Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
AdO Cup
Stevne
Stevnenavn:
AdO Cup
Fra dato:
17.06.2022
Til dato:
19.06.2022
NSF Stevne Id:
0000040352
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.06.2022
Kvalperiode start:
04.06.2021
Kvalperiode slutt:
03.06.2022
Påmeldingsansv.:
Charmaine Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
988 05 126
Arrangementsleder
Navn:
Kolbjørn Haug
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
+47 401 99 140
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie50,35
808p
19.06.2022
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri50,3580819.06.202250m 
[Utvid]22.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,09
788p
19.06.2022
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,0978819.06.202250m 
[Utvid]33.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie51,05
775p
19.06.2022
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri51,0577519.06.202250m 
[Utvid]44.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,26
774p
19.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,2677419.06.202250m 
[Utvid]55.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli32,03
773p
19.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst32,0377319.06.202250m 
[Utvid]66.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie26,20
768p
18.06.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne199550m Rygg26,2076818.06.202250m 
[Utvid]77.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.31,97
767p
18.06.2022
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.31,9776718.06.202250m 
[Utvid]88.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,42
761p
19.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,4276119.06.202250m 
[Utvid]99.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli32,21
760p
19.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst32,2176019.06.202250m 
[Utvid]1010.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie56,82
759p
17.06.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg56,8275917.06.202250m 
[Utvid]1111.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.04,25
751p
18.06.2022
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.04,2575118.06.202250m 
[Utvid]1212.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.33,05
750p
18.06.2022
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.33,0575018.06.202250m 
[Utvid]1313.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.53,77
749p
18.06.2022
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri8.53,7774918.06.202250m 
[Utvid]1414.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,58
748p
19.06.2022
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,5874819.06.202250m 
[Utvid]1515.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss16.55,95
743p
19.06.2022
1500m Fri
Bergensvømmerne20041500m Fri16.55,9574319.06.202250m 
[Utvid]1616.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg57,15
740p
19.06.2022
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri57,1574019.06.202250m 
[Utvid]1717.
Pablo Ortega Navarro
Bergensvømmerne
Pablo Ortega Navarro26,61
733p
19.06.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200450m Rygg26,6173319.06.202250mF
[Utvid]1717.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie2.06,40
733p
18.06.2022
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1995200m Individuell medley2.06,4073318.06.202250m 
[Utvid]1919.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie26,62
732p
18.06.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne199550m Rygg26,6273218.06.202250m 
[Utvid]2020.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.22,45
731p
17.06.2022
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.22,4573117.06.202250m 
[Utvid]2121.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.05,61
727p
18.06.2022
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.05,6172718.06.202250m 
[Utvid]2222.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.59,66
724p
19.06.2022
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri8.59,6672419.06.202250mD
[Utvid]2323.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,78
721p
19.06.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,7872119.06.202250m 
[Utvid]2323.
Pablo Ortega Navarro
Bergensvømmerne
Pablo Ortega Navarro57,82
721p
17.06.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne2004100m Rygg57,8272117.06.202250m 
[Utvid]2525.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg57,71
719p
19.06.2022
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri57,7171919.06.202250m 
[Utvid]2626.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.20,95
716p
18.06.2022
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.20,9571618.06.202250m 
[Utvid]2727.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg26,47
715p
17.06.2022
50m Fri
Lambertseter SK199950m Fri26,4771517.06.202250m 
[Utvid]2727.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.03,59
715p
17.06.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.03,5971517.06.202250m 
[Utvid]2727.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.03,59
715p
17.06.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.03,5971517.06.202250m 
[Utvid]2727.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.11,70
715p
17.06.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.11,7071517.06.202250m 
[Utvid]3131.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli30,31
705p
18.06.2022
50m Rygg
Tromsø SK200550m Rygg30,3170518.06.202250m 
[Utvid]3131.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.03,89
705p
17.06.2022
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.03,8970517.06.202250m 
[Utvid]3333.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.25,69
704p
18.06.2022
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.25,6970418.06.202250mD
[Utvid]3434.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø29,18
703p
17.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst29,1870317.06.202250mD
[Utvid]3535.
Pablo Ortega Navarro
Bergensvømmerne
Pablo Ortega Navarro27,00
702p
19.06.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200450m Rygg27,0070219.06.202250mF
[Utvid]3636.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø29,21
701p
19.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst29,2170119.06.202250m 
[Utvid]3737.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli1.04,83
700p
17.06.2022
100m Rygg
Tromsø SK2005100m Rygg1.04,8370017.06.202250m 
[Utvid]3838.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli30,41
698p
18.06.2022
50m Rygg
Tromsø SK200550m Rygg30,4169818.06.202250m 
[Utvid]3939.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø29,26
697p
19.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst29,2669719.06.202250m 
[Utvid]4040.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen29,31
694p
17.06.2022
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst29,3169417.06.202250mD
[Utvid]4141.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie2.08,93
691p
18.06.2022
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1995200m Individuell medley2.08,9369118.06.202250m 
[Utvid]4242.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.27,47
690p
19.06.2022
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.27,4769019.06.202250mD
[Utvid]4343.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen33,37
683p
19.06.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst33,3768319.06.202250m 
[Utvid]4444.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli26,91
680p
17.06.2022
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri26,9168017.06.202250m 
[Utvid]4545.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli26,97
676p
18.06.2022
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri26,9767618.06.202250mF
[Utvid]4646.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker29,63
671p
17.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst29,6367117.06.202250mD
[Utvid]4646.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.13,25
671p
18.06.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.13,2567118.06.202250mD
[Utvid]4848.
Dennis Aateigen
Bergensvømmerne
Dennis Aateigen59,29
668p
17.06.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne2001100m Rygg59,2966817.06.202250m 
[Utvid]4848.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli2.39,06
668p
18.06.2022
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.39,0666818.06.202250m 
[Utvid]5050.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli59,21
666p
19.06.2022
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri59,2166619.06.202250m 
[Utvid]5151.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz28,08
658p
17.06.2022
50m Butterfly
Bergens SC200450m Butterfly28,0865817.06.202250m 
[Utvid]5151.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.09,89
658p
17.06.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.09,8965817.06.202250mD
[Utvid]5353.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen59,50
656p
19.06.2022
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri59,5065619.06.202250m 
[Utvid]5353.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli2.40,05
656p
18.06.2022
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.40,0565618.06.202250m 
[Utvid]5555.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.25,38
652p
18.06.2022
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.25,3865218.06.202250m 
[Utvid]5656.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen27,30
651p
17.06.2022
50m Fri
Bergensvømmerne199750m Fri27,3065117.06.202250m 
[Utvid]5656.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen33,92
651p
17.06.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst33,9265117.06.202250mD
[Utvid]5656.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik1.57,69
651p
19.06.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2003200m Fri1.57,6965119.06.202250m 
[Utvid]5959.
Pablo Ortega Navarro
Bergensvømmerne
Pablo Ortega Navarro24,14
649p
18.06.2022
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri24,1464918.06.202250mF
[Utvid]6060.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard59,76
647p
19.06.2022
100m Fri
Bergensvømmerne2001100m Fri59,7664719.06.202250m 
[Utvid]6161.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,18
646p
19.06.2022
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri24,1864619.06.202250mD
[Utvid]6161.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid2.25,89
646p
18.06.2022
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2004200m Individuell medley2.25,8964618.06.202250m 
[Utvid]6363.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid34,02
645p
19.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,0264519.06.202250m 
[Utvid]6464.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli2.10,89
643p
18.06.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.10,8964318.06.202250m 
[Utvid]6565.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen59,92
642p
19.06.2022
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri59,9264219.06.202250m 
[Utvid]6666.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.23,03
641p
19.06.2022
200m Rygg
Tromsø SK2005200m Rygg2.23,0364119.06.202250m 
[Utvid]6767.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr30,10
640p
19.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst30,1064019.06.202250m 
[Utvid]6868.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid34,12
639p
19.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,1263919.06.202250m 
[Utvid]6868.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg1.00,02
639p
18.06.2022
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri1.00,0263918.06.202250mD
[Utvid]7070.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik1.58,46
638p
19.06.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2003200m Fri1.58,4663819.06.202250m 
[Utvid]7171.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin25,88
637p
17.06.2022
50m Butterfly
Stord Symjing200350m Butterfly25,8863717.06.202250m 
[Utvid]7171.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.11,25
637p
18.06.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.11,2563718.06.202250mD
[Utvid]7373.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin54,59
634p
19.06.2022
100m Fri
Stord Symjing2003100m Fri54,5963419.06.202250m 
[Utvid]7373.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid2.26,74
634p
18.06.2022
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2004200m Individuell medley2.26,7463418.06.202250m 
[Utvid]7575.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg27,57
632p
19.06.2022
50m Fri
Lambertseter SK199950m Fri27,5763219.06.202250mD
[Utvid]7575.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen2.26,95
632p
18.06.2022
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1997200m Individuell medley2.26,9563218.06.202250m 
[Utvid]7777.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr30,27
630p
19.06.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst30,2763019.06.202250m 
[Utvid]7777.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin54,71
630p
19.06.2022
100m Fri
Stord Symjing2003100m Fri54,7163019.06.202250m 
[Utvid]7777.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik4.16,59
630p
17.06.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2003400m Fri4.16,5963017.06.202250m 
[Utvid]8080.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg27,64
628p
19.06.2022
50m Fri
Lambertseter SK199950m Fri27,6462819.06.202250mD
[Utvid]8181.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen1.04,82
627p
18.06.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2004100m Butterfly1.04,8262718.06.202250m 
[Utvid]8181.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.06,44
627p
18.06.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.06,4462718.06.202250mD
[Utvid]8383.
Pablo Ortega Navarro
Bergensvømmerne
Pablo Ortega Navarro54,86
625p
19.06.2022
100m Fri
Bergensvømmerne2004100m Fri54,8662519.06.202250m 
[Utvid]8383.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal1.00,45
625p
19.06.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2004100m Fri1.00,4562519.06.202250m 
[Utvid]8585.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.12,18
624p
19.06.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.12,1862419.06.202250mD
[Utvid]8686.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal1.00,52
623p
19.06.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2004100m Fri1.00,5262319.06.202250m 
[Utvid]8787.
Trym Døssland Bjerkvik
Bergensvømmerne
Trym Døssland Bjerkvik24,49
622p
18.06.2022
50m Fri
Bergensvømmerne200050m Fri24,4962218.06.202250mF
[Utvid]8888.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen28,12
621p
18.06.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200250m Rygg28,1262118.06.202250m 
[Utvid]8888.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen34,46
621p
19.06.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200450m Bryst34,4662119.06.202250m 
[Utvid]9090.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen2.12,49
620p
18.06.2022
200m Fri
Bergensvømmerne1997200m Fri2.12,4962018.06.202250m 
[Utvid]9090.
Erling Flåm Krogsrud
Bergensvømmerne
Erling Flåm Krogsrud2.27,90
620p
18.06.2022
200m Bryst
Bergensvømmerne2000200m Bryst2.27,9062018.06.202250m 
[Utvid]9292.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen34,52
617p
19.06.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200450m Bryst34,5261719.06.202250m 
[Utvid]9292.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard1.00,71
617p
19.06.2022
100m Fri
Bergensvømmerne2001100m Fri1.00,7161719.06.202250m 
[Utvid]9292.
Oda Tennebekk Vatle
Bergensvømmerne
Oda Tennebekk Vatle1.05,16
617p
18.06.2022
100m Butterfly
Bergensvømmerne2002100m Butterfly1.05,1661718.06.202250m 
[Utvid]9292.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal2.12,66
617p
18.06.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.12,6661718.06.202250m 
[Utvid]9696.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen28,20
616p
19.06.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200250m Rygg28,2061619.06.202250mF
[Utvid]9696.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.15,36
616p
18.06.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.15,3661618.06.202250mD
[Utvid]9898.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal2.12,83
615p
18.06.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.12,8361518.06.202250m 
[Utvid]9999.
Einar Skoglund
Lambertseter SK
Einar Skoglund26,19
614p
17.06.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly26,1961417.06.202250m 
[Utvid]9999.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli34,58
614p
19.06.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst34,5861419.06.202250m 
Side 1 av 48 (4702 rader)< Forrige1234567464748Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.