Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Reykjavík International Swim Meet 2023
Stevne
Stevnenavn:
Reykjavík International Swim Meet 2023
Fra dato:
27.01.2023
Til dato:
29.01.2023
NSF Stevne Id:
0000045313
Arrangørnavn:
Icelandic Swimming Association
Stevnested:
Reykjavík
Bassengnavn:
Laugardalslaug
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
09.01.2023
Kvalperiode start:
01.01.2022
Kvalperiode slutt:
20.01.2023
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo27,50
637p
27.01.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri27,5063727.01.202350m 
[Utvid]22.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo1.00,22
633p
29.01.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri1.00,2263329.01.202350m 
[Utvid]33.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo27,59
631p
28.01.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri27,5963128.01.202350m 
[Utvid]44.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad54,79
625p
28.01.2023
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri54,7962528.01.202350m 
[Utvid]55.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo1.00,89
612p
29.01.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri1.00,8961229.01.202350m 
[Utvid]66.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen26,26
609p
27.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly26,2660927.01.202350m 
[Utvid]77.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad24,68
608p
27.01.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri24,6860827.01.202350m 
[Utvid]88.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad24,84
596p
29.01.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri24,8459629.01.202350m 
[Utvid]99.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad55,79
592p
28.01.2023
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri55,7959228.01.202350m 
[Utvid]1010.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen25,06
580p
27.01.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,0658027.01.202350m 
[Utvid]1111.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo2.16,23
570p
28.01.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2006200m Fri2.16,2357028.01.202350m 
[Utvid]1212.
Emilie Uppheim
Bergen Vest SK
Emilie Uppheim29,48
569p
29.01.2023
50m Butterfly
Bergen Vest SK200550m Butterfly29,4856929.01.202350m 
[Utvid]1313.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen31,45
561p
27.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst31,4556127.01.202350m 
[Utvid]1414.
Emilie Uppheim
Bergen Vest SK
Emilie Uppheim1.02,75
559p
29.01.2023
100m Fri
Bergen Vest SK2005100m Fri1.02,7555929.01.202350m 
[Utvid]1515.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth32,86
553p
27.01.2023
50m Rygg
Bergen Vest SK200750m Rygg32,8655327.01.202350m 
[Utvid]1616.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo28,93
547p
29.01.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri28,9354729.01.202350mD
[Utvid]1717.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund2.34,35
543p
29.01.2023
200m Bryst
Glitre SK2006200m Bryst2.34,3554329.01.202350m 
[Utvid]1818.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth4.50,29
540p
29.01.2023
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.50,2954029.01.202350m 
[Utvid]1919.
Emilie Uppheim
Bergen Vest SK
Emilie Uppheim29,09
538p
27.01.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200550m Fri29,0953827.01.202350m 
[Utvid]1919.
Emilie Uppheim
Bergen Vest SK
Emilie Uppheim30,03
538p
27.01.2023
50m Butterfly
Bergen Vest SK200550m Butterfly30,0353827.01.202350m 
[Utvid]1919.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun9.55,73
538p
27.01.2023
800m Fri
Bergen Vest SK2004800m Fri9.55,7353827.01.202350m 
[Utvid]2222.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani1.03,59
537p
29.01.2023
100m Fri
Glitre SK2005100m Fri1.03,5953729.01.202350m 
[Utvid]2222.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun4.50,82
537p
29.01.2023
400m Fri
Bergen Vest SK2004400m Fri4.50,8253729.01.202350m 
[Utvid]2424.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad27,40
536p
27.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200650m Butterfly27,4053627.01.202350m 
[Utvid]2525.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo29,14
535p
29.01.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri29,1453529.01.202350mD
[Utvid]2525.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad30,09
535p
29.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly30,0953529.01.202350m 
[Utvid]2525.
Emilie Uppheim
Bergen Vest SK
Emilie Uppheim1.08,34
535p
28.01.2023
100m Butterfly
Bergen Vest SK2005100m Butterfly1.08,3453528.01.202350m 
[Utvid]2828.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani29,16
534p
27.01.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri29,1653427.01.202350m 
[Utvid]2828.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm29,16
534p
27.01.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri29,1653427.01.202350m 
[Utvid]2828.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm1.03,73
534p
29.01.2023
100m Fri
Bergen Vest SK2007100m Fri1.03,7353429.01.202350m 
[Utvid]3131.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad27,45
533p
28.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200650m Butterfly27,4553328.01.202350m 
[Utvid]3131.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.08,42
533p
28.01.2023
100m Butterfly
Bergen Vest SK2006100m Butterfly1.08,4253328.01.202350m 
[Utvid]3333.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad25,82
531p
27.01.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri25,8253127.01.202350m 
[Utvid]3333.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal57,86
531p
28.01.2023
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri57,8653128.01.202350m 
[Utvid]3535.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun4.52,31
529p
27.01.2023
400m Fri
Bergen Vest SK2004400m Fri4.52,3152927.01.202350mD
[Utvid]3636.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth33,39
527p
29.01.2023
50m Rygg
Bergen Vest SK200750m Rygg33,3952729.01.202350m 
[Utvid]3737.
Élodie Léonore A. N. Soto
Modum SK
Élodie Léonore A. N. Soto29,31
526p
27.01.2023
50m Fri
Modum SK200650m Fri29,3152627.01.202350m 
[Utvid]3737.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen58,03
526p
28.01.2023
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri58,0352628.01.202350m 
[Utvid]3939.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen30,27
525p
29.01.2023
50m Butterfly
Bergen Vest SK200650m Butterfly30,2752529.01.202350m 
[Utvid]3939.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen30,28
525p
27.01.2023
50m Butterfly
Bergen Vest SK200650m Butterfly30,2852527.01.202350m 
[Utvid]4141.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.20,13
524p
28.01.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.20,1352428.01.202350m 
[Utvid]4242.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad29,37
523p
27.01.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri29,3752327.01.202350m 
[Utvid]4242.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm2.20,18
523p
28.01.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.20,1852328.01.202350m 
[Utvid]4444.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth2.36,65
521p
28.01.2023
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2007200m Individuell medley2.36,6552128.01.202350m 
[Utvid]4545.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad25,99
520p
28.01.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri25,9952028.01.202350mD
[Utvid]4646.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund1.10,76
519p
28.01.2023
100m Bryst
Glitre SK2006100m Bryst1.10,7651928.01.202350m 
[Utvid]4646.
Elise Uppheim
Bergen Vest SK
Elise Uppheim2.20,58
519p
28.01.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2008200m Fri2.20,5851928.01.202350m 
[Utvid]4848.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal26,02
518p
27.01.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri26,0251827.01.202350m 
[Utvid]4949.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen2.20,94
515p
28.01.2023
200m Fri
Drammen SK2006200m Fri2.20,9451528.01.202350m 
[Utvid]5050.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo1.04,55
514p
28.01.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri1.04,5551428.01.202350mD
[Utvid]5151.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund2.37,40
512p
29.01.2023
200m Bryst
Glitre SK2006200m Bryst2.37,4051229.01.202350m 
[Utvid]5252.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani1.04,74
509p
29.01.2023
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri1.04,7450929.01.202350m 
[Utvid]5252.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad1.04,75
509p
29.01.2023
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri1.04,7550929.01.202350m 
[Utvid]5454.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad32,53
507p
27.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst32,5350727.01.202350m 
[Utvid]5555.
Emilie Uppheim
Bergen Vest SK
Emilie Uppheim30,67
505p
28.01.2023
50m Butterfly
Bergen Vest SK200550m Butterfly30,6750528.01.202350mD
[Utvid]5656.
Emilie Uppheim
Bergen Vest SK
Emilie Uppheim29,73
504p
29.01.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200550m Fri29,7350429.01.202350mD
[Utvid]5757.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad30,75
501p
27.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly30,7550127.01.202350m 
[Utvid]5757.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.22,23
501p
29.01.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.22,2350129.01.202350mD
[Utvid]5959.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal2.08,43
500p
29.01.2023
200m Fri
Glitre SK2004200m Fri2.08,4350029.01.202350m 
[Utvid]6060.
Emilie Uppheim
Bergen Vest SK
Emilie Uppheim30,79
499p
28.01.2023
50m Butterfly
Bergen Vest SK200550m Butterfly30,7949928.01.202350mD
[Utvid]6161.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen29,86
498p
27.01.2023
50m Fri
Drammen SK200650m Fri29,8649827.01.202350m 
[Utvid]6161.
Samanta Silina
Bergen Vest SK
Samanta Silina29,86
498p
27.01.2023
50m Fri
Bergen Vest SK201050m Fri29,8649827.01.202350m 
[Utvid]6161.
Emilie Uppheim
Bergen Vest SK
Emilie Uppheim1.09,95
498p
28.01.2023
100m Butterfly
Bergen Vest SK2005100m Butterfly1.09,9549828.01.202350m 
[Utvid]6464.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth2.22,75
495p
29.01.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.22,7549529.01.202350mD
[Utvid]6565.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund32,82
494p
27.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst32,8249427.01.202350m 
[Utvid]6565.
Élodie Léonore A. N. Soto
Modum SK
Élodie Léonore A. N. Soto1.05,39
494p
29.01.2023
100m Fri
Modum SK2006100m Fri1.05,3949429.01.202350m 
[Utvid]6565.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.22,91
494p
27.01.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.22,9149427.01.202350mD
[Utvid]6868.
Elise Uppheim
Bergen Vest SK
Elise Uppheim1.12,69
493p
28.01.2023
100m Rygg
Bergen Vest SK2008100m Rygg1.12,6949328.01.202350m 
[Utvid]6969.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth1.05,46
492p
29.01.2023
100m Fri
Bergen Vest SK2007100m Fri1.05,4649229.01.202350m 
[Utvid]7070.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad28,21
491p
29.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200650m Butterfly28,2149129.01.202350mD
[Utvid]7070.
Anna Sigdestad
Bergen Vest SK
Anna Sigdestad30,00
491p
27.01.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri30,0049127.01.202350m 
[Utvid]7070.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.39,77
491p
28.01.2023
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2006200m Individuell medley2.39,7749128.01.202350m 
[Utvid]7373.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad59,40
490p
28.01.2023
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri59,4049028.01.202350m 
[Utvid]7474.
Vilde Roald Strand
Bergen Vest SK
Vilde Roald Strand1.05,68
488p
29.01.2023
100m Fri
Bergen Vest SK2005100m Fri1.05,6848829.01.202350m 
[Utvid]7474.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund1.12,21
488p
28.01.2023
100m Bryst
Glitre SK2006100m Bryst1.12,2148828.01.202350m 
[Utvid]7676.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad2.09,58
487p
29.01.2023
200m Fri
Glitre SK2006200m Fri2.09,5848729.01.202350m 
[Utvid]7676.
Vilde Roald Strand
Bergen Vest SK
Vilde Roald Strand2.23,51
487p
28.01.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2005200m Fri2.23,5148728.01.202350m 
[Utvid]7878.
Vilde Roald Strand
Bergen Vest SK
Vilde Roald Strand30,13
484p
27.01.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200550m Fri30,1348427.01.202350m 
[Utvid]7878.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.37,02
484p
29.01.2023
200m Rygg
Bergen Vest SK2006200m Rygg2.37,0248429.01.202350m 
[Utvid]8080.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad26,66
482p
28.01.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri26,6648228.01.202350mD
[Utvid]8080.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm2.40,77
482p
28.01.2023
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2007200m Individuell medley2.40,7748228.01.202350m 
[Utvid]8282.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm31,17
481p
27.01.2023
50m Butterfly
Bergen Vest SK200750m Butterfly31,1748127.01.202350m 
[Utvid]8282.
Samanta Silina
Bergen Vest SK
Samanta Silina1.05,99
481p
29.01.2023
100m Fri
Bergen Vest SK2010100m Fri1.05,9948129.01.202350m 
[Utvid]8484.
Petter Koch
Modum SK
Petter Koch33,12
480p
27.01.2023
50m Bryst
Modum SK198050m Bryst33,1248027.01.202350m 
[Utvid]8585.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund33,15
479p
28.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst33,1547928.01.202350mD
[Utvid]8585.
Elise Uppheim
Bergen Vest SK
Elise Uppheim5.40,22
479p
27.01.2023
400m Individuell medley
Bergen Vest SK2008400m Individuell medley5.40,2247927.01.202350m 
[Utvid]8787.
Anna Sigdestad
Bergen Vest SK
Anna Sigdestad10.19,67
478p
27.01.2023
800m Fri
Bergen Vest SK2007800m Fri10.19,6747827.01.202350m 
[Utvid]8787.
Vilde Roald Strand
Bergen Vest SK
Vilde Roald Strand10.19,71
478p
27.01.2023
800m Fri
Bergen Vest SK2005800m Fri10.19,7147827.01.202350m 
[Utvid]8989.
Elise Uppheim
Bergen Vest SK
Elise Uppheim1.13,54
476p
28.01.2023
100m Rygg
Bergen Vest SK2008100m Rygg1.13,5447628.01.202350m 
[Utvid]9090.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen5.03,01
475p
29.01.2023
400m Fri
Drammen SK2006400m Fri5.03,0147529.01.202350m 
[Utvid]9191.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani2.24,97
473p
28.01.2023
200m Fri
Drammen SK2007200m Fri2.24,9747328.01.202350m 
[Utvid]9191.
Vilde Roald Strand
Bergen Vest SK
Vilde Roald Strand5.03,42
473p
29.01.2023
400m Fri
Bergen Vest SK2005400m Fri5.03,4247329.01.202350m 
[Utvid]9393.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani30,40
472p
29.01.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri30,4047229.01.202350mD
[Utvid]9494.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.11,26
471p
28.01.2023
100m Butterfly
Bergen Vest SK2006100m Butterfly1.11,2647128.01.202350m 
[Utvid]9494.
Anna Sigdestad
Bergen Vest SK
Anna Sigdestad2.25,17
471p
28.01.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.25,1747128.01.202350m 
[Utvid]9696.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth1.11,31
470p
28.01.2023
100m Butterfly
Bergen Vest SK2007100m Butterfly1.11,3147028.01.202350m 
[Utvid]9696.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund1.13,11
470p
29.01.2023
100m Bryst
Glitre SK2006100m Bryst1.13,1147029.01.202350mD
[Utvid]9898.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal28,68
468p
27.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly28,6846827.01.202350m 
[Utvid]9999.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund33,43
467p
28.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst33,4346728.01.202350mD
[Utvid]9999.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen1.14,04
467p
28.01.2023
100m Rygg
Drammen SK2006100m Rygg1.14,0446728.01.202350m 
Side 1 av 4 (307 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.