Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Førdesprinten
Stevne
Stevnenavn:
Førdesprinten
Fra dato:
04.06.2022
Til dato:
05.06.2022
NSF Stevne Id:
0000040239
Arrangørnavn:
Førde IL Symjing
Stevnested:
Førde
Bassengnavn:
Førdehuset
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
31.05.2022
Kvalperiode start:
01.06.2021
Kvalperiode slutt:
31.05.2022
Påmeldingsansv.:
Øystein Erland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99728022
Arrangementsleder
Navn:
Øystein Erland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99728022
Info
Dokumenter
"
"
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell54,48
561p
05.06.2022
100m Fri
Eid SK2004100m Fri54,4856105.06.202225m 
[Utvid]22.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell24,45
560p
04.06.2022
50m Fri
Eid SK200450m Fri24,4556004.06.202225m 
[Utvid]33.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein29,63
557p
05.06.2022
50m Butterfly
Ytre Søre Sunnmøre SK200550m Butterfly29,6355705.06.202225m 
[Utvid]44.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell30,91
545p
04.06.2022
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst30,9154504.06.202225m 
[Utvid]55.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein2.15,43
542p
05.06.2022
200m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005200m Fri2.15,4354205.06.202225m 
[Utvid]66.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen2.02,52
533p
05.06.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2005200m Fri2.02,5253305.06.202225m 
[Utvid]77.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz2.02,89
528p
05.06.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri2.02,8952805.06.202225m 
[Utvid]88.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein1.07,87
520p
04.06.2022
100m Butterfly
Ytre Søre Sunnmøre SK2005100m Butterfly1.07,8752004.06.202225m 
[Utvid]99.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo27,13
515p
05.06.2022
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly27,1351505.06.202225m 
[Utvid]99.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland31,49
515p
04.06.2022
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst31,4951504.06.202225m 
[Utvid]99.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein1.02,69
515p
05.06.2022
100m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005100m Fri1.02,6951505.06.202225m 
[Utvid]1212.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein28,65
512p
04.06.2022
50m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK200550m Fri28,6551204.06.202225m 
[Utvid]1313.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein30,60
505p
04.06.2022
50m Butterfly
Ytre Søre Sunnmøre SK200550m Butterfly30,6050504.06.202225mD
[Utvid]1414.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.09,82
497p
05.06.2022
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.09,8249705.06.202225m 
[Utvid]1515.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen1.01,05
496p
04.06.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne2005100m Rygg1.01,0549604.06.202225m 
[Utvid]1616.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,55
491p
05.06.2022
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,5549105.06.202225mD
[Utvid]1717.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo1.01,32
489p
04.06.2022
100m Rygg
Førde IL Symjing2005100m Rygg1.01,3248904.06.202225m 
[Utvid]1818.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås27,66
486p
05.06.2022
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly27,6648605.06.202225m 
[Utvid]1919.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo28,27
485p
05.06.2022
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg28,2748505.06.202225mF
[Utvid]1919.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen57,17
485p
05.06.2022
100m Fri
Bergensvømmerne2005100m Fri57,1748505.06.202225m 
[Utvid]2121.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo25,72
481p
04.06.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri25,7248104.06.202225m 
[Utvid]2222.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo28,43
477p
04.06.2022
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg28,4347704.06.202225mF
[Utvid]2323.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland32,32
476p
05.06.2022
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst32,3247605.06.202225mD
[Utvid]2424.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo28,49
474p
04.06.2022
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg28,4947404.06.202225m 
[Utvid]2525.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland27,92
472p
05.06.2022
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly27,9247205.06.202225m 
[Utvid]2626.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger29,47
471p
04.06.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri29,4747104.06.202225m 
[Utvid]2727.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås2.07,98
468p
05.06.2022
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.07,9846805.06.202225m 
[Utvid]2828.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland25,97
467p
04.06.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri25,9746704.06.202225m 
[Utvid]2929.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell28,04
466p
05.06.2022
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly28,0446605.06.202225m 
[Utvid]3030.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess1.05,02
461p
05.06.2022
100m Fri
Øyane SK2006100m Fri1.05,0246105.06.202225m 
[Utvid]3131.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland26,11
460p
04.06.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri26,1146004.06.202225m 
[Utvid]3131.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz58,21
460p
05.06.2022
100m Fri
Bergensvømmerne2003100m Fri58,2146005.06.202225m 
[Utvid]3333.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz26,23
454p
04.06.2022
50m Fri
Bergensvømmerne200350m Fri26,2345404.06.202225m 
[Utvid]3333.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein1.11,40
454p
04.06.2022
100m Rygg
Ytre Søre Sunnmøre SK2005100m Rygg1.11,4045404.06.202225m 
[Utvid]3535.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo58,49
453p
05.06.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2005100m Fri58,4945305.06.202225m 
[Utvid]3636.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess37,20
452p
04.06.2022
50m Bryst
Øyane SK200650m Bryst37,2045204.06.202225m 
[Utvid]3737.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen26,28
451p
04.06.2022
50m Fri
Bergensvømmerne200550m Fri26,2845104.06.202225m 
[Utvid]3737.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz58,57
451p
05.06.2022
100m Fri
Bergensvømmerne2003100m Fri58,5745105.06.202225mD
[Utvid]3737.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo1.02,28
451p
04.06.2022
100m Butterfly
Førde IL Symjing2005100m Butterfly1.02,2845104.06.202225m 
[Utvid]4040.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo28,39
449p
04.06.2022
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly28,3944904.06.202225mD
[Utvid]4040.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein29,93
449p
05.06.2022
50m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK200550m Fri29,9344905.06.202225mD
[Utvid]4242.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger29,95
448p
05.06.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri29,9544805.06.202225mF
[Utvid]4343.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess29,98
447p
04.06.2022
50m Fri
Øyane SK200650m Fri29,9844704.06.202225m 
[Utvid]4444.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.02,50
446p
04.06.2022
100m Butterfly
Førde IL Symjing2004100m Butterfly1.02,5044604.06.202225m 
[Utvid]4444.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess1.21,56
446p
05.06.2022
100m Bryst
Øyane SK2006100m Bryst1.21,5644605.06.202225m 
[Utvid]4646.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen58,88
444p
05.06.2022
100m Fri
Bergensvømmerne2005100m Fri58,8844405.06.202225mD
[Utvid]4747.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,57
441p
04.06.2022
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly28,5744104.06.202225mD
[Utvid]4848.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal30,13
440p
04.06.2022
50m Fri
Voss IL200750m Fri30,1344004.06.202225m 
[Utvid]4949.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz1.02,88
438p
04.06.2022
100m Butterfly
Bergensvømmerne2003100m Butterfly1.02,8843804.06.202225m 
[Utvid]4949.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås1.02,90
438p
04.06.2022
100m Butterfly
Aalesunds SLK2006100m Butterfly1.02,9043804.06.202225m 
[Utvid]4949.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein1.06,16
438p
05.06.2022
100m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005100m Fri1.06,1643805.06.202225mD
[Utvid]5252.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein33,75
436p
04.06.2022
50m Rygg
Ytre Søre Sunnmøre SK200550m Rygg33,7543604.06.202225m 
[Utvid]5353.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess1.14,60
434p
04.06.2022
100m Individuell medley
Øyane SK2006100m Individuell medley1.14,6043404.06.202225m 
[Utvid]5454.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess30,29
433p
05.06.2022
50m Fri
Øyane SK200650m Fri30,2943305.06.202225mF
[Utvid]5555.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen29,40
431p
04.06.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200550m Rygg29,4043104.06.202225m 
[Utvid]5555.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås59,47
431p
05.06.2022
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri59,4743105.06.202225m 
[Utvid]5757.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås26,70
430p
04.06.2022
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri26,7043004.06.202225m 
[Utvid]5858.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.06,62
429p
05.06.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.06,6242905.06.202225m 
[Utvid]5959.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås28,86
428p
04.06.2022
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly28,8642804.06.202225mD
[Utvid]6060.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz29,53
426p
04.06.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200350m Rygg29,5342604.06.202225m 
[Utvid]6161.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess37,99
424p
05.06.2022
50m Bryst
Øyane SK200650m Bryst37,9942405.06.202225mD
[Utvid]6262.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz29,00
421p
04.06.2022
50m Butterfly
Bergensvømmerne200350m Butterfly29,0042104.06.202225mD
[Utvid]6363.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell29,66
420p
04.06.2022
50m Rygg
Eid SK200450m Rygg29,6642004.06.202225m 
[Utvid]6464.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav33,72
419p
04.06.2022
50m Bryst
Førde IL Symjing200650m Bryst33,7241904.06.202225m 
[Utvid]6565.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.00,29
414p
05.06.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2006100m Fri1.00,2941405.06.202225m 
[Utvid]6666.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav27,08
412p
04.06.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200650m Fri27,0841204.06.202225m 
[Utvid]6666.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo2.13,53
412p
05.06.2022
200m Fri
Førde IL Symjing2005200m Fri2.13,5341205.06.202225m 
[Utvid]6868.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal1.07,65
409p
05.06.2022
100m Fri
Voss IL2007100m Fri1.07,6540905.06.202225m 
[Utvid]6969.
Rio Nesse Roberts
Øyane SK
Rio Nesse Roberts1.00,77
404p
05.06.2022
100m Fri
Øyane SK2006100m Fri1.00,7740405.06.202225m 
[Utvid]7070.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland34,19
402p
04.06.2022
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst34,1940204.06.202225m 
[Utvid]7171.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen33,08
400p
05.06.2022
50m Butterfly
Arna SLK200750m Butterfly33,0840005.06.202225m 
[Utvid]7272.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen27,39
398p
05.06.2022
50m Fri
Bergensvømmerne200550m Fri27,3939805.06.202225mD
[Utvid]7272.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess31,15
398p
05.06.2022
50m Fri
Øyane SK200650m Fri31,1539805.06.202225mD
[Utvid]7474.
Victoria Yeping Liu
Bergens SC
Victoria Yeping Liu31,24
395p
04.06.2022
50m Fri
Bergens SC200750m Fri31,2439504.06.202225m 
[Utvid]7575.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein31,30
393p
05.06.2022
50m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK200550m Fri31,3039305.06.202225mD
[Utvid]7676.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo1.01,42
391p
05.06.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2005100m Fri1.01,4239105.06.202225mD
[Utvid]7777.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen1.17,39
389p
04.06.2022
100m Individuell medley
Arna SLK2007100m Individuell medley1.17,3938904.06.202225m 
[Utvid]7878.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle31,44
387p
05.06.2022
50m Fri
Eid SK200650m Fri31,4438705.06.202225mF
[Utvid]7979.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger31,48
386p
05.06.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri31,4838605.06.202225mD
[Utvid]8080.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger33,59
382p
05.06.2022
50m Butterfly
Førde IL Symjing200750m Butterfly33,5938205.06.202225m 
[Utvid]8181.
Vilde Skarprud Mjelva
Øyane SK
Vilde Skarprud Mjelva31,61
381p
04.06.2022
50m Fri
Øyane SK200950m Fri31,6138104.06.202225m 
[Utvid]8282.
Vilde Skarprud Mjelva
Øyane SK
Vilde Skarprud Mjelva1.09,38
379p
05.06.2022
100m Fri
Øyane SK2009100m Fri1.09,3837905.06.202225m 
[Utvid]8383.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen31,74
377p
05.06.2022
50m Fri
Arna SLK200750m Fri31,7437705.06.202225mF
[Utvid]8484.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz27,98
374p
05.06.2022
50m Fri
Bergensvømmerne200350m Fri27,9837405.06.202225mD
[Utvid]8484.
Elena Mikhaleva
Bergen Vest SK
Elena Mikhaleva2.33,26
374p
05.06.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2009200m Fri2.33,2637405.06.202225m 
[Utvid]8686.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen2.33,35
373p
05.06.2022
200m Fri
Arna SLK2007200m Fri2.33,3537305.06.202225m 
[Utvid]8787.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal39,71
372p
04.06.2022
50m Bryst
Voss IL200750m Bryst39,7137204.06.202225m 
[Utvid]8888.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård1.10,02
369p
05.06.2022
100m Fri
Åstveit SK2010100m Fri1.10,0236905.06.202225m 
[Utvid]8989.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz28,12
368p
05.06.2022
50m Fri
Bergensvømmerne200350m Fri28,1236805.06.202225mD
[Utvid]9090.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen28,15
367p
05.06.2022
50m Fri
Bergensvømmerne200550m Fri28,1536705.06.202225mD
[Utvid]9090.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland31,01
367p
04.06.2022
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg31,0136704.06.202225m 
[Utvid]9090.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger39,88
367p
04.06.2022
50m Bryst
Førde IL Symjing200750m Bryst39,8836704.06.202225m 
[Utvid]9090.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.17,26
367p
05.06.2022
100m Bryst
Førde IL Symjing2006100m Bryst1.17,2636705.06.202225m 
[Utvid]9494.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård32,07
365p
05.06.2022
50m Fri
Åstveit SK201050m Fri32,0736505.06.202225mF
[Utvid]9595.
Victoria Yeping Liu
Bergens SC
Victoria Yeping Liu1.10,37
364p
05.06.2022
100m Fri
Bergens SC2007100m Fri1.10,3736405.06.202225m 
[Utvid]9696.
Erica Brændeland
Brattvåg SK
Erica Brændeland34,17
363p
05.06.2022
50m Butterfly
Brattvåg SK200950m Butterfly34,1736305.06.202225m 
[Utvid]9696.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.09,04
363p
04.06.2022
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2006100m Individuell medley1.09,0436304.06.202225m 
[Utvid]9898.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo28,28
362p
05.06.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri28,2836205.06.202225mD
[Utvid]9898.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland31,17
362p
04.06.2022
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg31,1736204.06.202225m 
[Utvid]9898.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen32,16
362p
04.06.2022
50m Fri
Bergen Vest SK201050m Fri32,1636204.06.202225m 
Side 1 av 10 (912 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.