Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Julesprinten 2023
Stevne
Stevnenavn:
Julesprinten 2023
Fra dato:
03.12.2023
Til dato:
03.12.2023
NSF Stevne Id:
0000044389
Arrangørnavn:
Frisinn SK
Stevnested:
Stavanger
Bassengnavn:
Stavanger Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
28.11.2023
Kvalperiode start:
29.11.2022
Kvalperiode slutt:
28.11.2023
Påmeldingsansv.:
Andreas Jøntvedt
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91787675
Arrangementsleder
Navn:
Ronny Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973024
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.02,87
726p
03.12.2023
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.02,8772603.12.202325m 
[Utvid]22.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.03,56
702p
03.12.2023
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.03,5670203.12.202325m 
[Utvid]33.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold28,25
688p
03.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst28,2568803.12.202325m 
[Utvid]44.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold24,74
679p
03.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly24,7467903.12.202325m 
[Utvid]55.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes26,09
678p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri26,0967803.12.202325m 
[Utvid]66.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold23,04
669p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri23,0466903.12.202325m 
[Utvid]77.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig26,27
665p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri26,2766503.12.202325m 
[Utvid]88.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig28,06
655p
03.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200550m Butterfly28,0665503.12.202325m 
[Utvid]99.
Trond Friestad Vasslag
Stavanger SK
Trond Friestad Vasslag28,82
648p
03.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK199450m Bryst28,8264803.12.202325m 
[Utvid]1010.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig29,20
646p
03.12.2023
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg29,2064603.12.202325m 
[Utvid]1111.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig33,43
611p
03.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst33,4361103.12.202325m 
[Utvid]1212.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund26,12
606p
03.12.2023
50m Rygg
Sola SK200650m Rygg26,1260603.12.202325m 
[Utvid]1313.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté33,66
598p
03.12.2023
50m Bryst
Randaberg IL200950m Bryst33,6659803.12.202325m 
[Utvid]1414.
Christina Langseth Vinterhus
Frisinn SK
Christina Langseth Vinterhus33,87
587p
03.12.2023
50m Bryst
Frisinn SK200850m Bryst33,8758703.12.202325m 
[Utvid]1515.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli27,69
567p
03.12.2023
50m Fri
Frisinn SK200750m Fri27,6956703.12.202325m 
[Utvid]1616.
Tomas Eiane
Sandnes SLK
Tomas Eiane30,81
531p
03.12.2023
50m Bryst
Sandnes SLK200650m Bryst30,8153103.12.202325m 
[Utvid]1717.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe1.09,91
528p
03.12.2023
100m Individuell medley
Haugesund SK2006100m Individuell medley1.09,9152803.12.202325m 
[Utvid]1818.
Thomas Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Thomas Wilhelmsen Steen30,90
526p
03.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK200750m Bryst30,9052603.12.202325m 
[Utvid]1919.
Herman Auestad Broen
ROMA
Herman Auestad Broen25,05
521p
03.12.2023
50m Fri
ROMA200050m Fri25,0552103.12.202325m 
[Utvid]1919.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté28,48
521p
03.12.2023
50m Fri
Randaberg IL200950m Fri28,4852103.12.202325m 
[Utvid]2121.
Tomas Eiane
Sandnes SLK
Tomas Eiane27,04
520p
03.12.2023
50m Butterfly
Sandnes SLK200650m Butterfly27,0452003.12.202325m 
[Utvid]2222.
Haakon Svelland
Egersund SK
Haakon Svelland31,30
506p
03.12.2023
50m Bryst
Egersund SK200750m Bryst31,3050603.12.202325m 
[Utvid]2323.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe30,69
501p
03.12.2023
50m Butterfly
Haugesund SK200650m Butterfly30,6950103.12.202325m 
[Utvid]2424.
Marte Olsen
Frisinn SK
Marte Olsen28,91
498p
03.12.2023
50m Fri
Frisinn SK200850m Fri28,9149803.12.202325m 
[Utvid]2525.
Tomas Eiane
Sandnes SLK
Tomas Eiane1.02,32
494p
03.12.2023
100m Individuell medley
Sandnes SLK2006100m Individuell medley1.02,3249403.12.202325m 
[Utvid]2626.
Celine Clausen Gryte
Frisinn SK
Celine Clausen Gryte29,04
492p
03.12.2023
50m Fri
Frisinn SK200850m Fri29,0449203.12.202325m 
[Utvid]2727.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli32,03
489p
03.12.2023
50m Rygg
Frisinn SK200750m Rygg32,0348903.12.202325m 
[Utvid]2828.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté1.11,89
485p
03.12.2023
100m Individuell medley
Randaberg IL2009100m Individuell medley1.11,8948503.12.202325m 
[Utvid]2929.
Runar Hoydal
Stavanger Vannpoloklubb
Runar Hoydal25,73
481p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger Vannpoloklubb199750m Fri25,7348103.12.202325m 
[Utvid]2929.
Tone Gimre
Sandnes SLK
Tone Gimre29,26
481p
03.12.2023
50m Fri
Sandnes SLK200750m Fri29,2648103.12.202325m 
[Utvid]3131.
Christina Langseth Vinterhus
Frisinn SK
Christina Langseth Vinterhus29,27
480p
03.12.2023
50m Fri
Frisinn SK200850m Fri29,2748003.12.202325m 
[Utvid]3232.
Leander Haver Schmidt
Frisinn SK
Leander Haver Schmidt25,76
479p
03.12.2023
50m Fri
Frisinn SK200650m Fri25,7647903.12.202325mF
[Utvid]3232.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli1.12,20
479p
03.12.2023
100m Individuell medley
Frisinn SK2007100m Individuell medley1.12,2047903.12.202325m 
[Utvid]3434.
Tone Gimre
Sandnes SLK
Tone Gimre31,17
478p
03.12.2023
50m Butterfly
Sandnes SLK200750m Butterfly31,1747803.12.202325m 
[Utvid]3535.
Leander Haver Schmidt
Frisinn SK
Leander Haver Schmidt25,83
475p
03.12.2023
50m Fri
Frisinn SK200650m Fri25,8347503.12.202325m 
[Utvid]3535.
Tomas Eiane
Sandnes SLK
Tomas Eiane25,83
475p
03.12.2023
50m Fri
Sandnes SLK200650m Fri25,8347503.12.202325m 
[Utvid]3737.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund27,97
470p
03.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly27,9747003.12.202325m 
[Utvid]3838.
Kristina Sunde
Klepp SSK
Kristina Sunde29,54
467p
03.12.2023
50m Fri
Klepp SSK200850m Fri29,5446703.12.202325m 
[Utvid]3838.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe32,53
467p
03.12.2023
50m Rygg
Haugesund SK200650m Rygg32,5346703.12.202325m 
[Utvid]3838.
Christina Langseth Vinterhus
Frisinn SK
Christina Langseth Vinterhus1.12,80
467p
03.12.2023
100m Individuell medley
Frisinn SK2008100m Individuell medley1.12,8046703.12.202325m 
[Utvid]4141.
Sondre Njaa Risa
Sandnes SLK
Sondre Njaa Risa25,99
466p
03.12.2023
50m Fri
Sandnes SLK200750m Fri25,9946603.12.202325m 
[Utvid]4242.
Sondre Njaa Risa
Sandnes SLK
Sondre Njaa Risa28,10
463p
03.12.2023
50m Butterfly
Sandnes SLK200750m Butterfly28,1046303.12.202325m 
[Utvid]4343.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting26,12
459p
03.12.2023
50m Fri
Sandnes SLK200650m Fri26,1245903.12.202325m 
[Utvid]4444.
Kariann Refvem
Sandnes SLK
Kariann Refvem29,75
457p
03.12.2023
50m Fri
Sandnes SLK200850m Fri29,7545703.12.202325m 
[Utvid]4545.
Sebastian Hidle
Stavanger SK
Sebastian Hidle28,25
456p
03.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200750m Butterfly28,2545603.12.202325m 
[Utvid]4646.
Mari Frøyland Alne
Stavanger SK
Mari Frøyland Alne29,84
453p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200950m Fri29,8445303.12.202325m 
[Utvid]4747.
Mats Lea Monslaup
Stavanger SK
Mats Lea Monslaup26,25
452p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri26,2545203.12.202325m 
[Utvid]4747.
Leander Haver Schmidt
Frisinn SK
Leander Haver Schmidt28,32
452p
03.12.2023
50m Butterfly
Frisinn SK200650m Butterfly28,3245203.12.202325m 
[Utvid]4949.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli31,77
451p
03.12.2023
50m Butterfly
Frisinn SK200750m Butterfly31,7745103.12.202325m 
[Utvid]4949.
Ingrid Sagen Skandsen
Sandnes SLK
Ingrid Sagen Skandsen36,98
451p
03.12.2023
50m Bryst
Sandnes SLK200950m Bryst36,9845103.12.202325m 
[Utvid]5151.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting28,38
450p
03.12.2023
50m Butterfly
Sandnes SLK200650m Butterfly28,3845003.12.202325m 
[Utvid]5252.
Mette Carla Josina Kok
Haugesund SK
Mette Carla Josina Kok29,98
447p
03.12.2023
50m Fri
Haugesund SK201050m Fri29,9844703.12.202325m 
[Utvid]5252.
Hedda Sigmo
Egersund SK
Hedda Sigmo29,98
447p
03.12.2023
50m Fri
Egersund SK200750m Fri29,9844703.12.202325m 
[Utvid]5454.
Frena Marie Skoie Behbahani
Stavanger SK
Frena Marie Skoie Behbahani30,06
443p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200950m Fri30,0644303.12.202325m 
[Utvid]5454.
Marte Olsen
Frisinn SK
Marte Olsen1.14,09
443p
03.12.2023
100m Individuell medley
Frisinn SK2008100m Individuell medley1.14,0944303.12.202325m 
[Utvid]5656.
Runar Hoydal
Stavanger Vannpoloklubb
Runar Hoydal28,62
438p
03.12.2023
50m Butterfly
Stavanger Vannpoloklubb199750m Butterfly28,6243803.12.202325m 
[Utvid]5757.
Janis Morten Vert-Mönig
Stavanger SK
Janis Morten Vert-Mönig1.04,93
437p
03.12.2023
100m Individuell medley
Stavanger SK2009100m Individuell medley1.04,9343703.12.202325m 
[Utvid]5858.
Max Michael Dyrland
Frisinn SK
Max Michael Dyrland26,59
435p
03.12.2023
50m Fri
Frisinn SK200650m Fri26,5943503.12.202325m 
[Utvid]5959.
Janis Morten Vert-Mönig
Stavanger SK
Janis Morten Vert-Mönig26,62
434p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200950m Fri26,6243403.12.202325m 
[Utvid]5959.
Mathias Samuelsen Rosseid
Sandnes SLK
Mathias Samuelsen Rosseid28,71
434p
03.12.2023
50m Butterfly
Sandnes SLK200950m Butterfly28,7143403.12.202325m 
[Utvid]5959.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen30,27
434p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri30,2743403.12.202325m 
[Utvid]6262.
Thomas Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Thomas Wilhelmsen Steen26,64
433p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200750m Fri26,6443303.12.202325m 
[Utvid]6363.
Kariann Refvem
Sandnes SLK
Kariann Refvem32,26
431p
03.12.2023
50m Butterfly
Sandnes SLK200850m Butterfly32,2643103.12.202325m 
[Utvid]6363.
Marte Olsen
Frisinn SK
Marte Olsen32,27
431p
03.12.2023
50m Butterfly
Frisinn SK200850m Butterfly32,2743103.12.202325m 
[Utvid]6363.
Mette Carla Josina Kok
Haugesund SK
Mette Carla Josina Kok37,55
431p
03.12.2023
50m Bryst
Haugesund SK201050m Bryst37,5543103.12.202325m 
[Utvid]6666.
Janis Morten Vert-Mönig
Stavanger SK
Janis Morten Vert-Mönig28,81
430p
03.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200950m Butterfly28,8143003.12.202325m 
[Utvid]6767.
Alice Sophia Elise Persson
Stavanger SK
Alice Sophia Elise Persson37,61
429p
03.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK200750m Bryst37,6142903.12.202325m 
[Utvid]6868.
Silje Tuxen Gimre
Sandnes SLK
Silje Tuxen Gimre30,43
427p
03.12.2023
50m Fri
Sandnes SLK201050m Fri30,4342703.12.202325m 
[Utvid]6969.
Andreas Søyland
Sandnes SLK
Andreas Søyland26,78
426p
03.12.2023
50m Fri
Sandnes SLK200850m Fri26,7842603.12.202325mF
[Utvid]7070.
Thomas Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Thomas Wilhelmsen Steen29,47
422p
03.12.2023
50m Rygg
Stavanger SK200750m Rygg29,4742203.12.202325m 
[Utvid]7070.
Caroline Høgestøl Fjellstad
Sola SK
Caroline Høgestøl Fjellstad30,55
422p
03.12.2023
50m Fri
Sola SK200750m Fri30,5542203.12.202325m 
[Utvid]7272.
Sunniva Vik
Stavanger SK
Sunniva Vik30,61
420p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri30,6142003.12.202325m 
[Utvid]7272.
Kaia Maldal
Klepp SSK
Kaia Maldal32,54
420p
03.12.2023
50m Butterfly
Klepp SSK200850m Butterfly32,5442003.12.202325m 
[Utvid]7474.
Haakon Svelland
Egersund SK
Haakon Svelland29,05
419p
03.12.2023
50m Butterfly
Egersund SK200750m Butterfly29,0541903.12.202325m 
[Utvid]7474.
Malin Tørresdal
Haugesund SK
Malin Tørresdal30,64
419p
03.12.2023
50m Fri
Haugesund SK200850m Fri30,6441903.12.202325m 
[Utvid]7676.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund33,35
418p
03.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst33,3541803.12.202325m 
[Utvid]7777.
Andreas Søyland
Sandnes SLK
Andreas Søyland29,13
416p
03.12.2023
50m Butterfly
Sandnes SLK200850m Butterfly29,1341603.12.202325m 
[Utvid]7878.
Dylan Patrick Loss
ROMA
Dylan Patrick Loss27,03
414p
03.12.2023
50m Fri
ROMA198950m Fri27,0341403.12.202325mF
[Utvid]7878.
Dennis Halsten Omundsen
Stavanger SK
Dennis Halsten Omundsen27,04
414p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200950m Fri27,0441403.12.202325m 
[Utvid]7878.
Kristina Sunde
Klepp SSK
Kristina Sunde32,70
414p
03.12.2023
50m Butterfly
Klepp SSK200850m Butterfly32,7041403.12.202325m 
[Utvid]7878.
Emilie Førre Askeland
Haugesund SK
Emilie Førre Askeland1.15,78
414p
03.12.2023
100m Individuell medley
Haugesund SK2007100m Individuell medley1.15,7841403.12.202325m 
[Utvid]8282.
Tormod Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Tormod Lie-Ersdal33,50
413p
03.12.2023
50m Bryst
Sandnes SLK200950m Bryst33,5041303.12.202325m 
[Utvid]8383.
Mons Kleiveland Vasvik
Egersund SK
Mons Kleiveland Vasvik27,08
412p
03.12.2023
50m Fri
Egersund SK200850m Fri27,0841203.12.202325m 
[Utvid]8383.
Marte Olsen
Frisinn SK
Marte Olsen33,93
412p
03.12.2023
50m Rygg
Frisinn SK200850m Rygg33,9341203.12.202325m 
[Utvid]8585.
Annika Steen Bethuelsen
Stavanger SK
Annika Steen Bethuelsen30,83
411p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK201050m Fri30,8341103.12.202325m 
[Utvid]8686.
Emma Lobekk Grunnaleite
Haugesund SK
Emma Lobekk Grunnaleite30,89
409p
03.12.2023
50m Fri
Haugesund SK200950m Fri30,8940903.12.202325m 
[Utvid]8686.
Birk Kalvenes Slutås
Stavanger SK
Birk Kalvenes Slutås1.06,35
409p
03.12.2023
100m Individuell medley
Stavanger SK2006100m Individuell medley1.06,3540903.12.202325m 
[Utvid]8686.
Mari Frøyland Alne
Stavanger SK
Mari Frøyland Alne1.16,07
409p
03.12.2023
100m Individuell medley
Stavanger SK2009100m Individuell medley1.16,0740903.12.202325m 
[Utvid]8989.
Emmelina Svendsen Schwarz
Sola SK
Emmelina Svendsen Schwarz30,93
407p
03.12.2023
50m Fri
Sola SK200950m Fri30,9340703.12.202325m 
[Utvid]9090.
Bogdan Codreanu
Stavanger SK
Bogdan Codreanu27,22
406p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200950m Fri27,2240603.12.202325mF
[Utvid]9090.
Emira Henriquez Sivertsen
Stavanger SK
Emira Henriquez Sivertsen34,08
406p
03.12.2023
50m Rygg
Stavanger SK200950m Rygg34,0840603.12.202325m 
[Utvid]9090.
Maren Nordaker Driftland
Stavanger SK
Maren Nordaker Driftland38,29
406p
03.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK201050m Bryst38,2940603.12.202325m 
[Utvid]9393.
Bogdan Codreanu
Stavanger SK
Bogdan Codreanu29,40
404p
03.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200950m Butterfly29,4040403.12.202325m 
[Utvid]9494.
Birk Kalvenes Slutås
Stavanger SK
Birk Kalvenes Slutås29,44
403p
03.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly29,4440303.12.202325m 
[Utvid]9494.
Mats Lea Monslaup
Stavanger SK
Mats Lea Monslaup29,91
403p
03.12.2023
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg29,9140303.12.202325m 
[Utvid]9494.
Kaja Heusschen
Stavanger SK
Kaja Heusschen31,02
403p
03.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200850m Fri31,0240303.12.202325m 
[Utvid]9797.
Max Michael Dyrland
Frisinn SK
Max Michael Dyrland29,49
401p
03.12.2023
50m Butterfly
Frisinn SK200650m Butterfly29,4940103.12.202325m 
[Utvid]9898.
Sindre Skårland Særheim
Klepp SSK
Sindre Skårland Særheim27,34
400p
03.12.2023
50m Fri
Klepp SSK200750m Fri27,3440003.12.202325m 
[Utvid]9898.
Mathias Samuelsen Rosseid
Sandnes SLK
Mathias Samuelsen Rosseid27,36
400p
03.12.2023
50m Fri
Sandnes SLK200950m Fri27,3640003.12.202325m 
[Utvid]9898.
Mathea Aga Skjerven
Sandnes SLK
Mathea Aga Skjerven34,26
400p
03.12.2023
50m Rygg
Sandnes SLK200950m Rygg34,2640003.12.202325m 
Side 1 av 9 (813 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.