Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ullbergstrofén
Stevne
Stevnenavn:
Ullbergstrofén
Fra dato:
28.04.2023
Til dato:
30.04.2023
NSF Stevne Id:
0000046224
Arrangørnavn:
Göteborg Sim
Stevnested:
Göteborg
Bassengnavn:
Valhallabadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.04.2023
Kvalperiode start:
01.01.2022
Kvalperiode slutt:
03.04.2023
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,56
745p
29.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly24,5674529.04.202350m 
[Utvid]22.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden52,56
708p
28.04.2023
100m Fri
Asker SK2003100m Fri52,5670828.04.202350m 
[Utvid]33.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden55,59
703p
30.04.2023
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly55,5970330.04.202350m 
[Utvid]44.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes53,77
661p
28.04.2023
100m Fri
Asker SK2006100m Fri53,7766128.04.202350m 
[Utvid]55.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg27,25
655p
29.04.2023
50m Fri
Haldens SK200650m Fri27,2565529.04.202350m 
[Utvid]66.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,08
654p
30.04.2023
50m Fri
Asker SK200350m Fri24,0865430.04.202350m 
[Utvid]66.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg27,26
654p
29.04.2023
50m Fri
Haldens SK200650m Fri27,2665429.04.202350mD
[Utvid]88.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes1.57,72
650p
29.04.2023
200m Fri
Asker SK2004200m Fri1.57,7265029.04.202350m 
[Utvid]99.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad54,11
649p
28.04.2023
100m Fri
Asker SK2006100m Fri54,1164928.04.202350m 
[Utvid]99.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes54,12
649p
28.04.2023
100m Fri
Asker SK2004100m Fri54,1264928.04.202350m 
[Utvid]1111.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim27,41
643p
29.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri27,4164329.04.202350m 
[Utvid]1212.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,91
634p
30.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,9163430.04.202350mD
[Utvid]1313.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen26,10
621p
29.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly26,1062129.04.202350m 
[Utvid]1414.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev26,16
616p
29.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly26,1661629.04.202350m 
[Utvid]1515.
Ben Sekyere Bjørnestad
Bærumsvømmerne
Ben Sekyere Bjørnestad26,19
614p
29.04.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200850m Butterfly26,1961429.04.202350m 
[Utvid]1616.
Ben Sekyere Bjørnestad
Bærumsvømmerne
Ben Sekyere Bjørnestad24,68
608p
30.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri24,6860830.04.202350m 
[Utvid]1616.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen55,30
608p
28.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri55,3060828.04.202350m 
[Utvid]1818.
Ben Sekyere Bjørnestad
Bærumsvømmerne
Ben Sekyere Bjørnestad55,39
605p
28.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2008100m Fri55,3960528.04.202350m 
[Utvid]1818.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik55,39
605p
28.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri55,3960528.04.202350m 
[Utvid]2020.
Kristine Stenbock-Haakestad
Haldens SK
Kristine Stenbock-Haakestad27,99
604p
29.04.2023
50m Fri
Haldens SK200950m Fri27,9960429.04.202350m 
[Utvid]2121.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim1.01,18
603p
29.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.01,1860329.04.202350m 
[Utvid]2222.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.15,03
601p
30.04.2023
200m Individuell medley
Asker SK2004200m Individuell medley2.15,0360130.04.202350m 
[Utvid]2323.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum55,60
598p
28.04.2023
100m Fri
Haldens SK2005100m Fri55,6059828.04.202350m 
[Utvid]2424.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes24,82
597p
30.04.2023
50m Fri
Asker SK200650m Fri24,8259730.04.202350m 
[Utvid]2424.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes26,44
597p
29.04.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly26,4459729.04.202350m 
[Utvid]2626.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden28,20
594p
30.04.2023
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg28,2059430.04.202350m 
[Utvid]2727.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad24,90
592p
30.04.2023
50m Fri
Asker SK200650m Fri24,9059230.04.202350m 
[Utvid]2727.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik2.01,46
592p
29.04.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.01,4659229.04.202350m 
[Utvid]2929.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes26,53
591p
29.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly26,5359129.04.202350m 
[Utvid]2929.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen32,14
591p
29.04.2023
50m Rygg
Bærumsvømmerne200850m Rygg32,1459129.04.202350m 
[Utvid]3131.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen30,96
588p
28.04.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst30,9658828.04.202350m 
[Utvid]3232.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad2.01,76
587p
29.04.2023
200m Fri
Asker SK2006200m Fri2.01,7658729.04.202350m 
[Utvid]3333.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen2.01,87
586p
29.04.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.01,8758629.04.202350m 
[Utvid]3434.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius26,64
584p
29.04.2023
50m Butterfly
Haldens SK200650m Butterfly26,6458429.04.202350m 
[Utvid]3434.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev56,05
584p
28.04.2023
100m Fri
Asker SK2006100m Fri56,0558428.04.202350m 
[Utvid]3434.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev59,14
584p
30.04.2023
100m Butterfly
Asker SK2006100m Butterfly59,1458430.04.202350m 
[Utvid]3737.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen2.30,72
583p
29.04.2023
200m Bryst
Bærumsvømmerne2006200m Bryst2.30,7258329.04.202350m 
[Utvid]3838.
August Heggenhougen Leikvam
Asker SK
August Heggenhougen Leikvam56,23
578p
28.04.2023
100m Fri
Asker SK2003100m Fri56,2357828.04.202350m 
[Utvid]3838.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen1.01,92
578p
28.04.2023
100m Rygg
Bærumsvømmerne2005100m Rygg1.01,9257828.04.202350m 
[Utvid]3838.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.12,40
578p
29.04.2023
200m Butterfly
Asker SK2004200m Butterfly2.12,4057829.04.202350m 
[Utvid]3838.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes2.46,72
578p
30.04.2023
200m Bryst
Bærumsvømmerne2008200m Bryst2.46,7257830.04.202350m 
[Utvid]4242.
Lukas Johansen Strande
Bærumsvømmerne
Lukas Johansen Strande1.01,95
577p
28.04.2023
100m Rygg
Bærumsvømmerne2006100m Rygg1.01,9557728.04.202350m 
[Utvid]4343.
Lukas Johansen Strande
Bærumsvømmerne
Lukas Johansen Strande28,48
576p
30.04.2023
50m Rygg
Bærumsvømmerne200650m Rygg28,4857630.04.202350m 
[Utvid]4444.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes25,14
575p
30.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri25,1457530.04.202350m 
[Utvid]4444.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes56,34
575p
28.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri56,3457528.04.202350m 
[Utvid]4444.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.14,59
575p
30.04.2023
200m Rygg
Asker SK2004200m Rygg2.14,5957530.04.202350m 
[Utvid]4747.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning32,45
574p
29.04.2023
50m Rygg
Bærumsvømmerne200550m Rygg32,4557429.04.202350m 
[Utvid]4747.
August Heggenhougen Leikvam
Asker SK
August Heggenhougen Leikvam59,50
574p
30.04.2023
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly59,5057430.04.202350m 
[Utvid]4747.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes1.17,16
574p
28.04.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne2008100m Bryst1.17,1657428.04.202350m 
[Utvid]5050.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes1.02,16
572p
28.04.2023
100m Rygg
Asker SK2004100m Rygg1.02,1657228.04.202350m 
[Utvid]5151.
Herman Riis Langhammer
Bærumsvømmerne
Herman Riis Langhammer26,84
571p
29.04.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly26,8457129.04.202350m 
[Utvid]5252.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg32,55
569p
29.04.2023
50m Rygg
Haldens SK200650m Rygg32,5556929.04.202350m 
[Utvid]5353.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,25
567p
28.04.2023
50m Fri
Asker SK200350m Fri25,2556728.04.202350mD
[Utvid]5353.
Herman Riis Langhammer
Bærumsvømmerne
Herman Riis Langhammer56,60
567p
28.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri56,6056728.04.202350m 
[Utvid]5555.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad26,94
564p
29.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly26,9456429.04.202350m 
[Utvid]5555.
Clara Mathilda Sofia Enberg
Haldens SK
Clara Mathilda Sofia Enberg35,45
564p
30.04.2023
50m Bryst
Haldens SK200950m Bryst35,4556430.04.202350m 
[Utvid]5555.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann35,46
564p
30.04.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst35,4656430.04.202350m 
[Utvid]5858.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye32,66
563p
29.04.2023
50m Rygg
Asker SK200550m Rygg32,6656329.04.202350m 
[Utvid]5959.
Adam Nathaniel Olsen
Bærumsvømmerne
Adam Nathaniel Olsen25,33
562p
30.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200450m Fri25,3356230.04.202350m 
[Utvid]5959.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl32,69
562p
28.04.2023
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg32,6956228.04.202350mF
[Utvid]5959.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen2.18,14
562p
30.04.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2006200m Individuell medley2.18,1456230.04.202350m 
[Utvid]6262.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen1.08,95
561p
29.04.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne2006100m Bryst1.08,9556129.04.202350m 
[Utvid]6363.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden31,49
559p
28.04.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200850m Bryst31,4955928.04.202350m 
[Utvid]6464.
August Heggenhougen Leikvam
Asker SK
August Heggenhougen Leikvam2.03,86
558p
29.04.2023
200m Fri
Asker SK2003200m Fri2.03,8655829.04.202350m 
[Utvid]6464.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden2.32,95
558p
29.04.2023
200m Bryst
Bærumsvømmerne2008200m Bryst2.32,9555829.04.202350m 
[Utvid]6666.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl32,78
557p
29.04.2023
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg32,7855729.04.202350m 
[Utvid]6666.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl1.09,82
557p
30.04.2023
100m Rygg
Asker SK2003100m Rygg1.09,8255730.04.202350m 
[Utvid]6868.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen56,99
555p
28.04.2023
100m Fri
Asker SK2005100m Fri56,9955528.04.202350m 
[Utvid]6969.
Herman Riis Langhammer
Bærumsvømmerne
Herman Riis Langhammer27,13
553p
30.04.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly27,1355330.04.202350mD
[Utvid]7070.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye1.10,03
552p
30.04.2023
100m Rygg
Asker SK2005100m Rygg1.10,0355230.04.202350m 
[Utvid]7171.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik1.00,39
549p
30.04.2023
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2005100m Butterfly1.00,3954930.04.202350m 
[Utvid]7272.
Jonas Magnussen
Asker SK
Jonas Magnussen57,26
548p
28.04.2023
100m Fri
Asker SK2005100m Fri57,2654828.04.202350m 
[Utvid]7373.
Clara Mathilda Sofia Enberg
Haldens SK
Clara Mathilda Sofia Enberg28,94
547p
29.04.2023
50m Fri
Haldens SK200950m Fri28,9454729.04.202350m 
[Utvid]7373.
Clara Mathilda Sofia Enberg
Haldens SK
Clara Mathilda Sofia Enberg1.03,22
547p
29.04.2023
100m Fri
Haldens SK2009100m Fri1.03,2254729.04.202350m 
[Utvid]7575.
Adam Nathaniel Olsen
Bærumsvømmerne
Adam Nathaniel Olsen57,33
546p
28.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri57,3354628.04.202350m 
[Utvid]7575.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes2.04,74
546p
29.04.2023
200m Fri
Asker SK2006200m Fri2.04,7454629.04.202350m 
[Utvid]7777.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes25,59
545p
28.04.2023
50m Fri
Asker SK200650m Fri25,5954528.04.202350mD
[Utvid]7777.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum27,25
545p
29.04.2023
50m Butterfly
Haldens SK200550m Butterfly27,2554529.04.202350m 
[Utvid]7979.
Katinka Mari Svenning
Bærumsvømmerne
Katinka Mari Svenning28,98
544p
29.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri28,9854429.04.202350m 
[Utvid]7979.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg35,88
544p
30.04.2023
50m Bryst
Asker SK200550m Bryst35,8854430.04.202350m 
[Utvid]8181.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev25,63
543p
30.04.2023
50m Fri
Asker SK200650m Fri25,6354330.04.202350m 
[Utvid]8282.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim29,96
542p
30.04.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly29,9654230.04.202350m 
[Utvid]8383.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen25,66
541p
30.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri25,6654130.04.202350m 
[Utvid]8383.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann1.18,70
541p
28.04.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne2006100m Bryst1.18,7054128.04.202350m 
[Utvid]8585.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen29,05
540p
29.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri29,0554029.04.202350m 
[Utvid]8686.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen2.18,79
539p
28.04.2023
200m Fri
Asker SK2007200m Fri2.18,7953928.04.202350m 
[Utvid]8686.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl2.31,49
539p
29.04.2023
200m Rygg
Asker SK2003200m Rygg2.31,4953929.04.202350m 
[Utvid]8888.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius1.00,77
538p
30.04.2023
100m Butterfly
Haldens SK2006100m Butterfly1.00,7753830.04.202350m 
[Utvid]8989.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen25,72
537p
30.04.2023
50m Fri
Asker SK200550m Fri25,7253730.04.202350m 
[Utvid]8989.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen25,72
537p
30.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri25,7253730.04.202350m 
[Utvid]8989.
Herman Riis Langhammer
Bærumsvømmerne
Herman Riis Langhammer25,72
537p
30.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri25,7253730.04.202350m 
[Utvid]8989.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes25,72
537p
28.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri25,7253728.04.202350mD
[Utvid]9393.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes1.03,68
535p
29.04.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2008100m Fri1.03,6853529.04.202350m 
[Utvid]9494.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning29,16
534p
29.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri29,1653429.04.202350m 
[Utvid]9494.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad57,74
534p
29.04.2023
100m Fri
Asker SK2006100m Fri57,7453429.04.202350mD
[Utvid]9696.
Gabriel Alexandre Nunes de Oliveira
Bærumsvømmerne
Gabriel Alexandre Nunes de Oliveira25,79
532p
30.04.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri25,7953230.04.202350m 
[Utvid]9696.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes25,79
532p
28.04.2023
50m Fri
Asker SK200450m Fri25,7953228.04.202350mD
[Utvid]9696.
Herman Riis Langhammer
Bærumsvømmerne
Herman Riis Langhammer1.00,99
532p
30.04.2023
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2005100m Butterfly1.00,9953230.04.202350m 
[Utvid]9696.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum2.20,61
532p
30.04.2023
200m Individuell medley
Haldens SK2005200m Individuell medley2.20,6153230.04.202350m 
[Utvid]100100.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen30,15
531p
30.04.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200850m Butterfly30,1553130.04.202350m 
Side 1 av 8 (710 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.