Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fredagsmedley
Stevne
Stevnenavn:
Fredagsmedley
Fra dato:
29.01.2022
Til dato:
29.01.2022
NSF Stevne Id:
0000040644
Arrangørnavn:
Åstveit SK
Stevnested:
Åstveit
Bassengnavn:
Åstveit svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.01.2022
Kvalperiode start:
24.01.2021
Kvalperiode slutt:
23.01.2022
Påmeldingsansv.:
Ina J. E. Kismul
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91594077
Arrangementsleder
Navn:
Torbjørn Helland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92260894
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen4.50,10
524p
29.01.2022
400m Fri
Åstveit SK2009400m Fri4.50,1052429.01.202225m 
[Utvid]22.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge4.51,87
514p
29.01.2022
400m Fri
Austevoll IL2006400m Fri4.51,8751429.01.202225m 
[Utvid]33.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik4.55,45
496p
29.01.2022
400m Fri
Austevoll IL2007400m Fri4.55,4549629.01.202225m 
[Utvid]44.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen2.20,03
490p
29.01.2022
200m Fri
Åstveit SK2009200m Fri2.20,0349029.01.202225mD
[Utvid]55.
Åsmund Sunde Henriksen
Delfana
Åsmund Sunde Henriksen4.31,35
478p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2006400m Fri4.31,3547829.01.202225m 
[Utvid]66.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.21,38
476p
29.01.2022
200m Fri
Austevoll IL2006200m Fri2.21,3847629.01.202225mD
[Utvid]77.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey4.32,66
471p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2007400m Fri4.32,6647129.01.202225m 
[Utvid]88.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm5.00,93
469p
29.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri5.00,9346929.01.202225m 
[Utvid]99.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik2.23,20
458p
29.01.2022
200m Fri
Austevoll IL2007200m Fri2.23,2045829.01.202225mD
[Utvid]1010.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer5.04,59
452p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2008400m Fri5.04,5945229.01.202225m 
[Utvid]1111.
Erlend Tveiten Zahl
Delfana
Erlend Tveiten Zahl4.40,32
434p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2006400m Fri4.40,3243429.01.202225m 
[Utvid]1212.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen1.06,75
426p
29.01.2022
100m Fri
Åstveit SK2009100m Fri1.06,7542629.01.202225mD
[Utvid]1313.
Ulrikke Bergtun
Delfana
Ulrikke Bergtun5.11,80
422p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2006400m Fri5.11,8042229.01.202225m 
[Utvid]1414.
Åsmund Sunde Henriksen
Delfana
Åsmund Sunde Henriksen2.12,49
421p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.12,4942129.01.202225mD
[Utvid]1515.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek5.12,21
420p
29.01.2022
400m Fri
Åstveit SK2007400m Fri5.12,2142029.01.202225m 
[Utvid]1616.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer2.27,67
418p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2008200m Fri2.27,6741829.01.202225mD
[Utvid]1717.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm2.27,72
417p
29.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.27,7241729.01.202225mD
[Utvid]1818.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Austevoll IL
Silvia Patricia V. Hufthammer5.13,62
414p
29.01.2022
400m Fri
Austevoll IL2007400m Fri5.13,6241429.01.202225m 
[Utvid]1818.
Synne Boga
Delfana
Synne Boga5.13,79
414p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2008400m Fri5.13,7941429.01.202225m 
[Utvid]2020.
Sigrid Kvamme Berget
Bergen Vest SK
Sigrid Kvamme Berget5.14,44
411p
29.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2008400m Fri5.14,4441129.01.202225m 
[Utvid]2121.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge1.07,62
410p
29.01.2022
100m Fri
Austevoll IL2006100m Fri1.07,6241029.01.202225mD
[Utvid]2222.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey2.14,23
405p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2007200m Fri2.14,2340529.01.202225mD
[Utvid]2222.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen5.15,98
405p
29.01.2022
400m Fri
Austevoll IL2007400m Fri5.15,9840529.01.202225m 
[Utvid]2424.
Katerina Mikhaleva
Bergen Vest SK
Katerina Mikhaleva5.16,86
402p
29.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri5.16,8640229.01.202225m 
[Utvid]2525.
Eirik Alexander S. Håkansson
Åstveit SK
Eirik Alexander S. Håkansson4.48,19
399p
29.01.2022
400m Fri
Åstveit SK2006400m Fri4.48,1939929.01.202225m 
[Utvid]2626.
Aurora Lunde Engedal
Delfana
Aurora Lunde Engedal5.17,83
398p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2006400m Fri5.17,8339829.01.202225m 
[Utvid]2727.
Ulrikke Bergtun
Delfana
Ulrikke Bergtun2.30,40
395p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.30,4039529.01.202225mD
[Utvid]2828.
Samanta Silina
Bergen Vest SK
Samanta Silina5.19,86
391p
29.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2010400m Fri5.19,8639129.01.202225m 
[Utvid]2929.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Austevoll IL
Silvia Patricia V. Hufthammer2.31,10
390p
29.01.2022
200m Fri
Austevoll IL2007200m Fri2.31,1039029.01.202225mD
[Utvid]3030.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen5.20,58
388p
29.01.2022
400m Fri
Arna SLK2007400m Fri5.20,5838829.01.202225m 
[Utvid]3131.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik1.08,95
387p
29.01.2022
100m Fri
Austevoll IL2007100m Fri1.08,9538729.01.202225mD
[Utvid]3232.
Eirik Alexander S. Håkansson
Åstveit SK
Eirik Alexander S. Håkansson2.16,65
384p
29.01.2022
200m Fri
Åstveit SK2006200m Fri2.16,6538429.01.202225mD
[Utvid]3333.
Erlend Tveiten Zahl
Delfana
Erlend Tveiten Zahl2.17,10
380p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.17,1038029.01.202225mD
[Utvid]3434.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe5.23,67
377p
29.01.2022
400m Fri
Austevoll IL2006400m Fri5.23,6737729.01.202225m 
[Utvid]3535.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen2.33,00
375p
29.01.2022
200m Fri
Austevoll IL2007200m Fri2.33,0037529.01.202225mD
[Utvid]3636.
Sina Aasebø
Bergen Vest SK
Sina Aasebø5.24,44
374p
29.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2008400m Fri5.24,4437429.01.202225m 
[Utvid]3636.
Maria Keller-Kvam
Delfana
Maria Keller-Kvam5.24,57
374p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2008400m Fri5.24,5737429.01.202225m 
[Utvid]3838.
Samanta Silina
Bergen Vest SK
Samanta Silina2.33,53
372p
29.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2010200m Fri2.33,5337229.01.202225mD
[Utvid]3838.
Synne Boga
Delfana
Synne Boga2.33,54
372p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2008200m Fri2.33,5437229.01.202225mD
[Utvid]4040.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek2.33,63
371p
29.01.2022
200m Fri
Åstveit SK2007200m Fri2.33,6337129.01.202225mD
[Utvid]4040.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren5.25,37
371p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2008400m Fri5.25,3737129.01.202225m 
[Utvid]4242.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge31,96
369p
29.01.2022
50m Fri
Austevoll IL200650m Fri31,9636929.01.202225mD
[Utvid]4242.
Sigrid Kvamme Berget
Bergen Vest SK
Sigrid Kvamme Berget2.33,84
369p
29.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2008200m Fri2.33,8436929.01.202225mD
[Utvid]4242.
Sverre Wesnes
Delfana
Sverre Wesnes4.55,75
369p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2008400m Fri4.55,7536929.01.202225m 
[Utvid]4545.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen31,99
368p
29.01.2022
50m Fri
Åstveit SK200950m Fri31,9936829.01.202225mD
[Utvid]4646.
Einar Liland Thiis
Delfana
Einar Liland Thiis4.56,84
365p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2006400m Fri4.56,8436529.01.202225m 
[Utvid]4747.
Oliver James T. Robinson
Delfana
Oliver James T. Robinson4.57,52
363p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2007400m Fri4.57,5236329.01.202225m 
[Utvid]4848.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer1.10,49
362p
29.01.2022
100m Fri
Delfana2008100m Fri1.10,4936229.01.202225mD
[Utvid]4949.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde4.58,13
360p
29.01.2022
400m Fri
Åstveit SK2009400m Fri4.58,1336029.01.202225m 
[Utvid]5050.
Åsmund Sunde Henriksen
Delfana
Åsmund Sunde Henriksen1.03,24
358p
29.01.2022
100m Fri
Delfana2006100m Fri1.03,2435829.01.202225mD
[Utvid]5151.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren2.35,69
356p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2008200m Fri2.35,6935629.01.202225mD
[Utvid]5252.
Petter Rogdeberg Kristiansen
Delfana
Petter Rogdeberg Kristiansen4.59,70
355p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2008400m Fri4.59,7035529.01.202225m 
[Utvid]5353.
Samanta Silina
Bergen Vest SK
Samanta Silina1.10,99
354p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2010100m Fri1.10,9935429.01.202225mD
[Utvid]5454.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe2.36,14
353p
29.01.2022
200m Fri
Austevoll IL2006200m Fri2.36,1435329.01.202225mD
[Utvid]5555.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen2.36,59
350p
29.01.2022
200m Fri
Arna SLK2007200m Fri2.36,5935029.01.202225mD
[Utvid]5656.
Maria Keller-Kvam
Delfana
Maria Keller-Kvam2.36,85
348p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2008200m Fri2.36,8534829.01.202225mD
[Utvid]5757.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm1.11,48
347p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2007100m Fri1.11,4834729.01.202225mD
[Utvid]5858.
Karen Schistad Haaland
Delfana
Karen Schistad Haaland5.32,98
346p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2006400m Fri5.32,9834629.01.202225m 
[Utvid]5959.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik32,70
344p
29.01.2022
50m Fri
Austevoll IL200750m Fri32,7034429.01.202225mD
[Utvid]6060.
Aurora Lunde Engedal
Delfana
Aurora Lunde Engedal2.37,87
342p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.37,8734229.01.202225mD
[Utvid]6060.
Håkon Erdal Steinsland
Delfana
Håkon Erdal Steinsland5.03,29
342p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2006400m Fri5.03,2934229.01.202225m 
[Utvid]6262.
Ulrikke Bergtun
Delfana
Ulrikke Bergtun1.11,96
340p
29.01.2022
100m Fri
Delfana2006100m Fri1.11,9634029.01.202225mD
[Utvid]6363.
Samanta Silina
Bergen Vest SK
Samanta Silina32,95
337p
29.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK201050m Fri32,9533729.01.202225mD
[Utvid]6464.
Katerina Mikhaleva
Bergen Vest SK
Katerina Mikhaleva2.38,77
336p
29.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.38,7733629.01.202225mD
[Utvid]6565.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Austevoll IL
Silvia Patricia V. Hufthammer1.12,32
335p
29.01.2022
100m Fri
Austevoll IL2007100m Fri1.12,3233529.01.202225mD
[Utvid]6666.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen1.12,49
333p
29.01.2022
100m Fri
Austevoll IL2007100m Fri1.12,4933329.01.202225mD
[Utvid]6767.
Margrethe Taranger Karlsen
Austevoll IL
Margrethe Taranger Karlsen5.38,17
330p
29.01.2022
400m Fri
Austevoll IL2009400m Fri5.38,1733029.01.202225m 
[Utvid]6868.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe1.12,83
328p
29.01.2022
100m Fri
Austevoll IL2006100m Fri1.12,8332829.01.202225mD
[Utvid]6969.
Eirik Alexander S. Håkansson
Åstveit SK
Eirik Alexander S. Håkansson1.05,28
326p
29.01.2022
100m Fri
Åstveit SK2006100m Fri1.05,2832629.01.202225mD
[Utvid]6969.
Sverre Wesnes
Delfana
Sverre Wesnes2.24,30
326p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2008200m Fri2.24,3032629.01.202225mD
[Utvid]7171.
Madeleine Off
Arna SLK
Madeleine Off5.40,46
324p
29.01.2022
400m Fri
Arna SLK2007400m Fri5.40,4632429.01.202225m 
[Utvid]7272.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey1.05,47
323p
29.01.2022
100m Fri
Delfana2007100m Fri1.05,4732329.01.202225mD
[Utvid]7272.
Einar Liland Thiis
Delfana
Einar Liland Thiis2.24,79
323p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.24,7932329.01.202225mD
[Utvid]7272.
Magnus Erdal Steinsland
Delfana
Magnus Erdal Steinsland5.09,04
323p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2007400m Fri5.09,0432329.01.202225m 
[Utvid]7575.
Erlend Tveiten Zahl
Delfana
Erlend Tveiten Zahl1.05,62
321p
29.01.2022
100m Fri
Delfana2006100m Fri1.05,6232129.01.202225mD
[Utvid]7575.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren1.13,36
321p
29.01.2022
100m Fri
Delfana2008100m Fri1.13,3632129.01.202225mD
[Utvid]7777.
Sina Aasebø
Bergen Vest SK
Sina Aasebø2.41,36
320p
29.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2008200m Fri2.41,3632029.01.202225mD
[Utvid]7777.
Julian Søreide Solsvik
Delfana
Julian Søreide Solsvik5.10,19
320p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2007400m Fri5.10,1932029.01.202225m 
[Utvid]7979.
Elena Mikhaleva
Bergen Vest SK
Elena Mikhaleva5.42,07
319p
29.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2009400m Fri5.42,0731929.01.202225m 
[Utvid]8080.
Filip Bjerk Aarbu
Åstveit SK
Filip Bjerk Aarbu5.11,12
317p
29.01.2022
400m Fri
Åstveit SK2009400m Fri5.11,1231729.01.202225m 
[Utvid]8181.
Synne Boga
Delfana
Synne Boga1.13,75
316p
29.01.2022
100m Fri
Delfana2008100m Fri1.13,7531629.01.202225mD
[Utvid]8282.
Henrik Rye Brekkhus
Delfana
Henrik Rye Brekkhus5.11,89
315p
29.01.2022
400m Fri
Delfana2008400m Fri5.11,8931529.01.202225m 
[Utvid]8383.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde2.26,17
314p
29.01.2022
200m Fri
Åstveit SK2009200m Fri2.26,1731429.01.202225mD
[Utvid]8484.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm33,77
313p
29.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri33,7731329.01.202225mD
[Utvid]8484.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek1.13,99
313p
29.01.2022
100m Fri
Åstveit SK2007100m Fri1.13,9931329.01.202225mD
[Utvid]8484.
Madeleine Off
Arna SLK
Madeleine Off2.42,60
313p
29.01.2022
200m Fri
Arna SLK2007200m Fri2.42,6031329.01.202225mD
[Utvid]8787.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal5.44,53
312p
29.01.2022
400m Fri
Voss IL2007400m Fri5.44,5331229.01.202225m 
[Utvid]8888.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe33,81
311p
29.01.2022
50m Fri
Austevoll IL200650m Fri33,8131129.01.202225mD
[Utvid]8888.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer33,82
311p
29.01.2022
50m Fri
Delfana200850m Fri33,8231129.01.202225mD
[Utvid]9090.
Karen Schistad Haaland
Delfana
Karen Schistad Haaland2.43,12
310p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.43,1231029.01.202225mD
[Utvid]9191.
Hannah Kirkevik
Bergen Vest SK
Hannah Kirkevik5.45,97
309p
29.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2008400m Fri5.45,9730929.01.202225m 
[Utvid]9292.
Håkon Erdal Steinsland
Delfana
Håkon Erdal Steinsland2.27,58
305p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.27,5830529.01.202225mD
[Utvid]9292.
Hannah Kirkevik
Bergen Vest SK
Hannah Kirkevik2.43,98
305p
29.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2008200m Fri2.43,9830529.01.202225mD
[Utvid]9494.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen34,11
303p
29.01.2022
50m Fri
Austevoll IL200750m Fri34,1130329.01.202225mD
[Utvid]9595.
Åsmund Sunde Henriksen
Delfana
Åsmund Sunde Henriksen30,07
301p
29.01.2022
50m Fri
Delfana200650m Fri30,0730129.01.202225mD
[Utvid]9595.
Maria Keller-Kvam
Delfana
Maria Keller-Kvam1.14,95
301p
29.01.2022
100m Fri
Delfana2008100m Fri1.14,9530129.01.202225mD
[Utvid]9797.
Sigrid Kvamme Berget
Bergen Vest SK
Sigrid Kvamme Berget1.15,02
300p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2008100m Fri1.15,0230029.01.202225mD
[Utvid]9898.
Ulrikke Bergtun
Delfana
Ulrikke Bergtun34,26
299p
29.01.2022
50m Fri
Delfana200650m Fri34,2629929.01.202225mD
[Utvid]9898.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal2.44,98
299p
29.01.2022
200m Fri
Voss IL2007200m Fri2.44,9829929.01.202225mD
[Utvid]100100.
Julian Søreide Solsvik
Delfana
Julian Søreide Solsvik2.28,69
298p
29.01.2022
200m Fri
Delfana2007200m Fri2.28,6929829.01.202225mD
Side 1 av 4 (378 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.