Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Julestevne Tana 2023
Stevne
Stevnenavn:
Julestevne Tana 2023
Fra dato:
02.12.2023
Til dato:
03.12.2023
NSF Stevne Id:
0000043940
Arrangørnavn:
Tana SK
Stevnested:
Tana
Bassengnavn:
Tana Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.11.2023
Kvalperiode start:
21.11.2022
Kvalperiode slutt:
20.11.2023
Påmeldingsansv.:
Synnøve Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41177160
Arrangementsleder
Navn:
Violetta Roskova
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94128602
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen36,79
458p
02.12.2023
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst36,7945802.12.202325m 
[Utvid]22.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen37,28
440p
02.12.2023
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst37,2844002.12.202325mF
[Utvid]22.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen1.12,64
440p
03.12.2023
100m Bryst
Båtsfjord SK2009100m Bryst1.12,6444003.12.202325m 
[Utvid]44.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby28,94
424p
03.12.2023
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly28,9442403.12.202325m 
[Utvid]55.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova30,58
421p
02.12.2023
50m Fri
Kirkenes SK200850m Fri30,5842102.12.202325m 
[Utvid]66.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen2.40,54
419p
03.12.2023
200m Bryst
Båtsfjord SK2009200m Bryst2.40,5441903.12.202325m 
[Utvid]77.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen33,37
417p
02.12.2023
50m Bryst
Båtsfjord SK200950m Bryst33,3741702.12.202325m 
[Utvid]88.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen30,90
408p
02.12.2023
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,9040802.12.202325m 
[Utvid]99.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen2.28,89
399p
03.12.2023
200m Individuell medley
Båtsfjord SK2009200m Individuell medley2.28,8939903.12.202325m 
[Utvid]1010.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova1.08,32
397p
03.12.2023
100m Fri
Kirkenes SK2008100m Fri1.08,3239703.12.202325m 
[Utvid]1010.
Sigrid Bersvendsen Johnsen
Vardø SK
Sigrid Bersvendsen Johnsen2.30,01
397p
03.12.2023
200m Fri
Vardø SK2011200m Fri2.30,0139703.12.202325m 
[Utvid]1212.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby1.01,27
391p
03.12.2023
100m Fri
Karasjok SK2007100m Fri1.01,2739103.12.202325m 
[Utvid]1313.
Sigrid Bersvendsen Johnsen
Vardø SK
Sigrid Bersvendsen Johnsen1.08,83
389p
03.12.2023
100m Fri
Vardø SK2011100m Fri1.08,8338903.12.202325m 
[Utvid]1414.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen34,35
383p
03.12.2023
50m Bryst
Båtsfjord SK200950m Bryst34,3538303.12.202325mD
[Utvid]1515.
Martin Håkonsen
Kirkenes SK
Martin Håkonsen1.01,75
382p
03.12.2023
100m Fri
Kirkenes SK2009100m Fri1.01,7538203.12.202325m 
[Utvid]1616.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen30,15
375p
03.12.2023
50m Butterfly
Båtsfjord SK200950m Butterfly30,1537503.12.202325m 
[Utvid]1616.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.26,43
375p
03.12.2023
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.26,4337503.12.202325m 
[Utvid]1818.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova33,81
374p
03.12.2023
50m Butterfly
Kirkenes SK200850m Butterfly33,8137403.12.202325m 
[Utvid]1919.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen1.06,63
368p
02.12.2023
100m Butterfly
Båtsfjord SK2009100m Butterfly1.06,6336802.12.202325m 
[Utvid]2020.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova1.18,93
366p
02.12.2023
100m Individuell medley
Kirkenes SK2008100m Individuell medley1.18,9336602.12.202325m 
[Utvid]2121.
Andrey Alekseevich Kichaykin
Båtsfjord SK
Andrey Alekseevich Kichaykin28,19
365p
02.12.2023
50m Fri
Båtsfjord SK200850m Fri28,1936502.12.202325m 
[Utvid]2121.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen32,06
365p
02.12.2023
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri32,0636502.12.202325mF
[Utvid]2323.
Sigrid Bersvendsen Johnsen
Vardø SK
Sigrid Bersvendsen Johnsen32,13
363p
02.12.2023
50m Fri
Vardø SK201150m Fri32,1336302.12.202325m 
[Utvid]2424.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen34,23
361p
03.12.2023
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly34,2336103.12.202325m 
[Utvid]2525.
Amelia Hansen
Båtsfjord SK
Amelia Hansen1.19,37
360p
02.12.2023
100m Individuell medley
Båtsfjord SK2010100m Individuell medley1.19,3736002.12.202325m 
[Utvid]2626.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen39,95
358p
03.12.2023
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst39,9535803.12.202325mD
[Utvid]2727.
Tomine Bjørseth
Kirkenes SK
Tomine Bjørseth32,31
357p
02.12.2023
50m Fri
Kirkenes SK200950m Fri32,3135702.12.202325m 
[Utvid]2727.
Amelia Hansen
Båtsfjord SK
Amelia Hansen1.10,82
357p
03.12.2023
100m Fri
Båtsfjord SK2010100m Fri1.10,8235703.12.202325m 
[Utvid]2929.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen30,73
354p
02.12.2023
50m Butterfly
Båtsfjord SK200950m Butterfly30,7335402.12.202325mD
[Utvid]3030.
Julie Samuelsen Soini
Tana SK
Julie Samuelsen Soini1.11,10
353p
03.12.2023
100m Fri
Tana SK2011100m Fri1.11,1035303.12.202325m 
[Utvid]3131.
Aleksander Karlsen
Hammerfest SLK
Aleksander Karlsen5.01,46
349p
02.12.2023
400m Fri
Hammerfest SLK2008400m Fri5.01,4634902.12.202325m 
[Utvid]3232.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby1.10,06
348p
02.12.2023
100m Individuell medley
Karasjok SK2007100m Individuell medley1.10,0634802.12.202325m 
[Utvid]3333.
Julie Samuelsen Soini
Tana SK
Julie Samuelsen Soini32,64
346p
02.12.2023
50m Fri
Tana SK201150m Fri32,6434602.12.202325m 
[Utvid]3434.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth32,76
342p
02.12.2023
50m Fri
Hammerfest SLK200950m Fri32,7634202.12.202325m 
[Utvid]3434.
Sofie Iversen Holsbøe
Hammerfest SLK
Sofie Iversen Holsbøe32,78
342p
02.12.2023
50m Fri
Hammerfest SLK200550m Fri32,7834202.12.202325m 
[Utvid]3636.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen1.19,06
341p
03.12.2023
100m Bryst
Båtsfjord SK2009100m Bryst1.19,0634103.12.202325mD
[Utvid]3737.
Martin Håkonsen
Kirkenes SK
Martin Håkonsen28,91
339p
02.12.2023
50m Fri
Kirkenes SK200950m Fri28,9133902.12.202325mF
[Utvid]3737.
Julie Samuelsen Soini
Tana SK
Julie Samuelsen Soini2.38,12
339p
03.12.2023
200m Fri
Tana SK2011200m Fri2.38,1233903.12.202325m 
[Utvid]3939.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova32,90
338p
03.12.2023
50m Fri
Kirkenes SK200850m Fri32,9033803.12.202325mD
[Utvid]4040.
Sigrid Bersvendsen Johnsen
Vardø SK
Sigrid Bersvendsen Johnsen36,26
337p
03.12.2023
50m Rygg
Vardø SK201150m Rygg36,2633703.12.202325m 
[Utvid]4040.
Sigrid Bersvendsen Johnsen
Vardø SK
Sigrid Bersvendsen Johnsen1.18,83
337p
02.12.2023
100m Rygg
Vardø SK2011100m Rygg1.18,8333702.12.202325m 
[Utvid]4242.
Amelia Hansen
Båtsfjord SK
Amelia Hansen2.38,86
334p
03.12.2023
200m Fri
Båtsfjord SK2010200m Fri2.38,8633403.12.202325m 
[Utvid]4242.
Sigrid Bersvendsen Johnsen
Vardø SK
Sigrid Bersvendsen Johnsen2.51,34
334p
02.12.2023
200m Rygg
Vardø SK2011200m Rygg2.51,3433402.12.202325m 
[Utvid]4444.
Sofie Iversen Holsbøe
Hammerfest SLK
Sofie Iversen Holsbøe1.12,68
330p
03.12.2023
100m Fri
Hammerfest SLK2005100m Fri1.12,6833003.12.202325m 
[Utvid]4444.
Mathias Hattrem
Hammerfest SLK
Mathias Hattrem5.06,98
330p
02.12.2023
400m Fri
Hammerfest SLK2008400m Fri5.06,9833002.12.202325m 
[Utvid]4646.
Amelia Hansen
Båtsfjord SK
Amelia Hansen35,31
329p
03.12.2023
50m Butterfly
Båtsfjord SK201050m Butterfly35,3132903.12.202325m 
[Utvid]4646.
Andrey Alekseevich Kichaykin
Båtsfjord SK
Andrey Alekseevich Kichaykin36,12
329p
02.12.2023
50m Bryst
Båtsfjord SK200850m Bryst36,1232902.12.202325m 
[Utvid]4646.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth1.19,51
329p
02.12.2023
100m Rygg
Hammerfest SLK2009100m Rygg1.19,5132902.12.202325m 
[Utvid]4646.
Ebbe Karlsen
Kirkenes SK
Ebbe Karlsen5.07,41
329p
02.12.2023
400m Fri
Kirkenes SK2009400m Fri5.07,4132902.12.202325m 
[Utvid]5050.
Tomine Bjørseth
Kirkenes SK
Tomine Bjørseth35,33
328p
03.12.2023
50m Butterfly
Kirkenes SK200950m Butterfly35,3332803.12.202325m 
[Utvid]5151.
Julie Samuelsen Soini
Tana SK
Julie Samuelsen Soini36,81
322p
03.12.2023
50m Rygg
Tana SK201150m Rygg36,8132203.12.202325mF
[Utvid]5151.
Adrian Normann-Sørensen
Hammerfest SLK
Adrian Normann-Sørensen1.20,63
322p
03.12.2023
100m Bryst
Hammerfest SLK2008100m Bryst1.20,6332203.12.202325m 
[Utvid]5353.
Sigrid Bersvendsen Johnsen
Vardø SK
Sigrid Bersvendsen Johnsen33,47
321p
03.12.2023
50m Fri
Vardø SK201150m Fri33,4732103.12.202325mD
[Utvid]5454.
Sofie Iversen Holsbøe
Hammerfest SLK
Sofie Iversen Holsbøe35,74
317p
03.12.2023
50m Butterfly
Hammerfest SLK200550m Butterfly35,7431703.12.202325m 
[Utvid]5454.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth37,03
317p
03.12.2023
50m Rygg
Hammerfest SLK200950m Rygg37,0331703.12.202325mF
[Utvid]5656.
Adrian Normann-Sørensen
Hammerfest SLK
Adrian Normann-Sørensen36,61
316p
02.12.2023
50m Bryst
Hammerfest SLK200850m Bryst36,6131602.12.202325m 
[Utvid]5656.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby1.10,10
316p
02.12.2023
100m Butterfly
Karasjok SK2007100m Butterfly1.10,1031602.12.202325m 
[Utvid]5656.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen1.13,76
316p
03.12.2023
100m Fri
Karasjok SK2008100m Fri1.13,7631603.12.202325m 
[Utvid]5959.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby32,00
313p
02.12.2023
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly32,0031302.12.202325mD
[Utvid]5959.
Andrey Alekseevich Kichaykin
Båtsfjord SK
Andrey Alekseevich Kichaykin36,73
313p
02.12.2023
50m Bryst
Båtsfjord SK200850m Bryst36,7331302.12.202325mF
[Utvid]5959.
Edvin Horn Ballovarre
Nordlysbyen SLK
Edvin Horn Ballovarre5.12,43
313p
02.12.2023
400m Fri
Nordlysbyen SLK2010400m Fri5.12,4331302.12.202325m 
[Utvid]6262.
Julie Samuelsen Soini
Tana SK
Julie Samuelsen Soini37,30
310p
03.12.2023
50m Rygg
Tana SK201150m Rygg37,3031003.12.202325m 
[Utvid]6262.
Sigrid Bersvendsen Johnsen
Vardø SK
Sigrid Bersvendsen Johnsen1.14,18
310p
03.12.2023
100m Fri
Vardø SK2011100m Fri1.14,1831003.12.202325mD
[Utvid]6262.
Mathias Hattrem
Hammerfest SLK
Mathias Hattrem2.57,45
310p
03.12.2023
200m Bryst
Hammerfest SLK2008200m Bryst2.57,4531003.12.202325m 
[Utvid]6565.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen36,87
309p
03.12.2023
50m Bryst
Båtsfjord SK200950m Bryst36,8730903.12.202325mD
[Utvid]6565.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova37,34
309p
03.12.2023
50m Rygg
Kirkenes SK200850m Rygg37,3430903.12.202325mF
[Utvid]6565.
Markus-Antonio Vonheim
Lakselv SK
Markus-Antonio Vonheim1.06,26
309p
03.12.2023
100m Fri
Lakselv SK2008100m Fri1.06,2630903.12.202325m 
[Utvid]6565.
Martin Håkonsen
Kirkenes SK
Martin Håkonsen1.12,85
309p
02.12.2023
100m Individuell medley
Kirkenes SK2009100m Individuell medley1.12,8530902.12.202325m 
[Utvid]6565.
Aleksander Karlsen
Hammerfest SLK
Aleksander Karlsen2.26,86
309p
02.12.2023
200m Fri
Hammerfest SLK2008200m Fri2.26,8630902.12.202325mD
[Utvid]7070.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen32,18
308p
03.12.2023
50m Butterfly
Båtsfjord SK200950m Butterfly32,1830803.12.202325mD
[Utvid]7171.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova37,40
307p
03.12.2023
50m Rygg
Kirkenes SK200850m Rygg37,4030703.12.202325m 
[Utvid]7272.
Jakob Johannessen
Nordlysbyen SLK
Jakob Johannessen37,06
305p
02.12.2023
50m Bryst
Nordlysbyen SLK201050m Bryst37,0630502.12.202325m 
[Utvid]7272.
Julie Samuelsen Soini
Tana SK
Julie Samuelsen Soini1.23,90
305p
02.12.2023
100m Individuell medley
Tana SK2011100m Individuell medley1.23,9030502.12.202325m 
[Utvid]7474.
Henrik Daniloff Emblemsvåg
Nordlysbyen SLK
Henrik Daniloff Emblemsvåg29,97
304p
02.12.2023
50m Fri
Nordlysbyen SLK201150m Fri29,9730402.12.202325m 
[Utvid]7474.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby29,97
304p
03.12.2023
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri29,9730403.12.202325mD
[Utvid]7676.
Adrian Normann-Sørensen
Hammerfest SLK
Adrian Normann-Sørensen37,12
303p
02.12.2023
50m Bryst
Hammerfest SLK200850m Bryst37,1230302.12.202325mF
[Utvid]7777.
Johan Sammeli Johansen
Kirkenes SK
Johan Sammeli Johansen30,02
302p
02.12.2023
50m Fri
Kirkenes SK200750m Fri30,0230202.12.202325m 
[Utvid]7878.
Inessa Anastasia Vladimirovna Roskova
Tana SK
Inessa Anastasia Vladimirovna Roskova5.44,83
301p
02.12.2023
400m Fri
Tana SK2012400m Fri5.44,8330102.12.202325m 
[Utvid]7979.
Amelia Hansen
Båtsfjord SK
Amelia Hansen34,24
300p
03.12.2023
50m Fri
Båtsfjord SK201050m Fri34,2430003.12.202325mD
[Utvid]7979.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen42,35
300p
02.12.2023
50m Bryst
Karasjok SK200850m Bryst42,3530002.12.202325m 
[Utvid]7979.
Inessa Anastasia Vladimirovna Roskova
Tana SK
Inessa Anastasia Vladimirovna Roskova3.01,95
300p
03.12.2023
200m Individuell medley
Tana SK2012200m Individuell medley3.01,9530003.12.202325m 
[Utvid]7979.
Jonathan Danielsen Fjelstad
Hammerfest SLK
Jonathan Danielsen Fjelstad5.16,75
300p
02.12.2023
400m Fri
Hammerfest SLK2010400m Fri5.16,7530002.12.202325m 
[Utvid]8383.
Tomine Bjørseth
Kirkenes SK
Tomine Bjørseth1.24,46
299p
02.12.2023
100m Individuell medley
Kirkenes SK2009100m Individuell medley1.24,4629902.12.202325m 
[Utvid]8484.
Vlad Uglov
Kirkenes SK
Vlad Uglov30,17
298p
02.12.2023
50m Fri
Kirkenes SK200950m Fri30,1729802.12.202325mF
[Utvid]8484.
Katarine Wold Heitmann
Nordlysbyen SLK
Katarine Wold Heitmann34,32
298p
02.12.2023
50m Fri
Nordlysbyen SLK201150m Fri34,3229802.12.202325m 
[Utvid]8484.
Rikke Enger Hansen
Lakselv SK
Rikke Enger Hansen36,47
298p
03.12.2023
50m Butterfly
Lakselv SK200850m Butterfly36,4729803.12.202325m 
[Utvid]8787.
Rikke Enger Hansen
Lakselv SK
Rikke Enger Hansen34,35
297p
02.12.2023
50m Fri
Lakselv SK200850m Fri34,3529702.12.202325m 
[Utvid]8787.
Julie Samuelsen Soini
Tana SK
Julie Samuelsen Soini34,36
297p
03.12.2023
50m Fri
Tana SK201150m Fri34,3629703.12.202325mD
[Utvid]8787.
Mathias Hattrem
Hammerfest SLK
Mathias Hattrem2.28,83
297p
02.12.2023
200m Fri
Hammerfest SLK2008200m Fri2.28,8329702.12.202325mD
[Utvid]9090.
Markus-Antonio Vonheim
Lakselv SK
Markus-Antonio Vonheim32,60
296p
03.12.2023
50m Butterfly
Lakselv SK200850m Butterfly32,6029603.12.202325m 
[Utvid]9191.
Henrik Daniloff Emblemsvåg
Nordlysbyen SLK
Henrik Daniloff Emblemsvåg30,27
295p
02.12.2023
50m Fri
Nordlysbyen SLK201150m Fri30,2729502.12.202325mF
[Utvid]9191.
Live Karoline Blegeberg Berntsen
Hammerfest SLK
Live Karoline Blegeberg Berntsen34,43
295p
02.12.2023
50m Fri
Hammerfest SLK201050m Fri34,4329502.12.202325mF
[Utvid]9393.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen3.03,12
294p
03.12.2023
200m Individuell medley
Karasjok SK2008200m Individuell medley3.03,1229403.12.202325m 
[Utvid]9494.
Aleksander Karlsen
Hammerfest SLK
Aleksander Karlsen30,33
293p
02.12.2023
50m Fri
Hammerfest SLK200850m Fri30,3329302.12.202325m 
[Utvid]9494.
Aleksander Karlsen
Hammerfest SLK
Aleksander Karlsen30,34
293p
02.12.2023
50m Fri
Hammerfest SLK200850m Fri30,3429302.12.202325mF
[Utvid]9494.
Inessa Anastasia Vladimirovna Roskova
Tana SK
Inessa Anastasia Vladimirovna Roskova34,49
293p
02.12.2023
50m Fri
Tana SK201250m Fri34,4929302.12.202325mF
[Utvid]9494.
Oda Irene Vonheim
Lakselv SK
Oda Irene Vonheim34,52
293p
02.12.2023
50m Fri
Lakselv SK201250m Fri34,5229302.12.202325m 
[Utvid]9494.
Julie Samuelsen Soini
Tana SK
Julie Samuelsen Soini1.22,63
293p
02.12.2023
100m Rygg
Tana SK2011100m Rygg1.22,6329302.12.202325m 
[Utvid]9999.
Vlad Uglov
Kirkenes SK
Vlad Uglov30,38
292p
02.12.2023
50m Fri
Kirkenes SK200950m Fri30,3829202.12.202325m 
[Utvid]9999.
Sofie Iversen Holsbøe
Hammerfest SLK
Sofie Iversen Holsbøe38,04
292p
03.12.2023
50m Rygg
Hammerfest SLK200550m Rygg38,0429203.12.202325m 
Side 1 av 9 (803 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.