Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
FysioDanmark Water Games 2023
Stevne
Stevnenavn:
FysioDanmark Water Games 2023
Fra dato:
24.06.2023
Til dato:
25.06.2023
NSF Stevne Id:
0000046651
Arrangørnavn:
Svøm Slagelse Korsør
Stevnested:
Slagelse
Bassengnavn:
Slagelse Svømmehal
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Hjemmeside:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
14.06.2023
Kvalperiode start:
15.06.2022
Kvalperiode slutt:
14.06.2023
Påmeldingsansv.:
Heidi Pico
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
+4541434189
Arrangementsleder
Navn:
Lars Bryde
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen2.11,90
584p
25.06.2023
200m Fri
Asker SK2007200m Fri2.11,9058425.06.202325m 
[Utvid]22.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen4.39,67
565p
24.06.2023
400m Fri
Asker SK2007400m Fri4.39,6756524.06.202325m 
[Utvid]33.
Gustav Sjøløkken Bandlien
Asker SK
Gustav Sjøløkken Bandlien2.00,63
558p
25.06.2023
200m Fri
Asker SK2009200m Fri2.00,6355825.06.202325m 
[Utvid]44.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen1.02,16
528p
24.06.2023
100m Fri
Asker SK2007100m Fri1.02,1652824.06.202325m 
[Utvid]55.
Gustav Sjøløkken Bandlien
Asker SK
Gustav Sjøløkken Bandlien27,12
515p
24.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200950m Butterfly27,1251524.06.202325m 
[Utvid]66.
Ella Christina Fritzner
Asker SK
Ella Christina Fritzner2.17,83
512p
25.06.2023
200m Fri
Asker SK2008200m Fri2.17,8351225.06.202325m 
[Utvid]77.
Gustav Sjøløkken Bandlien
Asker SK
Gustav Sjøløkken Bandlien56,17
508p
24.06.2023
100m Fri
Asker SK2009100m Fri56,1750824.06.202325m 
[Utvid]88.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen27,39
500p
24.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly27,3950024.06.202325m 
[Utvid]88.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen1.03,31
500p
25.06.2023
100m Fri
Asker SK2007100m Fri1.03,3150025.06.202325mD
[Utvid]1010.
Ella Christina Fritzner
Asker SK
Ella Christina Fritzner1.03,41
497p
24.06.2023
100m Fri
Asker SK2008100m Fri1.03,4149724.06.202325m 
[Utvid]1010.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen2.19,21
497p
24.06.2023
200m Fri
Asker SK2007200m Fri2.19,2149724.06.202325mD
[Utvid]1212.
Gustav Sjøløkken Bandlien
Asker SK
Gustav Sjøløkken Bandlien25,46
496p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK200950m Fri25,4649625.06.202325m 
[Utvid]1313.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen1.11,48
494p
25.06.2023
100m Individuell medley
Asker SK2007100m Individuell medley1.11,4849425.06.202325m 
[Utvid]1414.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen25,52
492p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK200750m Fri25,5249225.06.202325m 
[Utvid]1414.
Albin Paul Axel Kristensen
Asker SK
Albin Paul Axel Kristensen56,77
492p
24.06.2023
100m Fri
Asker SK2007100m Fri56,7749224.06.202325m 
[Utvid]1616.
Gustav Sjøløkken Bandlien
Asker SK
Gustav Sjøløkken Bandlien28,04
490p
24.06.2023
50m Rygg
Asker SK200950m Rygg28,0449024.06.202325mF
[Utvid]1717.
Philip Manuel Aanesen
Asker SK
Philip Manuel Aanesen27,64
487p
24.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly27,6448724.06.202325m 
[Utvid]1717.
Ella Christina Fritzner
Asker SK
Ella Christina Fritzner4.53,85
487p
24.06.2023
400m Fri
Asker SK2008400m Fri4.53,8548724.06.202325m 
[Utvid]1919.
Philip Manuel Aanesen
Asker SK
Philip Manuel Aanesen31,73
486p
25.06.2023
50m Bryst
Asker SK200650m Bryst31,7348625.06.202325m 
[Utvid]2020.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen1.00,85
484p
25.06.2023
100m Butterfly
Asker SK2007100m Butterfly1.00,8548425.06.202325m 
[Utvid]2121.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen29,23
482p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK200750m Fri29,2348225.06.202325m 
[Utvid]2222.
Albin Paul Axel Kristensen
Asker SK
Albin Paul Axel Kristensen25,78
478p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK200750m Fri25,7847825.06.202325m 
[Utvid]2323.
Maria Giulia Maggi
Asker SK
Maria Giulia Maggi29,37
475p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK200550m Fri29,3747525.06.202325m 
[Utvid]2323.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen32,36
475p
24.06.2023
50m Rygg
Asker SK200750m Rygg32,3647524.06.202325mF
[Utvid]2525.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay29,55
467p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK200650m Fri29,5546725.06.202325m 
[Utvid]2626.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen28,08
464p
25.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly28,0846425.06.202325mD
[Utvid]2727.
Gustav Sjøløkken Bandlien
Asker SK
Gustav Sjøløkken Bandlien1.03,72
462p
25.06.2023
100m Individuell medley
Asker SK2009100m Individuell medley1.03,7246225.06.202325m 
[Utvid]2828.
Philip Manuel Aanesen
Asker SK
Philip Manuel Aanesen1.11,52
461p
24.06.2023
100m Bryst
Asker SK2006100m Bryst1.11,5246124.06.202325m 
[Utvid]2929.
Philip Manuel Aanesen
Asker SK
Philip Manuel Aanesen1.03,84
459p
25.06.2023
100m Individuell medley
Asker SK2006100m Individuell medley1.03,8445925.06.202325m 
[Utvid]3030.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen1.03,94
457p
25.06.2023
100m Individuell medley
Asker SK2007100m Individuell medley1.03,9445725.06.202325m 
[Utvid]3131.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay1.05,30
455p
24.06.2023
100m Fri
Asker SK2006100m Fri1.05,3045524.06.202325m 
[Utvid]3232.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen29,84
453p
24.06.2023
50m Fri
Asker SK200750m Fri29,8445324.06.202325mD
[Utvid]3232.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen2.19,12
453p
24.06.2023
200m Butterfly
Asker SK2007200m Butterfly2.19,1245324.06.202325m 
[Utvid]3434.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay1.11,48
452p
25.06.2023
100m Rygg
Asker SK2006100m Rygg1.11,4845225.06.202325m 
[Utvid]3535.
Philip Manuel Aanesen
Asker SK
Philip Manuel Aanesen26,27
451p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK200650m Fri26,2745125.06.202325m 
[Utvid]3535.
Ella Christina Fritzner
Asker SK
Ella Christina Fritzner29,88
451p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK200850m Fri29,8845125.06.202325m 
[Utvid]3737.
Ella Christina Fritzner
Asker SK
Ella Christina Fritzner2.24,01
449p
24.06.2023
200m Fri
Asker SK2008200m Fri2.24,0144924.06.202325mD
[Utvid]3838.
Petter Smedhaugen
Asker SK
Petter Smedhaugen26,34
448p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK200750m Fri26,3444825.06.202325m 
[Utvid]3939.
Ishanvi Pasari
Asker SK
Ishanvi Pasari1.13,88
447p
25.06.2023
100m Individuell medley
Asker SK2009100m Individuell medley1.13,8844725.06.202325m 
[Utvid]4040.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen33,03
446p
24.06.2023
50m Rygg
Asker SK200750m Rygg33,0344624.06.202325m 
[Utvid]4141.
Petter Smedhaugen
Asker SK
Petter Smedhaugen28,47
445p
24.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly28,4744524.06.202325m 
[Utvid]4141.
Maria Giulia Maggi
Asker SK
Maria Giulia Maggi1.05,77
445p
24.06.2023
100m Fri
Asker SK2005100m Fri1.05,7744524.06.202325m 
[Utvid]4343.
Maria Giulia Maggi
Asker SK
Maria Giulia Maggi31,95
444p
24.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly31,9544424.06.202325m 
[Utvid]4444.
Gustav Sjøløkken Bandlien
Asker SK
Gustav Sjøløkken Bandlien58,90
441p
25.06.2023
100m Fri
Asker SK2009100m Fri58,9044125.06.202325mD
[Utvid]4545.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay32,08
438p
24.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly32,0843824.06.202325m 
[Utvid]4646.
Albin Paul Axel Kristensen
Asker SK
Albin Paul Axel Kristensen2.11,23
434p
25.06.2023
200m Fri
Asker SK2007200m Fri2.11,2343425.06.202325m 
[Utvid]4747.
Petter Smedhaugen
Asker SK
Petter Smedhaugen2.19,72
432p
24.06.2023
200m Rygg
Asker SK2007200m Rygg2.19,7243224.06.202325m 
[Utvid]4848.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen30,35
431p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK200750m Fri30,3543125.06.202325mD
[Utvid]4949.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay33,43
430p
24.06.2023
50m Rygg
Asker SK200650m Rygg33,4343024.06.202325m 
[Utvid]5050.
Ella Christina Fritzner
Asker SK
Ella Christina Fritzner1.06,69
427p
25.06.2023
100m Fri
Asker SK2008100m Fri1.06,6942725.06.202325mD
[Utvid]5050.
Kajus Jablonskis
Asker SK
Kajus Jablonskis2.11,90
427p
25.06.2023
200m Fri
Asker SK2009200m Fri2.11,9042725.06.202325m 
[Utvid]5252.
Sebastian Bennila Syversen
Asker SK
Sebastian Bennila Syversen2.12,04
426p
25.06.2023
200m Fri
Asker SK2010200m Fri2.12,0442625.06.202325m 
[Utvid]5353.
Albin Paul Axel Kristensen
Asker SK
Albin Paul Axel Kristensen28,93
424p
24.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly28,9342424.06.202325m 
[Utvid]5454.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay1.11,95
423p
25.06.2023
100m Butterfly
Asker SK2006100m Butterfly1.11,9542325.06.202325m 
[Utvid]5555.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun1.23,08
422p
24.06.2023
100m Bryst
Asker SK2011100m Bryst1.23,0842224.06.202325m 
[Utvid]5656.
Ishanvi Pasari
Asker SK
Ishanvi Pasari2.59,54
421p
25.06.2023
200m Bryst
Asker SK2009200m Bryst2.59,5442125.06.202325m 
[Utvid]5757.
Ishanvi Pasari
Asker SK
Ishanvi Pasari1.23,23
420p
24.06.2023
100m Bryst
Asker SK2009100m Bryst1.23,2342024.06.202325m 
[Utvid]5757.
Ella Christina Fritzner
Asker SK
Ella Christina Fritzner2.42,61
420p
24.06.2023
200m Individuell medley
Asker SK2008200m Individuell medley2.42,6142024.06.202325m 
[Utvid]5959.
Philip Manuel Aanesen
Asker SK
Philip Manuel Aanesen59,91
419p
24.06.2023
100m Fri
Asker SK2006100m Fri59,9141924.06.202325m 
[Utvid]6060.
Gustav Sjøløkken Bandlien
Asker SK
Gustav Sjøløkken Bandlien26,96
418p
24.06.2023
50m Fri
Asker SK200950m Fri26,9641824.06.202325mD
[Utvid]6161.
Kajus Jablonskis
Asker SK
Kajus Jablonskis1.06,01
416p
25.06.2023
100m Individuell medley
Asker SK2009100m Individuell medley1.06,0141625.06.202325m 
[Utvid]6262.
Kajus Jablonskis
Asker SK
Kajus Jablonskis2.26,88
415p
24.06.2023
200m Individuell medley
Asker SK2009200m Individuell medley2.26,8841524.06.202325m 
[Utvid]6363.
Albin Paul Axel Kristensen
Asker SK
Albin Paul Axel Kristensen2.27,00
414p
24.06.2023
200m Individuell medley
Asker SK2007200m Individuell medley2.27,0041424.06.202325m 
[Utvid]6464.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen29,21
412p
24.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly29,2141224.06.202325mD
[Utvid]6464.
Ella Christina Fritzner
Asker SK
Ella Christina Fritzner30,81
412p
24.06.2023
50m Fri
Asker SK200850m Fri30,8141224.06.202325mD
[Utvid]6464.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun38,12
412p
25.06.2023
50m Bryst
Asker SK201150m Bryst38,1241225.06.202325m 
[Utvid]6464.
Petter Smedhaugen
Asker SK
Petter Smedhaugen1.04,95
412p
25.06.2023
100m Rygg
Asker SK2007100m Rygg1.04,9541225.06.202325m 
[Utvid]6464.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen1.07,53
412p
24.06.2023
100m Fri
Asker SK2007100m Fri1.07,5341224.06.202325mD
[Utvid]6969.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun30,84
411p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK201150m Fri30,8441125.06.202325m 
[Utvid]6969.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun1.13,77
411p
25.06.2023
100m Rygg
Asker SK2011100m Rygg1.13,7741125.06.202325m 
[Utvid]7171.
Ishanvi Pasari
Asker SK
Ishanvi Pasari33,98
410p
24.06.2023
50m Rygg
Asker SK200950m Rygg33,9841024.06.202325m 
[Utvid]7272.
Albin Paul Axel Kristensen
Asker SK
Albin Paul Axel Kristensen27,16
408p
24.06.2023
50m Fri
Asker SK200750m Fri27,1640824.06.202325mD
[Utvid]7272.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen29,81
408p
24.06.2023
50m Rygg
Asker SK200750m Rygg29,8140824.06.202325m 
[Utvid]7272.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen1.04,40
408p
24.06.2023
100m Butterfly
Asker SK2007100m Butterfly1.04,4040824.06.202325mD
[Utvid]7272.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun2.28,67
408p
25.06.2023
200m Fri
Asker SK2011200m Fri2.28,6740825.06.202325m 
[Utvid]7272.
Kajus Jablonskis
Asker SK
Kajus Jablonskis5.16,47
408p
25.06.2023
400m Individuell medley
Asker SK2009400m Individuell medley5.16,4740825.06.202325m 
[Utvid]7777.
Ella Christina Fritzner
Asker SK
Ella Christina Fritzner1.16,27
406p
25.06.2023
100m Individuell medley
Asker SK2008100m Individuell medley1.16,2740625.06.202325m 
[Utvid]7878.
Philip Manuel Aanesen
Asker SK
Philip Manuel Aanesen33,71
405p
24.06.2023
50m Bryst
Asker SK200650m Bryst33,7140524.06.202325mD
[Utvid]7979.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay33,00
403p
25.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly33,0040325.06.202325mD
[Utvid]8080.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay31,18
397p
24.06.2023
50m Fri
Asker SK200650m Fri31,1839724.06.202325mD
[Utvid]8181.
Petter Smedhaugen
Asker SK
Petter Smedhaugen30,13
395p
24.06.2023
50m Rygg
Asker SK200750m Rygg30,1339524.06.202325m 
[Utvid]8181.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun38,66
395p
24.06.2023
50m Bryst
Asker SK201150m Bryst38,6639524.06.202325mD
[Utvid]8181.
Ishanvi Pasari
Asker SK
Ishanvi Pasari1.14,75
395p
25.06.2023
100m Rygg
Asker SK2009100m Rygg1.14,7539525.06.202325m 
[Utvid]8484.
Sigurd Blekkerud Nyheim
Asker SK
Sigurd Blekkerud Nyheim4.49,39
394p
24.06.2023
400m Fri
Asker SK2008400m Fri4.49,3939424.06.202325m 
[Utvid]8484.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun5.15,25
394p
24.06.2023
400m Fri
Asker SK2011400m Fri5.15,2539424.06.202325m 
[Utvid]8686.
Ishanvi Pasari
Asker SK
Ishanvi Pasari38,70
393p
25.06.2023
50m Bryst
Asker SK200950m Bryst38,7039325.06.202325m 
[Utvid]8686.
Sebastian Bennila Syversen
Asker SK
Sebastian Bennila Syversen2.29,62
393p
24.06.2023
200m Individuell medley
Asker SK2010200m Individuell medley2.29,6239324.06.202325m 
[Utvid]8888.
Maria Giulia Maggi
Asker SK
Maria Giulia Maggi33,36
390p
25.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly33,3639025.06.202325mD
[Utvid]8989.
Sebastian Bennila Syversen
Asker SK
Sebastian Bennila Syversen1.15,71
389p
24.06.2023
100m Bryst
Asker SK2010100m Bryst1.15,7138924.06.202325m 
[Utvid]8989.
Ishanvi Pasari
Asker SK
Ishanvi Pasari1.25,37
389p
25.06.2023
100m Bryst
Asker SK2009100m Bryst1.25,3738925.06.202325mD
[Utvid]8989.
Ishanvi Pasari
Asker SK
Ishanvi Pasari5.16,81
389p
24.06.2023
400m Fri
Asker SK2009400m Fri5.16,8138924.06.202325m 
[Utvid]9292.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun1.08,86
388p
24.06.2023
100m Fri
Asker SK2011100m Fri1.08,8638824.06.202325m 
[Utvid]9393.
Ishanvi Pasari
Asker SK
Ishanvi Pasari2.43,19
387p
24.06.2023
200m Rygg
Asker SK2009200m Rygg2.43,1938724.06.202325m 
[Utvid]9494.
Maria Giulia Maggi
Asker SK
Maria Giulia Maggi31,47
386p
24.06.2023
50m Fri
Asker SK200550m Fri31,4738624.06.202325mD
[Utvid]9494.
Petter Smedhaugen
Asker SK
Petter Smedhaugen1.07,63
386p
25.06.2023
100m Individuell medley
Asker SK2007100m Individuell medley1.07,6338625.06.202325m 
[Utvid]9696.
Sebastian Bennila Syversen
Asker SK
Sebastian Bennila Syversen27,70
385p
25.06.2023
50m Fri
Asker SK201050m Fri27,7038525.06.202325m 
[Utvid]9797.
Albin Paul Axel Kristensen
Asker SK
Albin Paul Axel Kristensen29,94
383p
25.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly29,9438325.06.202325mD
[Utvid]9898.
Albin Paul Axel Kristensen
Asker SK
Albin Paul Axel Kristensen1.05,81
382p
25.06.2023
100m Butterfly
Asker SK2007100m Butterfly1.05,8138225.06.202325m 
[Utvid]9898.
Ella Christina Fritzner
Asker SK
Ella Christina Fritzner1.09,22
382p
24.06.2023
100m Fri
Asker SK2008100m Fri1.09,2238224.06.202325mD
[Utvid]100100.
Ishanvi Pasari
Asker SK
Ishanvi Pasari39,11
381p
24.06.2023
50m Bryst
Asker SK200950m Bryst39,1138124.06.202325mD
Side 1 av 3 (289 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.