Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Julesvøm
Stevne
Stevnenavn:
Julesvøm
Fra dato:
02.12.2023
Til dato:
03.12.2023
NSF Stevne Id:
0000045773
Arrangørnavn:
Sørreisa SK
Stevnested:
Finnsnes
Bassengnavn:
Finnsnes Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.11.2023
Kvalperiode start:
24.11.2022
Kvalperiode slutt:
23.11.2023
Påmeldingsansv.:
Nina Pedersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92661732
Arrangementsleder
Navn:
Ola Westbye
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95924291
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Felicia Kristina Sievinen
Finnsnes SK
Felicia Kristina Sievinen30,08
591p
03.12.2023
50m Rygg
Finnsnes SK200850m Rygg30,0859103.12.202325mF
[Utvid]22.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness17.03,42
566p
02.12.2023
1500m Fri
Tromsø SK20061500m Fri17.03,4256602.12.202325m 
[Utvid]33.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.07,06
560p
02.12.2023
100m Bryst
Finnsnes SK2006100m Bryst1.07,0656002.12.202325m 
[Utvid]44.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness8.59,75
554p
02.12.2023
800m Fri
Tromsø SK2006800m Fri8.59,7555402.12.202325mD
[Utvid]55.
Felicia Kristina Sievinen
Finnsnes SK
Felicia Kristina Sievinen1.09,03
548p
02.12.2023
100m Individuell medley
Finnsnes SK2008100m Individuell medley1.09,0354802.12.202325m 
[Utvid]66.
Kurt Mortelmans Somby
Tromsø SK
Kurt Mortelmans Somby55,13
538p
03.12.2023
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri55,1353803.12.202325m 
[Utvid]77.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad58,84
535p
02.12.2023
100m Butterfly
Tromsø SK2005100m Butterfly58,8453502.12.202325m 
[Utvid]88.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.02,42
534p
03.12.2023
200m Fri
Finnsnes SK2006200m Fri2.02,4253403.12.202325m 
[Utvid]99.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Nordvest SK
Andreas Semøn Larsson Dyb55,35
531p
03.12.2023
100m Fri
Nordvest SK2004100m Fri55,3553103.12.202325m 
[Utvid]1010.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad26,97
524p
02.12.2023
50m Butterfly
Tromsø SK200550m Butterfly26,9752402.12.202325mD
[Utvid]1111.
Felicia Kristina Sievinen
Finnsnes SK
Felicia Kristina Sievinen2.27,84
520p
02.12.2023
200m Rygg
Finnsnes SK2008200m Rygg2.27,8452002.12.202325m 
[Utvid]1212.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness1.01,38
517p
02.12.2023
100m Individuell medley
Tromsø SK2006100m Individuell medley1.01,3851702.12.202325m 
[Utvid]1313.
Felicia Kristina Sievinen
Finnsnes SK
Felicia Kristina Sievinen28,58
516p
02.12.2023
50m Fri
Finnsnes SK200850m Fri28,5851602.12.202325m 
[Utvid]1414.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen4.25,50
510p
02.12.2023
400m Fri
Tromsø SK2007400m Fri4.25,5051002.12.202325m 
[Utvid]1515.
Kurt Mortelmans Somby
Tromsø SK
Kurt Mortelmans Somby25,28
507p
02.12.2023
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri25,2850702.12.202325m 
[Utvid]1616.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness27,32
504p
03.12.2023
50m Butterfly
Tromsø SK200650m Butterfly27,3250403.12.202325m 
[Utvid]1616.
Felicia Kristina Sievinen
Finnsnes SK
Felicia Kristina Sievinen30,63
504p
03.12.2023
50m Butterfly
Finnsnes SK200850m Butterfly30,6350403.12.202325m 
[Utvid]1616.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad31,72
504p
02.12.2023
50m Rygg
Tromsø SK200050m Rygg31,7250402.12.202325m 
[Utvid]1919.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen56,35
503p
03.12.2023
100m Fri
Tromsø SK2007100m Fri56,3550303.12.202325m 
[Utvid]2020.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther30,75
498p
03.12.2023
50m Butterfly
Bodø SK200750m Butterfly30,7549803.12.202325m 
[Utvid]2121.
Felicia Kristina Sievinen
Finnsnes SK
Felicia Kristina Sievinen2.19,36
495p
03.12.2023
200m Fri
Finnsnes SK2008200m Fri2.19,3649503.12.202325m 
[Utvid]2222.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Nordvest SK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.09,89
494p
02.12.2023
100m Bryst
Nordvest SK2004100m Bryst1.09,8949402.12.202325m 
[Utvid]2222.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness4.28,48
494p
02.12.2023
400m Fri
Tromsø SK2006400m Fri4.28,4849402.12.202325mD
[Utvid]2424.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad25,51
493p
02.12.2023
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri25,5149302.12.202325m 
[Utvid]2525.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Nordvest SK
Andreas Semøn Larsson Dyb27,55
492p
03.12.2023
50m Butterfly
Nordvest SK200450m Butterfly27,5549203.12.202325m 
[Utvid]2626.
Kurt Mortelmans Somby
Tromsø SK
Kurt Mortelmans Somby1.01,29
490p
03.12.2023
100m Rygg
Tromsø SK2005100m Rygg1.01,2949003.12.202325m 
[Utvid]2727.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen25,62
487p
02.12.2023
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri25,6248702.12.202325m 
[Utvid]2828.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Nordvest SK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.14,44
485p
02.12.2023
200m Rygg
Nordvest SK2004200m Rygg2.14,4448502.12.202325m 
[Utvid]2929.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen31,80
482p
02.12.2023
50m Bryst
Finnsnes SK200650m Bryst31,8048202.12.202325mD
[Utvid]3030.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.19,84
481p
03.12.2023
200m Individuell medley
Finnsnes SK2006200m Individuell medley2.19,8448103.12.202325m 
[Utvid]3131.
Kurt Mortelmans Somby
Tromsø SK
Kurt Mortelmans Somby2.06,86
480p
03.12.2023
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.06,8648003.12.202325m 
[Utvid]3232.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen1.04,36
475p
03.12.2023
100m Fri
Svolvær IL2008100m Fri1.04,3647503.12.202325m 
[Utvid]3232.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness1.10,83
475p
02.12.2023
100m Bryst
Tromsø SK2006100m Bryst1.10,8347502.12.202325m 
[Utvid]3434.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Nordvest SK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.34,01
474p
03.12.2023
200m Bryst
Nordvest SK2004200m Bryst2.34,0147403.12.202325m 
[Utvid]3535.
Kurt Mortelmans Somby
Tromsø SK
Kurt Mortelmans Somby4.32,32
473p
02.12.2023
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri4.32,3247302.12.202325m 
[Utvid]3636.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen32,04
472p
02.12.2023
50m Bryst
Finnsnes SK200650m Bryst32,0447202.12.202325m 
[Utvid]3636.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen2.07,57
472p
02.12.2023
200m Fri
Tromsø SK2007200m Fri2.07,5747202.12.202325mD
[Utvid]3838.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær32,06
471p
02.12.2023
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst32,0647102.12.202325m 
[Utvid]3939.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness28,47
468p
03.12.2023
50m Rygg
Tromsø SK200650m Rygg28,4746803.12.202325mF
[Utvid]4040.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Nordvest SK
Andreas Semøn Larsson Dyb28,53
465p
02.12.2023
50m Rygg
Nordvest SK200450m Rygg28,5346502.12.202325m 
[Utvid]4141.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye1.11,42
463p
02.12.2023
100m Bryst
Finnsnes SK2007100m Bryst1.11,4246302.12.202325m 
[Utvid]4242.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Nordvest SK
Andreas Semøn Larsson Dyb32,37
457p
02.12.2023
50m Bryst
Nordvest SK200450m Bryst32,3745702.12.202325m 
[Utvid]4343.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.11,77
456p
02.12.2023
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.11,7745602.12.202325m 
[Utvid]4444.
Simon Olander Linløkken
Tromsø SK
Simon Olander Linløkken28,36
451p
03.12.2023
50m Butterfly
Tromsø SK200750m Butterfly28,3645103.12.202325m 
[Utvid]4545.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther29,91
450p
02.12.2023
50m Fri
Bodø SK200750m Fri29,9145002.12.202325m 
[Utvid]4545.
Simon Olander Linløkken
Tromsø SK
Simon Olander Linløkken4.36,97
450p
02.12.2023
400m Fri
Tromsø SK2007400m Fri4.36,9745002.12.202325m 
[Utvid]4747.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold26,32
449p
02.12.2023
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri26,3244902.12.202325m 
[Utvid]4747.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen29,93
449p
02.12.2023
50m Fri
Svolvær IL200850m Fri29,9344902.12.202325m 
[Utvid]4747.
Kurt Mortelmans Somby
Tromsø SK
Kurt Mortelmans Somby2.09,75
449p
02.12.2023
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.09,7544902.12.202325mD
[Utvid]5050.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth32,65
446p
02.12.2023
50m Bryst
Bodø SK200850m Bryst32,6544602.12.202325m 
[Utvid]5151.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen58,69
445p
03.12.2023
100m Fri
Finnsnes SK2006100m Fri58,6944503.12.202325mD
[Utvid]5151.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen2.10,10
445p
03.12.2023
200m Fri
Tromsø SK2007200m Fri2.10,1044503.12.202325m 
[Utvid]5353.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold26,42
444p
02.12.2023
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri26,4244402.12.202325mF
[Utvid]5353.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth1.12,45
444p
02.12.2023
100m Bryst
Bodø SK2008100m Bryst1.12,4544402.12.202325m 
[Utvid]5555.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen28,61
439p
03.12.2023
50m Butterfly
Finnsnes SK200650m Butterfly28,6143903.12.202325m 
[Utvid]5656.
Hanne Nygård Bergli
Bodø SK
Hanne Nygård Bergli30,20
437p
02.12.2023
50m Fri
Bodø SK200950m Fri30,2043702.12.202325m 
[Utvid]5757.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.04,96
436p
02.12.2023
100m Individuell medley
Finnsnes SK2006100m Individuell medley1.04,9643602.12.202325m 
[Utvid]5858.
Felicia Kristina Sievinen
Finnsnes SK
Felicia Kristina Sievinen1.06,30
435p
03.12.2023
100m Fri
Finnsnes SK2008100m Fri1.06,3043503.12.202325mD
[Utvid]5959.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye32,97
433p
02.12.2023
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst32,9743302.12.202325m 
[Utvid]6060.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen1.03,22
431p
02.12.2023
100m Butterfly
Tromsø SK2007100m Butterfly1.03,2243102.12.202325m 
[Utvid]6060.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen2.25,10
431p
03.12.2023
200m Individuell medley
Finnsnes SK2010200m Individuell medley2.25,1043103.12.202325m 
[Utvid]6262.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad29,28
430p
02.12.2023
50m Rygg
Tromsø SK200550m Rygg29,2843002.12.202325m 
[Utvid]6363.
Kurt Mortelmans Somby
Tromsø SK
Kurt Mortelmans Somby26,71
429p
03.12.2023
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri26,7142903.12.202325mD
[Utvid]6363.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye59,43
429p
03.12.2023
100m Fri
Finnsnes SK2007100m Fri59,4342903.12.202325m 
[Utvid]6565.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness2.21,69
428p
03.12.2023
200m Butterfly
Tromsø SK2006200m Butterfly2.21,6942803.12.202325m 
[Utvid]6666.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Nordvest SK
Andreas Semøn Larsson Dyb26,80
425p
03.12.2023
50m Fri
Nordvest SK200450m Fri26,8042503.12.202325mD
[Utvid]6767.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold29,43
424p
02.12.2023
50m Rygg
Tromsø SK200450m Rygg29,4342402.12.202325m 
[Utvid]6868.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen1.11,95
423p
02.12.2023
100m Butterfly
Svolvær IL2008100m Butterfly1.11,9542302.12.202325m 
[Utvid]6969.
Birk Orset-Korsgård
Bodø SK
Birk Orset-Korsgård59,77
422p
03.12.2023
100m Fri
Bodø SK2008100m Fri59,7742203.12.202325m 
[Utvid]7070.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Nordvest SK
Andreas Semøn Larsson Dyb33,29
420p
02.12.2023
50m Bryst
Nordvest SK200450m Bryst33,2942002.12.202325mD
[Utvid]7070.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen2.40,39
420p
03.12.2023
200m Bryst
Finnsnes SK2010200m Bryst2.40,3942003.12.202325m 
[Utvid]7272.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen5.09,10
419p
02.12.2023
400m Fri
Svolvær IL2008400m Fri5.09,1041902.12.202325m 
[Utvid]7373.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth29,10
417p
03.12.2023
50m Butterfly
Bodø SK200850m Butterfly29,1041703.12.202325m 
[Utvid]7474.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness33,52
412p
02.12.2023
50m Bryst
Tromsø SK200650m Bryst33,5241202.12.202325mD
[Utvid]7575.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen30,82
411p
03.12.2023
50m Fri
Svolvær IL200850m Fri30,8241103.12.202325mD
[Utvid]7575.
Felicia Kristina Sievinen
Finnsnes SK
Felicia Kristina Sievinen30,83
411p
03.12.2023
50m Fri
Finnsnes SK200850m Fri30,8341103.12.202325mD
[Utvid]7575.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness2.13,63
411p
02.12.2023
200m Fri
Tromsø SK2006200m Fri2.13,6341102.12.202325mD
[Utvid]7575.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen2.41,61
411p
03.12.2023
200m Bryst
Tromsø SK2007200m Bryst2.41,6141103.12.202325m 
[Utvid]7979.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye33,58
410p
02.12.2023
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst33,5841002.12.202325mD
[Utvid]8080.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth33,60
409p
02.12.2023
50m Bryst
Bodø SK200850m Bryst33,6040902.12.202325mD
[Utvid]8080.
Hanne Nygård Bergli
Bodø SK
Hanne Nygård Bergli38,19
409p
02.12.2023
50m Bryst
Bodø SK200950m Bryst38,1940902.12.202325m 
[Utvid]8282.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye27,17
408p
02.12.2023
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri27,1740802.12.202325m 
[Utvid]8282.
Bjarne Ness
Bodø SK
Bjarne Ness29,81
408p
03.12.2023
50m Rygg
Bodø SK200850m Rygg29,8140803.12.202325mF
[Utvid]8484.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen27,22
406p
03.12.2023
50m Fri
Tromsø SK200750m Fri27,2240603.12.202325mD
[Utvid]8484.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther32,90
406p
02.12.2023
50m Butterfly
Bodø SK200750m Butterfly32,9040602.12.202325mD
[Utvid]8484.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye1.06,52
406p
02.12.2023
100m Individuell medley
Finnsnes SK2007100m Individuell medley1.06,5240602.12.202325m 
[Utvid]8787.
Bjarne Ness
Bodø SK
Bjarne Ness2.14,29
405p
03.12.2023
200m Fri
Bodø SK2008200m Fri2.14,2940503.12.202325m 
[Utvid]8888.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen29,40
404p
02.12.2023
50m Butterfly
Tromsø SK200750m Butterfly29,4040402.12.202325mD
[Utvid]8989.
Hanne Nygård Bergli
Bodø SK
Hanne Nygård Bergli33,03
402p
03.12.2023
50m Butterfly
Bodø SK200950m Butterfly33,0340203.12.202325m 
[Utvid]8989.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther1.13,20
402p
02.12.2023
100m Butterfly
Bodø SK2007100m Butterfly1.13,2040202.12.202325m 
[Utvid]9191.
Eirin Bøe-Brauti
Tromsø SK
Eirin Bøe-Brauti38,45
401p
02.12.2023
50m Bryst
Tromsø SK200950m Bryst38,4540102.12.202325m 
[Utvid]9191.
Jørgen Sørflaten
Bodø SK
Jørgen Sørflaten1.00,79
401p
03.12.2023
100m Fri
Bodø SK2008100m Fri1.00,7940103.12.202325m 
[Utvid]9393.
Isaiah Hilmar Ayson Iversen
Harstad SK
Isaiah Hilmar Ayson Iversen4.47,92
400p
02.12.2023
400m Fri
Harstad SK2009400m Fri4.47,9240002.12.202325m 
[Utvid]9494.
Angeli Eriksen Lamøy
Tromsø SK
Angeli Eriksen Lamøy5.14,48
397p
02.12.2023
400m Fri
Tromsø SK2010400m Fri5.14,4839702.12.202325m 
[Utvid]9595.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen33,18
396p
02.12.2023
50m Butterfly
Svolvær IL200850m Butterfly33,1839602.12.202325mD
[Utvid]9595.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther38,62
396p
02.12.2023
50m Bryst
Bodø SK200750m Bryst38,6239602.12.202325m 
[Utvid]9797.
Birk Orset-Korsgård
Bodø SK
Birk Orset-Korsgård27,47
395p
02.12.2023
50m Fri
Bodø SK200850m Fri27,4739502.12.202325m 
[Utvid]9898.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth1.07,17
394p
02.12.2023
100m Individuell medley
Bodø SK2008100m Individuell medley1.07,1739402.12.202325m 
[Utvid]9999.
Bjarne Ness
Bodø SK
Bjarne Ness27,51
393p
02.12.2023
50m Fri
Bodø SK200850m Fri27,5139302.12.202325m 
[Utvid]100100.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen1.01,23
392p
02.12.2023
100m Fri
Tromsø SK2007100m Fri1.01,2339202.12.202325mD
Side 1 av 7 (696 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.