Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Nordisk mesterskap
Stevne
Stevnenavn:
Nordisk mesterskap
Fra dato:
10.07.2021
Til dato:
11.07.2021
NSF Stevne Id:
0000039013
Arrangørnavn:
LTU Swimming Federation
Stevnested:
Klaipeda
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.07.2021
Kvalperiode start:
01.01.2020
Kvalperiode slutt:
02.07.2021
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg4.06,67
710p
11.07.2021
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri4.06,6771011.07.202150m 
[Utvid]22.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg52,92
696p
10.07.2021
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri52,9269610.07.202150m 
[Utvid]33.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.55,57
687p
10.07.2021
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.55,5768710.07.202150m 
[Utvid]44.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen1.03,09
680p
10.07.2021
100m Butterfly
Bryne SK2006100m Butterfly1.03,0968010.07.202150m 
[Utvid]55.
Axel Sebastian Karal Melberg
Norge
Axel Sebastian Karal Melberg53,37
679p
10.07.2021
100m Fri
Norge2005100m Fri53,3767910.07.202150mF
[Utvid]66.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.09,25
667p
10.07.2021
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.09,2566710.07.202150m 
[Utvid]66.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen4.11,83
667p
11.07.2021
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.11,8366711.07.202150m 
[Utvid]88.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe59,21
666p
10.07.2021
100m Fri
Ås IL2006100m Fri59,2166610.07.202150m 
[Utvid]99.
Karen Hellberg Munthe
Norge
Karen Hellberg Munthe59,37
660p
10.07.2021
100m Fri
Norge2006100m Fri59,3766010.07.202150mF
[Utvid]99.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.10,90
660p
11.07.2021
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.10,9066011.07.202150m 
[Utvid]1111.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.11,21
655p
11.07.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2005200m Individuell medley2.11,2165511.07.202150m 
[Utvid]1212.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.13,87
654p
11.07.2021
100m Bryst
OI Svømming2006100m Bryst1.13,8765411.07.202150m 
[Utvid]1313.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen54,05
653p
10.07.2021
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri54,0565310.07.202150m 
[Utvid]1414.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen4.13,76
652p
11.07.2021
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.13,7665211.07.202150m 
[Utvid]1515.
Karen Hellberg Munthe
Norge
Karen Hellberg Munthe1.06,50
648p
10.07.2021
100m Rygg
Norge2006100m Rygg1.06,5064810.07.202150mF
[Utvid]1616.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen57,21
647p
10.07.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly57,2164710.07.202150m 
[Utvid]1717.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.40,92
646p
10.07.2021
200m Bryst
OI Svømming2006200m Bryst2.40,9264610.07.202150m 
[Utvid]1818.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.08,37
641p
10.07.2021
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.08,3764110.07.202150m 
[Utvid]1919.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg27,49
638p
10.07.2021
50m Fri
Haldens SK200650m Fri27,4963810.07.202150m 
[Utvid]2020.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem54,52
636p
10.07.2021
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri54,5263610.07.202150m 
[Utvid]2121.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.36,25
627p
11.07.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.36,2562711.07.202150m 
[Utvid]2121.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen9.26,39
627p
10.07.2021
800m Fri
Karmøy SK2006800m Fri9.26,3962710.07.202150m 
[Utvid]2323.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.59,40
623p
10.07.2021
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.59,4062310.07.202150m 
[Utvid]2424.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev4.45,58
622p
10.07.2021
400m Individuell medley
SK Team Sør2005400m Individuell medley4.45,5862210.07.202150m 
[Utvid]2424.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen16.59,87
622p
10.07.2021
1500m Fri
Karmøy SK20051500m Fri16.59,8762210.07.202150m 
[Utvid]2626.
Amund Frøyland-Jensen
Norge
Amund Frøyland-Jensen1.59,64
619p
11.07.2021
200m Fri
Norge2005200m Fri1.59,6461911.07.202150mF
[Utvid]2727.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen1.59,92
615p
10.07.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri1.59,9261510.07.202150m 
[Utvid]2828.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen26,20
614p
10.07.2021
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly26,2061410.07.202150mD
[Utvid]2929.
Andreas Sigvaldsen
Norge
Andreas Sigvaldsen1.01,13
610p
10.07.2021
100m Rygg
Norge2006100m Rygg1.01,1361010.07.202150mF
[Utvid]3030.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev58,39
609p
10.07.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly58,3960910.07.202150m 
[Utvid]3131.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.01,10
606p
10.07.2021
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.01,1060610.07.202150m 
[Utvid]3131.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.08,03
606p
10.07.2021
100m Rygg
Ås IL2006100m Rygg1.08,0360610.07.202150m 
[Utvid]3333.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen28,89
604p
10.07.2021
50m Butterfly
Bryne SK200650m Butterfly28,8960410.07.202150mD
[Utvid]3434.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.39,83
603p
10.07.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.39,8360310.07.202150mD
[Utvid]3535.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem58,65
601p
10.07.2021
100m Butterfly
Bergens SC2005100m Butterfly58,6560110.07.202150m 
[Utvid]3535.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.15,05
601p
11.07.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2005200m Individuell medley2.15,0560111.07.202150m 
[Utvid]3737.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem24,82
597p
10.07.2021
50m Fri
Bergens SC200550m Fri24,8259710.07.202150m 
[Utvid]3838.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.26,58
595p
11.07.2021
200m Rygg
Ås IL2006200m Rygg2.26,5859511.07.202150m 
[Utvid]3939.
June Selin
OI Svømming
June Selin35,09
588p
11.07.2021
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst35,0958811.07.202150mD
[Utvid]4040.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen9.02,41
579p
10.07.2021
800m Fri
Karmøy SK2005800m Fri9.02,4157910.07.202150mD
[Utvid]4141.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen5.19,76
578p
10.07.2021
400m Individuell medley
Karmøy SK2006400m Individuell medley5.19,7657810.07.202150m 
[Utvid]4242.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe28,42
577p
10.07.2021
50m Fri
Ås IL200650m Fri28,4257710.07.202150mD
[Utvid]4343.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg25,13
576p
10.07.2021
50m Fri
OI Svømming200550m Fri25,1357610.07.202150m 
[Utvid]4444.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.16,09
572p
11.07.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.16,0957211.07.202150mD
[Utvid]4545.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.17,30
571p
10.07.2021
100m Bryst
OI Svømming2006100m Bryst1.17,3057110.07.202150mD
[Utvid]4646.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen2.03,28
566p
11.07.2021
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri2.03,2856611.07.202150mD
[Utvid]4747.
Sara Larsen
Norge
Sara Larsen2.16,85
562p
11.07.2021
200m Fri
Norge2006200m Fri2.16,8556211.07.202150mF
[Utvid]4848.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.02,73
560p
10.07.2021
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.02,7356010.07.202150mD
[Utvid]4949.
June Selin
OI Svømming
June Selin35,81
553p
10.07.2021
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst35,8155310.07.202150mD
[Utvid]5050.
Karen Hellberg Munthe
Norge
Karen Hellberg Munthe28,85
552p
10.07.2021
50m Fri
Norge200650m Fri28,8555210.07.202150mD
[Utvid]5151.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen4.28,58
550p
10.07.2021
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.28,5855010.07.202150mD
[Utvid]5252.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.17,96
549p
10.07.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.17,9654910.07.202150mD
[Utvid]5353.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen2.04,81
545p
11.07.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.04,8154511.07.202150mD
[Utvid]5454.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.05,09
542p
11.07.2021
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri2.05,0954211.07.202150mD
[Utvid]5555.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg25,65
541p
10.07.2021
50m Fri
OI Svømming200550m Fri25,6554110.07.202150mD
[Utvid]5555.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem27,33
541p
10.07.2021
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly27,3354110.07.202150mD
[Utvid]5555.
Amund Frøyland-Jensen
Norge
Amund Frøyland-Jensen57,57
541p
11.07.2021
100m Fri
Norge2005100m Fri57,5754111.07.202150mD
[Utvid]5858.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev1.00,77
540p
10.07.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly1.00,7754010.07.202150mD
[Utvid]5959.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,43
535p
10.07.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly27,4353510.07.202150mD
[Utvid]5959.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen57,75
535p
10.07.2021
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri57,7553510.07.202150mD
[Utvid]6161.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg57,91
531p
10.07.2021
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri57,9153110.07.202150mD
[Utvid]6161.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen57,92
531p
10.07.2021
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri57,9253110.07.202150mD
[Utvid]6363.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,54
528p
11.07.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly27,5452811.07.202150mD
[Utvid]6464.
Axel Sebastian Karal Melberg
Norge
Axel Sebastian Karal Melberg25,91
525p
10.07.2021
50m Fri
Norge200550m Fri25,9152510.07.202150mD
[Utvid]6565.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen25,92
524p
10.07.2021
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri25,9252410.07.202150mD
[Utvid]6666.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg27,64
523p
11.07.2021
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly27,6452311.07.202150mD
[Utvid]6767.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem27,65
522p
11.07.2021
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly27,6552211.07.202150mD
[Utvid]6868.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem25,97
521p
10.07.2021
50m Fri
Bergens SC200550m Fri25,9752110.07.202150mD
[Utvid]6969.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg29,46
518p
10.07.2021
50m Fri
Haldens SK200650m Fri29,4651810.07.202150mD
[Utvid]7070.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev1.01,95
510p
10.07.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly1.01,9551010.07.202150mD
[Utvid]7171.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,92
507p
10.07.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly27,9250710.07.202150mD
[Utvid]7272.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe29,75
503p
10.07.2021
50m Fri
Ås IL200650m Fri29,7550310.07.202150mD
[Utvid]7373.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen2.35,85
495p
11.07.2021
200m Rygg
Bryne SK2006200m Rygg2.35,8549511.07.202150m 
[Utvid]7474.
Sara Larsen
Norge
Sara Larsen1.05,63
489p
11.07.2021
100m Fri
Norge2006100m Fri1.05,6348911.07.202150mD
[Utvid]7474.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.56,56
489p
10.07.2021
200m Bryst
Karmøy SK2006200m Bryst2.56,5648910.07.202150m 
[Utvid]7676.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen59,57
488p
11.07.2021
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri59,5748811.07.202150mD
[Utvid]7777.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev28,44
480p
10.07.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly28,4448010.07.202150mD
[Utvid]7878.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen1.00,04
476p
11.07.2021
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.00,0447611.07.202150mD
[Utvid]7979.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen2.11,17
470p
10.07.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.11,1747010.07.202150mD
[Utvid]8080.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.06,68
466p
11.07.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.06,6846611.07.202150mD
[Utvid]8181.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.00,75
460p
11.07.2021
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri1.00,7546011.07.202150mD
[Utvid]8282.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.12,04
456p
10.07.2021
100m Butterfly
Karmøy SK2006100m Butterfly1.12,0445610.07.202150mD
[Utvid]8383.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.07,26
454p
10.07.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.07,2645410.07.202150mD
[Utvid]8484.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen27,26
451p
10.07.2021
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri27,2645110.07.202150mD
[Utvid]8585.
Amund Frøyland-Jensen
Norge
Amund Frøyland-Jensen27,38
445p
11.07.2021
50m Fri
Norge200550m Fri27,3844511.07.202150mD
[Utvid]8686.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen27,56
436p
10.07.2021
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri27,5643610.07.202150mD
[Utvid]8686.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg27,57
436p
10.07.2021
50m Fri
OI Svømming200550m Fri27,5743610.07.202150mD
[Utvid]8888.
Sara Larsen
Norge
Sara Larsen31,57
421p
11.07.2021
50m Fri
Norge200650m Fri31,5742111.07.202150mD
[Utvid]8888.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.25,56
421p
10.07.2021
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.25,5642110.07.202150mD
[Utvid]9090.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen1.02,94
414p
10.07.2021
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.02,9441410.07.202150mD
[Utvid]9191.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen32,80
413p
10.07.2021
50m Butterfly
Karmøy SK200650m Butterfly32,8041310.07.202150mD
[Utvid]9292.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen28,54
393p
11.07.2021
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri28,5439311.07.202150mD
[Utvid]9393.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen32,41
389p
10.07.2021
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri32,4138910.07.202150mD
[Utvid]9393.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen32,42
389p
11.07.2021
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri32,4238911.07.202150mD
[Utvid]9595.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg28,66
388p
11.07.2021
50m Fri
OI Svømming200550m Fri28,6638811.07.202150mD
[Utvid]9696.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen28,70
386p
11.07.2021
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri28,7038611.07.202150mD
[Utvid]9797.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen41,05
367p
10.07.2021
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst41,0536710.07.202150mD
[Utvid]9898.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen29,46
357p
10.07.2021
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri29,4635710.07.202150mD
[Utvid]9999.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas SigvaldsenDNS
0p
10.07.2021
100m Rygg
Stavanger SK2006100m RyggDNS010.07.202150m 
[Utvid]9999.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde CarlsenDNS
0p
10.07.2021
100m Fri
Bryne SK2006100m FriDNS010.07.202150m 
Side 1 av 2 (106 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.