Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Arena Open
Stevne
Stevnenavn:
Arena Open
Fra dato:
29.01.2022
Til dato:
30.01.2022
NSF Stevne Id:
0000039710
Arrangørnavn:
Lambertseter SK
Stevnested:
Lambertseter
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.01.2022
Kvalperiode start:
24.01.2021
Kvalperiode slutt:
23.01.2022
Påmeldingsansv.:
Caroline Brinchmann
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47250336
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Brinchmann
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47250336
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova2.37,44
624p
29.01.2022
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.37,4462429.01.202225m 
[Utvid]22.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.05,22
596p
29.01.2022
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.05,2259629.01.202225m 
[Utvid]33.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.07,18
595p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley1.07,1859529.01.202225m 
[Utvid]44.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas53,44
594p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri53,4459429.01.202225m 
[Utvid]55.
Erik Tomter Ouren
Lambertseter SK
Erik Tomter Ouren58,14
574p
29.01.2022
100m Rygg
Lambertseter SK2003100m Rygg58,1457429.01.202225m 
[Utvid]66.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.15,29
568p
29.01.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.15,2956829.01.202225mD
[Utvid]77.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin24,35
567p
29.01.2022
50m Fri
OI Svømming200650m Fri24,3556729.01.202225mD
[Utvid]88.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin5.13,10
565p
29.01.2022
400m Individuell medley
OI Svømming2004400m Individuell medley5.13,1056529.01.202225m 
[Utvid]99.
Einar Skoglund
Lambertseter SK
Einar Skoglund2.11,17
561p
29.01.2022
200m Butterfly
Lambertseter SK2001200m Butterfly2.11,1756129.01.202225m 
[Utvid]99.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth4.17,26
561p
29.01.2022
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.17,2656129.01.202225m 
[Utvid]1111.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen4.44,61
555p
29.01.2022
400m Fri
Triton Lillestrøm2005400m Fri4.44,6155529.01.202225m 
[Utvid]1212.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt1.00,11
551p
29.01.2022
100m Individuell medley
OI Svømming2002100m Individuell medley1.00,1155129.01.202225m 
[Utvid]1313.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.08,93
550p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley1.08,9355029.01.202225m 
[Utvid]1414.
Andreas Theodoru
Lambertseter SK
Andreas Theodoru4.19,30
548p
29.01.2022
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.19,3054829.01.202225m 
[Utvid]1515.
Erik Tomter Ouren
Lambertseter SK
Erik Tomter Ouren55,01
545p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri55,0154529.01.202225m 
[Utvid]1616.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff55,07
543p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri55,0754329.01.202225m 
[Utvid]1717.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas1.00,65
536p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2004100m Individuell medley1.00,6553629.01.202225m 
[Utvid]1818.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk55,47
531p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri55,4753129.01.202225m 
[Utvid]1818.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.07,41
531p
29.01.2022
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.07,4153129.01.202225mD
[Utvid]2020.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt55,81
522p
29.01.2022
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri55,8152229.01.202225m 
[Utvid]2121.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova35,60
516p
29.01.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst35,6051629.01.202225mD
[Utvid]2121.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk1.00,24
516p
29.01.2022
100m Rygg
Lambertseter SK2006100m Rygg1.00,2451629.01.202225m 
[Utvid]2323.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug1.10,71
510p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2007100m Individuell medley1.10,7151029.01.202225m 
[Utvid]2424.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas25,35
502p
29.01.2022
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri25,3550229.01.202225mD
[Utvid]2525.
William Phi Hai Nguyen
Lambertseter SK
William Phi Hai Nguyen1.00,91
499p
29.01.2022
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.00,9149929.01.202225m 
[Utvid]2626.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen2.19,67
494p
29.01.2022
200m Fri
Triton Lillestrøm2005200m Fri2.19,6749429.01.202225mD
[Utvid]2727.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.11,58
492p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley1.11,5849229.01.202225m 
[Utvid]2828.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff1.02,48
490p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley1.02,4849029.01.202225m 
[Utvid]2929.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin31,10
481p
29.01.2022
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly31,1048129.01.202225mD
[Utvid]3030.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell1.04,26
478p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.04,2647829.01.202225m 
[Utvid]3131.
Alexandros Theodoru
Lambertseter SK
Alexandros Theodoru57,59
475p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri57,5947529.01.202225m 
[Utvid]3232.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen1.10,48
472p
29.01.2022
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg1.10,4847229.01.202225m 
[Utvid]3333.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen1.03,48
467p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2004100m Individuell medley1.03,4846729.01.202225m 
[Utvid]3333.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.08,02
467p
29.01.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.08,0246729.01.202225mD
[Utvid]3535.
Andreas Theodoru
Lambertseter SK
Andreas Theodoru2.08,09
466p
29.01.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.08,0946629.01.202225mD
[Utvid]3636.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen1.04,85
465p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.04,8546529.01.202225m 
[Utvid]3737.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.11,01
461p
29.01.2022
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.11,0146129.01.202225m 
[Utvid]3838.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche5.03,36
458p
29.01.2022
400m Fri
Lambertseter SK2008400m Fri5.03,3645829.01.202225m 
[Utvid]3939.
Erik Tomter Ouren
Lambertseter SK
Erik Tomter Ouren26,20
455p
29.01.2022
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri26,2045529.01.202225mD
[Utvid]4040.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas5.04,38
453p
29.01.2022
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri5.04,3845329.01.202225m 
[Utvid]4141.
Iselin Ip-Røed
Lambertseter SK
Iselin Ip-Røed1.13,84
448p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2006100m Individuell medley1.13,8444829.01.202225m 
[Utvid]4242.
Sondre Solhøy
Lambertseter SK
Sondre Solhøy58,74
447p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri58,7444729.01.202225m 
[Utvid]4343.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu1.05,77
445p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.05,7744529.01.202225m 
[Utvid]4444.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff26,46
442p
29.01.2022
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri26,4644229.01.202225mD
[Utvid]4444.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk26,46
442p
29.01.2022
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri26,4644229.01.202225mD
[Utvid]4646.
Alexandros Theodoru
Lambertseter SK
Alexandros Theodoru2.18,74
441p
30.01.2022
200m Rygg
Lambertseter SK2007200m Rygg2.18,7444130.01.202225m 
[Utvid]4747.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen1.06,52
431p
29.01.2022
100m Fri
Triton Lillestrøm2005100m Fri1.06,5243129.01.202225mD
[Utvid]4747.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell1.14,81
431p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2006100m Individuell medley1.14,8143129.01.202225m 
[Utvid]4949.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas2.26,27
430p
29.01.2022
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.26,2743029.01.202225mD
[Utvid]5050.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal1.03,51
425p
30.01.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2007100m Butterfly1.03,5142530.01.202225m 
[Utvid]5151.
Andreas Theodoru
Lambertseter SK
Andreas Theodoru1.03,59
424p
30.01.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2007100m Butterfly1.03,5942430.01.202225m 
[Utvid]5151.
Andreas Theodoru
Lambertseter SK
Andreas Theodoru2.23,98
424p
29.01.2022
200m Butterfly
Lambertseter SK2007200m Butterfly2.23,9842429.01.202225m 
[Utvid]5151.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.39,12
424p
29.01.2022
200m Butterfly
Lambertseter SK2006200m Butterfly2.39,1242429.01.202225m 
[Utvid]5151.
Mathia Andrea Framnes
OI Svømming
Mathia Andrea Framnes5.11,24
424p
29.01.2022
400m Fri
OI Svømming2007400m Fri5.11,2442429.01.202225m 
[Utvid]5555.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik1.12,93
419p
29.01.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2006100m Butterfly1.12,9341929.01.202225mD
[Utvid]5656.
Sondre Solhøy
Lambertseter SK
Sondre Solhøy1.05,98
416p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2003100m Individuell medley1.05,9841629.01.202225m 
[Utvid]5757.
Einar Skoglund
Lambertseter SK
Einar Skoglund1.04,04
415p
29.01.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2001100m Butterfly1.04,0441529.01.202225mD
[Utvid]5757.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.25,03
415p
29.01.2022
200m Butterfly
Lambertseter SK2007200m Butterfly2.25,0341529.01.202225m 
[Utvid]5959.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali1.15,89
412p
29.01.2022
100m Individuell medley
SK Speed2005100m Individuell medley1.15,8941229.01.202225m 
[Utvid]6060.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal2.25,49
411p
29.01.2022
200m Butterfly
Lambertseter SK2007200m Butterfly2.25,4941129.01.202225m 
[Utvid]6060.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno4.45,28
411p
29.01.2022
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.45,2841129.01.202225m 
[Utvid]6060.
Ask Melgård Skorstad
SK Speed
Ask Melgård Skorstad4.45,32
411p
29.01.2022
400m Fri
SK Speed2008400m Fri4.45,3241129.01.202225m 
[Utvid]6363.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt27,15
409p
29.01.2022
50m Fri
OI Svømming200450m Fri27,1540929.01.202225mD
[Utvid]6464.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali1.13,61
408p
29.01.2022
100m Butterfly
SK Speed2005100m Butterfly1.13,6140829.01.202225mD
[Utvid]6565.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth1.04,46
407p
30.01.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2007100m Butterfly1.04,4640730.01.202225m 
[Utvid]6565.
Vilde Timm Sundin
OI Svømming
Vilde Timm Sundin5.15,48
407p
29.01.2022
400m Fri
OI Svømming2008400m Fri5.15,4840729.01.202225m 
[Utvid]6767.
Iselin Ip-Røed
Lambertseter SK
Iselin Ip-Røed5.16,35
404p
29.01.2022
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri5.16,3540429.01.202225m 
[Utvid]6868.
Alexandros Theodoru
Lambertseter SK
Alexandros Theodoru1.05,40
403p
29.01.2022
100m Rygg
Lambertseter SK2007100m Rygg1.05,4040329.01.202225m 
[Utvid]6969.
Mathia Andrea Framnes
OI Svømming
Mathia Andrea Framnes1.08,04
402p
29.01.2022
100m Fri
OI Svømming2007100m Fri1.08,0440229.01.202225m 
[Utvid]6969.
Iselin Ip-Røed
Lambertseter SK
Iselin Ip-Røed2.29,61
402p
29.01.2022
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.29,6140229.01.202225mD
[Utvid]6969.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche2.41,12
402p
30.01.2022
200m Rygg
Lambertseter SK2008200m Rygg2.41,1240230.01.202225m 
[Utvid]7272.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell31,07
401p
29.01.2022
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri31,0740129.01.202225mD
[Utvid]7272.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche1.16,61
401p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2008100m Individuell medley1.16,6140129.01.202225m 
[Utvid]7474.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu31,12
400p
29.01.2022
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri31,1240029.01.202225mD
[Utvid]7575.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen1.16,81
398p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2006100m Individuell medley1.16,8139829.01.202225m 
[Utvid]7676.
Tomine Berg-Ilebekk
SK Speed
Tomine Berg-Ilebekk1.08,35
397p
29.01.2022
100m Fri
SK Speed2008100m Fri1.08,3539729.01.202225m 
[Utvid]7777.
Einar Skoglund
Lambertseter SK
Einar Skoglund29,60
396p
29.01.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly29,6039629.01.202225mD
[Utvid]7878.
Alexandros Theodoru
Lambertseter SK
Alexandros Theodoru27,49
394p
29.01.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri27,4939429.01.202225mD
[Utvid]7878.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen31,26
394p
29.01.2022
50m Fri
Triton Lillestrøm200550m Fri31,2639429.01.202225mD
[Utvid]7878.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen31,27
394p
29.01.2022
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri31,2739429.01.202225mD
[Utvid]7878.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche2.30,59
394p
29.01.2022
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.30,5939429.01.202225mD
[Utvid]8282.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali33,33
391p
29.01.2022
50m Butterfly
SK Speed200550m Butterfly33,3339129.01.202225mD
[Utvid]8282.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal1.07,35
391p
29.01.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2007100m Individuell medley1.07,3539129.01.202225m 
[Utvid]8484.
Sara Wang-Henrichsen
SK Speed
Sara Wang-Henrichsen1.08,78
389p
29.01.2022
100m Fri
SK Speed2003100m Fri1.08,7838929.01.202225m 
[Utvid]8585.
Sondre Solhøy
Lambertseter SK
Sondre Solhøy27,76
383p
29.01.2022
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri27,7638329.01.202225mD
[Utvid]8686.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth1.01,91
382p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.01,9138229.01.202225mD
[Utvid]8787.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal30,01
380p
30.01.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly30,0138030.01.202225mD
[Utvid]8787.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik33,65
380p
29.01.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly33,6538029.01.202225mD
[Utvid]8787.
Andreas Theodoru
Lambertseter SK
Andreas Theodoru1.02,03
380p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.02,0338029.01.202225mD
[Utvid]9090.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas1.09,57
376p
29.01.2022
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.09,5737629.01.202225mD
[Utvid]9191.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth30,16
375p
30.01.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly30,1637530.01.202225mD
[Utvid]9292.
Helena Kummen
Lambertseter SK
Helena Kummen5.24,44
374p
29.01.2022
400m Fri
Lambertseter SK2009400m Fri5.24,4437429.01.202225m 
[Utvid]9393.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas3.06,86
373p
29.01.2022
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst3.06,8637329.01.202225m 
[Utvid]9494.
Mathia Andrea Framnes
OI Svømming
Mathia Andrea Framnes33,89
372p
30.01.2022
50m Butterfly
OI Svømming200750m Butterfly33,8937230.01.202225mD
[Utvid]9595.
Asta Vartdal Vines
OI Svømming
Asta Vartdal Vines1.09,93
371p
29.01.2022
100m Fri
OI Svømming2009100m Fri1.09,9337129.01.202225m 
[Utvid]9595.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali2.46,34
371p
29.01.2022
200m Butterfly
SK Speed2005200m Butterfly2.46,3437129.01.202225m 
[Utvid]9797.
Vilde Timm Sundin
OI Svømming
Vilde Timm Sundin2.33,82
370p
29.01.2022
200m Fri
OI Svømming2008200m Fri2.33,8237029.01.202225mD
[Utvid]9898.
Tomine Berg-Ilebekk
SK Speed
Tomine Berg-Ilebekk31,98
368p
29.01.2022
50m Fri
SK Speed200850m Fri31,9836829.01.202225mD
[Utvid]9999.
Andreas Theodoru
Lambertseter SK
Andreas Theodoru30,43
365p
30.01.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly30,4336530.01.202225mD
[Utvid]9999.
Ask Melgård Skorstad
SK Speed
Ask Melgård Skorstad2.33,30
365p
30.01.2022
200m Individuell medley
SK Speed2008200m Individuell medley2.33,3036530.01.202225m 
Side 1 av 8 (739 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.