Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Rosesvøm
Stevne
Stevnenavn:
Rosesvøm
Fra dato:
30.09.2023
Til dato:
01.10.2023
NSF Stevne Id:
0000044288
Arrangørnavn:
Molde SLK
Stevnested:
Molde
Bassengnavn:
Moldebadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
26.09.2023
Kvalperiode start:
27.09.2022
Kvalperiode slutt:
26.09.2023
Påmeldingsansv.:
Eirik Torske
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93096435
Arrangementsleder
Navn:
Eirik Torske
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93096435
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal17.39,67
629p
01.10.2023
1500m Fri
Nordvest SK20071500m Fri17.39,6762901.10.202325m 
[Utvid]22.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund4.30,39
625p
30.09.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2008400m Fri4.30,3962530.09.202325m 
[Utvid]33.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal4.31,21
620p
30.09.2023
400m Fri
Nordvest SK2007400m Fri4.31,2162030.09.202325m 
[Utvid]44.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.38,10
616p
01.10.2023
200m Bryst
Aalesunds SLK2008200m Bryst2.38,1061601.10.202325m 
[Utvid]55.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal9.23,66
607p
01.10.2023
800m Fri
Nordvest SK2007800m Fri9.23,6660701.10.202325mD
[Utvid]66.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.14,76
580p
30.09.2023
100m Bryst
Aalesunds SLK2008100m Bryst1.14,7658030.09.202325m 
[Utvid]77.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal4.38,39
573p
01.10.2023
400m Fri
Nordvest SK2007400m Fri4.38,3957301.10.202325mD
[Utvid]88.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.00,52
572p
30.09.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2008100m Fri1.00,5257230.09.202325m 
[Utvid]99.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal2.13,11
569p
30.09.2023
200m Fri
Nordvest SK2007200m Fri2.13,1156930.09.202325m 
[Utvid]1010.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.08,22
568p
30.09.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2008100m Individuell medley1.08,2256830.09.202325m 
[Utvid]1010.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal2.13,18
568p
30.09.2023
200m Fri
Nordvest SK2007200m Fri2.13,1856830.09.202325mD
[Utvid]1212.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås2.00,14
565p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.00,1456530.09.202325m 
[Utvid]1313.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås54,26
564p
30.09.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri54,2656430.09.202325m 
[Utvid]1414.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås26,34
563p
30.09.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly26,3456330.09.202325m 
[Utvid]1414.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure4.16,92
563p
30.09.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.16,9256330.09.202325m 
[Utvid]1616.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure2.00,44
561p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.00,4456130.09.202325m 
[Utvid]1616.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.13,75
561p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2008200m Fri2.13,7556130.09.202325mD
[Utvid]1818.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.27,85
559p
01.10.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2008200m Individuell medley2.27,8555901.10.202325m 
[Utvid]1919.
Bendik Botten
Nordvest SK
Bendik Botten54,50
556p
30.09.2023
100m Fri
Nordvest SK2004100m Fri54,5055630.09.202325m 
[Utvid]2020.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund34,52
555p
30.09.2023
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst34,5255530.09.202325m 
[Utvid]2121.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein2.14,28
554p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.14,2855430.09.202325m 
[Utvid]2222.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.14,33
553p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2007200m Fri2.14,3355330.09.202325m 
[Utvid]2323.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås4.19,55
546p
30.09.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.19,5554630.09.202325m 
[Utvid]2424.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund28,08
544p
01.10.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri28,0854401.10.202325m 
[Utvid]2525.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.16,53
541p
01.10.2023
100m Bryst
Aalesunds SLK2008100m Bryst1.16,5354101.10.202325mD
[Utvid]2626.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund28,16
539p
30.09.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri28,1653930.09.202325mF
[Utvid]2626.
Erle Torvik Grinde
Nordvest SK
Erle Torvik Grinde29,94
539p
01.10.2023
50m Butterfly
Nordvest SK200550m Butterfly29,9453901.10.202325mD
[Utvid]2828.
Silje Bjerke Nerland
Nordvest SK
Silje Bjerke Nerland28,23
535p
01.10.2023
50m Fri
Nordvest SK200550m Fri28,2353501.10.202325m 
[Utvid]2929.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik4.44,96
534p
30.09.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2007400m Fri4.44,9653430.09.202325m 
[Utvid]2929.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland9.48,14
534p
01.10.2023
800m Fri
Aalesunds SLK2008800m Fri9.48,1453401.10.202325mD
[Utvid]3131.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås24,85
533p
01.10.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri24,8553301.10.202325m 
[Utvid]3232.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.02,80
529p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.02,8052930.09.202325m 
[Utvid]3333.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.02,16
528p
30.09.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.02,1652830.09.202325m 
[Utvid]3434.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland18.46,39
524p
01.10.2023
1500m Fri
Aalesunds SLK20081500m Fri18.46,3952401.10.202325m 
[Utvid]3535.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik28,46
523p
01.10.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri28,4652301.10.202325m 
[Utvid]3535.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal2.16,87
523p
01.10.2023
200m Fri
Nordvest SK2007200m Fri2.16,8752301.10.202325mD
[Utvid]3737.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein30,27
522p
30.09.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly30,2752230.09.202325m 
[Utvid]3838.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure55,71
521p
30.09.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri55,7152130.09.202325m 
[Utvid]3939.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein28,51
520p
01.10.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri28,5152001.10.202325m 
[Utvid]4040.
Erle Torvik Grinde
Nordvest SK
Erle Torvik Grinde28,53
519p
01.10.2023
50m Fri
Nordvest SK200550m Fri28,5351901.10.202325m 
[Utvid]4040.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.11,42
519p
30.09.2023
200m Rygg
Aalesunds SLK2005200m Rygg2.11,4251930.09.202325m 
[Utvid]4242.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås25,10
518p
30.09.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri25,1051830.09.202325mF
[Utvid]4343.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik55,87
516p
30.09.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri55,8751630.09.202325m 
[Utvid]4343.
Bendik Botten
Nordvest SK
Bendik Botten2.03,86
516p
30.09.2023
200m Fri
Nordvest SK2004200m Fri2.03,8651630.09.202325m 
[Utvid]4545.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.02,65
515p
30.09.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.02,6551530.09.202325m 
[Utvid]4545.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel4.48,50
515p
30.09.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2008400m Fri4.48,5051530.09.202325m 
[Utvid]4747.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.00,31
514p
01.10.2023
100m Rygg
Aalesunds SLK2005100m Rygg1.00,3151401.10.202325m 
[Utvid]4848.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland4.48,77
513p
30.09.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2008400m Fri4.48,7751330.09.202325m 
[Utvid]4949.
Bendik Botten
Nordvest SK
Bendik Botten25,19
512p
01.10.2023
50m Fri
Nordvest SK200450m Fri25,1951201.10.202325m 
[Utvid]4949.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes2.04,20
512p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.04,2051230.09.202325m 
[Utvid]5151.
Silje Bjerke Nerland
Nordvest SK
Silje Bjerke Nerland31,60
510p
01.10.2023
50m Rygg
Nordvest SK200550m Rygg31,6051001.10.202325m 
[Utvid]5252.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland4.49,67
509p
01.10.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2008400m Fri4.49,6750901.10.202325mD
[Utvid]5353.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås59,89
507p
01.10.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2006100m Butterfly59,8950701.10.202325m 
[Utvid]5454.
Erle Torvik Grinde
Nordvest SK
Erle Torvik Grinde1.03,02
506p
30.09.2023
100m Fri
Nordvest SK2005100m Fri1.03,0250630.09.202325m 
[Utvid]5555.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.18,46
505p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2007200m Fri2.18,4650530.09.202325mD
[Utvid]5656.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel1.03,21
502p
30.09.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2008100m Fri1.03,2150230.09.202325m 
[Utvid]5757.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.08,04
501p
01.10.2023
100m Butterfly
Aalesunds SLK2005100m Butterfly1.08,0450101.10.202325m 
[Utvid]5858.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure2.05,17
500p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.05,1750030.09.202325mD
[Utvid]5959.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund35,75
499p
30.09.2023
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst35,7549930.09.202325mD
[Utvid]5959.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal2.33,61
499p
01.10.2023
200m Individuell medley
Nordvest SK2007200m Individuell medley2.33,6149901.10.202325m 
[Utvid]6161.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland2.19,10
498p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2008200m Fri2.19,1049830.09.202325m 
[Utvid]6262.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes4.27,97
496p
30.09.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.27,9749630.09.202325m 
[Utvid]6363.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein30,80
495p
01.10.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly30,8049501.10.202325mD
[Utvid]6464.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.11,55
492p
30.09.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.11,5549230.09.202325m 
[Utvid]6565.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik25,54
491p
30.09.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri25,5449130.09.202325mF
[Utvid]6565.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel1.19,00
491p
30.09.2023
100m Bryst
Aalesunds SLK2008100m Bryst1.19,0049130.09.202325m 
[Utvid]6565.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås2.18,88
491p
01.10.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2006200m Individuell medley2.18,8849101.10.202325m 
[Utvid]6868.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland29,07
490p
30.09.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri29,0749030.09.202325mF
[Utvid]6868.
Silje Bjerke Nerland
Nordvest SK
Silje Bjerke Nerland1.11,64
490p
30.09.2023
100m Individuell medley
Nordvest SK2005100m Individuell medley1.11,6449030.09.202325m 
[Utvid]7070.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik28,05
489p
01.10.2023
50m Rygg
Aalesunds SLK200550m Rygg28,0548901.10.202325m 
[Utvid]7171.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel29,12
488p
30.09.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri29,1248830.09.202325mF
[Utvid]7272.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland2.20,20
487p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2008200m Fri2.20,2048730.09.202325mD
[Utvid]7373.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik25,63
486p
01.10.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri25,6348601.10.202325m 
[Utvid]7373.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel10.07,13
486p
01.10.2023
800m Fri
Aalesunds SLK2008800m Fri10.07,1348601.10.202325mD
[Utvid]7575.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås27,70
484p
01.10.2023
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly27,7048401.10.202325mD
[Utvid]7575.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel2.20,46
484p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2008200m Fri2.20,4648430.09.202325mD
[Utvid]7777.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund36,15
483p
01.10.2023
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst36,1548301.10.202325mD
[Utvid]7777.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland1.04,02
483p
30.09.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2008100m Fri1.04,0248330.09.202325m 
[Utvid]7979.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes57,22
481p
30.09.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri57,2248130.09.202325m 
[Utvid]8080.
Bendik Botten
Nordvest SK
Bendik Botten1.00,99
480p
01.10.2023
100m Butterfly
Nordvest SK2004100m Butterfly1.00,9948001.10.202325m 
[Utvid]8181.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik28,24
479p
01.10.2023
50m Rygg
Aalesunds SLK200550m Rygg28,2447901.10.202325mF
[Utvid]8282.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland2.21,07
478p
01.10.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2008200m Fri2.21,0747801.10.202325mD
[Utvid]8282.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel19.21,01
478p
01.10.2023
1500m Fri
Aalesunds SLK20081500m Fri19.21,0147801.10.202325m 
[Utvid]8484.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen1.01,91
475p
01.10.2023
100m Rygg
Aalesunds SLK2006100m Rygg1.01,9147501.10.202325m 
[Utvid]8585.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.03,19
474p
30.09.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.03,1947430.09.202325m 
[Utvid]8686.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes25,86
473p
01.10.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri25,8647301.10.202325m 
[Utvid]8686.
Jonas Kurseth Smistad
Nordvest SK
Jonas Kurseth Smistad25,87
473p
01.10.2023
50m Fri
Nordvest SK200650m Fri25,8747301.10.202325m 
[Utvid]8888.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure25,92
470p
01.10.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri25,9247001.10.202325m 
[Utvid]8888.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel36,48
470p
30.09.2023
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst36,4847030.09.202325m 
[Utvid]8888.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås2.07,77
470p
30.09.2023
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.07,7747030.09.202325mD
[Utvid]8888.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel4.57,37
470p
01.10.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2008400m Fri4.57,3747001.10.202325mD
[Utvid]9292.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal1.04,66
469p
30.09.2023
100m Fri
Nordvest SK2007100m Fri1.04,6646930.09.202325mD
[Utvid]9393.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure2.21,22
467p
01.10.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2005200m Individuell medley2.21,2246701.10.202325m 
[Utvid]9494.
Bendik Botten
Nordvest SK
Bendik Botten57,82
466p
30.09.2023
100m Fri
Nordvest SK2004100m Fri57,8246630.09.202325mD
[Utvid]9595.
Jonas Kurseth Smistad
Nordvest SK
Jonas Kurseth Smistad28,06
465p
30.09.2023
50m Butterfly
Nordvest SK200650m Butterfly28,0646530.09.202325m 
[Utvid]9595.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel2.37,19
465p
01.10.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2008200m Individuell medley2.37,1946501.10.202325m 
[Utvid]9797.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal1.04,99
462p
30.09.2023
100m Fri
Nordvest SK2007100m Fri1.04,9946230.09.202325mD
[Utvid]9898.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen28,61
461p
01.10.2023
50m Rygg
Aalesunds SLK200650m Rygg28,6146101.10.202325m 
[Utvid]9898.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.05,01
461p
30.09.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2008100m Fri1.05,0146130.09.202325mD
[Utvid]100100.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen26,11
460p
30.09.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri26,1146030.09.202325mF
Side 1 av 10 (947 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.