Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Julelauget 2023
Stevne
Stevnenavn:
Julelauget 2023
Fra dato:
02.12.2023
Til dato:
03.12.2023
NSF Stevne Id:
0000044626
Arrangørnavn:
Stjørdals-Blink IL
Stevnested:
Stjørdal
Bassengnavn:
Stjørdal svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.11.2023
Kvalperiode start:
23.11.2022
Kvalperiode slutt:
22.11.2023
Påmeldingsansv.:
Karl-Kristian Høiseth
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95254521
Arrangementsleder
Navn:
Maria Wahl
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91621009
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen33,20
623p
02.12.2023
50m Bryst
Leka IL200950m Bryst33,2062302.12.202325m 
[Utvid]22.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik2.21,52
612p
03.12.2023
200m Bryst
Trondhjems SLK1999200m Bryst2.21,5261203.12.202325m 
[Utvid]33.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik4.10,19
610p
02.12.2023
400m Fri
Trondhjems SLK1999400m Fri4.10,1961002.12.202325m 
[Utvid]44.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.57,26
608p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK1999200m Fri1.57,2660802.12.202325m 
[Utvid]44.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen1.57,27
608p
02.12.2023
200m Fri
Hamar IL2005200m Fri1.57,2760802.12.202325m 
[Utvid]66.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen1.13,67
606p
02.12.2023
100m Bryst
Leka IL2009100m Bryst1.13,6760602.12.202325m 
[Utvid]77.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen2.22,10
604p
03.12.2023
200m Bryst
Hamar IL2005200m Bryst2.22,1060403.12.202325m 
[Utvid]88.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik53,95
574p
03.12.2023
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri53,9557403.12.202325m 
[Utvid]99.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen34,18
571p
02.12.2023
50m Bryst
Leka IL200950m Bryst34,1857102.12.202325mD
[Utvid]1010.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen54,10
569p
03.12.2023
100m Fri
Hamar IL2005100m Fri54,1056903.12.202325m 
[Utvid]1111.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien2.02,44
534p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.02,4453402.12.202325m 
[Utvid]1212.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen30,79
532p
02.12.2023
50m Bryst
Hamar IL200550m Bryst30,7953202.12.202325m 
[Utvid]1313.
Jonas Kurseth Smistad
Nordvest SK
Jonas Kurseth Smistad2.02,67
531p
02.12.2023
200m Fri
Nordvest SK2006200m Fri2.02,6753102.12.202325m 
[Utvid]1414.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth2.02,94
528p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.02,9452802.12.202325m 
[Utvid]1515.
Tora Linnea Bakkan Voll
Hamar IL
Tora Linnea Bakkan Voll1.02,22
526p
03.12.2023
100m Fri
Hamar IL2007100m Fri1.02,2252603.12.202325m 
[Utvid]1616.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik2.03,26
523p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK1999200m Fri2.03,2652302.12.202325mD
[Utvid]1717.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand28,47
522p
02.12.2023
50m Fri
Namsos SK200850m Fri28,4752202.12.202325m 
[Utvid]1818.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes2.03,54
520p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2008200m Fri2.03,5452002.12.202325m 
[Utvid]1919.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik55,92
515p
02.12.2023
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri55,9251502.12.202325mD
[Utvid]2020.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen1.09,20
509p
03.12.2023
100m Bryst
Hamar IL2005100m Bryst1.09,2050903.12.202325mD
[Utvid]2121.
Jonas Kurseth Smistad
Nordvest SK
Jonas Kurseth Smistad56,17
508p
03.12.2023
100m Fri
Nordvest SK2006100m Fri56,1750803.12.202325m 
[Utvid]2222.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos25,28
507p
02.12.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri25,2850702.12.202325m 
[Utvid]2323.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite4.26,52
505p
02.12.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri4.26,5250502.12.202325m 
[Utvid]2424.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien1.00,00
504p
03.12.2023
100m Butterfly
Trondhjems SLK2007100m Butterfly1.00,0050403.12.202325m 
[Utvid]2525.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan28,82
503p
02.12.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri28,8250302.12.202325m 
[Utvid]2626.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen4.27,27
500p
02.12.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2007400m Fri4.27,2750002.12.202325m 
[Utvid]2727.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite2.05,32
498p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.05,3249802.12.202325m 
[Utvid]2828.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.09,90
494p
03.12.2023
100m Bryst
Trondhjems SLK1999100m Bryst1.09,9049403.12.202325mD
[Utvid]2929.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes4.28,65
493p
02.12.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2008400m Fri4.28,6549302.12.202325m 
[Utvid]3030.
Jonas Kurseth Smistad
Nordvest SK
Jonas Kurseth Smistad27,55
492p
02.12.2023
50m Butterfly
Nordvest SK200650m Butterfly27,5549202.12.202325m 
[Utvid]3030.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen56,78
492p
02.12.2023
100m Fri
Hamar IL2005100m Fri56,7849202.12.202325mD
[Utvid]3232.
Marius Jacobsen Kleveland
Vestbyen Trondheim
Marius Jacobsen Kleveland57,08
484p
03.12.2023
100m Fri
Vestbyen Trondheim2007100m Fri57,0848403.12.202325m 
[Utvid]3333.
Tora Linnea Bakkan Voll
Hamar IL
Tora Linnea Bakkan Voll29,22
483p
02.12.2023
50m Fri
Hamar IL200750m Fri29,2248302.12.202325m 
[Utvid]3434.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan2.20,70
481p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2008200m Fri2.20,7048102.12.202325m 
[Utvid]3535.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand2.21,19
476p
02.12.2023
200m Fri
Namsos SK2008200m Fri2.21,1947602.12.202325m 
[Utvid]3636.
Jonas Kurseth Smistad
Nordvest SK
Jonas Kurseth Smistad57,72
468p
02.12.2023
100m Fri
Nordvest SK2006100m Fri57,7246802.12.202325mD
[Utvid]3737.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik25,97
467p
03.12.2023
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri25,9746703.12.202325mD
[Utvid]3838.
Jonas Kurseth Smistad
Nordvest SK
Jonas Kurseth Smistad26,01
465p
02.12.2023
50m Fri
Nordvest SK200650m Fri26,0146502.12.202325m 
[Utvid]3838.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik32,20
465p
03.12.2023
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst32,2046503.12.202325mD
[Utvid]3838.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes2.08,22
465p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2008200m Fri2.08,2246502.12.202325mD
[Utvid]4141.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik26,05
463p
02.12.2023
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri26,0546302.12.202325mD
[Utvid]4141.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.01,76
463p
03.12.2023
100m Butterfly
Trondhjems SLK1999100m Butterfly1.01,7646303.12.202325m 
[Utvid]4343.
Tora Linnea Bakkan Voll
Hamar IL
Tora Linnea Bakkan Voll29,64
462p
03.12.2023
50m Fri
Hamar IL200750m Fri29,6446203.12.202325mD
[Utvid]4444.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes2.21,83
461p
03.12.2023
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2008200m Individuell medley2.21,8346103.12.202325m 
[Utvid]4545.
Marius Jacobsen Kleveland
Vestbyen Trondheim
Marius Jacobsen Kleveland26,22
454p
02.12.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri26,2245402.12.202325m 
[Utvid]4646.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite2.09,70
449p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.09,7044902.12.202325mD
[Utvid]4747.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin4.37,20
448p
02.12.2023
400m Fri
Malvik IL2008400m Fri4.37,2044802.12.202325m 
[Utvid]4848.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik28,92
446p
03.12.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK199950m Rygg28,9244603.12.202325m 
[Utvid]4949.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand5.02,93
445p
02.12.2023
400m Fri
Namsos SK2008400m Fri5.02,9344502.12.202325m 
[Utvid]5050.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin28,54
442p
02.12.2023
50m Butterfly
Malvik IL200850m Butterfly28,5444202.12.202325m 
[Utvid]5050.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik28,55
442p
03.12.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly28,5544203.12.202325mD
[Utvid]5050.
Jonas Kurseth Smistad
Nordvest SK
Jonas Kurseth Smistad29,02
442p
03.12.2023
50m Rygg
Nordvest SK200650m Rygg29,0244203.12.202325m 
[Utvid]5050.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth2.37,65
442p
03.12.2023
200m Bryst
Trondhjems SLK2006200m Bryst2.37,6544203.12.202325m 
[Utvid]5454.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen2.10,46
441p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.10,4644102.12.202325mD
[Utvid]5555.
Lina Sørli Hanssen
Namsos SK
Lina Sørli Hanssen30,13
440p
02.12.2023
50m Fri
Namsos SK200550m Fri30,1344002.12.202325m 
[Utvid]5656.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes26,51
439p
02.12.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri26,5143902.12.202325m 
[Utvid]5757.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen26,54
438p
03.12.2023
50m Fri
Hamar IL200550m Fri26,5443803.12.202325mD
[Utvid]5757.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen4.39,38
438p
02.12.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2007400m Fri4.39,3843802.12.202325m 
[Utvid]5959.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth30,27
434p
02.12.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri30,2743402.12.202325m 
[Utvid]5959.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin59,22
434p
03.12.2023
100m Fri
Malvik IL2008100m Fri59,2243403.12.202325m 
[Utvid]6161.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik59,31
432p
02.12.2023
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri59,3143202.12.202325mD
[Utvid]6262.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland2.11,55
431p
02.12.2023
200m Fri
Vestbyen Trondheim2008200m Fri2.11,5543102.12.202325m 
[Utvid]6363.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen2.11,56
430p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.11,5643002.12.202325m 
[Utvid]6464.
Jonas Kurseth Smistad
Nordvest SK
Jonas Kurseth Smistad26,75
428p
03.12.2023
50m Fri
Nordvest SK200650m Fri26,7542803.12.202325mD
[Utvid]6464.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg1.06,66
428p
03.12.2023
100m Fri
Vestbyen Trondheim2007100m Fri1.06,6642803.12.202325m 
[Utvid]6666.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen33,18
425p
03.12.2023
50m Bryst
Hamar IL200550m Bryst33,1842503.12.202325mD
[Utvid]6767.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen32,44
424p
02.12.2023
50m Butterfly
Leka IL200950m Butterfly32,4442402.12.202325m 
[Utvid]6767.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen2.39,91
424p
03.12.2023
200m Bryst
Trondhjems SLK2007200m Bryst2.39,9142403.12.202325m 
[Utvid]6969.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland4.42,92
422p
02.12.2023
400m Fri
Vestbyen Trondheim2008400m Fri4.42,9242202.12.202325m 
[Utvid]7070.
Sondre Furmyr Johansen
Trondhjems SLK
Sondre Furmyr Johansen59,85
420p
03.12.2023
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri59,8542003.12.202325m 
[Utvid]7070.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen1.13,78
420p
02.12.2023
100m Bryst
Trondhjems SLK2007100m Bryst1.13,7842002.12.202325m 
[Utvid]7272.
Joakim Husby
Namsos SK
Joakim Husby2.12,76
419p
02.12.2023
200m Fri
Namsos SK2007200m Fri2.12,7641902.12.202325m 
[Utvid]7373.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes59,97
418p
02.12.2023
100m Fri
Trondhjems SLK2008100m Fri59,9741802.12.202325mD
[Utvid]7373.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth2.27,43
418p
02.12.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2009200m Fri2.27,4341802.12.202325m 
[Utvid]7575.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth5.09,38
417p
02.12.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2009400m Fri5.09,3841702.12.202325m 
[Utvid]7676.
Jobjørn Wahl
Stjørdals-Blink IL
Jobjørn Wahl1.00,10
415p
03.12.2023
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2007100m Fri1.00,1041503.12.202325m 
[Utvid]7777.
Jobjørn Wahl
Stjørdals-Blink IL
Jobjørn Wahl27,03
414p
02.12.2023
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200750m Fri27,0341402.12.202325m 
[Utvid]7878.
Jonas Kurseth Smistad
Nordvest SK
Jonas Kurseth Smistad27,09
412p
02.12.2023
50m Fri
Nordvest SK200650m Fri27,0941202.12.202325mD
[Utvid]7979.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos29,75
410p
03.12.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200750m Rygg29,7541003.12.202325m 
[Utvid]7979.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth1.07,62
410p
03.12.2023
100m Fri
Trondhjems SLK2009100m Fri1.07,6241003.12.202325m 
[Utvid]8181.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland1.00,46
407p
03.12.2023
100m Fri
Vestbyen Trondheim2008100m Fri1.00,4640703.12.202325m 
[Utvid]8282.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen27,25
404p
02.12.2023
50m Fri
Hamar IL200550m Fri27,2540402.12.202325mD
[Utvid]8282.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg1.24,32
404p
02.12.2023
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2007100m Bryst1.24,3240402.12.202325m 
[Utvid]8484.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan1.14,27
403p
03.12.2023
100m Rygg
Trondhjems SLK2008100m Rygg1.14,2740303.12.202325m 
[Utvid]8484.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand2.29,22
403p
02.12.2023
200m Fri
Namsos SK2008200m Fri2.29,2240302.12.202325mD
[Utvid]8686.
Sondre Furmyr Johansen
Trondhjems SLK
Sondre Furmyr Johansen27,32
401p
02.12.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri27,3240102.12.202325m 
[Utvid]8686.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan33,05
401p
02.12.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200850m Butterfly33,0540102.12.202325m 
[Utvid]8686.
Lina Sørli Hanssen
Namsos SK
Lina Sørli Hanssen1.08,10
401p
03.12.2023
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri1.08,1040103.12.202325m 
[Utvid]8989.
Birk Skaalvik Trelstad
Trondhjems SLK
Birk Skaalvik Trelstad1.00,81
400p
03.12.2023
100m Fri
Trondhjems SLK2009100m Fri1.00,8140003.12.202325m 
[Utvid]8989.
Anita Klungervik
Trondhjems SLK
Anita Klungervik1.08,19
400p
03.12.2023
100m Fri
Trondhjems SLK2010100m Fri1.08,1940003.12.202325m 
[Utvid]9191.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth33,10
399p
02.12.2023
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim201050m Butterfly33,1039902.12.202325m 
[Utvid]9191.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin2.14,87
399p
02.12.2023
200m Fri
Malvik IL2008200m Fri2.14,8739902.12.202325mD
[Utvid]9393.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien29,58
397p
03.12.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly29,5839703.12.202325mD
[Utvid]9393.
Iselin Jøssund
Namsos SK
Iselin Jøssund31,18
397p
02.12.2023
50m Fri
Namsos SK200850m Fri31,1839702.12.202325m 
[Utvid]9393.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh38,57
397p
02.12.2023
50m Bryst
Levanger SLK200750m Bryst38,5739702.12.202325m 
[Utvid]9393.
Live Teigen Tovås
Rana SK
Live Teigen Tovås38,58
397p
02.12.2023
50m Bryst
Rana SK201050m Bryst38,5839702.12.202325m 
[Utvid]9797.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan1.08,41
396p
02.12.2023
100m Fri
Trondhjems SLK2008100m Fri1.08,4139602.12.202325mD
[Utvid]9797.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth5.14,94
396p
02.12.2023
400m Fri
Vestbyen Trondheim2010400m Fri5.14,9439602.12.202325m 
[Utvid]9999.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin27,46
395p
02.12.2023
50m Fri
Malvik IL200850m Fri27,4639502.12.202325m 
[Utvid]9999.
Aleksander Mittet
NTNUI-Svømming
Aleksander Mittet29,64
395p
02.12.2023
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199950m Butterfly29,6439502.12.202325m 
Side 1 av 13 (1236 rader)< Forrige1234567111213Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.