Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sandnes Open
Stevne
Stevnenavn:
Sandnes Open
Fra dato:
15.12.2023
Til dato:
17.12.2023
NSF Stevne Id:
0000044378
Arrangørnavn:
Sandnes SLK
Stevnested:
Sandnes
Bassengnavn:
Austrått svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
10.12.2023
Kvalperiode start:
11.12.2022
Kvalperiode slutt:
10.12.2023
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Kjartan Risa
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41217981
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt14.54,36
849p
15.12.2023
1500m Fri
Bryne SK20031500m Fri14.54,3684915.12.202325m 
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt7.58,79
794p
15.12.2023
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri7.58,7979415.12.202325mD
[Utvid]33.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.01,69
768p
15.12.2023
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.01,6976815.12.202325m 
[Utvid]44.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda4.16,39
734p
16.12.2023
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.16,3973416.12.202325m 
[Utvid]55.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda8.55,12
710p
15.12.2023
800m Fri
Stavanger SK2004800m Fri8.55,1271015.12.202325mD
[Utvid]66.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.58,13
708p
15.12.2023
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.58,1370815.12.202325mD
[Utvid]77.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal2.04,14
701p
16.12.2023
200m Fri
Sandnes SLK2007200m Fri2.04,1470116.12.202325m 
[Utvid]88.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.13,91
700p
16.12.2023
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.13,9170016.12.202325m 
[Utvid]99.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen1.10,86
681p
17.12.2023
100m Bryst
Stavanger SK2007100m Bryst1.10,8668117.12.202325m 
[Utvid]1010.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda4.24,38
669p
15.12.2023
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.24,3866915.12.202325mD
[Utvid]1111.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda2.06,38
664p
16.12.2023
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.06,3866416.12.202325mD
[Utvid]1111.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda17.20,55
664p
15.12.2023
1500m Fri
Stavanger SK20041500m Fri17.20,5566415.12.202325m 
[Utvid]1313.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.06,58
661p
16.12.2023
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.06,5866116.12.202325m 
[Utvid]1414.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold28,65
660p
15.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst28,6566015.12.202325m 
[Utvid]1515.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund2.06,23
655p
17.12.2023
200m Individuell medley
Sola SK2006200m Individuell medley2.06,2365517.12.202325m 
[Utvid]1616.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen4.26,35
654p
16.12.2023
400m Fri
Stavanger SK2007400m Fri4.26,3565416.12.202325m 
[Utvid]1717.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal58,07
647p
15.12.2023
100m Fri
Sandnes SLK2007100m Fri58,0764715.12.202325m 
[Utvid]1818.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm8.33,11
645p
17.12.2023
800m Fri
Randaberg IL2002800m Fri8.33,1164517.12.202325m 
[Utvid]1919.
Trond Friestad Vasslag
Stavanger SK
Trond Friestad Vasslag28,88
644p
15.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK199450m Bryst28,8864415.12.202325m 
[Utvid]2020.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting16.21,43
642p
15.12.2023
1500m Fri
Sandnes SLK20061500m Fri16.21,4364215.12.202325m 
[Utvid]2121.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.05,60
639p
15.12.2023
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.05,6063915.12.202325m 
[Utvid]2222.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund2.02,75
637p
16.12.2023
200m Rygg
Sola SK2006200m Rygg2.02,7563716.12.202325m 
[Utvid]2323.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold1.55,54
636p
16.12.2023
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri1.55,5463616.12.202325m 
[Utvid]2424.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes28,35
635p
17.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200550m Butterfly28,3563517.12.202325m 
[Utvid]2525.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting4.07,39
631p
16.12.2023
400m Fri
Sandnes SLK2006400m Fri4.07,3963116.12.202325m 
[Utvid]2626.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen2.07,93
629p
17.12.2023
200m Individuell medley
Stavanger SK2006200m Individuell medley2.07,9362917.12.202325m 
[Utvid]2727.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm1.56,16
626p
16.12.2023
200m Fri
Randaberg IL2002200m Fri1.56,1662616.12.202325m 
[Utvid]2828.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold23,57
625p
16.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri23,5762516.12.202325m 
[Utvid]2929.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting8.38,67
624p
15.12.2023
800m Fri
Sandnes SLK2006800m Fri8.38,6762415.12.202325mD
[Utvid]3030.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen5.03,03
623p
16.12.2023
400m Individuell medley
Stavanger SK2005400m Individuell medley5.03,0362316.12.202325m 
[Utvid]3131.
Hennie Braastad Orre
Bryne SK
Hennie Braastad Orre58,89
621p
15.12.2023
100m Fri
Bryne SK2008100m Fri58,8962115.12.202325m 
[Utvid]3131.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen1.06,23
621p
15.12.2023
100m Individuell medley
Stavanger SK2007100m Individuell medley1.06,2362115.12.202325m 
[Utvid]3333.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen33,33
616p
17.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK200750m Bryst33,3361617.12.202325mD
[Utvid]3333.
Kristian Almås
Karmøy SK
Kristian Almås8.40,86
616p
17.12.2023
800m Fri
Karmøy SK2008800m Fri8.40,8661617.12.202325m 
[Utvid]3535.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes26,99
613p
16.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri26,9961316.12.202325mF
[Utvid]3636.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.20,04
612p
16.12.2023
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.20,0461216.12.202325m 
[Utvid]3737.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen1.03,70
610p
16.12.2023
100m Butterfly
Stavanger SK2007100m Butterfly1.03,7061016.12.202325m 
[Utvid]3737.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.57,14
610p
15.12.2023
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.57,1461015.12.202325mD
[Utvid]3939.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen4.10,32
609p
16.12.2023
400m Fri
Sandnes SLK2008400m Fri4.10,3260916.12.202325m 
[Utvid]4040.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen58,14
608p
15.12.2023
100m Individuell medley
Stavanger SK2006100m Individuell medley58,1460815.12.202325m 
[Utvid]4040.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm59,29
608p
15.12.2023
100m Fri
Randaberg IL2004100m Fri59,2960815.12.202325m 
[Utvid]4040.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.21,13
608p
15.12.2023
200m Butterfly
Stavanger SK2005200m Butterfly2.21,1360815.12.202325m 
[Utvid]4040.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal17.51,91
608p
15.12.2023
1500m Fri
Sandnes SLK20071500m Fri17.51,9160815.12.202325m 
[Utvid]4444.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad28,79
607p
17.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly28,7960717.12.202325m 
[Utvid]4444.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig5.05,69
607p
16.12.2023
400m Individuell medley
Stavanger SK2005400m Individuell medley5.05,6960716.12.202325m 
[Utvid]4646.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea Hovda2.10,32
606p
15.12.2023
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.10,3260615.12.202325mD
[Utvid]4747.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes27,10
605p
16.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri27,1060516.12.202325m 
[Utvid]4747.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen2.39,09
605p
16.12.2023
200m Bryst
Stavanger SK2005200m Bryst2.39,0960516.12.202325m 
[Utvid]4949.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal2.20,78
603p
16.12.2023
200m Rygg
Sandnes SLK2006200m Rygg2.20,7860316.12.202325m 
[Utvid]5050.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen2.09,87
601p
17.12.2023
200m Individuell medley
Sandnes SLK2008200m Individuell medley2.09,8760117.12.202325m 
[Utvid]5151.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal27,20
599p
15.12.2023
50m Fri
Sandnes SLK200750m Fri27,2059915.12.202325mD
[Utvid]5151.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen28,92
599p
17.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200750m Butterfly28,9259917.12.202325m 
[Utvid]5151.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig17.57,40
599p
15.12.2023
1500m Fri
Stavanger SK20051500m Fri17.57,4059915.12.202325m 
[Utvid]5454.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen2.24,68
597p
17.12.2023
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.24,6859717.12.202325m 
[Utvid]5555.
Trond Friestad Vasslag
Stavanger SK
Trond Friestad Vasslag1.05,73
594p
17.12.2023
100m Bryst
Stavanger SK1994100m Bryst1.05,7359417.12.202325m 
[Utvid]5656.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre4.39,60
592p
16.12.2023
400m Individuell medley
Bryne SK2006400m Individuell medley4.39,6059216.12.202325m 
[Utvid]5757.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad27,31
591p
16.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri27,3159116.12.202325m 
[Utvid]5757.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen2.11,39
591p
16.12.2023
200m Fri
Stavanger SK2007200m Fri2.11,3959116.12.202325mD
[Utvid]5757.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager9.28,67
591p
17.12.2023
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.28,6759117.12.202325m 
[Utvid]6060.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund4.40,36
587p
16.12.2023
400m Individuell medley
Stavanger SK2002400m Individuell medley4.40,3658716.12.202325m 
[Utvid]6161.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling27,40
586p
16.12.2023
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri27,4058616.12.202325m 
[Utvid]6262.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal1.07,53
585p
15.12.2023
100m Individuell medley
Stavanger SK2006100m Individuell medley1.07,5358515.12.202325m 
[Utvid]6363.
Alma van der Hagen
SK Team Sør
Alma van der Hagen29,17
583p
17.12.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly29,1758317.12.202325m 
[Utvid]6363.
Tomas Eiane
Sandnes SLK
Tomas Eiane2.23,78
583p
16.12.2023
200m Bryst
Sandnes SLK2006200m Bryst2.23,7858316.12.202325m 
[Utvid]6565.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling29,20
582p
17.12.2023
50m Butterfly
Stavanger SK200450m Butterfly29,2058217.12.202325m 
[Utvid]6666.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog1.05,77
581p
17.12.2023
100m Rygg
Bømlo SK2009100m Rygg1.05,7758117.12.202325m 
[Utvid]6767.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting4.14,40
580p
15.12.2023
400m Fri
Sandnes SLK2006400m Fri4.14,4058015.12.202325mD
[Utvid]6868.
Sondre Njaa Risa
Sandnes SLK
Sondre Njaa Risa1.59,27
578p
16.12.2023
200m Fri
Sandnes SLK2007200m Fri1.59,2757816.12.202325m 
[Utvid]6868.
Mats Lea Monslaup
Stavanger SK
Mats Lea Monslaup1.59,29
578p
16.12.2023
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri1.59,2957816.12.202325m 
[Utvid]6868.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal9.33,07
578p
15.12.2023
800m Fri
Sandnes SLK2007800m Fri9.33,0757815.12.202325mD
[Utvid]7171.
Erika Kvaal
Stavanger SK
Erika Kvaal1.00,38
576p
15.12.2023
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri1.00,3857615.12.202325m 
[Utvid]7171.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev1.59,42
576p
16.12.2023
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri1.59,4257616.12.202325mD
[Utvid]7373.
Ulrik Peter Franz
Stavanger SK
Ulrik Peter Franz57,44
575p
16.12.2023
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly57,4457516.12.202325m 
[Utvid]7373.
Hennie Braastad Orre
Bryne SK
Hennie Braastad Orre2.26,50
575p
17.12.2023
200m Individuell medley
Bryne SK2008200m Individuell medley2.26,5057517.12.202325m 
[Utvid]7575.
Ulrik Peter Franz
Stavanger SK
Ulrik Peter Franz53,93
574p
15.12.2023
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri53,9357415.12.202325m 
[Utvid]7575.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev53,95
574p
15.12.2023
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri53,9557415.12.202325m 
[Utvid]7575.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen2.24,54
574p
16.12.2023
200m Bryst
Stavanger SK2002200m Bryst2.24,5457416.12.202325m 
[Utvid]7878.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev1.59,57
573p
16.12.2023
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri1.59,5757316.12.202325m 
[Utvid]7878.
Janis Morten Vert-Mönig
Stavanger SK
Janis Morten Vert-Mönig1.59,58
573p
16.12.2023
200m Fri
Stavanger SK2009200m Fri1.59,5857316.12.202325m 
[Utvid]7878.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.15,42
573p
17.12.2023
400m Fri
Randaberg IL2002400m Fri4.15,4257317.12.202325mD
[Utvid]7878.
Tomas Eiane
Sandnes SLK
Tomas Eiane8.53,71
573p
17.12.2023
800m Fri
Sandnes SLK2006800m Fri8.53,7157317.12.202325m 
[Utvid]8282.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling34,17
572p
15.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK200450m Bryst34,1757215.12.202325m 
[Utvid]8282.
Erika Kvaal
Stavanger SK
Erika Kvaal2.12,81
572p
16.12.2023
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.12,8157216.12.202325m 
[Utvid]8282.
Janis Morten Vert-Mönig
Stavanger SK
Janis Morten Vert-Mönig4.15,57
572p
16.12.2023
400m Fri
Stavanger SK2009400m Fri4.15,5757216.12.202325m 
[Utvid]8282.
Thomas Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Thomas Wilhelmsen Steen4.15,62
572p
16.12.2023
400m Fri
Stavanger SK2007400m Fri4.15,6257216.12.202325m 
[Utvid]8686.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté2.12,94
571p
16.12.2023
200m Fri
Randaberg IL2009200m Fri2.12,9457116.12.202325m 
[Utvid]8787.
Trond Friestad Vasslag
Stavanger SK
Trond Friestad Vasslag30,08
570p
17.12.2023
50m Bryst
Stavanger SK199450m Bryst30,0857017.12.202325mD
[Utvid]8888.
Celina Olsen
Sandnes SLK
Celina Olsen2.13,05
569p
16.12.2023
200m Fri
Sandnes SLK2009200m Fri2.13,0556916.12.202325m 
[Utvid]8989.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen57,67
568p
16.12.2023
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly57,6756816.12.202325m 
[Utvid]8989.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling1.00,67
568p
15.12.2023
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri1.00,6756815.12.202325m 
[Utvid]8989.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog2.23,61
568p
16.12.2023
200m Rygg
Bømlo SK2009200m Rygg2.23,6156816.12.202325m 
[Utvid]8989.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig9.36,26
568p
15.12.2023
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.36,2656815.12.202325mD
[Utvid]9393.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal1.06,42
564p
17.12.2023
100m Rygg
Sandnes SLK2006100m Rygg1.06,4256417.12.202325m 
[Utvid]9494.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.15,50
563p
17.12.2023
100m Bryst
Randaberg IL2004100m Bryst1.15,5056317.12.202325m 
[Utvid]9595.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal1.00,92
561p
15.12.2023
100m Fri
Sandnes SLK2006100m Fri1.00,9256115.12.202325m 
[Utvid]9696.
Sophie Thon Østbø
Sandnes SLK
Sophie Thon Østbø34,41
560p
15.12.2023
50m Bryst
Sandnes SLK200950m Bryst34,4156015.12.202325m 
[Utvid]9696.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager4.40,59
560p
17.12.2023
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.40,5956017.12.202325mD
[Utvid]9898.
Sverre Junge
Bryne SK
Sverre Junge1.07,07
559p
17.12.2023
100m Bryst
Bryne SK2005100m Bryst1.07,0755917.12.202325m 
[Utvid]9999.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold54,46
558p
16.12.2023
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri54,4655816.12.202325mD
[Utvid]9999.
Tomas Eiane
Sandnes SLK
Tomas Eiane1.07,12
558p
17.12.2023
100m Bryst
Sandnes SLK2006100m Bryst1.07,1255817.12.202325m 
Side 1 av 27 (2673 rader)< Forrige1234567252627Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.