Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Asker og Bærum Klubbkamp
Stevne
Stevnenavn:
Asker og Bærum Klubbkamp
Fra dato:
03.07.2021
Til dato:
03.07.2021
NSF Stevne Id:
0000038854
Arrangørnavn:
Asker SK
Stevnested:
Holmen
Bassengnavn:
Holmen svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
4
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.07.2021
Kvalperiode start:
02.07.2020
Kvalperiode slutt:
01.07.2021
Påmeldingsansv.:
Bjarne Stavnes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48191935
Arrangementsleder
Navn:
Morten Tronstad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
957 07 465
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen4.47,54
538p
03.07.2021
400m Fri
Asker SK2007400m Fri4.47,5453803.07.202125m 
[Utvid]22.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren4.47,74
537p
03.07.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2004400m Fri4.47,7453703.07.202125m 
[Utvid]33.
Adam Nathaniel Olsen
Bærumsvømmerne
Adam Nathaniel Olsen25,03
528p
03.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200450m Fri25,0352803.07.202125m 
[Utvid]44.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes55,67
526p
03.07.2021
100m Fri
Asker SK2006100m Fri55,6752603.07.202125m 
[Utvid]44.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen1.02,23
526p
03.07.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2006100m Individuell medley1.02,2352603.07.202125m 
[Utvid]66.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik4.23,33
523p
03.07.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2005400m Fri4.23,3352303.07.202125m 
[Utvid]77.
Jonas Magnussen
Asker SK
Jonas Magnussen4.25,91
508p
03.07.2021
400m Fri
Asker SK2005400m Fri4.25,9150803.07.202125m 
[Utvid]88.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen30,73
499p
03.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly30,7349903.07.202125m 
[Utvid]99.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes56,96
491p
03.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri56,9649103.07.202125m 
[Utvid]1010.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen25,69
489p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri25,6948903.07.202125m 
[Utvid]1010.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.03,78
489p
03.07.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.03,7848903.07.202125m 
[Utvid]1212.
Liv Hanh Basberg
Asker SK
Liv Hanh Basberg29,15
486p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200450m Fri29,1548603.07.202125m 
[Utvid]1313.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen2.20,73
483p
03.07.2021
200m Fri
Asker SK2007200m Fri2.20,7348303.07.202125mD
[Utvid]1414.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren2.20,88
481p
03.07.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri2.20,8848103.07.202125mD
[Utvid]1515.
Fredrik Christopher Almnes
Asker SK
Fredrik Christopher Almnes57,42
479p
03.07.2021
100m Fri
Asker SK2005100m Fri57,4247903.07.202125m 
[Utvid]1515.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes1.04,21
479p
03.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2008100m Fri1.04,2147903.07.202125m 
[Utvid]1515.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann2.51,89
479p
03.07.2021
200m Bryst
Bærumsvømmerne2006200m Bryst2.51,8947903.07.202125m 
[Utvid]1818.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen31,17
478p
03.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200850m Butterfly31,1747803.07.202125m 
[Utvid]1919.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik1.11,17
477p
03.07.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne2005100m Bryst1.11,1747703.07.202125m 
[Utvid]2020.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay4.59,42
476p
03.07.2021
400m Fri
Asker SK2006400m Fri4.59,4247603.07.202125m 
[Utvid]2121.
Liv Hanh Basberg
Asker SK
Liv Hanh Basberg1.12,39
475p
03.07.2021
100m Individuell medley
Asker SK2004100m Individuell medley1.12,3947503.07.202125m 
[Utvid]2222.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes1.19,95
474p
03.07.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne2008100m Bryst1.19,9547403.07.202125m 
[Utvid]2222.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.36,19
474p
03.07.2021
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005200m Individuell medley2.36,1947403.07.202125m 
[Utvid]2424.
Adam Nathaniel Olsen
Bærumsvømmerne
Adam Nathaniel Olsen57,66
473p
03.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri57,6647303.07.202125m 
[Utvid]2525.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen28,01
468p
03.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly28,0146803.07.202125m 
[Utvid]2626.
Ellen Maja Sigurdsdottir
Bærumsvømmerne
Ellen Maja Sigurdsdottir1.20,34
467p
03.07.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne2005100m Bryst1.20,3446703.07.202125m 
[Utvid]2727.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann29,61
464p
03.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri29,6146403.07.202125m 
[Utvid]2828.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen2.37,48
463p
03.07.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2006200m Individuell medley2.37,4846303.07.202125m 
[Utvid]2929.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen58,10
462p
03.07.2021
100m Fri
Asker SK2005100m Fri58,1046203.07.202125m 
[Utvid]2929.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen2.37,63
462p
03.07.2021
200m Individuell medley
Asker SK2007200m Individuell medley2.37,6346203.07.202125m 
[Utvid]3131.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik2.08,62
461p
03.07.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.08,6246103.07.202125mD
[Utvid]3131.
Alette Smeby Iden
Asker SK
Alette Smeby Iden5.02,63
461p
03.07.2021
400m Fri
Asker SK2007400m Fri5.02,6346103.07.202125m 
[Utvid]3333.
Liv Hanh Basberg
Asker SK
Liv Hanh Basberg1.05,18
458p
03.07.2021
100m Fri
Asker SK2004100m Fri1.05,1845803.07.202125m 
[Utvid]3434.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik1.05,24
457p
03.07.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005100m Individuell medley1.05,2445703.07.202125m 
[Utvid]3535.
Fredrik Christopher Almnes
Asker SK
Fredrik Christopher Almnes26,28
456p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri26,2845603.07.202125m 
[Utvid]3636.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes1.05,32
455p
03.07.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005100m Individuell medley1.05,3245503.07.202125m 
[Utvid]3636.
Jonas Magnussen
Asker SK
Jonas Magnussen2.09,15
455p
03.07.2021
200m Fri
Asker SK2005200m Fri2.09,1545503.07.202125mD
[Utvid]3838.
Julia Elena Schibsted
Asker SK
Julia Elena Schibsted1.05,39
453p
03.07.2021
100m Fri
Asker SK2005100m Fri1.05,3945303.07.202125m 
[Utvid]3939.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen29,87
452p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200750m Fri29,8745203.07.202125m 
[Utvid]4040.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes29,92
450p
03.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri29,9245003.07.202125m 
[Utvid]4141.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren29,93
449p
03.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200450m Fri29,9344903.07.202125m 
[Utvid]4141.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen31,83
449p
03.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly31,8344903.07.202125mD
[Utvid]4141.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay2.24,18
449p
03.07.2021
200m Fri
Asker SK2006200m Fri2.24,1844903.07.202125mD
[Utvid]4444.
Silva Engelsen
Bærumsvømmerne
Silva Engelsen31,85
448p
03.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly31,8544803.07.202125m 
[Utvid]4545.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay2.39,26
447p
03.07.2021
200m Individuell medley
Asker SK2006200m Individuell medley2.39,2644703.07.202125m 
[Utvid]4646.
Ellen Maja Sigurdsdottir
Bærumsvømmerne
Ellen Maja Sigurdsdottir37,38
446p
03.07.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst37,3844603.07.202125mD
[Utvid]4646.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen1.02,91
446p
03.07.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2006100m Butterfly1.02,9144603.07.202125m 
[Utvid]4848.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes2.56,20
445p
03.07.2021
200m Bryst
Bærumsvømmerne2008200m Bryst2.56,2044503.07.202125m 
[Utvid]4949.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes26,53
444p
03.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri26,5344403.07.202125mD
[Utvid]5050.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes2.23,86
442p
03.07.2021
200m Individuell medley
Asker SK2006200m Individuell medley2.23,8644203.07.202125m 
[Utvid]5151.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev1.03,13
441p
03.07.2021
100m Butterfly
Asker SK2006100m Butterfly1.03,1344103.07.202125m 
[Utvid]5151.
Artur Stefanco
Asker SK
Artur Stefanco1.03,16
441p
03.07.2021
100m Butterfly
Asker SK2007100m Butterfly1.03,1644103.07.202125m 
[Utvid]5151.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann1.21,89
441p
03.07.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne2006100m Bryst1.21,8944103.07.202125mD
[Utvid]5454.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen32,03
440p
03.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly32,0344003.07.202125mD
[Utvid]5555.
Alexandra Johnsen
Bærumsvømmerne
Alexandra Johnsen2.25,28
439p
03.07.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri2.25,2843903.07.202125mD
[Utvid]5656.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes26,64
438p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200650m Fri26,6443803.07.202125mD
[Utvid]5656.
Elisabeth Kjeldseth Krabberød
Kongstensvømmerne
Elisabeth Kjeldseth Krabberød5.07,82
438p
03.07.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri5.07,8243803.07.202125m 
[Utvid]5858.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov30,21
437p
03.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri30,2143703.07.202125m 
[Utvid]5858.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen2.37,04
437p
03.07.2021
200m Rygg
Bærumsvømmerne2006200m Rygg2.37,0443703.07.202125m 
[Utvid]6060.
Silva Engelsen
Bærumsvømmerne
Silva Engelsen30,22
436p
03.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri30,2243603.07.202125m 
[Utvid]6060.
Alexandra Johnsen
Bærumsvømmerne
Alexandra Johnsen5.08,41
436p
03.07.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri5.08,4143603.07.202125m 
[Utvid]6262.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay30,31
432p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200650m Fri30,3143203.07.202125m 
[Utvid]6262.
Mia Nio Floor
Bærumsvømmerne
Mia Nio Floor1.06,47
432p
03.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2008100m Fri1.06,4743203.07.202125m 
[Utvid]6262.
Stefan Gajinov
Asker SK
Stefan Gajinov1.13,55
432p
03.07.2021
100m Bryst
Asker SK2004100m Bryst1.13,5543203.07.202125m 
[Utvid]6565.
Julia Elena Schibsted
Asker SK
Julia Elena Schibsted30,35
431p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri30,3543103.07.202125m 
[Utvid]6666.
Paw Wah Moo Sein
Asker SK
Paw Wah Moo Sein32,30
430p
03.07.2021
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly32,3043003.07.202125m 
[Utvid]6767.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen32,34
428p
03.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200850m Butterfly32,3442803.07.202125mD
[Utvid]6767.
Paw Wah Moo Sein
Asker SK
Paw Wah Moo Sein1.12,41
428p
03.07.2021
100m Butterfly
Asker SK2005100m Butterfly1.12,4142803.07.202125m 
[Utvid]6767.
Ellen Maja Sigurdsdottir
Bærumsvømmerne
Ellen Maja Sigurdsdottir1.14,98
428p
03.07.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005100m Individuell medley1.14,9842803.07.202125m 
[Utvid]7070.
Maria Giulia Maggi
Asker SK
Maria Giulia Maggi30,44
427p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri30,4442703.07.202125m 
[Utvid]7070.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen2.41,80
427p
03.07.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2008200m Individuell medley2.41,8042703.07.202125m 
[Utvid]7272.
Fredrik Christopher Almnes
Asker SK
Fredrik Christopher Almnes26,89
426p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri26,8942603.07.202125mD
[Utvid]7373.
Stefan Gajinov
Asker SK
Stefan Gajinov26,92
425p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200450m Fri26,9242503.07.202125m 
[Utvid]7474.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje30,52
424p
03.07.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,5242403.07.202125mD
[Utvid]7575.
Adam Nathaniel Olsen
Bærumsvømmerne
Adam Nathaniel Olsen26,95
423p
03.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200450m Fri26,9542303.07.202125mD
[Utvid]7575.
Alette Smeby Iden
Asker SK
Alette Smeby Iden2.27,06
423p
03.07.2021
200m Fri
Asker SK2007200m Fri2.27,0642303.07.202125mD
[Utvid]7575.
Maria Giulia Maggi
Asker SK
Maria Giulia Maggi5.11,49
423p
03.07.2021
400m Fri
Asker SK2005400m Fri5.11,4942303.07.202125m 
[Utvid]7878.
Artur Stefanco
Asker SK
Artur Stefanco1.14,16
421p
03.07.2021
100m Bryst
Asker SK2007100m Bryst1.14,1642103.07.202125m 
[Utvid]7979.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik33,69
420p
03.07.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst33,6942003.07.202125mD
[Utvid]8080.
Liv Hanh Basberg
Asker SK
Liv Hanh Basberg30,65
418p
03.07.2021
50m Fri
Asker SK200450m Fri30,6541803.07.202125mD
[Utvid]8080.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann1.13,02
418p
03.07.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2006100m Butterfly1.13,0241803.07.202125m 
[Utvid]8080.
Ellen Maja Sigurdsdottir
Bærumsvømmerne
Ellen Maja Sigurdsdottir5.12,62
418p
03.07.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2005400m Fri5.12,6241803.07.202125m 
[Utvid]8383.
Julia Elena Schibsted
Asker SK
Julia Elena Schibsted1.15,60
417p
03.07.2021
100m Individuell medley
Asker SK2005100m Individuell medley1.15,6041703.07.202125m 
[Utvid]8484.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren1.07,30
416p
03.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri1.07,3041603.07.202125mD
[Utvid]8585.
Stefan Gajinov
Asker SK
Stefan Gajinov33,84
415p
03.07.2021
50m Bryst
Asker SK200450m Bryst33,8441503.07.202125mD
[Utvid]8585.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen5.13,52
415p
03.07.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri5.13,5241503.07.202125m 
[Utvid]8787.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen1.13,33
413p
03.07.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2008100m Butterfly1.13,3341303.07.202125m 
[Utvid]8888.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen1.07,52
412p
03.07.2021
100m Fri
Asker SK2007100m Fri1.07,5241203.07.202125mD
[Utvid]8989.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes30,82
411p
03.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri30,8241103.07.202125mD
[Utvid]9090.
Rasmus Villseth Eimhjellen
Asker SK
Rasmus Villseth Eimhjellen2.41,73
410p
03.07.2021
200m Bryst
Asker SK2005200m Bryst2.41,7341003.07.202125m 
[Utvid]9191.
Artur Stefanco
Asker SK
Artur Stefanco29,30
409p
03.07.2021
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly29,3040903.07.202125mD
[Utvid]9191.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes38,46
409p
03.07.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200850m Bryst38,4640903.07.202125mD
[Utvid]9393.
Mia Nio Floor
Bærumsvømmerne
Mia Nio Floor2.44,42
407p
03.07.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2008200m Individuell medley2.44,4240703.07.202125m 
[Utvid]9494.
Silva Engelsen
Bærumsvømmerne
Silva Engelsen1.07,83
406p
03.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri1.07,8340603.07.202125m 
[Utvid]9595.
Axel Wium Arneson
Bærumsvømmerne
Axel Wium Arneson2.42,38
405p
03.07.2021
200m Bryst
Bærumsvømmerne2005200m Bryst2.42,3840503.07.202125m 
[Utvid]9696.
Jonas Magnussen
Asker SK
Jonas Magnussen1.08,02
403p
03.07.2021
100m Individuell medley
Asker SK2005100m Individuell medley1.08,0240303.07.202125m 
[Utvid]9797.
Magnus Ellis Pedersen
Bærumsvømmerne
Magnus Ellis Pedersen27,41
402p
03.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri27,4140203.07.202125m 
[Utvid]9797.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen29,47
402p
03.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly29,4740203.07.202125mD
[Utvid]9797.
Alette Smeby Iden
Asker SK
Alette Smeby Iden2.45,11
402p
03.07.2021
200m Individuell medley
Asker SK2007200m Individuell medley2.45,1140203.07.202125m 
[Utvid]100100.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann38,72
401p
03.07.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst38,7240103.07.202125mD
Side 1 av 5 (437 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.