Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Danish Open 2023
Stevne
Stevnenavn:
Danish Open 2023
Fra dato:
01.04.2023
Til dato:
04.04.2023
NSF Stevne Id:
0000046369
Arrangørnavn:
SvømDanmark & Hovedstadens Svømmeklub
Stevnested:
Brønshøj
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.03.2023
Kvalperiode start:
23.03.2022
Kvalperiode slutt:
22.03.2023
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.50,89
778p
02.04.2023
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.50,8977802.04.202350m 
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.52,38
747p
02.04.2023
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.52,3874702.04.202350m 
[Utvid]33.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt54,85
732p
01.04.2023
100m Butterfly
Bryne SK2003100m Butterfly54,8573201.04.202350m 
[Utvid]44.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.08,36
695p
04.04.2023
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.08,3669504.04.202350m 
[Utvid]55.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.09,46
686p
04.04.2023
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.09,4668604.04.202350m 
[Utvid]66.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt25,30
682p
01.04.2023
50m Butterfly
Bryne SK200350m Butterfly25,3068201.04.202350mD
[Utvid]77.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen16.31,70
677p
03.04.2023
1500m Fri
Kongstensvømmerne20051500m Fri16.31,7067703.04.202350m 
[Utvid]88.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt53,78
661p
02.04.2023
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri53,7866102.04.202350mD
[Utvid]99.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt53,95
655p
02.04.2023
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri53,9565502.04.202350mD
[Utvid]1010.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen8.43,99
642p
01.04.2023
800m Fri
Kongstensvømmerne2005800m Fri8.43,9964201.04.202350m 
[Utvid]1111.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen8.44,45
640p
03.04.2023
800m Fri
Kongstensvømmerne2005800m Fri8.44,4564003.04.202350mD
[Utvid]1212.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.15,51
638p
01.04.2023
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.15,5163801.04.202350mD
[Utvid]1313.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen1.59,42
623p
02.04.2023
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri1.59,4262302.04.202350m 
[Utvid]1414.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.19,39
610p
03.04.2023
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.19,3961003.04.202350mD
[Utvid]1515.
Sverre Junge
Bryne SK
Sverre Junge8.56,41
598p
01.04.2023
800m Fri
Bryne SK2005800m Fri8.56,4159801.04.202350m 
[Utvid]1616.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre8.58,57
591p
01.04.2023
800m Fri
Bryne SK2006800m Fri8.58,5759101.04.202350m 
[Utvid]1717.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting9.02,86
577p
01.04.2023
800m Fri
Sandnes SLK2006800m Fri9.02,8657701.04.202350m 
[Utvid]1818.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.03,64
561p
04.04.2023
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.03,6456104.04.202350mD
[Utvid]1919.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen57,03
554p
02.04.2023
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri57,0355402.04.202350mD
[Utvid]1919.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre4.27,84
554p
01.04.2023
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri4.27,8455401.04.202350mD
[Utvid]2121.
Sverre Junge
Bryne SK
Sverre Junge4.28,33
551p
01.04.2023
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.28,3355101.04.202350mD
[Utvid]2222.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.04,80
545p
04.04.2023
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.04,8054504.04.202350mD
[Utvid]2323.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.05,03
542p
01.04.2023
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.05,0354201.04.202350mD
[Utvid]2424.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt25,65
541p
02.04.2023
50m Fri
Bryne SK200350m Fri25,6554102.04.202350mD
[Utvid]2525.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting4.30,25
539p
01.04.2023
400m Fri
Sandnes SLK2006400m Fri4.30,2553901.04.202350mD
[Utvid]2626.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting2.06,18
528p
02.04.2023
200m Fri
Sandnes SLK2006200m Fri2.06,1852802.04.202350m 
[Utvid]2727.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt25,95
523p
02.04.2023
50m Fri
Bryne SK200350m Fri25,9552302.04.202350mD
[Utvid]2727.
Sverre Junge
Bryne SK
Sverre Junge2.06,58
523p
02.04.2023
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.06,5852302.04.202350m 
[Utvid]2929.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre2.06,89
519p
02.04.2023
200m Fri
Bryne SK2006200m Fri2.06,8951902.04.202350m 
[Utvid]3030.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.07,39
513p
03.04.2023
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.07,3951303.04.202350mD
[Utvid]3131.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen59,97
477p
04.04.2023
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri59,9747704.04.202350mD
[Utvid]3232.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre2.11,08
471p
01.04.2023
200m Fri
Bryne SK2006200m Fri2.11,0847101.04.202350mD
[Utvid]3333.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen1.00,60
462p
01.04.2023
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.00,6046201.04.202350mD
[Utvid]3434.
Sverre Junge
Bryne SK
Sverre Junge2.12,27
458p
01.04.2023
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.12,2745801.04.202350mD
[Utvid]3535.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen1.00,88
456p
04.04.2023
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.00,8845604.04.202350mD
[Utvid]3535.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting2.12,49
456p
01.04.2023
200m Fri
Sandnes SLK2006200m Fri2.12,4945601.04.202350mD
[Utvid]3737.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting1.01,18
449p
02.04.2023
100m Fri
Sandnes SLK2006100m Fri1.01,1844902.04.202350mD
[Utvid]3838.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre1.01,41
444p
02.04.2023
100m Fri
Bryne SK2006100m Fri1.01,4144402.04.202350mD
[Utvid]3939.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen1.01,58
440p
03.04.2023
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.01,5844003.04.202350mD
[Utvid]4040.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen27,54
437p
02.04.2023
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri27,5443702.04.202350mD
[Utvid]4141.
Sverre Junge
Bryne SK
Sverre Junge1.01,92
433p
02.04.2023
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.01,9243302.04.202350mD
[Utvid]4242.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen28,21
407p
04.04.2023
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri28,2140704.04.202350mD
[Utvid]4343.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting1.04,07
391p
01.04.2023
100m Fri
Sandnes SLK2006100m Fri1.04,0739101.04.202350mD
[Utvid]4444.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen28,63
389p
01.04.2023
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri28,6338901.04.202350mD
[Utvid]4545.
Sverre Junge
Bryne SK
Sverre Junge1.04,40
385p
01.04.2023
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.04,4038501.04.202350mD
[Utvid]4646.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre1.04,43
384p
01.04.2023
100m Fri
Bryne SK2006100m Fri1.04,4338401.04.202350mD
[Utvid]4747.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen28,93
377p
04.04.2023
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri28,9337704.04.202350mD
[Utvid]4848.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre29,10
371p
02.04.2023
50m Fri
Bryne SK200650m Fri29,1037102.04.202350mD
[Utvid]4949.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting29,25
365p
02.04.2023
50m Fri
Sandnes SLK200650m Fri29,2536502.04.202350mD
[Utvid]5050.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen29,43
358p
03.04.2023
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri29,4335803.04.202350mD
[Utvid]5151.
Sverre Junge
Bryne SK
Sverre Junge29,46
357p
02.04.2023
50m Fri
Bryne SK200550m Fri29,4635702.04.202350mD
[Utvid]5252.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting30,56
320p
01.04.2023
50m Fri
Sandnes SLK200650m Fri30,5632001.04.202350mD
[Utvid]5353.
Sverre Junge
Bryne SK
Sverre Junge30,69
316p
01.04.2023
50m Fri
Bryne SK200550m Fri30,6931601.04.202350mD
[Utvid]5454.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre31,21
300p
01.04.2023
50m Fri
Bryne SK200650m Fri31,2130001.04.202350mD
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.