Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Låmø Kvalik ØSK
Stevne
Stevnenavn:
Låmø Kvalik ØSK
Fra dato:
29.01.2022
Til dato:
30.01.2022
NSF Stevne Id:
0000041825
Arrangørnavn:
Østfold svømmekrets
Stevnested:
Fredrikstad
Bassengnavn:
Kongstenbadet 25m inne
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
26.01.2022
Kvalperiode start:
01.01.2020
Kvalperiode slutt:
26.01.2022
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas52,51
626p
29.01.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri52,5162629.01.202225m 
[Utvid]22.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad1.56,92
613p
30.01.2022
200m Fri
Sarpsborg IL2004200m Fri1.56,9261330.01.202225m 
[Utvid]33.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad53,23
601p
29.01.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri53,2360129.01.202225m 
[Utvid]44.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.11,88
598p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.11,8859829.01.202225m 
[Utvid]55.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad26,25
568p
29.01.2022
50m Butterfly
Sarpsborg IL200450m Butterfly26,2556829.01.202225m 
[Utvid]66.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen4.44,16
557p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.44,1655729.01.202225m 
[Utvid]77.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje4.46,84
542p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.46,8454229.01.202225m 
[Utvid]88.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.29,98
536p
30.01.2022
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005200m Individuell medley2.29,9853630.01.202225m 
[Utvid]99.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.02,39
535p
29.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.02,3953529.01.202225mD
[Utvid]1010.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas58,95
532p
30.01.2022
100m Butterfly
Sarpsborg IL2003100m Butterfly58,9553230.01.202225m 
[Utvid]1111.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.02,78
530p
30.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.02,7853030.01.202225m 
[Utvid]1212.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas25,10
518p
29.01.2022
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri25,1051829.01.202225mD
[Utvid]1313.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen27,14
514p
29.01.2022
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly27,1451429.01.202225m 
[Utvid]1414.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg4.24,98
513p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.24,9851329.01.202225m 
[Utvid]1515.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad56,17
512p
30.01.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri56,1751230.01.202225mD
[Utvid]1616.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg2.04,54
507p
30.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.04,5450730.01.202225m 
[Utvid]1717.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern2.18,67
505p
30.01.2022
200m Fri
Moss SK2004200m Fri2.18,6750530.01.202225m 
[Utvid]1818.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand4.26,66
504p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2004400m Fri4.26,6650429.01.202225m 
[Utvid]1919.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.18,98
501p
30.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.18,9850130.01.202225m 
[Utvid]2020.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern1.03,47
496p
29.01.2022
100m Fri
Moss SK2004100m Fri1.03,4749629.01.202225m 
[Utvid]2121.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum56,88
493p
29.01.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2006100m Fri56,8849329.01.202225m 
[Utvid]2121.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.13,63
493p
30.01.2022
200m Rygg
Kongstensvømmerne2005200m Rygg2.13,6349330.01.202225m 
[Utvid]2323.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.50,52
491p
29.01.2022
200m Bryst
Kongstensvømmerne2005200m Bryst2.50,5249129.01.202225m 
[Utvid]2424.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern4.56,88
489p
29.01.2022
400m Fri
Moss SK2004400m Fri4.56,8848929.01.202225m 
[Utvid]2525.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum2.06,23
487p
30.01.2022
200m Fri
Sarpsborg IL2006200m Fri2.06,2348730.01.202225m 
[Utvid]2626.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth57,28
482p
29.01.2022
100m Fri
Haldens SK2004100m Fri57,2848229.01.202225m 
[Utvid]2626.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen4.58,19
482p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2009400m Fri4.58,1948229.01.202225m 
[Utvid]2828.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas27,75
481p
30.01.2022
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly27,7548130.01.202225mD
[Utvid]2929.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje31,12
480p
29.01.2022
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly31,1248029.01.202225m 
[Utvid]3030.
Elisabeth Kjeldseth Krabberød
Kongstensvømmerne
Elisabeth Kjeldseth Krabberød5.00,44
471p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri5.00,4447129.01.202225m 
[Utvid]3131.
Tobias Aleksander Olsen
Haldens SK
Tobias Aleksander Olsen2.34,69
468p
29.01.2022
200m Bryst
Haldens SK2004200m Bryst2.34,6946829.01.202225m 
[Utvid]3232.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad25,99
466p
29.01.2022
50m Fri
Sarpsborg IL200450m Fri25,9946629.01.202225mD
[Utvid]3232.
Tobias Aleksander Olsen
Haldens SK
Tobias Aleksander Olsen1.11,34
466p
30.01.2022
100m Bryst
Haldens SK2004100m Bryst1.11,3446630.01.202225m 
[Utvid]3232.
Noah Torleif Tokle
Sarpsborg IL
Noah Torleif Tokle2.08,12
466p
30.01.2022
200m Fri
Sarpsborg IL2005200m Fri2.08,1246630.01.202225m 
[Utvid]3535.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.33,43
465p
30.01.2022
200m Rygg
Kongstensvømmerne2005200m Rygg2.33,4346530.01.202225m 
[Utvid]3636.
Tobias Aleksander Olsen
Haldens SK
Tobias Aleksander Olsen32,63
463p
30.01.2022
50m Bryst
Haldens SK200450m Bryst32,6346330.01.202225mD
[Utvid]3636.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen1.04,93
463p
29.01.2022
100m Fri
Moss SK2006100m Fri1.04,9346329.01.202225m 
[Utvid]3838.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.22,95
461p
29.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.22,9546129.01.202225mD
[Utvid]3939.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas2.22,26
457p
30.01.2022
200m Individuell medley
Sarpsborg IL2003200m Individuell medley2.22,2645730.01.202225m 
[Utvid]4040.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum28,24
456p
29.01.2022
50m Butterfly
Haldens SK200550m Butterfly28,2445629.01.202225m 
[Utvid]4040.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.23,43
456p
29.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.23,4345629.01.202225mD
[Utvid]4242.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand2.09,15
455p
30.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2004200m Fri2.09,1545530.01.202225m 
[Utvid]4343.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern29,84
453p
29.01.2022
50m Fri
Moss SK200450m Fri29,8445329.01.202225mD
[Utvid]4343.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen58,48
453p
29.01.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri58,4845329.01.202225mD
[Utvid]4545.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg2.09,80
448p
29.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.09,8044829.01.202225mD
[Utvid]4646.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum1.02,52
446p
30.01.2022
100m Butterfly
Sarpsborg IL2006100m Butterfly1.02,5244630.01.202225m 
[Utvid]4747.
Tobias Aleksander Olsen
Haldens SK
Tobias Aleksander Olsen1.12,56
443p
29.01.2022
100m Bryst
Haldens SK2004100m Bryst1.12,5644329.01.202225mD
[Utvid]4848.
Philip Johan Tokle
Sarpsborg IL
Philip Johan Tokle1.12,62
442p
30.01.2022
100m Bryst
Sarpsborg IL2003100m Bryst1.12,6244230.01.202225m 
[Utvid]4949.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen32,04
440p
30.01.2022
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly32,0444030.01.202225mD
[Utvid]5050.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand2.10,83
438p
29.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2004200m Fri2.10,8343829.01.202225mD
[Utvid]5151.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg1.03,74
435p
30.01.2022
100m Rygg
Kongstensvømmerne2005100m Rygg1.03,7443530.01.202225m 
[Utvid]5252.
Noah Torleif Tokle
Sarpsborg IL
Noah Torleif Tokle28,71
434p
29.01.2022
50m Butterfly
Sarpsborg IL200550m Butterfly28,7143429.01.202225m 
[Utvid]5252.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum59,33
434p
29.01.2022
100m Fri
Haldens SK2005100m Fri59,3343429.01.202225m 
[Utvid]5454.
Tobias Aleksander Olsen
Haldens SK
Tobias Aleksander Olsen33,41
431p
29.01.2022
50m Bryst
Haldens SK200450m Bryst33,4143129.01.202225mD
[Utvid]5555.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen30,36
430p
29.01.2022
50m Fri
Moss SK200650m Fri30,3643029.01.202225mD
[Utvid]5555.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.22,59
430p
29.01.2022
100m Bryst
Kongstensvømmerne2005100m Bryst1.22,5943029.01.202225mD
[Utvid]5555.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern2.26,25
430p
29.01.2022
200m Fri
Moss SK2004200m Fri2.26,2543029.01.202225mD
[Utvid]5858.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum28,88
427p
29.01.2022
50m Butterfly
Sarpsborg IL200650m Butterfly28,8842729.01.202225m 
[Utvid]5959.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum1.04,22
426p
30.01.2022
100m Rygg
Haldens SK2005100m Rygg1.04,2242630.01.202225m 
[Utvid]5959.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen2.26,71
426p
30.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2009200m Fri2.26,7142630.01.202225m 
[Utvid]6161.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad26,80
425p
30.01.2022
50m Fri
Sarpsborg IL200450m Fri26,8042530.01.202225mD
[Utvid]6262.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen2.26,89
424p
29.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2009200m Fri2.26,8942429.01.202225mD
[Utvid]6363.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth26,89
421p
29.01.2022
50m Fri
Haldens SK200450m Fri26,8942129.01.202225mD
[Utvid]6464.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius29,04
420p
29.01.2022
50m Butterfly
Haldens SK200650m Butterfly29,0442029.01.202225m 
[Utvid]6464.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg1.00,00
420p
30.01.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.00,0042030.01.202225mD
[Utvid]6666.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen1.00,04
419p
30.01.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.00,0441930.01.202225mD
[Utvid]6767.
Elisabeth Kjeldseth Krabberød
Kongstensvømmerne
Elisabeth Kjeldseth Krabberød2.27,64
418p
29.01.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.27,6441829.01.202225mD
[Utvid]6868.
Olav Reigstad
Kongstensvømmerne
Olav Reigstad4.44,34
415p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2006400m Fri4.44,3441529.01.202225m 
[Utvid]6969.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg29,16
414p
29.01.2022
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly29,1641429.01.202225m 
[Utvid]7070.
Andreas Eibakk
Moss SK
Andreas Eibakk29,27
410p
29.01.2022
50m Butterfly
Moss SK200350m Butterfly29,2741029.01.202225m 
[Utvid]7070.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth2.13,72
410p
30.01.2022
200m Fri
Haldens SK2004200m Fri2.13,7241030.01.202225m 
[Utvid]7272.
Daniel Dahl Bjørneby
Haldens SK
Daniel Dahl Bjørneby1.00,63
407p
29.01.2022
100m Fri
Haldens SK2008100m Fri1.00,6340729.01.202225m 
[Utvid]7272.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen2.40,42
407p
30.01.2022
200m Rygg
Kongstensvømmerne2009200m Rygg2.40,4240730.01.202225m 
[Utvid]7474.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas29,43
403p
30.01.2022
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly29,4340330.01.202225mD
[Utvid]7575.
Philip Johan Tokle
Sarpsborg IL
Philip Johan Tokle34,29
399p
30.01.2022
50m Bryst
Sarpsborg IL200350m Bryst34,2939930.01.202225mD
[Utvid]7575.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth1.05,64
399p
30.01.2022
100m Rygg
Haldens SK2004100m Rygg1.05,6439930.01.202225m 
[Utvid]7777.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen1.14,19
398p
30.01.2022
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2009100m Butterfly1.14,1939830.01.202225m 
[Utvid]7777.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen3.02,93
398p
29.01.2022
200m Bryst
Kongstensvømmerne2009200m Bryst3.02,9339829.01.202225m 
[Utvid]7979.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern1.08,56
393p
30.01.2022
100m Fri
Moss SK2004100m Fri1.08,5639330.01.202225mD
[Utvid]7979.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.08,57
393p
30.01.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.08,5739330.01.202225mD
[Utvid]8181.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum1.05,27
392p
30.01.2022
100m Butterfly
Haldens SK2005100m Butterfly1.05,2739230.01.202225m 
[Utvid]8282.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum29,72
391p
30.01.2022
50m Butterfly
Sarpsborg IL200650m Butterfly29,7239130.01.202225mD
[Utvid]8383.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand1.01,54
389p
30.01.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2004100m Fri1.01,5438930.01.202225mD
[Utvid]8484.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen27,67
386p
29.01.2022
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri27,6738629.01.202225mD
[Utvid]8484.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen39,22
386p
29.01.2022
50m Bryst
Kongstensvømmerne200550m Bryst39,2238629.01.202225mD
[Utvid]8484.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius1.01,69
386p
29.01.2022
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.01,6938629.01.202225m 
[Utvid]8787.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg1.01,79
384p
29.01.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.01,7938429.01.202225mD
[Utvid]8888.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius2.17,12
380p
30.01.2022
200m Fri
Haldens SK2006200m Fri2.17,1238030.01.202225m 
[Utvid]8888.
Ida Wilhelmina Odsbu
Sarpsborg IL
Ida Wilhelmina Odsbu3.05,76
380p
29.01.2022
200m Bryst
Sarpsborg IL2007200m Bryst3.05,7638029.01.202225m 
[Utvid]8888.
Ludvig Fladseth
Kongstensvømmerne
Ludvig Fladseth4.52,92
380p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2007400m Fri4.52,9238029.01.202225m 
[Utvid]9191.
Noah Torleif Tokle
Sarpsborg IL
Noah Torleif Tokle1.02,08
379p
30.01.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2005100m Fri1.02,0837930.01.202225mD
[Utvid]9292.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.09,61
376p
29.01.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.09,6137629.01.202225mD
[Utvid]9393.
Vilde Marie Fossum Sørensen
Kongstensvømmerne
Vilde Marie Fossum Sørensen5.24,22
375p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2006400m Fri5.24,2237529.01.202225m 
[Utvid]9494.
Ida Wilhelmina Odsbu
Sarpsborg IL
Ida Wilhelmina Odsbu5.24,48
374p
29.01.2022
400m Fri
Sarpsborg IL2007400m Fri5.24,4837429.01.202225m 
[Utvid]9595.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand1.02,38
373p
29.01.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2004100m Fri1.02,3837329.01.202225mD
[Utvid]9595.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg5.24,74
373p
29.01.2022
400m Fri
Moss SK2007400m Fri5.24,7437329.01.202225m 
[Utvid]9797.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.09,83
372p
29.01.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.09,8337229.01.202225mD
[Utvid]9898.
Frida Elise Hugsted Lyshaug
Kongstensvømmerne
Frida Elise Hugsted Lyshaug5.25,37
371p
29.01.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2006400m Fri5.25,3737129.01.202225m 
[Utvid]9999.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern31,96
369p
30.01.2022
50m Fri
Moss SK200450m Fri31,9636930.01.202225mD
[Utvid]100100.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum30,36
367p
30.01.2022
50m Butterfly
Haldens SK200550m Butterfly30,3636730.01.202225mD
Side 1 av 6 (525 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.