07.2023
100m Fri
Glitre SK2005100m Fri1.03,1254908.07.202350m 
[Utvid]1010.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani1.03,14
549p
08.07.2023
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri1.03,1454908.07.202350m 
[Utvid]1212.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne28,91
548p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri28,9154809.07.202350m 
[Utvid]1313.
Neela Elyssé Lidström Ladegård
Lambertseter SK
Neela Elyssé Lidström Ladegård28,93
547p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri28,9354709.07.202350m 
[Utvid]1414.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche1.03,42
542p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.03,4254208.07.202350m 
[Utvid]1515.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren2.18,91
538p
08.07.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri2.18,9153808.07.202350m 
[Utvid]1515.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren4.50,57
538p
09.07.2023
400m Fri
Bærumsvømmerne2004400m Fri4.50,5753809.07.202350m 
[Utvid]1717.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani29,14
535p
09.07.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri29,1453509.07.202350m 
[Utvid]1717.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen1.00,91
535p
09.07.2023
100m Butterfly
Lambertseter SK2008100m Butterfly1.00,9153509.07.202350m 
[Utvid]1717.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen2.05,58
535p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.05,5853508.07.202350m 
[Utvid]1717.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen2.19,15
535p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.19,1553508.07.202350m 
[Utvid]2121.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne2.19,39
532p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.19,3953208.07.202350m 
[Utvid]2121.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche2.19,41
532p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.19,4153208.07.202350m 
[Utvid]2323.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani29,28
528p
09.07.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri29,2852809.07.202350m 
[Utvid]2424.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno4.33,22
522p
07.07.2023
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.33,2252207.07.202350mD
[Utvid]2525.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen27,68
520p
07.07.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200850m Butterfly27,6852007.07.202350m 
[Utvid]2525.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren1.04,30
520p
08.07.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri1.04,3052008.07.202350m 
[Utvid]2727.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche29,45
519p
07.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri29,4551907.07.202350mF
[Utvid]2727.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell1.04,32
519p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.04,3251908.07.202350m 
[Utvid]2929.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen2.22,30
514p
07.07.2023
200m Individuell medley
Lambertseter SK2008200m Individuell medley2.22,3051407.07.202350m 
[Utvid]3030.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase26,15
511p
07.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri26,1551107.07.202350mF
[Utvid]3131.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen29,64
509p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri29,6450909.07.202350m 
[Utvid]3232.
Anders Falnes Olsen
Lambertseter SK
Anders Falnes Olsen58,77
506p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri58,7750608.07.202350m 
[Utvid]3232.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell2.21,70
506p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.21,7050608.07.202350m 
[Utvid]3434.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen29,76
505p
07.07.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200850m Rygg29,7650507.07.202350m 
[Utvid]3434.
Teodor Galtung Aasen
Skien SK
Teodor Galtung Aasen58,84
505p
08.07.2023
100m Fri
Skien SK2006100m Fri58,8450508.07.202350m 
[Utvid]3636.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen29,80
503p
09.07.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200850m Rygg29,8050309.07.202350mF
[Utvid]3636.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen1.04,88
503p
07.07.2023
100m Rygg
Lambertseter SK2008100m Rygg1.04,8850307.07.202350m 
[Utvid]3838.
Neela Elyssé Lidström Ladegård
Lambertseter SK
Neela Elyssé Lidström Ladegård1.05,12
500p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.05,1250008.07.202350m 
[Utvid]3939.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche29,84
499p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri29,8449909.07.202350m 
[Utvid]4040.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche1.12,55
496p
07.07.2023
100m Rygg
Lambertseter SK2008100m Rygg1.12,5549607.07.202350m 
[Utvid]4141.
Anders Falnes Olsen
Lambertseter SK
Anders Falnes Olsen2.24,18
494p
07.07.2023
200m Individuell medley
Lambertseter SK2007200m Individuell medley2.24,1849407.07.202350m 
[Utvid]4242.
Helena Kummen
Lambertseter SK
Helena Kummen1.05,49
492p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2009100m Fri1.05,4949208.07.202350m 
[Utvid]4343.
Agnes Polenta
Lambertseter SK
Agnes Polenta34,21
490p
09.07.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200950m Rygg34,2149009.07.202350mF
[Utvid]4444.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche34,25
488p
09.07.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200850m Rygg34,2548809.07.202350mF
[Utvid]4545.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren2.23,60
487p
09.07.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri2.23,6048709.07.202350mD
[Utvid]4545.
Anders Falnes Olsen
Lambertseter SK
Anders Falnes Olsen2.40,06
487p
09.07.2023
200m Bryst
Lambertseter SK2007200m Bryst2.40,0648709.07.202350m 
[Utvid]4747.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche34,31
486p
07.07.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200850m Rygg34,3148607.07.202350m 
[Utvid]4848.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen26,61
485p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri26,6148509.07.202350m 
[Utvid]4949.
Elise Yuk Lin Lui
Lambertseter SK
Elise Yuk Lin Lui30,13
484p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200950m Fri30,1348409.07.202350m 
[Utvid]4949.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell30,14
484p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri30,1448409.07.202350m 
[Utvid]4949.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche10.17,25
484p
07.07.2023
800m Fri
Lambertseter SK2008800m Fri10.17,2548407.07.202350m 
[Utvid]5252.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani30,15
483p
08.07.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri30,1548308.07.202350mD
[Utvid]5353.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche5.01,91
480p
09.07.2023
400m Fri
Lambertseter SK2008400m Fri5.01,9148009.07.202350m 
[Utvid]5454.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell2.57,68
478p
09.07.2023
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.57,6847809.07.202350m 
[Utvid]5555.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell37,52
476p
08.07.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst37,5247608.07.202350m 
[Utvid]5656.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen1.11,07
475p
09.07.2023
100m Butterfly
Lambertseter SK2007100m Butterfly1.11,0747509.07.202350m 
[Utvid]5656.
Lucas Canister
Lambertseter SK
Lucas Canister2.10,65
475p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2009200m Fri2.10,6547508.07.202350m 
[Utvid]5858.
Neela Elyssé Lidström Ladegård
Lambertseter SK
Neela Elyssé Lidström Ladegård34,60
474p
07.07.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200850m Rygg34,6047407.07.202350m 
[Utvid]5858.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen1.00,06
474p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.00,0647408.07.202350mD
[Utvid]6060.
Lucas Canister
Lambertseter SK
Lucas Canister1.00,13
473p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2009100m Fri1.00,1347308.07.202350m 
[Utvid]6161.
Agnes Polenta
Lambertseter SK
Agnes Polenta1.06,39
472p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2009100m Fri1.06,3947208.07.202350m 
[Utvid]6262.
Lucas Canister
Lambertseter SK
Lucas Canister26,88
470p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200950m Fri26,8847009.07.202350m 
[Utvid]6363.
Helena Kummen
Lambertseter SK
Helena Kummen2.25,38
469p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2009200m Fri2.25,3846908.07.202350m 
[Utvid]6464.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase2.11,33
468p
09.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.11,3346809.07.202350mD
[Utvid]6464.
Teodor Galtung Aasen
Skien SK
Teodor Galtung Aasen4.43,41
468p
09.07.2023
400m Fri
Skien SK2006400m Fri4.43,4146809.07.202350m 
[Utvid]6666.
Anders Falnes Olsen
Lambertseter SK
Anders Falnes Olsen33,44
467p
08.07.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200750m Bryst33,4446708.07.202350m 
[Utvid]6666.
Lucas Canister
Lambertseter SK
Lucas Canister5.14,22
467p
08.07.2023
400m Individuell medley
Lambertseter SK2009400m Individuell medley5.14,2246708.07.202350m 
[Utvid]6868.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst1.00,42
466p
08.07.2023
100m Fri
Skien SK2008100m Fri1.00,4246608.07.202350m 
[Utvid]6868.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno2.11,56
466p
09.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.11,5646609.07.202350mD
[Utvid]7070.
Lucas Canister
Lambertseter SK
Lucas Canister2.27,13
465p
07.07.2023
200m Individuell medley
Lambertseter SK2009200m Individuell medley2.27,1346507.07.202350m 
[Utvid]7171.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno1.00,53
463p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.00,5346308.07.202350mD
[Utvid]7171.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase1.00,56
463p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.00,5646308.07.202350mD
[Utvid]7171.
Anders Falnes Olsen
Lambertseter SK
Anders Falnes Olsen1.13,50
463p
08.07.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2007100m Bryst1.13,5046308.07.202350m 
[Utvid]7474.
Agnes Polenta
Lambertseter SK
Agnes Polenta34,90
462p
07.07.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200950m Rygg34,9046207.07.202350m 
[Utvid]7575.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase27,08
460p
08.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri27,0846008.07.202350mD
[Utvid]7676.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen10.28,14
459p
07.07.2023
800m Fri
Lambertseter SK2007800m Fri10.28,1445907.07.202350m 
[Utvid]7777.
Anders Falnes Olsen
Lambertseter SK
Anders Falnes Olsen27,12
458p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri27,1245809.07.202350m 
[Utvid]7878.
Teodor Galtung Aasen
Skien SK
Teodor Galtung Aasen27,13
457p
09.07.2023
50m Fri
Skien SK200650m Fri27,1345709.07.202350m 
[Utvid]7878.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen28,91
457p
09.07.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200850m Butterfly28,9145709.07.202350mD
[Utvid]7878.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani30,71
457p
08.07.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri30,7145708.07.202350mD
[Utvid]7878.
Helena Kummen
Lambertseter SK
Helena Kummen30,71
457p
07.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200950m Fri30,7145707.07.202350mF
[Utvid]7878.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne30,72
457p
08.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri30,7245708.07.202350mD
[Utvid]7878.
Nora Lehnert Ødemark
Lambertseter SK
Nora Lehnert Ødemark1.07,09
457p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.07,0945708.07.202350m 
[Utvid]7878.
Agnes Polenta
Lambertseter SK
Agnes Polenta1.14,58
457p
07.07.2023
100m Rygg
Lambertseter SK2009100m Rygg1.14,5845707.07.202350m 
[Utvid]7878.
Teodor Galtung Aasen
Skien SK
Teodor Galtung Aasen2.12,42
457p
08.07.2023
200m Fri
Skien SK2006200m Fri2.12,4245708.07.202350m 
[Utvid]7878.
Hilma Kristina Hesterskog
Lambertseter SK
Hilma Kristina Hesterskog2.26,62
457p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.26,6245708.07.202350m 
[Utvid]8787.
Helena Kummen
Lambertseter SK
Helena Kummen30,75
456p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200950m Fri30,7545609.07.202350m 
[Utvid]8888.
Lerke Govasmark Jeremiassen
Lambertseter SK
Lerke Govasmark Jeremiassen1.07,20
455p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.07,2045508.07.202350m 
[Utvid]8989.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen2.23,54
454p
08.07.2023
200m Butterfly
Lambertseter SK2008200m Butterfly2.23,5445408.07.202350m 
[Utvid]9090.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche30,80
453p
08.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri30,8045308.07.202350mD
[Utvid]9090.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen1.07,29
453p
08.07.2023
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.07,2945308.07.202350m 
[Utvid]9090.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani1.07,31
453p
08.07.2023
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri1.07,3145308.07.202350mD
[Utvid]9393.
Petra Ramnefjell Grydeland
Lambertseter SK
Petra Ramnefjell Grydeland30,90
449p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri30,9044909.07.202350m 
[Utvid]9393.
Agnes Polenta
Lambertseter SK
Agnes Polenta2.27,54
449p
08.07.2023
200m Fri
Lambertseter SK2009200m Fri2.27,5444908.07.202350m 
[Utvid]9393.
Agnes Polenta
Lambertseter SK
Agnes Polenta2.41,01
449p
09.07.2023
200m Rygg
Lambertseter SK2009200m Rygg2.41,0144909.07.202350m 
[Utvid]9696.
Teodor Galtung Aasen
Skien SK
Teodor Galtung Aasen27,32
448p
07.07.2023
50m Fri
Skien SK200650m Fri27,3244807.07.202350mF
[Utvid]9696.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen31,92
448p
07.07.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly31,9244807.07.202350m 
[Utvid]9696.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell35,24
448p
07.07.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200650m Rygg35,2444807.07.202350m 
[Utvid]9999.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell30,94
447p
08.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri30,9444708.07.202350mD
[Utvid]9999.
Agnes Polenta
Lambertseter SK
Agnes Polenta30,95
447p
09.07.2023
50m Fri
Lambertseter SK200950m Fri30,9544709.07.202350m 
Side 1 av 9 (814 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.