Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Stiegler Julecup
Stevne
Stevnenavn:
Stiegler Julecup
Fra dato:
02.12.2023
Til dato:
03.12.2023
NSF Stevne Id:
0000044200
Arrangørnavn:
Delfana
Stevnested:
Slåtthaug
Bassengnavn:
Slåtthaug
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.11.2023
Kvalperiode start:
23.11.2022
Kvalperiode slutt:
22.11.2023
Påmeldingsansv.:
Tore Thomassen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91374612
Arrangementsleder
Navn:
Sigurlin Thorbergsdotttir
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41628139
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke1.54,23
658p
02.12.2023
200m Fri
Bergens SC2003200m Fri1.54,2365802.12.202325m 
[Utvid]22.
Elida Rykkje Larsen
Bergensvømmerne
Elida Rykkje Larsen1.11,72
657p
02.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2007100m Bryst1.11,7265702.12.202325m 
[Utvid]33.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel1.55,84
631p
02.12.2023
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri1.55,8463102.12.202325m 
[Utvid]44.
Eiliv August Backer Grøttum
Bergensvømmerne
Eiliv August Backer Grøttum1.56,25
624p
02.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2005200m Fri1.56,2562402.12.202325m 
[Utvid]55.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen4.37,13
608p
03.12.2023
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2005400m Individuell medley4.37,1360803.12.202325m 
[Utvid]66.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel1.57,45
605p
02.12.2023
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri1.57,4560502.12.202325m 
[Utvid]77.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen27,19
599p
02.12.2023
50m Fri
Bergen Vest SK201050m Fri27,1959902.12.202325m 
[Utvid]88.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen27,22
597p
02.12.2023
50m Fri
Bergen Vest SK201050m Fri27,2259702.12.202325m 
[Utvid]99.
Eiliv August Backer Grøttum
Bergensvømmerne
Eiliv August Backer Grøttum1.58,06
596p
02.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2005200m Fri1.58,0659602.12.202325m 
[Utvid]1010.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen1.58,28
592p
02.12.2023
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri1.58,2859202.12.202325m 
[Utvid]1111.
Elida Rykkje Larsen
Bergensvømmerne
Elida Rykkje Larsen27,31
591p
02.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200750m Fri27,3159102.12.202325m 
[Utvid]1111.
Elida Rykkje Larsen
Bergensvømmerne
Elida Rykkje Larsen1.14,29
591p
02.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2007100m Bryst1.14,2959102.12.202325m 
[Utvid]1313.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke53,54
587p
02.12.2023
100m Fri
Bergens SC2003100m Fri53,5458702.12.202325mD
[Utvid]1414.
Elida Rykkje Larsen
Bergensvømmerne
Elida Rykkje Larsen33,92
585p
02.12.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200750m Bryst33,9258502.12.202325mD
[Utvid]1515.
Elida Rykkje Larsen
Bergensvømmerne
Elida Rykkje Larsen27,47
581p
02.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200750m Fri27,4758102.12.202325m 
[Utvid]1616.
Thea Johansen Våge
Bergens SC
Thea Johansen Våge2.12,61
575p
03.12.2023
200m Fri
Bergens SC2006200m Fri2.12,6157503.12.202325m 
[Utvid]1717.
Synne Boga
Bergensvømmerne
Synne Boga27,59
574p
02.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200850m Fri27,5957402.12.202325m 
[Utvid]1818.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun2.08,66
572p
02.12.2023
200m Butterfly
Bergen Vest SK2007200m Butterfly2.08,6657202.12.202325m 
[Utvid]1919.
Marthine D. Lerkerød Rasmussen
Bergensvømmerne
Marthine D. Lerkerød Rasmussen1.08,16
569p
02.12.2023
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2009100m Individuell medley1.08,1656902.12.202325m 
[Utvid]2020.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen1.59,99
567p
02.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2005200m Fri1.59,9956702.12.202325m 
[Utvid]2121.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel24,38
565p
03.12.2023
50m Fri
Bergens SC200550m Fri24,3856503.12.202325m 
[Utvid]2222.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen2.09,32
564p
02.12.2023
200m Butterfly
Bergensvømmerne2005200m Butterfly2.09,3256402.12.202325m 
[Utvid]2323.
Oda Tennebekk Vatle
Bergensvømmerne
Oda Tennebekk Vatle5.13,73
562p
02.12.2023
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2002400m Individuell medley5.13,7356202.12.202325m 
[Utvid]2424.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen2.13,82
560p
03.12.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2010200m Fri2.13,8256003.12.202325m 
[Utvid]2525.
Marthine D. Lerkerød Rasmussen
Bergensvømmerne
Marthine D. Lerkerød Rasmussen27,83
559p
02.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200950m Fri27,8355902.12.202325m 
[Utvid]2525.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen2.13,84
559p
03.12.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2010200m Fri2.13,8455903.12.202325m 
[Utvid]2727.
Marthine D. Lerkerød Rasmussen
Bergensvømmerne
Marthine D. Lerkerød Rasmussen27,85
558p
02.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200950m Fri27,8555802.12.202325m 
[Utvid]2727.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek5.14,45
558p
02.12.2023
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2007400m Individuell medley5.14,4555802.12.202325m 
[Utvid]2929.
Synne Boga
Bergensvømmerne
Synne Boga27,89
555p
02.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200850m Fri27,8955502.12.202325m 
[Utvid]3030.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel24,54
554p
03.12.2023
50m Fri
Bergens SC200550m Fri24,5455403.12.202325m 
[Utvid]3131.
Hedda Skjærven Aas
Bergens SC
Hedda Skjærven Aas27,93
553p
02.12.2023
50m Fri
Bergens SC200750m Fri27,9355302.12.202325m 
[Utvid]3232.
Noah Håkonsund Milazzo
Bergensvømmerne
Noah Håkonsund Milazzo2.01,10
552p
02.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2006200m Fri2.01,1055202.12.202325m 
[Utvid]3333.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs2.01,14
551p
02.12.2023
200m Fri
Bergens SC2007200m Fri2.01,1455102.12.202325m 
[Utvid]3434.
Elida Rykkje Larsen
Bergensvømmerne
Elida Rykkje Larsen34,63
549p
02.12.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200750m Bryst34,6354902.12.202325mD
[Utvid]3434.
Even Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Even Saltnes Urdal2.01,35
549p
02.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2006200m Fri2.01,3554902.12.202325m 
[Utvid]3636.
Thea Johansen Våge
Bergens SC
Thea Johansen Våge2.14,77
548p
03.12.2023
200m Fri
Bergens SC2006200m Fri2.14,7754803.12.202325m 
[Utvid]3737.
Even Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Even Saltnes Urdal1.07,56
547p
03.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2006100m Bryst1.07,5654703.12.202325m 
[Utvid]3737.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun2.01,45
547p
02.12.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.01,4554702.12.202325m 
[Utvid]3939.
Marthine D. Lerkerød Rasmussen
Bergensvømmerne
Marthine D. Lerkerød Rasmussen1.09,13
546p
02.12.2023
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2009100m Individuell medley1.09,1354602.12.202325m 
[Utvid]4040.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen24,67
545p
03.12.2023
50m Fri
Bergens SC200450m Fri24,6754503.12.202325m 
[Utvid]4141.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs2.01,67
544p
02.12.2023
200m Fri
Bergens SC2007200m Fri2.01,6754402.12.202325m 
[Utvid]4242.
Hedda Skjærven Aas
Bergens SC
Hedda Skjærven Aas28,09
543p
02.12.2023
50m Fri
Bergens SC200750m Fri28,0954302.12.202325m 
[Utvid]4242.
Aurora Lunde Engedal
Bergensvømmerne
Aurora Lunde Engedal1.16,42
543p
02.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2006100m Bryst1.16,4254302.12.202325m 
[Utvid]4444.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek28,13
541p
02.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200750m Fri28,1354102.12.202325m 
[Utvid]4545.
Even Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Even Saltnes Urdal24,76
539p
03.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200650m Fri24,7653903.12.202325m 
[Utvid]4646.
Einar Liland Thiis
Bergensvømmerne
Einar Liland Thiis59,43
537p
02.12.2023
100m Rygg
Bergensvømmerne2006100m Rygg59,4353702.12.202325m 
[Utvid]4747.
Even Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Even Saltnes Urdal59,50
535p
02.12.2023
100m Rygg
Bergensvømmerne2006100m Rygg59,5053502.12.202325m 
[Utvid]4848.
Even Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Even Saltnes Urdal24,84
534p
03.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200650m Fri24,8453403.12.202325m 
[Utvid]4949.
Even Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Even Saltnes Urdal1.00,77
533p
03.12.2023
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2006100m Individuell medley1.00,7753303.12.202325m 
[Utvid]4949.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard5.19,20
533p
02.12.2023
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2001400m Individuell medley5.19,2053302.12.202325m 
[Utvid]5151.
Hedda Skjærven Aas
Bergens SC
Hedda Skjærven Aas1.09,74
532p
02.12.2023
100m Individuell medley
Bergens SC2007100m Individuell medley1.09,7453202.12.202325m 
[Utvid]5151.
Aurora Lunde Engedal
Bergensvømmerne
Aurora Lunde Engedal1.16,96
532p
02.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2006100m Bryst1.16,9653202.12.202325m 
[Utvid]5353.
Linnea Solsvik
Bergens SC
Linnea Solsvik31,17
531p
02.12.2023
50m Rygg
Bergens SC200650m Rygg31,1753102.12.202325mF
[Utvid]5353.
Sebastian Rosnes
Øyane SK
Sebastian Rosnes2.02,69
531p
02.12.2023
200m Fri
Øyane SK2006200m Fri2.02,6953102.12.202325m 
[Utvid]5555.
Synne Boga
Bergensvømmerne
Synne Boga2.16,47
528p
03.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2008200m Fri2.16,4752803.12.202325m 
[Utvid]5656.
Even Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Even Saltnes Urdal59,81
527p
02.12.2023
100m Rygg
Bergensvømmerne2006100m Rygg59,8152702.12.202325m 
[Utvid]5656.
Linnea Solsvik
Bergens SC
Linnea Solsvik1.07,93
527p
03.12.2023
100m Rygg
Bergens SC2006100m Rygg1.07,9352703.12.202325m 
[Utvid]5656.
Hedda Skjærven Aas
Bergens SC
Hedda Skjærven Aas1.09,93
527p
02.12.2023
100m Individuell medley
Bergens SC2007100m Individuell medley1.09,9352702.12.202325m 
[Utvid]5656.
Leander Berg
Bergensvømmerne
Leander Berg2.02,97
527p
02.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2007200m Fri2.02,9752702.12.202325m 
[Utvid]6060.
Linnea Solsvik
Bergens SC
Linnea Solsvik1.08,00
525p
03.12.2023
100m Rygg
Bergens SC2006100m Rygg1.08,0052503.12.202325m 
[Utvid]6060.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun4.51,05
525p
03.12.2023
400m Individuell medley
Bergen Vest SK2007400m Individuell medley4.51,0552503.12.202325m 
[Utvid]6262.
Even Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Even Saltnes Urdal1.08,53
524p
03.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2006100m Bryst1.08,5352403.12.202325m 
[Utvid]6262.
Linnea Solsvik
Bergens SC
Linnea Solsvik1.10,07
524p
02.12.2023
100m Individuell medley
Bergens SC2006100m Individuell medley1.10,0752402.12.202325m 
[Utvid]6464.
Noah Håkonsund Milazzo
Bergensvømmerne
Noah Håkonsund Milazzo1.08,60
523p
03.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2006100m Bryst1.08,6052303.12.202325m 
[Utvid]6464.
Synne Boga
Bergensvømmerne
Synne Boga2.16,85
523p
03.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2008200m Fri2.16,8552303.12.202325m 
[Utvid]6666.
Linnea Solsvik
Bergens SC
Linnea Solsvik28,47
522p
02.12.2023
50m Fri
Bergens SC200650m Fri28,4752202.12.202325m 
[Utvid]6767.
Mathias Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Mathias Saltnes Urdal1.08,75
519p
03.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2003100m Bryst1.08,7551903.12.202325m 
[Utvid]6767.
Sebastian Isaksen
Bergensvømmerne
Sebastian Isaksen2.12,88
519p
02.12.2023
200m Butterfly
Bergensvømmerne2007200m Butterfly2.12,8851902.12.202325m 
[Utvid]6767.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun2.12,90
519p
02.12.2023
200m Butterfly
Bergen Vest SK2007200m Butterfly2.12,9051902.12.202325m 
[Utvid]7070.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard1.17,63
518p
02.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.17,6351802.12.202325m 
[Utvid]7070.
Sverre Wesnes
Bergensvømmerne
Sverre Wesnes2.03,70
518p
02.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2008200m Fri2.03,7051802.12.202325m 
[Utvid]7272.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs25,12
516p
03.12.2023
50m Fri
Bergens SC200750m Fri25,1251603.12.202325m 
[Utvid]7272.
Christoffer Greve-Isdahl Mohn
Bergensvømmerne
Christoffer Greve-Isdahl Mohn25,12
516p
03.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri25,1251603.12.202325m 
[Utvid]7272.
Even Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Even Saltnes Urdal1.01,41
516p
03.12.2023
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2006100m Individuell medley1.01,4151603.12.202325m 
[Utvid]7575.
Kei Ogawa Giskegjerde
Bergensvømmerne
Kei Ogawa Giskegjerde4.52,81
515p
03.12.2023
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2009400m Individuell medley4.52,8151503.12.202325m 
[Utvid]7676.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen31,51
514p
02.12.2023
50m Rygg
Bergen Vest SK201050m Rygg31,5151402.12.202325mF
[Utvid]7676.
Noah Håkonsund Milazzo
Bergensvømmerne
Noah Håkonsund Milazzo1.08,98
514p
03.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2006100m Bryst1.08,9851403.12.202325m 
[Utvid]7878.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek28,63
513p
02.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200750m Fri28,6351302.12.202325m 
[Utvid]7878.
Marthine D. Lerkerød Rasmussen
Bergensvømmerne
Marthine D. Lerkerød Rasmussen1.08,56
513p
03.12.2023
100m Rygg
Bergensvømmerne2009100m Rygg1.08,5651303.12.202325m 
[Utvid]8080.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs25,20
512p
03.12.2023
50m Fri
Bergens SC200750m Fri25,2051203.12.202325m 
[Utvid]8181.
Alexander Kouji Bajo
Bergen Vest SK
Alexander Kouji Bajo25,22
510p
03.12.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200550m Fri25,2251003.12.202325m 
[Utvid]8181.
Oda Tennebekk Vatle
Bergensvømmerne
Oda Tennebekk Vatle1.07,61
510p
02.12.2023
100m Butterfly
Bergensvømmerne2002100m Butterfly1.07,6151002.12.202325mD
[Utvid]8181.
Linnea Solsvik
Bergens SC
Linnea Solsvik1.10,72
510p
02.12.2023
100m Individuell medley
Bergens SC2006100m Individuell medley1.10,7251002.12.202325m 
[Utvid]8181.
Sverre Wesnes
Bergensvømmerne
Sverre Wesnes2.04,33
510p
02.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2008200m Fri2.04,3351002.12.202325m 
[Utvid]8585.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs1.01,76
508p
03.12.2023
100m Individuell medley
Bergens SC2007100m Individuell medley1.01,7650803.12.202325m 
[Utvid]8585.
Noah Håkonsund Milazzo
Bergensvømmerne
Noah Håkonsund Milazzo2.04,52
508p
02.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2006200m Fri2.04,5250802.12.202325m 
[Utvid]8787.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel56,20
507p
02.12.2023
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri56,2050702.12.202325mD
[Utvid]8787.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel56,21
507p
02.12.2023
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri56,2150702.12.202325mD
[Utvid]8787.
Alexander Kouji Bajo
Bergen Vest SK
Alexander Kouji Bajo1.09,29
507p
03.12.2023
100m Bryst
Bergen Vest SK2005100m Bryst1.09,2950703.12.202325m 
[Utvid]9090.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen1.09,36
506p
03.12.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2005100m Bryst1.09,3650603.12.202325m 
[Utvid]9090.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal1.18,21
506p
02.12.2023
100m Bryst
Bergens SC2007100m Bryst1.18,2150602.12.202325m 
[Utvid]9292.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal1.18,26
505p
02.12.2023
100m Bryst
Bergens SC2007100m Bryst1.18,2650502.12.202325m 
[Utvid]9292.
Leander Berg
Bergensvømmerne
Leander Berg2.04,72
505p
02.12.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2007200m Fri2.04,7250502.12.202325m 
[Utvid]9494.
Christoffer Greve-Isdahl Mohn
Bergensvømmerne
Christoffer Greve-Isdahl Mohn25,33
504p
03.12.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri25,3350403.12.202325m 
[Utvid]9595.
Synne Boga
Bergensvømmerne
Synne Boga1.11,02
503p
02.12.2023
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2008100m Individuell medley1.11,0250302.12.202325m 
[Utvid]9696.
Alexander Kouji Bajo
Bergen Vest SK
Alexander Kouji Bajo25,37
501p
03.12.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200550m Fri25,3750103.12.202325m 
[Utvid]9696.
Karine Ruiz Selberg
Delfana
Karine Ruiz Selberg2.18,81
501p
03.12.2023
200m Fri
Delfana2005200m Fri2.18,8150103.12.202325m 
[Utvid]9898.
Thea Johansen Våge
Bergens SC
Thea Johansen Våge1.03,28
500p
03.12.2023
100m Fri
Bergens SC2006100m Fri1.03,2850003.12.202325mD
[Utvid]9898.
Sebastian Isaksen
Bergensvømmerne
Sebastian Isaksen2.14,61
500p
02.12.2023
200m Butterfly
Bergensvømmerne2007200m Butterfly2.14,6150002.12.202325m 
[Utvid]100100.
Einar Liland Thiis
Bergensvømmerne
Einar Liland Thiis27,89
498p
03.12.2023
50m Rygg
Bergensvømmerne200650m Rygg27,8949803.12.202325mF
Side 1 av 15 (1478 rader)< Forrige1234567131415Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.