Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
BSC Cup
Stevne
Stevnenavn:
BSC Cup
Fra dato:
09.09.2023
Til dato:
10.09.2023
NSF Stevne Id:
0000044042
Arrangørnavn:
Bergens SC
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
Stemmemyren svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.09.2023
Kvalperiode start:
02.09.2022
Kvalperiode slutt:
01.09.2023
Påmeldingsansv.:
Oddbjørn Krage
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40885942
Arrangementsleder
Navn:
Maren Solem-Lygre
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40885942
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov4.13,61
586p
09.09.2023
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.13,6158609.09.202325m 
[Utvid]22.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.06,21
582p
09.09.2023
100m Bryst
Bergen Vest SK2007100m Bryst1.06,2158209.09.202325m 
[Utvid]33.
Aurora Lunde Engedal
Bergensvømmerne
Aurora Lunde Engedal1.15,14
571p
10.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2006100m Bryst1.15,1457110.09.202325m 
[Utvid]44.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen27,69
567p
09.09.2023
50m Fri
Bergen Vest SK201050m Fri27,6956709.09.202325mF
[Utvid]55.
Per Tinius Mowinckel
Bergens SC
Per Tinius Mowinckel59,61
565p
10.09.2023
100m Individuell medley
Bergens SC1998100m Individuell medley59,6156510.09.202325m 
[Utvid]66.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs2.13,51
564p
09.09.2023
200m Fri
Bergens SC2006200m Fri2.13,5156409.09.202325m 
[Utvid]77.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun4.17,07
562p
09.09.2023
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.17,0756209.09.202325m 
[Utvid]88.
Per Tinius Mowinckel
Bergens SC
Per Tinius Mowinckel24,45
560p
10.09.2023
50m Fri
Bergens SC199850m Fri24,4556010.09.202325m 
[Utvid]88.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov59,77
560p
10.09.2023
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2007100m Individuell medley59,7756010.09.202325m 
[Utvid]1010.
Hedda Skjærven Aas
Bergens SC
Hedda Skjærven Aas1.01,15
554p
09.09.2023
100m Fri
Bergens SC2007100m Fri1.01,1555409.09.202325m 
[Utvid]1111.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun2.01,35
549p
10.09.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.01,3554910.09.202325m 
[Utvid]1111.
Noah Håkonsund Milazzo
Bergensvømmerne
Noah Håkonsund Milazzo2.13,86
549p
09.09.2023
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2006200m Individuell medley2.13,8654909.09.202325m 
[Utvid]1313.
William Hellum Nygård
Bergens SC
William Hellum Nygård2.01,48
547p
10.09.2023
200m Fri
Bergens SC2009200m Fri2.01,4854710.09.202325m 
[Utvid]1313.
William Hellum Nygård
Bergens SC
William Hellum Nygård4.19,51
547p
09.09.2023
400m Fri
Bergens SC2009400m Fri4.19,5154709.09.202325m 
[Utvid]1515.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen1.01,62
542p
09.09.2023
100m Fri
Bergen Vest SK2010100m Fri1.01,6254209.09.202325m 
[Utvid]1616.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek1.09,34
541p
09.09.2023
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2007100m Individuell medley1.09,3454109.09.202325m 
[Utvid]1717.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs1.01,80
537p
09.09.2023
100m Fri
Bergens SC2006100m Fri1.01,8053709.09.202325m 
[Utvid]1717.
Sigri Myklebust Lekva
IL Solid
Sigri Myklebust Lekva1.01,82
537p
09.09.2023
100m Fri
IL Solid2006100m Fri1.01,8253709.09.202325m 
[Utvid]1919.
Maria Keller-Kvam
Bergensvømmerne
Maria Keller-Kvam34,92
536p
09.09.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200850m Bryst34,9253609.09.202325m 
[Utvid]2020.
Aurora Lunde Engedal
Bergensvømmerne
Aurora Lunde Engedal35,03
531p
09.09.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200650m Bryst35,0353109.09.202325m 
[Utvid]2020.
Thea Johansen Våge
Bergens SC
Thea Johansen Våge1.02,02
531p
09.09.2023
100m Fri
Bergens SC2006100m Fri1.02,0253109.09.202325m 
[Utvid]2020.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs2.15,37
531p
09.09.2023
200m Individuell medley
Bergens SC2007200m Individuell medley2.15,3753109.09.202325m 
[Utvid]2323.
Noah Håkonsund Milazzo
Bergensvømmerne
Noah Håkonsund Milazzo2.29,24
521p
10.09.2023
200m Bryst
Bergensvømmerne2006200m Bryst2.29,2452110.09.202325m 
[Utvid]2424.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel25,11
517p
10.09.2023
50m Fri
Bergens SC200550m Fri25,1151710.09.202325m 
[Utvid]2424.
Christoffer Greve-Isdahl Mohn
Delfana
Christoffer Greve-Isdahl Mohn25,11
517p
10.09.2023
50m Fri
Delfana200450m Fri25,1151710.09.202325m 
[Utvid]2626.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek2.48,10
513p
09.09.2023
200m Bryst
Bergensvømmerne2007200m Bryst2.48,1051309.09.202325m 
[Utvid]2727.
Thea Johansen Våge
Bergens SC
Thea Johansen Våge1.10,73
509p
09.09.2023
100m Individuell medley
Bergens SC2006100m Individuell medley1.10,7350909.09.202325m 
[Utvid]2828.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking1.03,01
507p
09.09.2023
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.03,0150709.09.202325m 
[Utvid]2929.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal1.03,09
505p
09.09.2023
100m Fri
Bergens SC2007100m Fri1.03,0950509.09.202325m 
[Utvid]3030.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel1.01,95
503p
10.09.2023
100m Individuell medley
Bergens SC2005100m Individuell medley1.01,9550310.09.202325m 
[Utvid]3131.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov2.04,98
502p
09.09.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.04,9850209.09.202325mD
[Utvid]3232.
Sverre Wesnes
Delfana
Sverre Wesnes2.05,11
501p
10.09.2023
200m Fri
Delfana2008200m Fri2.05,1150110.09.202325m 
[Utvid]3333.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal28,95
496p
10.09.2023
50m Fri
Bergens SC200750m Fri28,9549610.09.202325m 
[Utvid]3434.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm29,00
494p
10.09.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri29,0049410.09.202325m 
[Utvid]3535.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen29,01
493p
09.09.2023
50m Fri
Bergen Vest SK201050m Fri29,0149309.09.202325mD
[Utvid]3535.
Hedda Skjærven Aas
Bergens SC
Hedda Skjærven Aas1.11,49
493p
09.09.2023
100m Individuell medley
Bergens SC2007100m Individuell medley1.11,4949309.09.202325m 
[Utvid]3737.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun25,52
492p
09.09.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri25,5249209.09.202325mF
[Utvid]3737.
Sigri Myklebust Lekva
IL Solid
Sigri Myklebust Lekva29,04
492p
10.09.2023
50m Fri
IL Solid200650m Fri29,0449210.09.202325m 
[Utvid]3737.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen31,97
492p
09.09.2023
50m Rygg
Bergen Vest SK201050m Rygg31,9749209.09.202325m 
[Utvid]4040.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek1.19,00
491p
10.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2007100m Bryst1.19,0049110.09.202325m 
[Utvid]4040.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun2.05,89
491p
09.09.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.05,8949109.09.202325mD
[Utvid]4242.
Synne Boga
Bergensvømmerne
Synne Boga32,04
489p
09.09.2023
50m Rygg
Bergensvømmerne200850m Rygg32,0448909.09.202325m 
[Utvid]4343.
Aurora Lunde Engedal
Bergensvømmerne
Aurora Lunde Engedal36,03
488p
10.09.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200650m Bryst36,0348810.09.202325mD
[Utvid]4444.
Einar Liland Thiis
Bergensvømmerne
Einar Liland Thiis2.06,33
486p
10.09.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2006200m Fri2.06,3348610.09.202325m 
[Utvid]4545.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun1.00,86
483p
09.09.2023
100m Butterfly
Bergen Vest SK2007100m Butterfly1.00,8648309.09.202325m 
[Utvid]4545.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde2.19,69
483p
09.09.2023
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley2.19,6948309.09.202325m 
[Utvid]4747.
Isobel Nævdal Indresand
Bergens SC
Isobel Nævdal Indresand36,18
482p
09.09.2023
50m Bryst
Bergens SC200650m Bryst36,1848209.09.202325m 
[Utvid]4848.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs29,25
481p
10.09.2023
50m Fri
Bergens SC200650m Fri29,2548110.09.202325m 
[Utvid]4848.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek1.08,94
481p
10.09.2023
100m Butterfly
Bergensvømmerne2007100m Butterfly1.08,9448110.09.202325m 
[Utvid]5050.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs25,74
480p
09.09.2023
50m Fri
Bergens SC200750m Fri25,7448009.09.202325mF
[Utvid]5050.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek36,23
480p
09.09.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200750m Bryst36,2348009.09.202325m 
[Utvid]5050.
Sebastian Isaksen
Bergensvømmerne
Sebastian Isaksen1.01,01
480p
09.09.2023
100m Butterfly
Bergensvømmerne2007100m Butterfly1.01,0148009.09.202325m 
[Utvid]5353.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov31,90
478p
09.09.2023
50m Bryst
Bergen Vest SK200750m Bryst31,9047809.09.202325mD
[Utvid]5353.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal1.09,08
478p
10.09.2023
100m Butterfly
Bergens SC2007100m Butterfly1.09,0847810.09.202325m 
[Utvid]5353.
Synne Boga
Bergensvømmerne
Synne Boga1.12,26
478p
09.09.2023
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2008100m Individuell medley1.12,2647809.09.202325m 
[Utvid]5656.
Robert Leander V. L. Hansen
Bergens SC
Robert Leander V. L. Hansen31,93
477p
09.09.2023
50m Bryst
Bergens SC200750m Bryst31,9347709.09.202325m 
[Utvid]5656.
William Hellum Nygård
Bergens SC
William Hellum Nygård2.07,15
477p
09.09.2023
200m Fri
Bergens SC2009200m Fri2.07,1547709.09.202325mD
[Utvid]5858.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.21,19
476p
09.09.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.21,1947609.09.202325m 
[Utvid]5959.
Klara Nilsen
Bergen Vest SK
Klara Nilsen29,37
475p
10.09.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri29,3747510.09.202325m 
[Utvid]6060.
Aurora Lunde Engedal
Bergensvømmerne
Aurora Lunde Engedal1.12,51
473p
09.09.2023
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2006100m Individuell medley1.12,5147309.09.202325m 
[Utvid]6161.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde1.10,99
472p
09.09.2023
100m Bryst
Åstveit SK2009100m Bryst1.10,9947209.09.202325m 
[Utvid]6161.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal1.20,06
472p
10.09.2023
100m Bryst
Bergens SC2007100m Bryst1.20,0647210.09.202325m 
[Utvid]6161.
Robert Leander V. L. Hansen
Bergens SC
Robert Leander V. L. Hansen2.07,60
472p
10.09.2023
200m Fri
Bergens SC2007200m Fri2.07,6047210.09.202325m 
[Utvid]6464.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs1.04,57
471p
09.09.2023
100m Fri
Bergens SC2006100m Fri1.04,5747109.09.202325mD
[Utvid]6565.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm1.09,51
470p
10.09.2023
100m Butterfly
Bergen Vest SK2007100m Butterfly1.09,5147010.09.202325m 
[Utvid]6666.
Mia Sørvik
Bergen Vest SK
Mia Sørvik29,51
469p
10.09.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri29,5146910.09.202325m 
[Utvid]6666.
Paula Balode
Voss IL
Paula Balode36,49
469p
09.09.2023
50m Bryst
Voss IL200850m Bryst36,4946909.09.202325m 
[Utvid]6868.
Einar Liland Thiis
Bergensvømmerne
Einar Liland Thiis25,96
468p
10.09.2023
50m Fri
Bergensvømmerne200650m Fri25,9646810.09.202325m 
[Utvid]6868.
Paula Balode
Voss IL
Paula Balode1.20,29
468p
10.09.2023
100m Bryst
Voss IL2008100m Bryst1.20,2946810.09.202325m 
[Utvid]7070.
Noah Håkonsund Milazzo
Bergensvømmerne
Noah Håkonsund Milazzo1.03,52
466p
10.09.2023
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2006100m Individuell medley1.03,5246610.09.202325m 
[Utvid]7070.
Sigri Myklebust Lekva
IL Solid
Sigri Myklebust Lekva1.12,84
466p
09.09.2023
100m Individuell medley
IL Solid2006100m Individuell medley1.12,8446609.09.202325m 
[Utvid]7272.
Klara Nilsen
Bergen Vest SK
Klara Nilsen1.12,91
465p
09.09.2023
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2007100m Individuell medley1.12,9146509.09.202325m 
[Utvid]7373.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal36,62
464p
09.09.2023
50m Bryst
Bergens SC200750m Bryst36,6246409.09.202325m 
[Utvid]7474.
Sigri Myklebust Lekva
IL Solid
Sigri Myklebust Lekva29,62
463p
09.09.2023
50m Fri
IL Solid200650m Fri29,6246309.09.202325mD
[Utvid]7474.
Malene Holmelid Krabbedal
Bergens SC
Malene Holmelid Krabbedal29,63
463p
10.09.2023
50m Fri
Bergens SC200550m Fri29,6346310.09.202325m 
[Utvid]7474.
Theodor Alexander Refsnes
Bergen Vest SK
Theodor Alexander Refsnes1.01,76
463p
09.09.2023
100m Butterfly
Bergen Vest SK2008100m Butterfly1.01,7646309.09.202325m 
[Utvid]7474.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek1.20,60
463p
09.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2007100m Bryst1.20,6046309.09.202325mD
[Utvid]7878.
Bertine Leknesund Klæboe
Bergens SC
Bertine Leknesund Klæboe29,65
462p
10.09.2023
50m Fri
Bergens SC200650m Fri29,6546210.09.202325m 
[Utvid]7878.
Elåwan Le Roux
Bergens SC
Elåwan Le Roux2.08,45
462p
10.09.2023
200m Fri
Bergens SC2007200m Fri2.08,4546210.09.202325m 
[Utvid]8080.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård29,68
461p
10.09.2023
50m Fri
Åstveit SK201050m Fri29,6846110.09.202325m 
[Utvid]8181.
Marianne Herland
Bergens SC
Marianne Herland29,69
460p
10.09.2023
50m Fri
Bergens SC200750m Fri29,6946010.09.202325m 
[Utvid]8282.
Thea Johansen Våge
Bergens SC
Thea Johansen Våge29,72
459p
09.09.2023
50m Fri
Bergens SC200650m Fri29,7245909.09.202325mD
[Utvid]8383.
Mia Sørvik
Bergen Vest SK
Mia Sørvik32,77
457p
09.09.2023
50m Rygg
Bergen Vest SK200750m Rygg32,7745709.09.202325m 
[Utvid]8383.
Anna Sigdestad
Bergen Vest SK
Anna Sigdestad1.05,21
457p
09.09.2023
100m Fri
Bergen Vest SK2007100m Fri1.05,2145709.09.202325m 
[Utvid]8383.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen1.13,34
457p
09.09.2023
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2010100m Individuell medley1.13,3445709.09.202325m 
[Utvid]8686.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad29,78
456p
10.09.2023
50m Fri
Bergen Vest SK200950m Fri29,7845610.09.202325m 
[Utvid]8686.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs1.02,04
456p
09.09.2023
100m Butterfly
Bergens SC2007100m Butterfly1.02,0445609.09.202325m 
[Utvid]8888.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek36,86
455p
10.09.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200750m Bryst36,8645510.09.202325mD
[Utvid]8989.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs29,86
452p
09.09.2023
50m Fri
Bergens SC200650m Fri29,8645209.09.202325mD
[Utvid]8989.
Caprice Isabella Connolly-Drivenes
Delfana
Caprice Isabella Connolly-Drivenes1.13,62
452p
09.09.2023
100m Individuell medley
Delfana2010100m Individuell medley1.13,6245209.09.202325m 
[Utvid]9191.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren29,89
451p
10.09.2023
50m Fri
Delfana200850m Fri29,8945110.09.202325m 
[Utvid]9292.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun1.05,66
448p
09.09.2023
100m Fri
Bergen Vest SK2004100m Fri1.05,6644809.09.202325m 
[Utvid]9393.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal1.13,89
447p
09.09.2023
100m Individuell medley
Bergens SC2007100m Individuell medley1.13,8944709.09.202325m 
[Utvid]9494.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking33,05
445p
09.09.2023
50m Rygg
Bergens SC200550m Rygg33,0544509.09.202325m 
[Utvid]9494.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs2.35,75
445p
10.09.2023
200m Rygg
Bergens SC2006200m Rygg2.35,7544510.09.202325m 
[Utvid]9696.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde32,72
443p
09.09.2023
50m Bryst
Åstveit SK200950m Bryst32,7244309.09.202325m 
[Utvid]9696.
Malene Holmelid Krabbedal
Bergens SC
Malene Holmelid Krabbedal1.05,89
443p
09.09.2023
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.05,8944309.09.202325m 
[Utvid]9898.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun28,54
442p
09.09.2023
50m Butterfly
Bergen Vest SK200750m Butterfly28,5444209.09.202325mD
[Utvid]9898.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Bergens SC
Silvia Patricia V. Hufthammer1.10,93
442p
10.09.2023
100m Butterfly
Bergens SC2007100m Butterfly1.10,9344210.09.202325m 
[Utvid]100100.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun37,27
441p
09.09.2023
50m Bryst
Bergen Vest SK200450m Bryst37,2744109.09.202325m 
Side 1 av 12 (1111 rader)< Forrige1234567101112Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.