Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Strømmen Sparebank Cup 3
Stevne
Stevnenavn:
Strømmen Sparebank Cup 3
Fra dato:
15.12.2023
Til dato:
15.12.2023
NSF Stevne Id:
0000043906
Arrangørnavn:
Triton Lillestrøm
Stevnested:
Skjetten
Bassengnavn:
Skjetten svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
07.12.2023
Kvalperiode start:
08.12.2022
Kvalperiode slutt:
07.12.2023
Påmeldingsansv.:
Viktor Aanesen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
004746893030
Arrangementsleder
Navn:
Viktor Aanesen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46893030
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle4.14,08
582p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri4.14,0858215.12.202325m 
[Utvid]22.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo4.37,88
576p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri4.37,8857615.12.202325m 
[Utvid]33.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo2.15,23
542p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2007200m Fri2.15,2354215.12.202325mD
[Utvid]44.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle2.04,34
510p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2007200m Fri2.04,3451015.12.202325mD
[Utvid]55.
Kristoffer Dyrvang Haga
Triton Lillestrøm
Kristoffer Dyrvang Haga4.30,36
483p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri4.30,3648315.12.202325m 
[Utvid]66.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo1.04,46
473p
15.12.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2007100m Fri1.04,4647315.12.202325mD
[Utvid]77.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov4.59,59
460p
15.12.2023
400m Fri
Bærumsvømmerne2009400m Fri4.59,5946015.12.202325m 
[Utvid]88.
Richard Ramberg Hagring
Triton Lillestrøm
Richard Ramberg Hagring4.35,70
456p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.35,7045615.12.202325m 
[Utvid]99.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov2.23,45
454p
15.12.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2009200m Fri2.23,4545415.12.202325mD
[Utvid]1010.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana30,26
435p
15.12.2023
50m Fri
SK Speed201250m Fri30,2643515.12.202325mF
[Utvid]1111.
Kristoffer Dyrvang Haga
Triton Lillestrøm
Kristoffer Dyrvang Haga2.11,18
434p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2008200m Fri2.11,1843415.12.202325mD
[Utvid]1111.
Naomi Johnsen
Ullensakersvømmerne
Naomi Johnsen5.05,47
434p
15.12.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2011400m Fri5.05,4743415.12.202325m 
[Utvid]1313.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov32,44
424p
15.12.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200950m Butterfly32,4442415.12.202325m 
[Utvid]1313.
Richard Ramberg Hagring
Triton Lillestrøm
Richard Ramberg Hagring2.12,19
424p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.12,1942415.12.202325mD
[Utvid]1515.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle59,78
422p
15.12.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2007100m Fri59,7842215.12.202325mD
[Utvid]1616.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo30,81
412p
15.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200750m Fri30,8141215.12.202325mD
[Utvid]1717.
Emma Gjerden
Asker SK
Emma Gjerden31,23
395p
15.12.2023
50m Fri
Asker SK200950m Fri31,2339515.12.202325mF
[Utvid]1717.
Kristoffer Dyrvang Haga
Triton Lillestrøm
Kristoffer Dyrvang Haga1.01,11
395p
15.12.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2008100m Fri1.01,1139515.12.202325mD
[Utvid]1717.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov1.08,45
395p
15.12.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2009100m Fri1.08,4539515.12.202325mD
[Utvid]2020.
Naomi Johnsen
Ullensakersvømmerne
Naomi Johnsen2.31,16
388p
15.12.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2011200m Fri2.31,1638815.12.202325mD
[Utvid]2121.
Richard Ramberg Hagring
Triton Lillestrøm
Richard Ramberg Hagring1.01,56
386p
15.12.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri1.01,5638615.12.202325mD
[Utvid]2222.
Ida Tveiterås Green
Triton Lillestrøm
Ida Tveiterås Green5.18,51
382p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri5.18,5138215.12.202325m 
[Utvid]2323.
Yami Zhao
Asker SK
Yami Zhao1.18,22
377p
15.12.2023
100m Individuell medley
Asker SK2010100m Individuell medley1.18,2237715.12.202325m 
[Utvid]2424.
Emma Skarde
SK Speed
Emma Skarde5.21,19
373p
15.12.2023
400m Fri
SK Speed2010400m Fri5.21,1937315.12.202325m 
[Utvid]2525.
Eva Chipo Marova Andersen
Triton Lillestrøm
Eva Chipo Marova Andersen32,02
367p
15.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200950m Fri32,0236715.12.202325mF
[Utvid]2525.
Eva Chipo Marova Andersen
Triton Lillestrøm
Eva Chipo Marova Andersen5.22,88
367p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri5.22,8836715.12.202325m 
[Utvid]2727.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov32,08
365p
15.12.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri32,0836515.12.202325mD
[Utvid]2828.
Emma Gjerden
Asker SK
Emma Gjerden1.19,10
364p
15.12.2023
100m Individuell medley
Asker SK2009100m Individuell medley1.19,1036415.12.202325m 
[Utvid]2929.
Hajana Monsen
Triton Lillestrøm
Hajana Monsen5.24,40
362p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri5.24,4036215.12.202325m 
[Utvid]2929.
Yami Zhao
Asker SK
Yami Zhao5.24,40
362p
15.12.2023
400m Fri
Asker SK2010400m Fri5.24,4036215.12.202325m 
[Utvid]3131.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle28,48
354p
15.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200750m Fri28,4835415.12.202325mD
[Utvid]3232.
Emma Gjerden
Asker SK
Emma Gjerden5.27,45
352p
15.12.2023
400m Fri
Asker SK2009400m Fri5.27,4535215.12.202325m 
[Utvid]3333.
Marie Minde Binderø
Triton Lillestrøm
Marie Minde Binderø32,56
349p
15.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200950m Fri32,5634915.12.202325mF
[Utvid]3333.
Haakon Stensby Frågåt
Ullensakersvømmerne
Haakon Stensby Frågåt5.01,20
349p
15.12.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2010400m Fri5.01,2034915.12.202325m 
[Utvid]3535.
Kristoffer Dyrvang Haga
Triton Lillestrøm
Kristoffer Dyrvang Haga28,65
348p
15.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200850m Fri28,6534815.12.202325mD
[Utvid]3636.
Odin Johan Stedt
Triton Lillestrøm
Odin Johan Stedt5.01,98
347p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2011400m Fri5.01,9834715.12.202325m 
[Utvid]3636.
Elisabeth Fife Aardal
Asker SK
Elisabeth Fife Aardal5.29,00
347p
15.12.2023
400m Fri
Asker SK2009400m Fri5.29,0034715.12.202325m 
[Utvid]3838.
Hanna Emilie Rygg-Berg
Triton Lillestrøm
Hanna Emilie Rygg-Berg5.29,20
346p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2010400m Fri5.29,2034615.12.202325m 
[Utvid]3939.
Hajana Monsen
Triton Lillestrøm
Hajana Monsen1.20,68
343p
15.12.2023
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2009100m Individuell medley1.20,6834315.12.202325m 
[Utvid]4040.
Yiwei Qi
Asker SK
Yiwei Qi5.30,73
342p
15.12.2023
400m Fri
Asker SK2009400m Fri5.30,7334215.12.202325m 
[Utvid]4141.
Richard Ramberg Hagring
Triton Lillestrøm
Richard Ramberg Hagring28,83
341p
15.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200450m Fri28,8334115.12.202325mD
[Utvid]4242.
Linnea Konstantine Grønn
Triton Lillestrøm
Linnea Konstantine Grønn1.20,89
340p
15.12.2023
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2009100m Individuell medley1.20,8934015.12.202325m 
[Utvid]4343.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen1.21,04
339p
15.12.2023
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2011100m Individuell medley1.21,0433915.12.202325m 
[Utvid]4444.
Ida Tveiterås Green
Triton Lillestrøm
Ida Tveiterås Green2.38,39
337p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2009200m Fri2.38,3933715.12.202325mD
[Utvid]4545.
Mia Hamnes Grønningen
Ullensakersvømmerne
Mia Hamnes Grønningen5.32,75
335p
15.12.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2010400m Fri5.32,7533515.12.202325m 
[Utvid]4646.
Hajana Monsen
Triton Lillestrøm
Hajana Monsen2.39,16
332p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2009200m Fri2.39,1633215.12.202325mD
[Utvid]4646.
Jenny Lerøen-Viggen
SK Speed
Jenny Lerøen-Viggen5.34,03
332p
15.12.2023
400m Fri
SK Speed2010400m Fri5.34,0333215.12.202325m 
[Utvid]4848.
Eva Chipo Marova Andersen
Triton Lillestrøm
Eva Chipo Marova Andersen2.39,45
331p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2009200m Fri2.39,4533115.12.202325mD
[Utvid]4848.
Freja Liv Ingram-Schmidt
Ullensakersvømmerne
Freja Liv Ingram-Schmidt5.34,25
331p
15.12.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2009400m Fri5.34,2533115.12.202325m 
[Utvid]5050.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana35,26
330p
15.12.2023
50m Butterfly
SK Speed201250m Butterfly35,2633015.12.202325mD
[Utvid]5050.
Filip Wierzbicki
Triton Lillestrøm
Filip Wierzbicki2.32,75
330p
15.12.2023
200m Rygg
Triton Lillestrøm2010200m Rygg2.32,7533015.12.202325m 
[Utvid]5050.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen5.34,55
330p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2011400m Fri5.34,5533015.12.202325m 
[Utvid]5353.
Ella Maria Briskeby
Asker SK
Ella Maria Briskeby1.22,05
326p
15.12.2023
100m Individuell medley
Asker SK2011100m Individuell medley1.22,0532615.12.202325m 
[Utvid]5353.
Matas Rasimas
Ullensakersvømmerne
Matas Rasimas5.08,19
326p
15.12.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2009400m Fri5.08,1932615.12.202325m 
[Utvid]5353.
Zuzanna Helena Macias
Ullensakersvømmerne
Zuzanna Helena Macias5.36,04
326p
15.12.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2009400m Fri5.36,0432615.12.202325m 
[Utvid]5656.
Elias Undheim Løvli
Triton Lillestrøm
Elias Undheim Løvli29,44
321p
15.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm201050m Fri29,4432115.12.202325mF
[Utvid]5757.
Emma Gjerden
Asker SK
Emma Gjerden1.20,21
320p
15.12.2023
100m Rygg
Asker SK2009100m Rygg1.20,2132015.12.202325m 
[Utvid]5858.
Yami Zhao
Asker SK
Yami Zhao2.41,32
319p
15.12.2023
200m Fri
Asker SK2010200m Fri2.41,3231915.12.202325mD
[Utvid]5959.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen1.20,35
318p
15.12.2023
100m Rygg
Triton Lillestrøm2011100m Rygg1.20,3531815.12.202325m 
[Utvid]5959.
Emma Skarde
SK Speed
Emma Skarde2.41,53
318p
15.12.2023
200m Fri
SK Speed2010200m Fri2.41,5331815.12.202325mD
[Utvid]6161.
Emma Gjerden
Asker SK
Emma Gjerden2.41,64
317p
15.12.2023
200m Fri
Asker SK2009200m Fri2.41,6431715.12.202325mD
[Utvid]6161.
Hanna Emilie Rygg-Berg
Triton Lillestrøm
Hanna Emilie Rygg-Berg2.41,69
317p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2010200m Fri2.41,6931715.12.202325mD
[Utvid]6363.
Naomi Johnsen
Ullensakersvømmerne
Naomi Johnsen1.13,71
316p
15.12.2023
100m Fri
Ullensakersvømmerne2011100m Fri1.13,7131615.12.202325mD
[Utvid]6363.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana1.19,30
316p
15.12.2023
100m Butterfly
SK Speed2012100m Butterfly1.19,3031615.12.202325m 
[Utvid]6363.
Yiwei Qi
Asker SK
Yiwei Qi1.22,91
316p
15.12.2023
100m Individuell medley
Asker SK2009100m Individuell medley1.22,9131615.12.202325m 
[Utvid]6666.
Marie Minde Binderø
Triton Lillestrøm
Marie Minde Binderø1.23,09
314p
15.12.2023
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2009100m Individuell medley1.23,0931415.12.202325m 
[Utvid]6767.
Elisabeth Fife Aardal
Asker SK
Elisabeth Fife Aardal2.42,72
311p
15.12.2023
200m Fri
Asker SK2009200m Fri2.42,7231115.12.202325mD
[Utvid]6868.
Filip Wierzbicki
Triton Lillestrøm
Filip Wierzbicki32,12
310p
15.12.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201050m Butterfly32,1231015.12.202325m 
[Utvid]6868.
Haakon Stensby Frågåt
Ullensakersvømmerne
Haakon Stensby Frågåt2.26,74
310p
15.12.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2010200m Fri2.26,7431015.12.202325mD
[Utvid]7070.
Linnea Konstantine Grønn
Triton Lillestrøm
Linnea Konstantine Grønn36,12
307p
15.12.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly36,1230715.12.202325m 
[Utvid]7171.
Marla Marie Ewig
Triton Lillestrøm
Marla Marie Ewig34,04
305p
15.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm201150m Fri34,0430515.12.202325mF
[Utvid]7272.
Mia Hamnes Grønningen
Ullensakersvømmerne
Mia Hamnes Grønningen2.44,37
302p
15.12.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2010200m Fri2.44,3730215.12.202325mD
[Utvid]7272.
Yiwei Qi
Asker SK
Yiwei Qi2.44,39
302p
15.12.2023
200m Fri
Asker SK2009200m Fri2.44,3930215.12.202325mD
[Utvid]7474.
Leonardo Loaiza del Valle
Ullensakersvømmerne
Leonardo Loaiza del Valle5.16,59
301p
15.12.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2010400m Fri5.16,5930115.12.202325m 
[Utvid]7474.
Saga Brattbakk
Triton Lillestrøm
Saga Brattbakk5.44,95
301p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2010400m Fri5.44,9530115.12.202325m 
[Utvid]7676.
Linnea Konstantine Grønn
Triton Lillestrøm
Linnea Konstantine Grønn1.21,96
300p
15.12.2023
100m Rygg
Triton Lillestrøm2009100m Rygg1.21,9630015.12.202325m 
[Utvid]7676.
Odin Johan Stedt
Triton Lillestrøm
Odin Johan Stedt2.28,31
300p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2011200m Fri2.28,3130015.12.202325mD
[Utvid]7878.
Marie Minde Binderø
Triton Lillestrøm
Marie Minde Binderø5.45,66
299p
15.12.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri5.45,6629915.12.202325m 
[Utvid]7979.
Hajana Monsen
Triton Lillestrøm
Hajana Monsen1.15,15
298p
15.12.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2009100m Fri1.15,1529815.12.202325mD
[Utvid]8080.
Zena Jayab
Triton Lillestrøm
Zena Jayab36,52
297p
15.12.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly36,5229715.12.202325m 
[Utvid]8080.
Freja Liv Ingram-Schmidt
Ullensakersvømmerne
Freja Liv Ingram-Schmidt2.45,23
297p
15.12.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2009200m Fri2.45,2329715.12.202325mD
[Utvid]8282.
Yami Zhao
Asker SK
Yami Zhao1.21,11
295p
15.12.2023
100m Butterfly
Asker SK2010100m Butterfly1.21,1129515.12.202325m 
[Utvid]8383.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen2.45,89
294p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2011200m Fri2.45,8929415.12.202325mD
[Utvid]8484.
Zuzanna Helena Macias
Ullensakersvømmerne
Zuzanna Helena Macias2.46,84
289p
15.12.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2009200m Fri2.46,8428915.12.202325mD
[Utvid]8585.
Yami Zhao
Asker SK
Yami Zhao1.16,01
288p
15.12.2023
100m Fri
Asker SK2010100m Fri1.16,0128815.12.202325mD
[Utvid]8686.
Sander Nygård
Ullensakersvømmerne
Sander Nygård5.21,66
287p
15.12.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2010400m Fri5.21,6628715.12.202325m 
[Utvid]8787.
Ella Maria Briskeby
Asker SK
Ella Maria Briskeby36,99
286p
15.12.2023
50m Butterfly
Asker SK201150m Butterfly36,9928615.12.202325m 
[Utvid]8787.
Marie Minde Binderø
Triton Lillestrøm
Marie Minde Binderø2.47,38
286p
15.12.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2009200m Fri2.47,3828615.12.202325mD
[Utvid]8787.
Lazar Milacic
Asker SK
Lazar Milacic5.21,89
286p
15.12.2023
400m Fri
Asker SK2011400m Fri5.21,8928615.12.202325m 
[Utvid]9090.
Emma Gjerden
Asker SK
Emma Gjerden1.16,29
285p
15.12.2023
100m Fri
Asker SK2009100m Fri1.16,2928515.12.202325mD
[Utvid]9090.
Morten Hovd Bakken
Ullensakersvømmerne
Morten Hovd Bakken5.22,17
285p
15.12.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2009400m Fri5.22,1728515.12.202325m 
[Utvid]9292.
Ella Maria Briskeby
Asker SK
Ella Maria Briskeby1.23,44
284p
15.12.2023
100m Rygg
Asker SK2011100m Rygg1.23,4428415.12.202325m 
[Utvid]9393.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana3.01,12
283p
15.12.2023
200m Rygg
SK Speed2012200m Rygg3.01,1228315.12.202325m 
[Utvid]9494.
Matas Rasimas
Ullensakersvømmerne
Matas Rasimas2.31,52
282p
15.12.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2009200m Fri2.31,5228215.12.202325mD
[Utvid]9595.
Zena Jayab
Triton Lillestrøm
Zena Jayab1.26,19
281p
15.12.2023
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2009100m Individuell medley1.26,1928115.12.202325m 
[Utvid]9696.
Balder Jørgensen Eriksen
Triton Lillestrøm
Balder Jørgensen Eriksen30,85
279p
15.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm201050m Fri30,8527915.12.202325mF
[Utvid]9696.
Marla Marie Ewig
Triton Lillestrøm
Marla Marie Ewig1.23,91
279p
15.12.2023
100m Rygg
Triton Lillestrøm2011100m Rygg1.23,9127915.12.202325m 
[Utvid]9898.
Ida Tveiterås Green
Triton Lillestrøm
Ida Tveiterås Green1.16,91
278p
15.12.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2009100m Fri1.16,9127815.12.202325mD
[Utvid]9898.
Eva Chipo Marova Andersen
Triton Lillestrøm
Eva Chipo Marova Andersen1.16,91
278p
15.12.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2009100m Fri1.16,9127815.12.202325mD
[Utvid]9898.
Leonardo Loaiza del Valle
Ullensakersvømmerne
Leonardo Loaiza del Valle2.32,08
278p
15.12.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2010200m Fri2.32,0827815.12.202325mD
Side 1 av 6 (508 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.