Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Malmsten Swim Open Stockholm
Stevne
Stevnenavn:
Malmsten Swim Open Stockholm
Fra dato:
13.04.2023
Til dato:
16.04.2023
NSF Stevne Id:
0000045649
Arrangørnavn:
Sweden Aquatics
Stevnested:
Stockholm
Bassengnavn:
Eriksdalsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
14.03.2023
Kvalperiode start:
01.01.2022
Kvalperiode slutt:
13.03.2023
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen15.02,31
899p
14.04.2023
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri15.02,3189914.04.202350m 
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.48,69
891p
13.04.2023
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.48,6989113.04.202350m 
[Utvid]33.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.51,43
882p
16.04.2023
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.51,4388216.04.202350m 
[Utvid]44.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.49,55
881p
13.04.2023
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.49,5588113.04.202350m 
[Utvid]55.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.50,49
870p
13.04.2023
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.50,4987013.04.202350m 
[Utvid]66.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.52,61
846p
13.04.2023
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.52,6184613.04.202350m 
[Utvid]77.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.59,45
838p
14.04.2023
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.59,4583814.04.202350mD
[Utvid]88.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.53,96
832p
16.04.2023
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.53,9683216.04.202350mD
[Utvid]99.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia22,25
829p
15.04.2023
50m Fri
OI Svømming200150m Fri22,2582915.04.202350mD
[Utvid]1010.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia23,72
827p
13.04.2023
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly23,7282713.04.202350m 
[Utvid]1111.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia23,74
825p
13.04.2023
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly23,7482513.04.202350m 
[Utvid]1212.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt8.02,07
824p
16.04.2023
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri8.02,0782416.04.202350m 
[Utvid]1313.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia22,32
822p
16.04.2023
50m Fri
OI Svømming200150m Fri22,3282216.04.202350m 
[Utvid]1414.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.28,52
818p
15.04.2023
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.28,5281815.04.202350m 
[Utvid]1515.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie55,23
815p
15.04.2023
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg55,2381515.04.202350m 
[Utvid]1616.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia22,44
809p
16.04.2023
50m Fri
OI Svømming200150m Fri22,4480916.04.202350m 
[Utvid]1717.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie55,50
803p
15.04.2023
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg55,5080315.04.202350m 
[Utvid]1818.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.09,22
795p
16.04.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.09,2279516.04.202350m 
[Utvid]1919.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,15
783p
16.04.2023
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,1578316.04.202350m 
[Utvid]2020.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.58,92
781p
14.04.2023
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.58,9278114.04.202350mD
[Utvid]2121.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie25,77
778p
14.04.2023
50m Rygg
OI Svømming199550m Rygg25,7777814.04.202350m 
[Utvid]2222.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,26
774p
16.04.2023
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,2677416.04.202350m 
[Utvid]2222.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.59,66
774p
16.04.2023
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.59,6677416.04.202350mD
[Utvid]2424.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.31,57
770p
15.04.2023
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.31,5777015.04.202350m 
[Utvid]2525.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.00,72
763p
15.04.2023
200m Butterfly
Bryne SK2003200m Butterfly2.00,7276315.04.202350m 
[Utvid]2626.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie25,95
762p
14.04.2023
50m Rygg
OI Svømming199550m Rygg25,9576214.04.202350m 
[Utvid]2727.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.01,05
760p
13.04.2023
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.01,0576013.04.202350m 
[Utvid]2828.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.51,79
759p
14.04.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.51,7975914.04.202350m 
[Utvid]2929.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes29,59
758p
13.04.2023
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg29,5975813.04.202350m 
[Utvid]2929.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg51,39
758p
15.04.2023
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,3975815.04.202350m 
[Utvid]2929.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda2.03,89
758p
13.04.2023
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.03,8975813.04.202350m 
[Utvid]2929.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen4.27,34
758p
15.04.2023
400m Individuell medley
OI Svømming2001400m Individuell medley4.27,3475815.04.202350m 
[Utvid]3333.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas4.02,07
751p
13.04.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.02,0775113.04.202350m 
[Utvid]3333.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.02,11
751p
13.04.2023
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.02,1175113.04.202350m 
[Utvid]3535.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.52,34
748p
14.04.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.52,3474814.04.202350m 
[Utvid]3636.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda4.20,57
747p
15.04.2023
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.20,5774715.04.202350m 
[Utvid]3737.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas4.02,72
745p
13.04.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.02,7274513.04.202350m 
[Utvid]3737.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen4.28,87
745p
15.04.2023
400m Individuell medley
OI Svømming2001400m Individuell medley4.28,8774515.04.202350m 
[Utvid]3939.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth28,63
744p
16.04.2023
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst28,6374416.04.202350m 
[Utvid]4040.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas51,73
743p
15.04.2023
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri51,7374315.04.202350m 
[Utvid]4141.
Thomas Alexander Fardal
OI Svømming
Thomas Alexander Fardal28,66
742p
16.04.2023
50m Bryst
OI Svømming199750m Bryst28,6674216.04.202350m 
[Utvid]4141.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik51,75
742p
15.04.2023
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,7574215.04.202350m 
[Utvid]4343.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda4.21,22
741p
15.04.2023
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.21,2274115.04.202350m 
[Utvid]4343.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen16.02,39
741p
14.04.2023
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri16.02,3974114.04.202350m 
[Utvid]4545.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik1.52,82
738p
14.04.2023
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.52,8273814.04.202350m 
[Utvid]4545.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda2.04,99
738p
13.04.2023
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.04,9973813.04.202350m 
[Utvid]4747.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth28,72
737p
16.04.2023
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst28,7273716.04.202350m 
[Utvid]4747.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.20,49
737p
16.04.2023
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.20,4973716.04.202350m 
[Utvid]4949.
Thomas Alexander Fardal
OI Svømming
Thomas Alexander Fardal28,73
736p
16.04.2023
50m Bryst
OI Svømming199750m Bryst28,7373616.04.202350m 
[Utvid]5050.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes26,22
735p
15.04.2023
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri26,2273515.04.202350m 
[Utvid]5050.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.52,99
735p
14.04.2023
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.52,9973514.04.202350m 
[Utvid]5252.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.11,07
734p
16.04.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.11,0773416.04.202350m 
[Utvid]5353.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.53,16
732p
14.04.2023
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.53,1673214.04.202350m 
[Utvid]5454.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik24,72
731p
13.04.2023
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly24,7273113.04.202350m 
[Utvid]5454.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik1.53,18
731p
14.04.2023
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.53,1873114.04.202350m 
[Utvid]5656.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik52,06
729p
15.04.2023
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri52,0672915.04.202350m 
[Utvid]5757.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas52,10
727p
15.04.2023
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri52,1072715.04.202350m 
[Utvid]5858.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,87
726p
14.04.2023
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,8772614.04.202350mD
[Utvid]5858.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,60
726p
14.04.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,6072614.04.202350m 
[Utvid]5858.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.53,44
726p
13.04.2023
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.53,4472613.04.202350mD
[Utvid]6161.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik24,81
723p
13.04.2023
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly24,8172313.04.202350m 
[Utvid]6161.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm2.20,33
723p
13.04.2023
200m Bryst
Randaberg IL1997200m Bryst2.20,3372313.04.202350m 
[Utvid]6363.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,66
722p
14.04.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,6672214.04.202350m 
[Utvid]6464.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.53,72
721p
13.04.2023
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.53,7272113.04.202350mD
[Utvid]6565.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,72
718p
16.04.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,7271816.04.202350mD
[Utvid]6565.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen16.12,42
718p
14.04.2023
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri16.12,4271814.04.202350m 
[Utvid]6767.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt28,98
717p
16.04.2023
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst28,9871716.04.202350m 
[Utvid]6767.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.05,00
717p
13.04.2023
200m Rygg
Karmøy SK2004200m Rygg2.05,0071713.04.202350m 
[Utvid]6969.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.07,70
711p
16.04.2023
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.07,7071116.04.202350m 
[Utvid]7070.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg52,52
710p
15.04.2023
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri52,5271015.04.202350m 
[Utvid]7070.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.11,86
710p
15.04.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.11,8671015.04.202350mD
[Utvid]7070.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm2.21,18
710p
13.04.2023
200m Bryst
Randaberg IL1997200m Bryst2.21,1871013.04.202350m 
[Utvid]7373.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes26,54
709p
15.04.2023
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri26,5470915.04.202350m 
[Utvid]7373.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen29,10
709p
14.04.2023
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst29,1070914.04.202350mD
[Utvid]7373.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen2.03,69
709p
15.04.2023
200m Butterfly
Stavanger SK2002200m Butterfly2.03,6970915.04.202350m 
[Utvid]7676.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes30,27
708p
13.04.2023
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg30,2770813.04.202350m 
[Utvid]7777.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.54,49
707p
13.04.2023
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.54,4970713.04.202350mD
[Utvid]7777.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.03,83
707p
15.04.2023
200m Butterfly
Bryne SK2003200m Butterfly2.03,8370715.04.202350m 
[Utvid]7979.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen2.03,92
705p
15.04.2023
200m Butterfly
Stavanger SK2002200m Butterfly2.03,9270515.04.202350m 
[Utvid]8080.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt29,16
704p
16.04.2023
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst29,1670416.04.202350m 
[Utvid]8080.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.54,63
704p
14.04.2023
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.54,6370414.04.202350m 
[Utvid]8282.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth29,19
702p
14.04.2023
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst29,1970214.04.202350mD
[Utvid]8383.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth1.04,03
701p
14.04.2023
100m Bryst
OI Svømming2003100m Bryst1.04,0370114.04.202350m 
[Utvid]8383.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.54,82
701p
13.04.2023
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.54,8270113.04.202350mD
[Utvid]8383.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.07,66
701p
16.04.2023
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.07,6670116.04.202350mD
[Utvid]8686.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg23,55
699p
16.04.2023
50m Fri
OI Svømming200550m Fri23,5569916.04.202350m 
[Utvid]8787.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.04,11
698p
14.04.2023
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.04,1169814.04.202350m 
[Utvid]8787.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.04,76
698p
14.04.2023
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.04,7669814.04.202350m 
[Utvid]8989.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel4.08,15
697p
13.04.2023
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.08,1569713.04.202350m 
[Utvid]9090.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp1.12,35
696p
16.04.2023
100m Bryst
Stavanger SK2008100m Bryst1.12,3569616.04.202350m 
[Utvid]9090.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda2.07,46
696p
15.04.2023
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.07,4669615.04.202350mD
[Utvid]9292.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen4.08,33
695p
13.04.2023
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.08,3369513.04.202350m 
[Utvid]9393.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.12,40
694p
15.04.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.12,4069415.04.202350mD
[Utvid]9393.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.08,74
694p
16.04.2023
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.08,7469416.04.202350m 
[Utvid]9595.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.04,26
693p
14.04.2023
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.04,2669314.04.202350m 
[Utvid]9595.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth1.04,26
693p
14.04.2023
100m Bryst
OI Svømming2003100m Bryst1.04,2669314.04.202350m 
[Utvid]9595.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.55,25
693p
14.04.2023
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.55,2569314.04.202350m 
[Utvid]9595.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.08,65
693p
13.04.2023
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.08,6569313.04.202350m 
[Utvid]9999.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.06,69
689p
13.04.2023
200m Rygg
Karmøy SK2004200m Rygg2.06,6968913.04.202350m 
[Utvid]100100.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes58,57
688p
16.04.2023
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri58,5768816.04.202350m 
Side 1 av 7 (650 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.