Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sommerstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Sommerstevnet
Fra dato:
19.06.2022
Til dato:
19.06.2022
NSF Stevne Id:
0000040790
Arrangørnavn:
Trondhjems SLK
Stevnested:
Trondheim
Bassengnavn:
Pirbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.06.2022
Kvalperiode start:
19.06.2021
Kvalperiode slutt:
15.06.2022
Påmeldingsansv.:
Henning Baldersheim
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99211204
Arrangementsleder
Navn:
Rune Larsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik29,73
612p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst29,7361219.06.202225m 
[Utvid]22.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez5.16,17
597p
19.06.2022
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2006400m Individuell medley5.16,1759719.06.202250m 
[Utvid]33.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen1.01,85
589p
19.06.2022
100m Rygg
Trondhjems SLK2004100m Rygg1.01,8558919.06.202250m 
[Utvid]44.
Johannes Tryggestad
Trondhjems SLK
Johannes Tryggestad16.52,14
588p
19.06.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20041500m Fri16.52,1458819.06.202225m 
[Utvid]55.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.07,98
585p
19.06.2022
100m Bryst
Trondhjems SLK1999100m Bryst1.07,9858519.06.202250m 
[Utvid]66.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez1.07,77
579p
19.06.2022
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2006100m Individuell medley1.07,7757919.06.202225m 
[Utvid]77.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm18.35,42
557p
19.06.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20051500m Fri18.35,4255719.06.202225m 
[Utvid]88.
Johannes Tryggestad
Trondhjems SLK
Johannes Tryggestad1.00,30
553p
19.06.2022
100m Butterfly
Trondhjems SLK2004100m Butterfly1.00,3055319.06.202250m 
[Utvid]99.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås31,63
552p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst31,6355219.06.202250m 
[Utvid]1010.
Johannes Tryggestad
Trondhjems SLK
Johannes Tryggestad9.01,63
548p
19.06.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2004800m Fri9.01,6354819.06.202225mD
[Utvid]1111.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik55,21
539p
19.06.2022
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri55,2153919.06.202225m 
[Utvid]1212.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm9.49,40
537p
19.06.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2005800m Fri9.49,4053719.06.202225mD
[Utvid]1313.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen27,45
533p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly27,4553319.06.202250m 
[Utvid]1414.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad1.10,00
526p
19.06.2022
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2007100m Individuell medley1.10,0052619.06.202225m 
[Utvid]1414.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm4.49,73
526p
19.06.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri4.49,7352619.06.202225mD
[Utvid]1616.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm10.05,49
513p
19.06.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2005800m Fri10.05,4951319.06.202250m 
[Utvid]1717.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik25,26
508p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri25,2650819.06.202225m 
[Utvid]1818.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm4.56,56
506p
19.06.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri4.56,5650619.06.202250mD
[Utvid]1919.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen56,43
505p
19.06.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri56,4350519.06.202225m 
[Utvid]2020.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen1.01,94
503p
19.06.2022
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2004100m Individuell medley1.01,9450319.06.202225m 
[Utvid]2121.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen2.13,98
490p
19.06.2022
200m Rygg
Trondhjems SLK2004200m Rygg2.13,9849019.06.202225m 
[Utvid]2222.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.23,33
489p
19.06.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.23,3348919.06.202250mD
[Utvid]2323.
Johannes Tryggestad
Trondhjems SLK
Johannes Tryggestad4.29,93
486p
19.06.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2004400m Fri4.29,9348619.06.202225mD
[Utvid]2424.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,37
483p
19.06.2022
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,3748319.06.202250m 
[Utvid]2525.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen25,70
482p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri25,7048219.06.202225m 
[Utvid]2626.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad32,27
479p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst32,2747919.06.202225m 
[Utvid]2626.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad5.40,33
479p
19.06.2022
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2007400m Individuell medley5.40,3347919.06.202250m 
[Utvid]2828.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh28,49
477p
19.06.2022
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200350m Butterfly28,4947719.06.202250m 
[Utvid]2929.
Silje Pettersen Olden
Trondhjems SLK
Silje Pettersen Olden29,35
476p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri29,3547619.06.202225m 
[Utvid]3030.
Elisaveta Røste
Trondhjems SLK
Elisaveta Røste29,40
474p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri29,4047419.06.202225m 
[Utvid]3131.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.10,99
473p
19.06.2022
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.10,9947319.06.202225m 
[Utvid]3131.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.21,73
473p
19.06.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.21,7347319.06.202225mD
[Utvid]3333.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe31,32
471p
19.06.2022
50m Butterfly
Malvik IL200750m Butterfly31,3247119.06.202225m 
[Utvid]3434.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh26,01
465p
19.06.2022
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200350m Fri26,0146519.06.202225m 
[Utvid]3535.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen31,50
463p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly31,5046319.06.202225m 
[Utvid]3636.
Aurora Alexandra Bjordal
Trondhjems SLK
Aurora Alexandra Bjordal36,92
462p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst36,9246219.06.202225m 
[Utvid]3636.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh58,10
462p
19.06.2022
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2003100m Fri58,1046219.06.202225m 
[Utvid]3838.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen31,68
458p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly31,6845819.06.202250m 
[Utvid]3939.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,22
457p
19.06.2022
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,2245719.06.202225m 
[Utvid]4040.
Hans Ourson Liem
Trondhjems SLK
Hans Ourson Liem58,47
454p
19.06.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2008100m Fri58,4745419.06.202225m 
[Utvid]4141.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad31,81
450p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly31,8145019.06.202225m 
[Utvid]4242.
Nora Yian Baldersheim
Trondhjems SLK
Nora Yian Baldersheim29,97
447p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri29,9744719.06.202225m 
[Utvid]4343.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik26,39
445p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri26,3944519.06.202225mD
[Utvid]4444.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien29,19
444p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly29,1944419.06.202250m 
[Utvid]4545.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth26,52
439p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri26,5243919.06.202225m 
[Utvid]4646.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.12,88
437p
19.06.2022
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.12,8843719.06.202225m 
[Utvid]4747.
Hans Ourson Liem
Trondhjems SLK
Hans Ourson Liem26,59
435p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri26,5943519.06.202225m 
[Utvid]4848.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes9.57,18
433p
19.06.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2008800m Fri9.57,1843319.06.202250m 
[Utvid]4949.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan30,32
432p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri30,3243219.06.202225m 
[Utvid]5050.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien28,81
430p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly28,8143019.06.202225m 
[Utvid]5151.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen26,72
429p
19.06.2022
50m Fri
Malvik IL200350m Fri26,7242919.06.202225m 
[Utvid]5252.
Silje Pettersen Olden
Trondhjems SLK
Silje Pettersen Olden37,90
427p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200950m Bryst37,9042719.06.202225m 
[Utvid]5252.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite10.00,04
427p
19.06.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2006800m Fri10.00,0442719.06.202250m 
[Utvid]5454.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad33,56
425p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst33,5642519.06.202225mD
[Utvid]5555.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu33,65
422p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst33,6542219.06.202225m 
[Utvid]5656.
Johannes Tryggestad
Trondhjems SLK
Johannes Tryggestad2.12,78
419p
19.06.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2004200m Fri2.12,7841919.06.202225mD
[Utvid]5757.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli1.00,23
415p
19.06.2022
100m Fri
Verdal SK2007100m Fri1.00,2341519.06.202225m 
[Utvid]5757.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos1.09,46
415p
19.06.2022
100m Rygg
Trondhjems SLK2007100m Rygg1.09,4641519.06.202250m 
[Utvid]5959.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.16,41
412p
19.06.2022
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.16,4141219.06.202250m 
[Utvid]6060.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu34,89
411p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst34,8941119.06.202250m 
[Utvid]6060.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.00,43
411p
19.06.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.00,4341119.06.202225m 
[Utvid]6060.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes4.55,89
411p
19.06.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2008400m Fri4.55,8941119.06.202250mD
[Utvid]6363.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite4.56,35
409p
19.06.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri4.56,3540919.06.202250mD
[Utvid]6464.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås30,05
407p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly30,0540719.06.202250m 
[Utvid]6565.
Ivan Erikovitch Alvestad
Trondhjems SLK
Ivan Erikovitch Alvestad34,08
406p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200750m Bryst34,0840619.06.202225m 
[Utvid]6565.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm1.09,80
406p
19.06.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.09,8040619.06.202250mD
[Utvid]6565.
Silje Pettersen Olden
Trondhjems SLK
Silje Pettersen Olden1.26,58
406p
19.06.2022
100m Bryst
Trondhjems SLK2009100m Bryst1.26,5840619.06.202250m 
[Utvid]6868.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu34,11
405p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst34,1140519.06.202225mD
[Utvid]6969.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen27,27
404p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri27,2740419.06.202225mD
[Utvid]6969.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth30,12
404p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly30,1240419.06.202250m 
[Utvid]6969.
Elisaveta Røste
Trondhjems SLK
Elisaveta Røste33,04
404p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200550m Butterfly33,0440419.06.202250m 
[Utvid]6969.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth35,08
404p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst35,0840419.06.202250m 
[Utvid]7373.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås27,31
402p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri27,3140219.06.202225m 
[Utvid]7373.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg19.08,54
402p
19.06.2022
1500m Fri
Verdal SK20071500m Fri19.08,5440219.06.202225m 
[Utvid]7575.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh27,35
400p
19.06.2022
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200350m Fri27,3540019.06.202225mD
[Utvid]7676.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.06,95
398p
19.06.2022
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2003100m Individuell medley1.06,9539819.06.202225m 
[Utvid]7777.
Elisaveta Røste
Trondhjems SLK
Elisaveta Røste33,19
396p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200550m Butterfly33,1939619.06.202225m 
[Utvid]7878.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg31,24
395p
19.06.2022
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri31,2439519.06.202225m 
[Utvid]7979.
Aurora Alexandra Bjordal
Trondhjems SLK
Aurora Alexandra Bjordal1.25,01
394p
19.06.2022
100m Bryst
Trondhjems SLK2006100m Bryst1.25,0139419.06.202225m 
[Utvid]8080.
Hans Ourson Liem
Trondhjems SLK
Hans Ourson Liem1.07,35
391p
19.06.2022
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2008100m Individuell medley1.07,3539119.06.202225m 
[Utvid]8181.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg10.06,76
390p
19.06.2022
800m Fri
Verdal SK2007800m Fri10.06,7639019.06.202225mD
[Utvid]8282.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli27,63
388p
19.06.2022
50m Fri
Verdal SK200750m Fri27,6338819.06.202225m 
[Utvid]8282.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll1.17,43
388p
19.06.2022
100m Individuell medley
Verdal SK2007100m Individuell medley1.17,4338819.06.202225m 
[Utvid]8484.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien27,70
385p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri27,7038519.06.202225m 
[Utvid]8585.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos27,72
384p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri27,7238419.06.202225m 
[Utvid]8686.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.08,16
383p
19.06.2022
100m Butterfly
Trondhjems SLK1999100m Butterfly1.08,1638319.06.202250m 
[Utvid]8686.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite2.30,87
383p
19.06.2022
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2006200m Individuell medley2.30,8738319.06.202225m 
[Utvid]8888.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll33,60
382p
19.06.2022
50m Butterfly
Verdal SK200750m Butterfly33,6038219.06.202225m 
[Utvid]8989.
Thora Bjarnøe Brandsegg
Trondhjems SLK
Thora Bjarnøe Brandsegg21.08,46
379p
19.06.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20061500m Fri21.08,4637919.06.202225m 
[Utvid]9090.
Sondre Furmyr Johansen
Trondhjems SLK
Sondre Furmyr Johansen1.02,27
375p
19.06.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.02,2737519.06.202225m 
[Utvid]9090.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen2.54,80
375p
19.06.2022
200m Bryst
Trondhjems SLK2007200m Bryst2.54,8037519.06.202250m 
[Utvid]9292.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm1.09,70
374p
19.06.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.09,7037419.06.202225mD
[Utvid]9393.
Aurora Alexandra Bjordal
Trondhjems SLK
Aurora Alexandra Bjordal39,72
371p
19.06.2022
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst39,7237119.06.202225mD
[Utvid]9494.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe1.18,65
370p
19.06.2022
100m Individuell medley
Malvik IL2007100m Individuell medley1.18,6537019.06.202225m 
[Utvid]9595.
Robin Rapp Simonsen Vennatrø
Malvik IL
Robin Rapp Simonsen Vennatrø31,05
368p
19.06.2022
50m Butterfly
Malvik IL200150m Butterfly31,0536819.06.202250m 
[Utvid]9696.
Thora Bjarnøe Brandsegg
Trondhjems SLK
Thora Bjarnøe Brandsegg11.10,11
366p
19.06.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2006800m Fri11.10,1136619.06.202225mD
[Utvid]9797.
Sondre Furmyr Johansen
Trondhjems SLK
Sondre Furmyr Johansen28,26
363p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri28,2636319.06.202225m 
[Utvid]9797.
Silje Pettersen Olden
Trondhjems SLK
Silje Pettersen Olden34,15
363p
19.06.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200950m Butterfly34,1536319.06.202225m 
[Utvid]9999.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg4.57,78
362p
19.06.2022
400m Fri
Verdal SK2007400m Fri4.57,7836219.06.202225mD
[Utvid]100100.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite28,36
359p
19.06.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri28,3635919.06.202225m 
Side 1 av 6 (514 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.