Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Bærum Open
Stevne
Stevnenavn:
Bærum Open
Fra dato:
01.12.2023
Til dato:
03.12.2023
NSF Stevne Id:
0000043760
Arrangørnavn:
Bærumsvømmerne
Stevnested:
Nadderud
Bassengnavn:
Nadderudhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.11.2023
Kvalperiode start:
24.11.2022
Kvalperiode slutt:
23.11.2023
Påmeldingsansv.:
Torbjørn Sund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
905 59 712
Arrangementsleder
Navn:
Johan Björkegren
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94784455
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey2.10,23
785p
02.12.2023
200m Bryst
Bærumsvømmerne1996200m Bryst2.10,2378502.12.202325m 
[Utvid]22.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie21,90
780p
02.12.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri21,9078002.12.202325m 
[Utvid]33.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen25,41
734p
02.12.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri25,4173402.12.202325m 
[Utvid]44.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken1.01,35
716p
02.12.2023
100m Rygg
OI Svømming2003100m Rygg1.01,3571602.12.202325m 
[Utvid]55.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn22,54
715p
02.12.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,5471502.12.202325m 
[Utvid]66.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen31,79
710p
03.12.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst31,7971003.12.202325m 
[Utvid]77.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey1.02,01
708p
02.12.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne1996100m Bryst1.02,0170802.12.202325mD
[Utvid]88.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie24,66
686p
02.12.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly24,6668602.12.202325m 
[Utvid]99.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt28,44
675p
03.12.2023
50m Bryst
OI Svømming200450m Bryst28,4467503.12.202325m 
[Utvid]1010.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli26,30
662p
02.12.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri26,3066202.12.202325m 
[Utvid]1111.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.05,18
651p
02.12.2023
100m Individuell medley
OI Svømming2004100m Individuell medley1.05,1865102.12.202325m 
[Utvid]1212.
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Milian Hestad Solberg23,27
650p
02.12.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri23,2765002.12.202325m 
[Utvid]1313.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken2.17,37
649p
03.12.2023
200m Rygg
OI Svømming2003200m Rygg2.17,3764903.12.202325m 
[Utvid]1414.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev55,44
640p
03.12.2023
100m Butterfly
Asker SK2006100m Butterfly55,4464003.12.202325m 
[Utvid]1515.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli28,42
631p
02.12.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly28,4263102.12.202325m 
[Utvid]1616.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey29,10
630p
02.12.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne199650m Bryst29,1063002.12.202325mD
[Utvid]1717.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt58,63
629p
02.12.2023
100m Fri
OI Svømming2002100m Fri58,6362902.12.202325m 
[Utvid]1818.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger1.04,52
628p
02.12.2023
100m Bryst
Rana SK2005100m Bryst1.04,5262802.12.202325m 
[Utvid]1919.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby1.04,66
624p
02.12.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.04,6662402.12.202325m 
[Utvid]2020.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt23,60
623p
02.12.2023
50m Fri
OI Svømming200450m Fri23,6062302.12.202325m 
[Utvid]2121.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad52,55
621p
02.12.2023
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri52,5562102.12.202325m 
[Utvid]2222.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen56,04
619p
03.12.2023
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly56,0461903.12.202325m 
[Utvid]2323.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli1.06,38
616p
02.12.2023
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2003100m Individuell medley1.06,3861602.12.202325m 
[Utvid]2424.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes23,73
613p
02.12.2023
50m Fri
Asker SK200650m Fri23,7361302.12.202325m 
[Utvid]2525.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad23,74
612p
02.12.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri23,7461202.12.202325m 
[Utvid]2525.
Ivan Kevic
Nordvest SK
Ivan Kevic56,92
612p
02.12.2023
100m Rygg
Nordvest SK2005100m Rygg56,9261202.12.202325m 
[Utvid]2727.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev25,64
610p
03.12.2023
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly25,6461003.12.202325mD
[Utvid]2727.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin28,74
610p
02.12.2023
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly28,7461002.12.202325m 
[Utvid]2929.
Nora Sophie Olsen Raja
Ås IL
Nora Sophie Olsen Raja27,05
609p
02.12.2023
50m Fri
Ås IL200950m Fri27,0560902.12.202325m 
[Utvid]3030.
Lukas Johansen Strande
Bærumsvømmerne
Lukas Johansen Strande52,93
607p
02.12.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri52,9360702.12.202325m 
[Utvid]3131.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger2.22,04
605p
02.12.2023
200m Bryst
Rana SK2005200m Bryst2.22,0460502.12.202325m 
[Utvid]3232.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli2.39,31
602p
02.12.2023
200m Bryst
Triton Lillestrøm2004200m Bryst2.39,3160202.12.202325m 
[Utvid]3333.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen25,77
601p
02.12.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200850m Butterfly25,7760102.12.202325m 
[Utvid]3434.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes23,91
599p
02.12.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri23,9159902.12.202325m 
[Utvid]3434.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt27,19
599p
02.12.2023
50m Fri
OI Svømming200250m Fri27,1959902.12.202325m 
[Utvid]3636.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle2.10,14
597p
02.12.2023
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2007200m Individuell medley2.10,1459702.12.202325m 
[Utvid]3636.
Ask Melgård Skorstad
SK Speed
Ask Melgård Skorstad4.11,94
597p
01.12.2023
400m Fri
SK Speed2008400m Fri4.11,9459701.12.202325m 
[Utvid]3838.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin2.21,28
596p
03.12.2023
200m Rygg
OI Svømming2004200m Rygg2.21,2859603.12.202325m 
[Utvid]3939.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.04,24
595p
03.12.2023
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.04,2459503.12.202325m 
[Utvid]3939.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik2.10,30
595p
02.12.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005200m Individuell medley2.10,3059502.12.202325m 
[Utvid]4141.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby53,32
594p
02.12.2023
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri53,3259402.12.202325m 
[Utvid]4141.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.22,90
594p
02.12.2023
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.22,9059402.12.202325m 
[Utvid]4343.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby58,65
593p
02.12.2023
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley58,6559302.12.202325m 
[Utvid]4444.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim29,06
590p
02.12.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly29,0659002.12.202325m 
[Utvid]4545.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth53,51
588p
02.12.2023
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri53,5158802.12.202325m 
[Utvid]4646.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad24,08
586p
02.12.2023
50m Fri
Asker SK200650m Fri24,0858602.12.202325m 
[Utvid]4646.
Sofie Helena Østbye
Lørenskog/Rælingen
Sofie Helena Østbye27,39
586p
02.12.2023
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200550m Fri27,3958602.12.202325m 
[Utvid]4646.
Herman Røed
OI Svømming
Herman Røed57,73
586p
02.12.2023
100m Rygg
OI Svømming2005100m Rygg57,7358602.12.202325m 
[Utvid]4646.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen57,73
586p
02.12.2023
100m Rygg
Skien SK2007100m Rygg57,7358602.12.202325m 
[Utvid]5050.
Håkon Rye Pedersen
OI Svømming
Håkon Rye Pedersen29,83
585p
03.12.2023
50m Bryst
OI Svømming200550m Bryst29,8358503.12.202325m 
[Utvid]5050.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.14,55
585p
02.12.2023
100m Bryst
OI Svømming2004100m Bryst1.14,5558502.12.202325m 
[Utvid]5252.
Nora Sophie Olsen Raja
Ås IL
Nora Sophie Olsen Raja1.00,17
582p
02.12.2023
100m Fri
Ås IL2009100m Fri1.00,1758202.12.202325m 
[Utvid]5353.
Ivan Kevic
Nordvest SK
Ivan Kevic53,71
581p
02.12.2023
100m Fri
Nordvest SK2005100m Fri53,7158102.12.202325m 
[Utvid]5353.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen2.11,31
581p
02.12.2023
200m Individuell medley
Skien SK2007200m Individuell medley2.11,3158102.12.202325m 
[Utvid]5555.
Aurora Stavøy
Triton Lillestrøm
Aurora Stavøy1.00,23
580p
02.12.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2002100m Fri1.00,2358002.12.202325m 
[Utvid]5555.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt1.04,80
580p
03.12.2023
100m Butterfly
OI Svømming2002100m Butterfly1.04,8058003.12.202325m 
[Utvid]5555.
Rina Øvergaard
Bærumsvømmerne
Rina Øvergaard1.04,80
580p
03.12.2023
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2006100m Butterfly1.04,8058003.12.202325m 
[Utvid]5555.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.06,66
580p
03.12.2023
200m Rygg
Asker SK2004200m Rygg2.06,6658003.12.202325m 
[Utvid]5959.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann29,92
579p
03.12.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200450m Bryst29,9257903.12.202325m 
[Utvid]6060.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger29,94
578p
03.12.2023
50m Bryst
Rana SK200550m Bryst29,9457803.12.202325m 
[Utvid]6161.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim27,54
577p
02.12.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri27,5457702.12.202325m 
[Utvid]6161.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen53,84
577p
02.12.2023
100m Fri
Skien SK2007100m Fri53,8457702.12.202325m 
[Utvid]6363.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann57,42
576p
03.12.2023
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2004100m Butterfly57,4257603.12.202325m 
[Utvid]6363.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase4.15,02
576p
01.12.2023
400m Fri
Lambertseter SK2008400m Fri4.15,0257601.12.202325m 
[Utvid]6565.
Fabian Shoghl
Bærumsvømmerne
Fabian Shoghl24,23
575p
02.12.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri24,2357502.12.202325m 
[Utvid]6666.
Håkon Rye Pedersen
OI Svømming
Håkon Rye Pedersen1.06,50
574p
02.12.2023
100m Bryst
OI Svømming2005100m Bryst1.06,5057402.12.202325m 
[Utvid]6767.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt1.06,53
573p
02.12.2023
100m Bryst
OI Svømming2004100m Bryst1.06,5357302.12.202325mD
[Utvid]6868.
Linnea Lauritzen
Lambertseter SK
Linnea Lauritzen27,61
572p
02.12.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri27,6157202.12.202325m 
[Utvid]6868.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal57,53
572p
03.12.2023
100m Butterfly
Lambertseter SK2007100m Butterfly57,5357203.12.202325m 
[Utvid]6868.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning1.08,07
572p
02.12.2023
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005100m Individuell medley1.08,0757202.12.202325m 
[Utvid]7171.
Ivan Kevic
Nordvest SK
Ivan Kevic2.07,30
571p
03.12.2023
200m Rygg
Nordvest SK2005200m Rygg2.07,3057103.12.202325m 
[Utvid]7171.
Rina Øvergaard
Bærumsvømmerne
Rina Øvergaard2.26,82
571p
02.12.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2006200m Individuell medley2.26,8257102.12.202325m 
[Utvid]7373.
Oliver Constantine Werner
Bærumsvømmerne
Oliver Constantine Werner26,22
570p
02.12.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly26,2257002.12.202325m 
[Utvid]7373.
Ivan Kevic
Nordvest SK
Ivan Kevic26,22
570p
02.12.2023
50m Butterfly
Nordvest SK200550m Butterfly26,2257002.12.202325m 
[Utvid]7373.
Herman Røed
OI Svømming
Herman Røed26,22
570p
02.12.2023
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly26,2257002.12.202325m 
[Utvid]7373.
Aurora Kjensli
Triton Lillestrøm
Aurora Kjensli2.42,22
570p
02.12.2023
200m Bryst
Triton Lillestrøm2004200m Bryst2.42,2257002.12.202325m 
[Utvid]7777.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes54,09
569p
02.12.2023
100m Fri
Asker SK2004100m Fri54,0956902.12.202325m 
[Utvid]7777.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen2.07,44
569p
03.12.2023
200m Rygg
Skien SK2007200m Rygg2.07,4456903.12.202325m 
[Utvid]7777.
Lukas Johansen Strande
Bærumsvømmerne
Lukas Johansen Strande2.12,28
569p
02.12.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2006200m Individuell medley2.12,2856902.12.202325m 
[Utvid]8080.
Ashvindh Satheskumar
OI Svømming
Ashvindh Satheskumar26,25
568p
02.12.2023
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly26,2556802.12.202325m 
[Utvid]8181.
Aurora Stavøy
Triton Lillestrøm
Aurora Stavøy27,72
566p
02.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200250m Fri27,7256602.12.202325m 
[Utvid]8181.
Aurora Kjensli
Triton Lillestrøm
Aurora Kjensli2.27,27
566p
02.12.2023
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.27,2756602.12.202325m 
[Utvid]8383.
Ava Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Ava Gilhuus-Kiani1.00,83
563p
02.12.2023
100m Fri
Glitre SK2007100m Fri1.00,8356302.12.202325m 
[Utvid]8484.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning2.24,08
562p
03.12.2023
200m Rygg
Bærumsvømmerne2005200m Rygg2.24,0856203.12.202325m 
[Utvid]8585.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen26,37
561p
03.12.2023
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly26,3756103.12.202325mD
[Utvid]8585.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen29,56
561p
02.12.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly29,5656102.12.202325m 
[Utvid]8585.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen58,57
561p
02.12.2023
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg58,5756102.12.202325m 
[Utvid]8585.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev2.09,53
561p
03.12.2023
200m Butterfly
Asker SK2006200m Butterfly2.09,5356103.12.202325m 
[Utvid]8989.
Rina Øvergaard
Bærumsvømmerne
Rina Øvergaard1.15,62
560p
02.12.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne2006100m Bryst1.15,6256002.12.202325m 
[Utvid]9090.
Ivan Kevic
Nordvest SK
Ivan Kevic24,46
559p
02.12.2023
50m Fri
Nordvest SK200550m Fri24,4655902.12.202325m 
[Utvid]9090.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann26,39
559p
03.12.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200450m Butterfly26,3955903.12.202325mD
[Utvid]9090.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo27,82
559p
02.12.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm200750m Fri27,8255902.12.202325m 
[Utvid]9090.
Oliver Constantine Werner
Bærumsvømmerne
Oliver Constantine Werner1.07,07
559p
02.12.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne2007100m Bryst1.07,0755902.12.202325m 
[Utvid]9494.
Katinka Mari Svenning
Bærumsvømmerne
Katinka Mari Svenning27,85
558p
02.12.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri27,8555802.12.202325m 
[Utvid]9595.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes2.13,23
557p
02.12.2023
200m Individuell medley
Asker SK2006200m Individuell medley2.13,2355702.12.202325m 
[Utvid]9696.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen24,51
556p
02.12.2023
50m Fri
Asker SK200550m Fri24,5155602.12.202325m 
[Utvid]9797.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen1.01,12
555p
02.12.2023
100m Fri
Drammen SK2006100m Fri1.01,1255502.12.202325m 
[Utvid]9898.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen54,62
553p
02.12.2023
100m Fri
Asker SK2005100m Fri54,6255302.12.202325m 
[Utvid]9999.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang54,63
552p
02.12.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri54,6355202.12.202325m 
[Utvid]100100.
Nadia Anna Dolaciak
Lørenskog/Rælingen
Nadia Anna Dolaciak2.44,08
551p
02.12.2023
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2009200m Bryst2.44,0855102.12.202325m 
Side 1 av 45 (4461 rader)< Forrige1234567434445Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.