Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kong Frederik Outdoor open
Stevne
Stevnenavn:
Kong Frederik Outdoor open
Fra dato:
11.06.2022
Til dato:
12.06.2022
NSF Stevne Id:
0000039732
Arrangørnavn:
Kongstensvømmerne
Stevnested:
Fredrikstad
Bassengnavn:
Kongstenhallen 50 ute
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.06.2022
Kvalperiode start:
01.06.2020
Kvalperiode slutt:
01.06.2022
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.57,62
652p
11.06.2022
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.57,6265211.06.202250m 
[Utvid]22.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg27,38
646p
11.06.2022
50m Fri
Haldens SK200650m Fri27,3864611.06.202250m 
[Utvid]33.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez2.12,55
619p
11.06.2022
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.12,5561911.06.202250m 
[Utvid]44.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen34,55
616p
12.06.2022
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst34,5561612.06.202250m 
[Utvid]55.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas55,30
610p
12.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri55,3061012.06.202250m 
[Utvid]66.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas55,39
607p
11.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri55,3960711.06.202250mF
[Utvid]77.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas55,41
606p
12.06.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri55,4160612.06.202250m 
[Utvid]88.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.01,32
599p
12.06.2022
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.01,3259912.06.202250m 
[Utvid]99.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen17.14,62
596p
11.06.2022
1500m Fri
Hamar IL20051500m Fri17.14,6259611.06.202250m 
[Utvid]1010.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen17.15,03
595p
11.06.2022
1500m Fri
Hamar IL20041500m Fri17.15,0359511.06.202250m 
[Utvid]1111.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas58,86
594p
11.06.2022
100m Butterfly
Sarpsborg IL2003100m Butterfly58,8659411.06.202250m 
[Utvid]1212.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg4.41,49
592p
12.06.2022
400m Fri
Haldens SK2006400m Fri4.41,4959212.06.202250m 
[Utvid]1313.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi2.15,95
589p
11.06.2022
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2004200m Individuell medley2.15,9558911.06.202250m 
[Utvid]1414.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas26,61
586p
12.06.2022
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly26,6158612.06.202250m 
[Utvid]1414.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas56,03
586p
11.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri56,0358611.06.202250mD
[Utvid]1414.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez4.42,44
586p
12.06.2022
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.42,4458612.06.202250m 
[Utvid]1717.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad56,13
583p
12.06.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri56,1358312.06.202250m 
[Utvid]1818.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad26,72
578p
12.06.2022
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly26,7257812.06.202250m 
[Utvid]1919.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi56,44
574p
12.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri56,4457412.06.202250m 
[Utvid]2020.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez1.02,38
569p
12.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri1.02,3856912.06.202250m 
[Utvid]2121.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.16,65
565p
11.06.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.16,6556511.06.202250m 
[Utvid]2222.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.17,64
563p
12.06.2022
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.17,6456312.06.202250m 
[Utvid]2323.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi59,97
562p
11.06.2022
100m Butterfly
Ullensakersvømmerne2005100m Butterfly59,9756211.06.202250m 
[Utvid]2424.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi56,86
561p
12.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2004100m Fri56,8656112.06.202250m 
[Utvid]2525.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas25,36
560p
11.06.2022
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri25,3656011.06.202250m 
[Utvid]2626.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen4.27,18
558p
12.06.2022
400m Fri
Hamar IL2005400m Fri4.27,1855812.06.202250m 
[Utvid]2727.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen35,72
557p
12.06.2022
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst35,7255712.06.202250mD
[Utvid]2828.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen2.33,40
555p
11.06.2022
200m Bryst
Hamar IL2005200m Bryst2.33,4055511.06.202250m 
[Utvid]2929.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen17.41,89
551p
11.06.2022
1500m Fri
Kongstensvømmerne20051500m Fri17.41,8955111.06.202250m 
[Utvid]3030.
Olai Musum Lyng
Hamar IL
Olai Musum Lyng1.09,41
550p
12.06.2022
100m Bryst
Hamar IL2005100m Bryst1.09,4155012.06.202250m 
[Utvid]3131.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen4.29,14
546p
12.06.2022
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.29,1454612.06.202250m 
[Utvid]3232.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi57,49
543p
11.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2007100m Fri57,4954311.06.202250mF
[Utvid]3232.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen9.14,04
543p
11.06.2022
800m Fri
Hamar IL2005800m Fri9.14,0454311.06.202250mD
[Utvid]3434.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi57,50
542p
12.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2007100m Fri57,5054212.06.202250m 
[Utvid]3535.
Celin Ullern
Kongstensvømmerne
Celin Ullern1.03,43
541p
12.06.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2004100m Fri1.03,4354112.06.202250m 
[Utvid]3535.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen9.14,67
541p
11.06.2022
800m Fri
Hamar IL2004800m Fri9.14,6754111.06.202250mD
[Utvid]3737.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi27,34
540p
12.06.2022
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200550m Butterfly27,3454012.06.202250m 
[Utvid]3737.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez2.18,69
540p
12.06.2022
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.18,6954012.06.202250mD
[Utvid]3939.
Sebastian Ramirez Knevelsrud
Eidsvoll SK
Sebastian Ramirez Knevelsrud57,75
535p
12.06.2022
100m Fri
Eidsvoll SK2004100m Fri57,7553512.06.202250m 
[Utvid]4040.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg2.19,19
534p
12.06.2022
200m Fri
Haldens SK2006200m Fri2.19,1953412.06.202250mD
[Utvid]4141.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.03,76
533p
12.06.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.03,7653312.06.202250m 
[Utvid]4141.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad2.05,73
533p
11.06.2022
200m Fri
Sarpsborg IL2004200m Fri2.05,7353311.06.202250m 
[Utvid]4343.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen9.17,66
532p
11.06.2022
800m Fri
Kongstensvømmerne2005800m Fri9.17,6653211.06.202250mD
[Utvid]4444.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad27,49
531p
12.06.2022
50m Butterfly
Sarpsborg IL200450m Butterfly27,4953112.06.202250m 
[Utvid]4545.
Sara Aleksandra Pudzik
Eidsvoll SK
Sara Aleksandra Pudzik33,33
530p
11.06.2022
50m Rygg
Eidsvoll SK200650m Rygg33,3353011.06.202250m 
[Utvid]4545.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.31,78
530p
11.06.2022
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.31,7853011.06.202250mD
[Utvid]4747.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen2.19,62
529p
11.06.2022
200m Fri
Ullensakersvømmerne2008200m Fri2.19,6252911.06.202250m 
[Utvid]4848.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg33,38
528p
11.06.2022
50m Rygg
Haldens SK200650m Rygg33,3852811.06.202250m 
[Utvid]4848.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer5.29,36
528p
12.06.2022
400m Individuell medley
Ås IL2006400m Individuell medley5.29,3652812.06.202250m 
[Utvid]5050.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind58,09
526p
12.06.2022
100m Fri
Asker SK2004100m Fri58,0952612.06.202250m 
[Utvid]5050.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.19,96
526p
11.06.2022
200m Fri
Hammerfest SLK2007200m Fri2.19,9652611.06.202250m 
[Utvid]5252.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas27,59
525p
12.06.2022
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200550m Butterfly27,5952512.06.202250m 
[Utvid]5252.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi2.36,32
525p
11.06.2022
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2004200m Bryst2.36,3252511.06.202250m 
[Utvid]5454.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo2.20,05
524p
11.06.2022
200m Fri
Triton Lillestrøm2007200m Fri2.20,0552411.06.202250m 
[Utvid]5555.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.04,19
522p
12.06.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.04,1952212.06.202250m 
[Utvid]5656.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen2.19,09
520p
12.06.2022
200m Rygg
Ullensakersvømmerne2005200m Rygg2.19,0952012.06.202250m 
[Utvid]5757.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi2.06,91
519p
11.06.2022
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.06,9151911.06.202250m 
[Utvid]5858.
Brage Stensrud
Eidsvoll SK
Brage Stensrud27,73
517p
12.06.2022
50m Butterfly
Eidsvoll SK200450m Butterfly27,7351712.06.202250m 
[Utvid]5858.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.04,40
517p
12.06.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.04,4051712.06.202250m 
[Utvid]6060.
Mai Tran
Triton Lillestrøm
Mai Tran29,50
516p
11.06.2022
50m Fri
Triton Lillestrøm201050m Fri29,5051611.06.202250m 
[Utvid]6060.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen29,51
516p
11.06.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200850m Fri29,5151611.06.202250m 
[Utvid]6060.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen4.34,23
516p
11.06.2022
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.34,2351611.06.202250mD
[Utvid]6060.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas5.03,84
516p
12.06.2022
400m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005400m Individuell medley5.03,8451612.06.202250m 
[Utvid]6464.
Olai Musum Lyng
Hamar IL
Olai Musum Lyng32,39
514p
12.06.2022
50m Bryst
Hamar IL200550m Bryst32,3951412.06.202250mD
[Utvid]6565.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen58,62
512p
11.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri58,6251211.06.202250mF
[Utvid]6565.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi2.18,37
512p
12.06.2022
200m Butterfly
Ullensakersvømmerne2005200m Butterfly2.18,3751212.06.202250m 
[Utvid]6767.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen2.07,57
511p
11.06.2022
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.07,5751111.06.202250m 
[Utvid]6868.
Jonas Mehran Raja
Ås IL
Jonas Mehran Raja58,68
510p
12.06.2022
100m Fri
Ås IL2007100m Fri58,6851012.06.202250m 
[Utvid]6868.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen1.04,71
510p
12.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2008100m Fri1.04,7151012.06.202250m 
[Utvid]6868.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi2.07,61
510p
11.06.2022
200m Fri
Ullensakersvømmerne2007200m Fri2.07,6151011.06.202250m 
[Utvid]6868.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen4.35,33
510p
11.06.2022
400m Fri
Hamar IL2005400m Fri4.35,3351011.06.202250mD
[Utvid]7272.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad58,72
509p
12.06.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2001100m Fri58,7250912.06.202250m 
[Utvid]7272.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad58,74
509p
11.06.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri58,7450911.06.202250mD
[Utvid]7474.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad1.02,11
506p
11.06.2022
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly1.02,1150611.06.202250m 
[Utvid]7474.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas18.12,48
506p
11.06.2022
1500m Fri
Sarpsborg IL20031500m Fri18.12,4850611.06.202250m 
[Utvid]7676.
Brage Stensrud
Eidsvoll SK
Brage Stensrud58,88
505p
12.06.2022
100m Fri
Eidsvoll SK2004100m Fri58,8850512.06.202250m 
[Utvid]7777.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård5.35,14
502p
12.06.2022
400m Individuell medley
Hammerfest SLK2007400m Individuell medley5.35,1450212.06.202250m 
[Utvid]7878.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum26,31
501p
11.06.2022
50m Fri
Haldens SK200550m Fri26,3150111.06.202250m 
[Utvid]7878.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg29,79
501p
12.06.2022
50m Fri
Haldens SK200650m Fri29,7950112.06.202250mD
[Utvid]7878.
Celin Ullern
Kongstensvømmerne
Celin Ullern29,80
501p
11.06.2022
50m Fri
Kongstensvømmerne200450m Fri29,8050111.06.202250m 
[Utvid]7878.
Celin Ullern
Kongstensvømmerne
Celin Ullern37,01
501p
12.06.2022
50m Bryst
Kongstensvømmerne200450m Bryst37,0150112.06.202250m 
[Utvid]7878.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer10.10,29
501p
11.06.2022
800m Fri
Ås IL2006800m Fri10.10,2950111.06.202250mD
[Utvid]8383.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas28,04
500p
11.06.2022
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly28,0450011.06.202250mD
[Utvid]8383.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje29,82
500p
11.06.2022
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri29,8250011.06.202250m 
[Utvid]8383.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen59,07
500p
12.06.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri59,0750012.06.202250m 
[Utvid]8383.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.12,51
500p
11.06.2022
100m Rygg
Haldens SK2006100m Rygg1.12,5150011.06.202250m 
[Utvid]8383.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer4.57,92
500p
11.06.2022
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.57,9250011.06.202250mD
[Utvid]8888.
Sebastian Ramirez Knevelsrud
Eidsvoll SK
Sebastian Ramirez Knevelsrud26,36
499p
11.06.2022
50m Fri
Eidsvoll SK200450m Fri26,3649911.06.202250m 
[Utvid]8888.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez29,83
499p
11.06.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri29,8349911.06.202250m 
[Utvid]8888.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi1.05,35
499p
11.06.2022
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2007100m Rygg1.05,3549911.06.202250m 
[Utvid]8888.
Christopher N Sørensen
Kongstensvømmerne
Christopher N Sørensen18.17,90
499p
11.06.2022
1500m Fri
Kongstensvømmerne20071500m Fri18.17,9049911.06.202250m 
[Utvid]9292.
Jonas Skivik Jørgensen
Kongstensvømmerne
Jonas Skivik Jørgensen26,37
498p
11.06.2022
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri26,3749811.06.202250m 
[Utvid]9292.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind28,08
498p
12.06.2022
50m Butterfly
Asker SK200450m Butterfly28,0849812.06.202250m 
[Utvid]9292.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum59,17
498p
12.06.2022
100m Fri
Sarpsborg IL2006100m Fri59,1749812.06.202250m 
[Utvid]9292.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi1.05,41
498p
11.06.2022
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2004100m Rygg1.05,4149811.06.202250m 
[Utvid]9292.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.22,50
498p
11.06.2022
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.22,5049811.06.202250m 
[Utvid]9797.
Simon Kleinhout
Gjelleråsen IF
Simon Kleinhout59,19
497p
12.06.2022
100m Fri
Gjelleråsen IF2006100m Fri59,1949712.06.202250m 
[Utvid]9898.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum28,12
496p
12.06.2022
50m Butterfly
Haldens SK200550m Butterfly28,1249612.06.202250m 
[Utvid]9898.
Sara Aleksandra Pudzik
Eidsvoll SK
Sara Aleksandra Pudzik29,90
496p
11.06.2022
50m Fri
Eidsvoll SK200650m Fri29,9049611.06.202250m 
[Utvid]100100.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi26,42
495p
11.06.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri26,4249511.06.202250m 
Side 1 av 29 (2801 rader)< Forrige1234567272829Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.