Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Toma de Tiempos T3
Stevne
Stevnenavn:
Toma de Tiempos T3
Fra dato:
08.04.2023
Til dato:
08.04.2023
NSF Stevne Id:
0000046415
Arrangørnavn:
Tenerife
Stevnested:
Tenerife
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
29.03.2023
Kvalperiode start:
30.03.2022
Kvalperiode slutt:
29.03.2023
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik27,39
645p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri27,3964508.04.202350m 
[Utvid]22.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav26,27
609p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly26,2760908.04.202350m 
[Utvid]33.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav56,34
575p
08.04.2023
100m Fri
Kolbotn IL2005100m Fri56,3457508.04.202350m 
[Utvid]44.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik32,68
562p
08.04.2023
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg32,6856208.04.202350m 
[Utvid]55.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav1.00,55
544p
08.04.2023
100m Butterfly
Kolbotn IL2005100m Butterfly1.00,5554408.04.202350m 
[Utvid]66.
Eline L. Brevik
Kolbotn IL
Eline L. Brevik33,29
532p
08.04.2023
50m Rygg
Kolbotn IL200950m Rygg33,2953208.04.202350m 
[Utvid]77.
Tim Vold-Johansen
Kolbotn IL
Tim Vold-Johansen25,98
521p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200950m Fri25,9852108.04.202350m 
[Utvid]88.
Eline L. Brevik
Kolbotn IL
Eline L. Brevik29,51
516p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200950m Fri29,5151608.04.202350m 
[Utvid]99.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad27,81
513p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200650m Butterfly27,8151308.04.202350m 
[Utvid]1010.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad26,38
498p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200650m Fri26,3849808.04.202350m 
[Utvid]1111.
Tim Vold-Johansen
Kolbotn IL
Tim Vold-Johansen59,31
493p
08.04.2023
100m Fri
Kolbotn IL2009100m Fri59,3149308.04.202350m 
[Utvid]1212.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla1.06,26
475p
08.04.2023
100m Fri
Kolbotn IL2007100m Fri1.06,2647508.04.202350m 
[Utvid]1313.
Tim Vold-Johansen
Kolbotn IL
Tim Vold-Johansen28,68
468p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200950m Butterfly28,6846808.04.202350m 
[Utvid]1414.
Emily Louise Zandpour-Rognstad
Kolbotn IL
Emily Louise Zandpour-Rognstad30,53
466p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL201050m Fri30,5346608.04.202350m 
[Utvid]1515.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla37,93
460p
08.04.2023
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst37,9346008.04.202350m 
[Utvid]1616.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden29,56
427p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly29,5642708.04.202350m 
[Utvid]1616.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik38,89
427p
08.04.2023
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst38,8942708.04.202350m 
[Utvid]1818.
Emily Louise Zandpour-Rognstad
Kolbotn IL
Emily Louise Zandpour-Rognstad35,90
424p
08.04.2023
50m Rygg
Kolbotn IL201050m Rygg35,9042408.04.202350m 
[Utvid]1919.
Kaisa Myhren-Jacobsen
Kolbotn IL
Kaisa Myhren-Jacobsen31,61
419p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200850m Fri31,6141908.04.202350m 
[Utvid]2020.
Athina Fredenfeldt
Kolbotn IL
Athina Fredenfeldt31,73
415p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200950m Fri31,7341508.04.202350m 
[Utvid]2121.
Dominick Ghai
Kolbotn IL
Dominick Ghai29,91
412p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200950m Butterfly29,9141208.04.202350m 
[Utvid]2222.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden31,99
407p
08.04.2023
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg31,9940708.04.202350m 
[Utvid]2323.
Thora Sandvik-Kleppestø
Kolbotn IL
Thora Sandvik-Kleppestø1.10,22
399p
08.04.2023
100m Fri
Kolbotn IL2007100m Fri1.10,2239908.04.202350m 
[Utvid]2424.
Fredrik Soppeland Larsen
Kolbotn IL
Fredrik Soppeland Larsen30,56
386p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200850m Butterfly30,5638608.04.202350m 
[Utvid]2525.
Noah Årnes
Kolbotn IL
Noah Årnes30,63
384p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly30,6338408.04.202350m 
[Utvid]2525.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad1.07,99
384p
08.04.2023
100m Butterfly
Kolbotn IL2006100m Butterfly1.07,9938408.04.202350m 
[Utvid]2525.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden1.10,96
384p
08.04.2023
100m Rygg
Kolbotn IL2007100m Rygg1.10,9638408.04.202350m 
[Utvid]2828.
Andrew H. Nygaard
Kolbotn IL
Andrew H. Nygaard29,11
370p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri29,1137008.04.202350m 
[Utvid]2929.
Fredrik Soppeland Larsen
Kolbotn IL
Fredrik Soppeland Larsen36,31
365p
08.04.2023
50m Bryst
Kolbotn IL200850m Bryst36,3136508.04.202350m 
[Utvid]3030.
Kaisa Myhren-Jacobsen
Kolbotn IL
Kaisa Myhren-Jacobsen1.13,39
349p
08.04.2023
100m Fri
Kolbotn IL2008100m Fri1.13,3934908.04.202350m 
[Utvid]3131.
Fredrik Soppeland Larsen
Kolbotn IL
Fredrik Soppeland Larsen1.21,41
341p
08.04.2023
100m Bryst
Kolbotn IL2008100m Bryst1.21,4134108.04.202350m 
[Utvid]3232.
Noah Årnes
Kolbotn IL
Noah Årnes33,99
339p
08.04.2023
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg33,9933908.04.202350m 
[Utvid]3333.
Athina Fredenfeldt
Kolbotn IL
Athina Fredenfeldt42,28
332p
08.04.2023
50m Bryst
Kolbotn IL200950m Bryst42,2833208.04.202350m 
[Utvid]3434.
Emily Louise Zandpour-Rognstad
Kolbotn IL
Emily Louise Zandpour-Rognstad35,43
327p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL201050m Butterfly35,4332708.04.202350m 
[Utvid]3535.
Marte Nygård Degnes
Kolbotn IL
Marte Nygård Degnes1.15,97
315p
08.04.2023
100m Fri
Kolbotn IL2008100m Fri1.15,9731508.04.202350m 
[Utvid]3636.
Thora Sandvik-Kleppestø
Kolbotn IL
Thora Sandvik-Kleppestø36,61
297p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly36,6129708.04.202350m 
[Utvid]3737.
Marte Nygård Degnes
Kolbotn IL
Marte Nygård Degnes37,57
274p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200850m Butterfly37,5727408.04.202350m 
[Utvid]3838.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav56,34
51p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200550m Fri56,345108.04.202350mD
[Utvid]3939.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav1.00,55
49p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly1.00,554908.04.202350mD
[Utvid]4040.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla1.06,26
45p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri1.06,264508.04.202350mD
[Utvid]4141.
Tim Vold-Johansen
Kolbotn IL
Tim Vold-Johansen59,31
43p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200950m Fri59,314308.04.202350mD
[Utvid]4242.
Thora Sandvik-Kleppestø
Kolbotn IL
Thora Sandvik-Kleppestø1.10,22
38p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri1.10,223808.04.202350mD
[Utvid]4343.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad1.07,99
35p
08.04.2023
50m Butterfly
Kolbotn IL200650m Butterfly1.07,993508.04.202350mD
[Utvid]4444.
Kaisa Myhren-Jacobsen
Kolbotn IL
Kaisa Myhren-Jacobsen1.13,39
33p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200850m Fri1.13,393308.04.202350mD
[Utvid]4545.
Fredrik Soppeland Larsen
Kolbotn IL
Fredrik Soppeland Larsen1.21,41
32p
08.04.2023
50m Bryst
Kolbotn IL200850m Bryst1.21,413208.04.202350mD
[Utvid]4646.
Marte Nygård Degnes
Kolbotn IL
Marte Nygård Degnes1.15,97
30p
08.04.2023
50m Fri
Kolbotn IL200850m Fri1.15,973008.04.202350mD
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.