Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Haugaland Kraft Open
Stevne
Stevnenavn:
Haugaland Kraft Open
Fra dato:
29.01.2022
Til dato:
30.01.2022
NSF Stevne Id:
0000040105
Arrangørnavn:
Karmøy SK
Stevnested:
Kopervik
Bassengnavn:
Karmøyhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
24.01.2022
Kvalperiode start:
04.01.2021
Kvalperiode slutt:
03.01.2022
Påmeldingsansv.:
Arild Samuelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92038654
Arrangementsleder
Navn:
Daniel Sandhåland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47390826
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.29,23
655p
30.01.2022
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.29,2365530.01.202225m 
[Utvid]22.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.07,52
649p
29.01.2022
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.07,5264929.01.202225m 
[Utvid]33.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin25,52
619p
29.01.2022
50m Butterfly
Stord Symjing200350m Butterfly25,5261929.01.202225m 
[Utvid]33.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis4.34,41
619p
30.01.2022
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.34,4161930.01.202225m 
[Utvid]55.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen5.05,13
611p
30.01.2022
400m Individuell medley
Karmøy SK2006400m Individuell medley5.05,1361130.01.202225m 
[Utvid]66.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.05,46
596p
29.01.2022
200m Rygg
Karmøy SK2004200m Rygg2.05,4659629.01.202225m 
[Utvid]77.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø4.39,46
593p
30.01.2022
400m Individuell medley
Karmøy SK2004400m Individuell medley4.39,4659330.01.202225m 
[Utvid]88.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis59,91
590p
30.01.2022
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri59,9159030.01.202225m 
[Utvid]99.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin53,73
585p
30.01.2022
100m Fri
Stord Symjing2003100m Fri53,7358530.01.202225m 
[Utvid]1010.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.14,58
584p
29.01.2022
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.14,5858429.01.202225m 
[Utvid]1111.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen1.58,97
582p
29.01.2022
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri1.58,9758229.01.202225m 
[Utvid]1212.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen54,03
575p
30.01.2022
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri54,0357530.01.202225m 
[Utvid]1313.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland1.00,56
571p
30.01.2022
100m Fri
Haugesund SK2007100m Fri1.00,5657130.01.202225m 
[Utvid]1414.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm1.06,84
567p
29.01.2022
100m Bryst
Karmøy SK2004100m Bryst1.06,8456729.01.202225m 
[Utvid]1515.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin24,37
566p
29.01.2022
50m Fri
Stord Symjing200350m Fri24,3756629.01.202225m 
[Utvid]1616.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø34,56
564p
30.01.2022
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst34,5656430.01.202225m 
[Utvid]1717.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen1.07,09
561p
29.01.2022
100m Bryst
Haugesund SK2004100m Bryst1.07,0956129.01.202225m 
[Utvid]1818.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe1.01,05
557p
30.01.2022
100m Fri
Haugesund SK2006100m Fri1.01,0555730.01.202225m 
[Utvid]1919.
Serina Marie Grøndal
Frisinn SK
Serina Marie Grøndal18.37,96
553p
29.01.2022
1500m Fri
Frisinn SK20071500m Fri18.37,9655329.01.202225m 
[Utvid]2020.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.14,72
550p
30.01.2022
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.14,7255030.01.202225mD
[Utvid]2121.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes34,90
548p
30.01.2022
50m Bryst
Stord Symjing200350m Bryst34,9054830.01.202225m 
[Utvid]2222.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe28,05
546p
29.01.2022
50m Fri
Haugesund SK200650m Fri28,0554629.01.202225m 
[Utvid]2323.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland28,07
545p
29.01.2022
50m Fri
Haugesund SK200750m Fri28,0754529.01.202225m 
[Utvid]2424.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø34,99
543p
29.01.2022
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst34,9954329.01.202225mD
[Utvid]2525.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.27,35
542p
30.01.2022
200m Bryst
Karmøy SK2004200m Bryst2.27,3554230.01.202225m 
[Utvid]2626.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.09,40
539p
29.01.2022
100m Individuell medley
Karmøy SK2006100m Individuell medley1.09,4053929.01.202225m 
[Utvid]2727.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland31,47
538p
30.01.2022
50m Rygg
Haugesund SK200750m Rygg31,4753830.01.202225m 
[Utvid]2727.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø4.47,45
538p
30.01.2022
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.47,4553830.01.202225m 
[Utvid]2929.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.15,94
536p
30.01.2022
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.15,9453630.01.202225mD
[Utvid]3030.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen24,89
531p
29.01.2022
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri24,8953129.01.202225m 
[Utvid]3030.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis1.07,43
531p
29.01.2022
100m Butterfly
Karmøy SK2006100m Butterfly1.07,4353129.01.202225m 
[Utvid]3030.
Serina Marie Grøndal
Frisinn SK
Serina Marie Grøndal9.51,75
531p
29.01.2022
800m Fri
Frisinn SK2007800m Fri9.51,7553129.01.202225mD
[Utvid]3333.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe2.16,49
529p
29.01.2022
200m Fri
Haugesund SK2006200m Fri2.16,4952929.01.202225m 
[Utvid]3434.
Helene Instebø
Karmøy SK
Helene Instebø2.16,70
527p
29.01.2022
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.16,7052729.01.202225m 
[Utvid]3535.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev2.03,10
526p
29.01.2022
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.03,1052629.01.202225m 
[Utvid]3636.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev55,77
523p
30.01.2022
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri55,7752330.01.202225m 
[Utvid]3636.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis1.02,33
523p
29.01.2022
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.02,3352329.01.202225mD
[Utvid]3636.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland1.10,11
523p
29.01.2022
100m Individuell medley
Haugesund SK2007100m Individuell medley1.10,1152329.01.202225m 
[Utvid]3939.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin59,33
522p
29.01.2022
100m Butterfly
Stord Symjing2003100m Butterfly59,3352229.01.202225m 
[Utvid]4040.
Serina Marie Grøndal
Frisinn SK
Serina Marie Grøndal4.51,02
519p
29.01.2022
400m Fri
Frisinn SK2007400m Fri4.51,0251929.01.202225mD
[Utvid]4141.
Ingvild Bjørgen Gregersen
IL Solid
Ingvild Bjørgen Gregersen30,40
515p
29.01.2022
50m Butterfly
IL Solid200750m Butterfly30,4051529.01.202225m 
[Utvid]4141.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm1.09,00
515p
30.01.2022
100m Bryst
Karmøy SK2004100m Bryst1.09,0051530.01.202225mD
[Utvid]4343.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin27,16
513p
29.01.2022
50m Butterfly
Stord Symjing200350m Butterfly27,1651329.01.202225mD
[Utvid]4343.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre30,44
513p
29.01.2022
50m Butterfly
Haugesund SK200350m Butterfly30,4451329.01.202225m 
[Utvid]4545.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre28,66
512p
29.01.2022
50m Fri
Haugesund SK200350m Fri28,6651229.01.202225m 
[Utvid]4545.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin31,55
512p
30.01.2022
50m Bryst
Stord Symjing200350m Bryst31,5551230.01.202225m 
[Utvid]4747.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen27,19
511p
29.01.2022
50m Butterfly
Haugesund SK200450m Butterfly27,1951129.01.202225m 
[Utvid]4747.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos4.25,32
511p
30.01.2022
400m Fri
Karmøy SK2004400m Fri4.25,3251130.01.202225m 
[Utvid]4949.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm31,65
507p
29.01.2022
50m Bryst
Karmøy SK200450m Bryst31,6550729.01.202225mD
[Utvid]5050.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen31,82
499p
29.01.2022
50m Bryst
Haugesund SK200450m Bryst31,8249929.01.202225mD
[Utvid]5151.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes1.18,68
497p
29.01.2022
100m Bryst
Stord Symjing2003100m Bryst1.18,6849729.01.202225m 
[Utvid]5252.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø28,11
493p
30.01.2022
50m Rygg
Karmøy SK200450m Rygg28,1149330.01.202225m 
[Utvid]5252.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes30,85
493p
29.01.2022
50m Butterfly
Stord Symjing200350m Butterfly30,8549329.01.202225m 
[Utvid]5454.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.09,56
491p
30.01.2022
100m Rygg
Karmøy SK2006100m Rygg1.09,5649130.01.202225m 
[Utvid]5454.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes1.11,59
491p
29.01.2022
100m Individuell medley
Stord Symjing2003100m Individuell medley1.11,5949129.01.202225m 
[Utvid]5454.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil1.11,59
491p
29.01.2022
100m Individuell medley
Haugesund SK2004100m Individuell medley1.11,5949129.01.202225m 
[Utvid]5757.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin25,64
486p
30.01.2022
50m Fri
Stord Symjing200350m Fri25,6448630.01.202225mD
[Utvid]5757.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos57,13
486p
30.01.2022
100m Fri
Karmøy SK2004100m Fri57,1348630.01.202225m 
[Utvid]5959.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen57,22
484p
29.01.2022
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri57,2248429.01.202225mD
[Utvid]5959.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.19,39
484p
29.01.2022
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.19,3948429.01.202225m 
[Utvid]6161.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos27,71
483p
29.01.2022
50m Butterfly
Karmøy SK200450m Butterfly27,7148329.01.202225m 
[Utvid]6262.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland29,23
482p
30.01.2022
50m Fri
Haugesund SK200750m Fri29,2348230.01.202225mD
[Utvid]6363.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe32,66
481p
30.01.2022
50m Rygg
Haugesund SK200650m Rygg32,6648130.01.202225m 
[Utvid]6363.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos1.00,94
481p
29.01.2022
100m Butterfly
Karmøy SK2004100m Butterfly1.00,9448129.01.202225m 
[Utvid]6363.
Ingvild Bjørgen Gregersen
IL Solid
Ingvild Bjørgen Gregersen1.04,10
481p
30.01.2022
100m Fri
IL Solid2007100m Fri1.04,1048130.01.202225m 
[Utvid]6666.
Endre Teikari Bøe
Haugesund SK
Endre Teikari Bøe2.06,84
480p
29.01.2022
200m Fri
Haugesund SK2005200m Fri2.06,8448029.01.202225m 
[Utvid]6767.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø29,30
479p
29.01.2022
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri29,3047929.01.202225m 
[Utvid]6767.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm32,27
479p
30.01.2022
50m Bryst
Karmøy SK200450m Bryst32,2747930.01.202225mD
[Utvid]6969.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil29,31
478p
29.01.2022
50m Fri
Haugesund SK200450m Fri29,3147829.01.202225m 
[Utvid]7070.
Charlotte Frøyland
Haugesund SK
Charlotte Frøyland36,54
477p
30.01.2022
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst36,5447730.01.202225m 
[Utvid]7070.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm57,51
477p
30.01.2022
100m Fri
Karmøy SK2004100m Fri57,5147730.01.202225m 
[Utvid]7070.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø2.21,31
477p
30.01.2022
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.21,3147730.01.202225mD
[Utvid]7373.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe29,36
476p
30.01.2022
50m Fri
Haugesund SK200650m Fri29,3647630.01.202225mD
[Utvid]7474.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen25,85
474p
29.01.2022
50m Fri
Haugesund SK200450m Fri25,8547429.01.202225m 
[Utvid]7575.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis29,42
473p
30.01.2022
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri29,4247330.01.202225mD
[Utvid]7676.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis31,30
472p
29.01.2022
50m Butterfly
Karmøy SK200650m Butterfly31,3047229.01.202225mD
[Utvid]7676.
Ida Helen Gudding
Stord Symjing
Ida Helen Gudding36,68
472p
30.01.2022
50m Bryst
Stord Symjing200450m Bryst36,6847230.01.202225m 
[Utvid]7676.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.04,51
472p
30.01.2022
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.04,5147230.01.202225m 
[Utvid]7979.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.10,14
471p
30.01.2022
100m Butterfly
Karmøy SK2006100m Butterfly1.10,1447130.01.202225mD
[Utvid]7979.
Olivia Jj Elisabeth Green
Haugesund SK
Olivia Jj Elisabeth Green5.00,63
471p
30.01.2022
400m Fri
Haugesund SK2008400m Fri5.00,6347130.01.202225m 
[Utvid]8181.
Serina Marie Grøndal
Frisinn SK
Serina Marie Grøndal2.21,97
470p
29.01.2022
200m Fri
Frisinn SK2007200m Fri2.21,9747029.01.202225mD
[Utvid]8282.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes29,57
466p
29.01.2022
50m Fri
Stord Symjing200350m Fri29,5746629.01.202225m 
[Utvid]8282.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe31,44
466p
29.01.2022
50m Butterfly
Haugesund SK200650m Butterfly31,4446629.01.202225m 
[Utvid]8484.
Christian Ragnar Grønfur
Haugesund SK
Christian Ragnar Grønfur26,02
465p
29.01.2022
50m Fri
Haugesund SK200550m Fri26,0246529.01.202225m 
[Utvid]8484.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen26,02
465p
30.01.2022
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri26,0246530.01.202225mD
[Utvid]8484.
Ingvild Bjørgen Gregersen
IL Solid
Ingvild Bjørgen Gregersen29,59
465p
29.01.2022
50m Fri
IL Solid200750m Fri29,5946529.01.202225m 
[Utvid]8787.
Ida Helen Gudding
Stord Symjing
Ida Helen Gudding29,62
463p
29.01.2022
50m Fri
Stord Symjing200450m Fri29,6246329.01.202225m 
[Utvid]8787.
Håvard Hoell
Haugesund SK
Håvard Hoell4.34,24
463p
30.01.2022
400m Fri
Haugesund SK2007400m Fri4.34,2446330.01.202225m 
[Utvid]8989.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes36,93
462p
29.01.2022
50m Bryst
Stord Symjing200350m Bryst36,9346229.01.202225mD
[Utvid]9090.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus29,68
461p
29.01.2022
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri29,6846129.01.202225m 
[Utvid]9090.
Charlotte Frøyland
Haugesund SK
Charlotte Frøyland36,97
461p
29.01.2022
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst36,9746129.01.202225mD
[Utvid]9292.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos2.08,67
460p
30.01.2022
200m Fri
Karmøy SK2004200m Fri2.08,6746030.01.202225mD
[Utvid]9393.
Helene Instebø
Karmøy SK
Helene Instebø1.20,81
459p
29.01.2022
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.20,8145929.01.202225m 
[Utvid]9393.
Didrik Gudding
Stord Symjing
Didrik Gudding2.08,77
459p
29.01.2022
200m Fri
Stord Symjing2005200m Fri2.08,7745929.01.202225m 
[Utvid]9595.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev28,21
458p
29.01.2022
50m Butterfly
Karmøy SK200650m Butterfly28,2145829.01.202225m 
[Utvid]9696.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes1.05,25
456p
30.01.2022
100m Fri
Stord Symjing2003100m Fri1.05,2545630.01.202225m 
[Utvid]9797.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev26,22
454p
29.01.2022
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri26,2245429.01.202225m 
[Utvid]9898.
Ida Helen Gudding
Stord Symjing
Ida Helen Gudding1.05,40
453p
30.01.2022
100m Fri
Stord Symjing2004100m Fri1.05,4045330.01.202225m 
[Utvid]9999.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe1.05,54
450p
29.01.2022
100m Fri
Haugesund SK2006100m Fri1.05,5445029.01.202225mD
[Utvid]100100.
Camilla Cedres Larsen
Haugesund SK
Camilla Cedres Larsen29,94
449p
29.01.2022
50m Fri
Haugesund SK200350m Fri29,9444929.01.202225m 
Side 1 av 8 (782 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.