Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Barentsstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Barentsstevnet
Fra dato:
29.01.2022
Til dato:
30.01.2022
NSF Stevne Id:
0000041050
Arrangørnavn:
Kirkenes SK
Stevnested:
Kirkenes
Bassengnavn:
Barentsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.01.2022
Kvalperiode start:
22.01.2021
Kvalperiode slutt:
21.01.2022
Påmeldingsansv.:
Vera Nowbuth-Thoresen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
930 95 283
Arrangementsleder
Navn:
Tommy Karlsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95180445
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto26,49
648p
29.01.2022
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri26,4964829.01.202225mF
[Utvid]22.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto27,05
609p
30.01.2022
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri27,0560930.01.202225m 
[Utvid]33.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto33,72
607p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst33,7260729.01.202225m 
[Utvid]44.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto33,81
602p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst33,8160229.01.202225m 
[Utvid]55.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.04,99
593p
30.01.2022
100m Butterfly
Karasjok SK2007100m Butterfly1.04,9959330.01.202225m 
[Utvid]66.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto29,32
574p
30.01.2022
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly29,3257430.01.202225m 
[Utvid]77.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.16,02
551p
29.01.2022
100m Bryst
Karasjok SK2007100m Bryst1.16,0255129.01.202225m 
[Utvid]88.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.29,21
544p
30.01.2022
200m Individuell medley
Karasjok SK2007200m Individuell medley2.29,2154430.01.202225m 
[Utvid]99.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto29,99
537p
30.01.2022
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly29,9953730.01.202225mD
[Utvid]1010.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto35,83
506p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst35,8350629.01.202225m 
[Utvid]1111.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto36,11
494p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst36,1149429.01.202225mD
[Utvid]1212.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen36,46
480p
29.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst36,4648029.01.202225m 
[Utvid]1313.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby27,79
479p
30.01.2022
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly27,7947930.01.202225m 
[Utvid]1414.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.01,48
469p
30.01.2022
100m Butterfly
Karasjok SK2005100m Butterfly1.01,4846930.01.202225m 
[Utvid]1515.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen36,76
468p
29.01.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200550m Bryst36,7646829.01.202225m 
[Utvid]1616.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen31,44
466p
30.01.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly31,4446630.01.202225m 
[Utvid]1717.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.02,43
463p
30.01.2022
100m Rygg
Karasjok SK2005100m Rygg1.02,4346330.01.202225m 
[Utvid]1818.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto31,85
448p
30.01.2022
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly31,8544830.01.202225mD
[Utvid]1919.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby28,55
442p
30.01.2022
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly28,5544230.01.202225mD
[Utvid]1919.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen37,48
442p
29.01.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200550m Bryst37,4844229.01.202225m 
[Utvid]2121.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen2.56,78
441p
30.01.2022
200m Bryst
Hammerfest SLK2005200m Bryst2.56,7844130.01.202225m 
[Utvid]2222.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen1.21,95
440p
29.01.2022
100m Bryst
Hammerfest SLK2005100m Bryst1.21,9544029.01.202225m 
[Utvid]2323.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto37,69
435p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst37,6943529.01.202225m 
[Utvid]2424.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby26,66
432p
30.01.2022
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri26,6643230.01.202225m 
[Utvid]2424.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen30,33
432p
29.01.2022
50m Fri
Hammerfest SLK200550m Fri30,3343229.01.202225mF
[Utvid]2626.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby4.40,97
431p
29.01.2022
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.40,9743129.01.202225m 
[Utvid]2727.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto37,98
425p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst37,9842529.01.202225m 
[Utvid]2828.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng2.25,98
423p
30.01.2022
200m Individuell medley
Karasjok SK2006200m Individuell medley2.25,9842330.01.202225m 
[Utvid]2929.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.23,15
421p
29.01.2022
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.23,1542129.01.202225m 
[Utvid]3030.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård4.43,28
420p
29.01.2022
400m Fri
Hammerfest SLK2009400m Fri4.43,2842029.01.202225m 
[Utvid]3131.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto38,16
419p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst38,1641929.01.202225m 
[Utvid]3232.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng29,21
412p
30.01.2022
50m Butterfly
Karasjok SK200650m Butterfly29,2141230.01.202225m 
[Utvid]3333.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng27,22
406p
30.01.2022
50m Fri
Karasjok SK200650m Fri27,2240630.01.202225m 
[Utvid]3434.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen38,57
405p
29.01.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200550m Bryst38,5740529.01.202225m 
[Utvid]3535.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen38,71
401p
29.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst38,7140129.01.202225m 
[Utvid]3636.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng34,26
400p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200650m Bryst34,2640029.01.202225m 
[Utvid]3636.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen38,75
400p
29.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst38,7540029.01.202225mD
[Utvid]3838.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova31,13
399p
30.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200850m Fri31,1339930.01.202225m 
[Utvid]3838.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen38,77
399p
29.01.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200550m Bryst38,7739929.01.202225mD
[Utvid]3838.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen1.24,64
399p
30.01.2022
100m Bryst
Hammerfest SLK2005100m Bryst1.24,6439930.01.202225mD
[Utvid]4141.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen38,82
398p
29.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst38,8239829.01.202225m 
[Utvid]4242.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen33,22
395p
30.01.2022
50m Butterfly
Hammerfest SLK200550m Butterfly33,2239530.01.202225m 
[Utvid]4242.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen38,91
395p
29.01.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200550m Bryst38,9139529.01.202225m 
[Utvid]4444.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova31,27
394p
29.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200850m Fri31,2739429.01.202225mF
[Utvid]4545.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng27,52
393p
29.01.2022
50m Fri
Karasjok SK200650m Fri27,5239329.01.202225mF
[Utvid]4545.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng34,46
393p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200650m Bryst34,4639329.01.202225m 
[Utvid]4747.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen39,02
392p
30.01.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200550m Bryst39,0239230.01.202225mD
[Utvid]4848.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng1.05,33
391p
30.01.2022
100m Butterfly
Karasjok SK2006100m Butterfly1.05,3339130.01.202225m 
[Utvid]4949.
Hanna Bangsund Degerstrøm
Vadsø SK
Hanna Bangsund Degerstrøm39,10
389p
29.01.2022
50m Bryst
Vadsø SK200550m Bryst39,1038929.01.202225m 
[Utvid]5050.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen39,14
388p
29.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst39,1438829.01.202225m 
[Utvid]5151.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen39,23
385p
29.01.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200550m Bryst39,2338529.01.202225m 
[Utvid]5252.
Hanna Bangsund Degerstrøm
Vadsø SK
Hanna Bangsund Degerstrøm39,28
384p
29.01.2022
50m Bryst
Vadsø SK200550m Bryst39,2838429.01.202225m 
[Utvid]5252.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.16,70
384p
29.01.2022
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.16,7038429.01.202225mD
[Utvid]5454.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård2.17,03
381p
29.01.2022
200m Fri
Hammerfest SLK2009200m Fri2.17,0338129.01.202225mD
[Utvid]5555.
Hanna Bangsund Degerstrøm
Vadsø SK
Hanna Bangsund Degerstrøm31,65
380p
30.01.2022
50m Fri
Vadsø SK200550m Fri31,6538030.01.202225m 
[Utvid]5656.
Martin Podolskii
Kirkenes SK
Martin Podolskii27,85
379p
29.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200850m Fri27,8537929.01.202225mF
[Utvid]5656.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen39,44
379p
29.01.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200550m Bryst39,4437929.01.202225m 
[Utvid]5858.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth31,69
378p
30.01.2022
50m Fri
Hammerfest SLK200950m Fri31,6937830.01.202225m 
[Utvid]5959.
Hanna Bangsund Degerstrøm
Vadsø SK
Hanna Bangsund Degerstrøm1.26,62
373p
29.01.2022
100m Bryst
Vadsø SK2005100m Bryst1.26,6237329.01.202225m 
[Utvid]5959.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen2.49,14
373p
30.01.2022
200m Individuell medley
Hammerfest SLK2005200m Individuell medley2.49,1437330.01.202225m 
[Utvid]5959.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille4.54,79
373p
29.01.2022
400m Fri
Alta SK2004400m Fri4.54,7937329.01.202225m 
[Utvid]6262.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng30,32
369p
30.01.2022
50m Butterfly
Karasjok SK200650m Butterfly30,3236930.01.202225mD
[Utvid]6363.
Sofie Iversen Holsbøe
Hammerfest SLK
Sofie Iversen Holsbøe31,99
368p
30.01.2022
50m Fri
Hammerfest SLK200550m Fri31,9936830.01.202225m 
[Utvid]6464.
Hanna Bangsund Degerstrøm
Vadsø SK
Hanna Bangsund Degerstrøm40,10
361p
29.01.2022
50m Bryst
Vadsø SK200550m Bryst40,1036129.01.202225mD
[Utvid]6565.
Jana Linnéa Sara Gulsrud
Karasjok SK
Jana Linnéa Sara Gulsrud32,26
359p
30.01.2022
50m Fri
Karasjok SK200850m Fri32,2635930.01.202225m 
[Utvid]6666.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.28,76
358p
29.01.2022
200m Rygg
Karasjok SK2005200m Rygg2.28,7635829.01.202225m 
[Utvid]6767.
Mia Strøm Fredriksen
Alta SK
Mia Strøm Fredriksen5.29,48
357p
29.01.2022
400m Fri
Alta SK2008400m Fri5.29,4835729.01.202225m 
[Utvid]6868.
Mia Strøm Fredriksen
Alta SK
Mia Strøm Fredriksen2.47,69
356p
29.01.2022
200m Rygg
Alta SK2008200m Rygg2.47,6935629.01.202225m 
[Utvid]6969.
Otto Karlsen
Kirkenes SK
Otto Karlsen28,47
355p
30.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200650m Fri28,4735530.01.202225m 
[Utvid]7070.
Julia Myreng
Båtsfjord SK
Julia Myreng32,40
354p
30.01.2022
50m Fri
Båtsfjord SK200650m Fri32,4035430.01.202225m 
[Utvid]7171.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth5.31,78
350p
29.01.2022
400m Fri
Hammerfest SLK2009400m Fri5.31,7835029.01.202225m 
[Utvid]7272.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen34,67
347p
30.01.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly34,6734730.01.202225mD
[Utvid]7373.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen40,66
346p
29.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst40,6634629.01.202225m 
[Utvid]7474.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan28,75
344p
30.01.2022
50m Fri
Alta SK200750m Fri28,7534430.01.202225m 
[Utvid]7474.
Mia Strøm Fredriksen
Alta SK
Mia Strøm Fredriksen3.12,02
344p
30.01.2022
200m Bryst
Alta SK2008200m Bryst3.12,0234430.01.202225m 
[Utvid]7676.
Hanna Bangsund Degerstrøm
Vadsø SK
Hanna Bangsund Degerstrøm40,79
343p
29.01.2022
50m Bryst
Vadsø SK200550m Bryst40,7934329.01.202225m 
[Utvid]7777.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.18,19
340p
30.01.2022
100m Butterfly
Kirkenes SK2004100m Butterfly1.18,1934030.01.202225m 
[Utvid]7777.
Mia Strøm Fredriksen
Alta SK
Mia Strøm Fredriksen1.18,63
340p
30.01.2022
100m Rygg
Alta SK2008100m Rygg1.18,6334030.01.202225m 
[Utvid]7777.
Sofie Iversen Holsbøe
Hammerfest SLK
Sofie Iversen Holsbøe2.50,28
340p
29.01.2022
200m Rygg
Hammerfest SLK2005200m Rygg2.50,2834029.01.202225m 
[Utvid]8080.
Heine Bangsund Degerstrøm
Vadsø SK
Heine Bangsund Degerstrøm28,91
339p
30.01.2022
50m Fri
Vadsø SK200750m Fri28,9133930.01.202225m 
[Utvid]8080.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen34,94
339p
30.01.2022
50m Butterfly
Hammerfest SLK200550m Butterfly34,9433930.01.202225mD
[Utvid]8080.
Hanna Bangsund Degerstrøm
Vadsø SK
Hanna Bangsund Degerstrøm40,92
339p
29.01.2022
50m Bryst
Vadsø SK200550m Bryst40,9233929.01.202225m 
[Utvid]8080.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.04,43
339p
29.01.2022
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.04,4333929.01.202225mD
[Utvid]8080.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård2.37,16
339p
30.01.2022
200m Individuell medley
Hammerfest SLK2009200m Individuell medley2.37,1633930.01.202225m 
[Utvid]8585.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille28,94
338p
30.01.2022
50m Fri
Alta SK200450m Fri28,9433830.01.202225m 
[Utvid]8585.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen1.18,39
338p
30.01.2022
100m Butterfly
Hammerfest SLK2005100m Butterfly1.18,3933830.01.202225m 
[Utvid]8585.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille2.22,57
338p
29.01.2022
200m Fri
Alta SK2004200m Fri2.22,5733829.01.202225mD
[Utvid]8888.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille31,30
335p
30.01.2022
50m Butterfly
Alta SK200450m Butterfly31,3033530.01.202225m 
[Utvid]8989.
Tim André Kristiansen
Båtsfjord SK
Tim André Kristiansen29,07
333p
30.01.2022
50m Fri
Båtsfjord SK200750m Fri29,0733330.01.202225m 
[Utvid]8989.
Askil Gundersen
Alta SK
Askil Gundersen5.06,08
333p
29.01.2022
400m Fri
Alta SK2006400m Fri5.06,0833329.01.202225m 
[Utvid]9191.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan5.06,42
332p
29.01.2022
400m Fri
Alta SK2007400m Fri5.06,4233229.01.202225m 
[Utvid]9292.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth41,27
331p
29.01.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200950m Bryst41,2733129.01.202225m 
[Utvid]9393.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård1.05,02
330p
29.01.2022
100m Fri
Hammerfest SLK2009100m Fri1.05,0233029.01.202225mD
[Utvid]9393.
Sofie Iversen Holsbøe
Hammerfest SLK
Sofie Iversen Holsbøe1.19,36
330p
30.01.2022
100m Rygg
Hammerfest SLK2005100m Rygg1.19,3633030.01.202225m 
[Utvid]9595.
Jana Linnéa Sara Gulsrud
Karasjok SK
Jana Linnéa Sara Gulsrud41,33
329p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200850m Bryst41,3332929.01.202225m 
[Utvid]9595.
Sofie Iversen Holsbøe
Hammerfest SLK
Sofie Iversen Holsbøe5.38,56
329p
29.01.2022
400m Fri
Hammerfest SLK2005400m Fri5.38,5632929.01.202225m 
[Utvid]9797.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby36,66
326p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200550m Bryst36,6632629.01.202225m 
[Utvid]9797.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova5.39,71
326p
29.01.2022
400m Fri
Kirkenes SK2008400m Fri5.39,7132629.01.202225m 
[Utvid]9999.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng36,71
325p
29.01.2022
50m Bryst
Karasjok SK200650m Bryst36,7132529.01.202225m 
[Utvid]100100.
Otto Karlsen
Kirkenes SK
Otto Karlsen31,65
324p
30.01.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK200650m Butterfly31,6532430.01.202225m 
Side 1 av 7 (619 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.