Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sommerstevne Oslo
Stevne
Stevnenavn:
Sommerstevne Oslo
Fra dato:
02.07.2021
Til dato:
03.07.2021
NSF Stevne Id:
0000038810
Arrangørnavn:
Lambertseter SK og OI Svømming
Stevnested:
Lambertseter
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
27.06.2021
Kvalperiode start:
28.06.2020
Kvalperiode slutt:
27.06.2021
Påmeldingsansv.:
Kristian Nygaard
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Brinchmann
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47250336
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk58,76
575p
02.07.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2006100m Rygg58,7657502.07.202125m 
[Utvid]22.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.14,03
559p
02.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.14,0355902.07.202125m 
[Utvid]33.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff54,88
549p
02.07.2021
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri54,8854902.07.202125m 
[Utvid]44.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth4.46,69
543p
02.07.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.46,6954302.07.202125m 
[Utvid]55.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk2.14,59
540p
02.07.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.14,5954002.07.202125m 
[Utvid]66.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug4.48,84
531p
02.07.2021
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.48,8453102.07.202125m 
[Utvid]77.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer2.16,92
524p
02.07.2021
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.16,9252402.07.202125m 
[Utvid]77.
Marte Skolseg
Hamar IL
Marte Skolseg2.27,85
524p
02.07.2021
200m Rygg
Hamar IL2002200m Rygg2.27,8552402.07.202125m 
[Utvid]99.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff4.23,28
523p
02.07.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.23,2852302.07.202125m 
[Utvid]1010.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen31,89
521p
02.07.2021
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg31,8952102.07.202125m 
[Utvid]1111.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.31,45
520p
02.07.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.31,4552002.07.202125m 
[Utvid]1212.
Marte Skolseg
Hamar IL
Marte Skolseg1.08,55
513p
02.07.2021
100m Rygg
Hamar IL2002100m Rygg1.08,5551302.07.202125m 
[Utvid]1313.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen2.04,28
511p
02.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK2004200m Fri2.04,2851102.07.202125m 
[Utvid]1414.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet35,78
508p
02.07.2021
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst35,7850802.07.202125mD
[Utvid]1515.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet35,84
506p
02.07.2021
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst35,8450602.07.202125mD
[Utvid]1515.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer1.03,03
506p
02.07.2021
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.03,0350602.07.202125m 
[Utvid]1515.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux2.17,51
506p
02.07.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2003200m Individuell medley2.17,5150602.07.202125m 
[Utvid]1818.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell4.53,74
505p
02.07.2021
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.53,7450502.07.202125m 
[Utvid]1919.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen1.08,93
504p
02.07.2021
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg1.08,9350402.07.202125m 
[Utvid]1919.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux2.15,94
504p
02.07.2021
200m Butterfly
Lambertseter SK2003200m Butterfly2.15,9450402.07.202125m 
[Utvid]2121.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux1.00,45
503p
02.07.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2003100m Butterfly1.00,4550302.07.202125m 
[Utvid]2121.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje4.54,11
503p
02.07.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.54,1150302.07.202125m 
[Utvid]2323.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug1.08,93
497p
02.07.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2007100m Butterfly1.08,9349702.07.202125m 
[Utvid]2424.
William Phi Hai Nguyen
Lambertseter SK
William Phi Hai Nguyen1.01,87
493p
02.07.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.01,8749302.07.202125m 
[Utvid]2525.
William Phi Hai Nguyen
Lambertseter SK
William Phi Hai Nguyen56,93
491p
02.07.2021
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri56,9349102.07.202125m 
[Utvid]2525.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth4.56,45
491p
02.07.2021
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.56,4549102.07.202125m 
[Utvid]2727.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas1.03,76
489p
02.07.2021
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.03,7648902.07.202125m 
[Utvid]2727.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug1.19,14
489p
02.07.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2007100m Bryst1.19,1448902.07.202125m 
[Utvid]2929.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth2.20,27
487p
02.07.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.20,2748702.07.202125mD
[Utvid]2929.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug2.20,36
487p
02.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.20,3648702.07.202125mD
[Utvid]3131.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik31,05
484p
02.07.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly31,0548402.07.202125mD
[Utvid]3131.
Yuk Pooi Oscar Lui
Lambertseter SK
Yuk Pooi Oscar Lui1.01,20
484p
02.07.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2003100m Butterfly1.01,2048402.07.202125m 
[Utvid]3131.
August Kvan Welle
OI Svømming
August Kvan Welle2.06,49
484p
02.07.2021
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri2.06,4948402.07.202125m 
[Utvid]3434.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen1.11,07
479p
02.07.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2004100m Bryst1.11,0747902.07.202125m 
[Utvid]3535.
Josefin Mathilde Kjellberg
Ås IL
Josefin Mathilde Kjellberg1.04,29
477p
02.07.2021
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.04,2947702.07.202125m 
[Utvid]3535.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla2.21,32
477p
02.07.2021
200m Fri
Kolbotn IL2007200m Fri2.21,3247702.07.202125m 
[Utvid]3737.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk27,90
473p
02.07.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly27,9047302.07.202125mD
[Utvid]3838.
Marte Skolseg
Hamar IL
Marte Skolseg32,96
472p
02.07.2021
50m Rygg
Hamar IL200250m Rygg32,9647202.07.202125m 
[Utvid]3838.
Trym Didriksen Tverbakk
Eidsvoll SK
Trym Didriksen Tverbakk1.11,40
472p
02.07.2021
100m Bryst
Eidsvoll SK2003100m Bryst1.11,4047202.07.202125m 
[Utvid]3838.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell1.20,04
472p
02.07.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.20,0447202.07.202125m 
[Utvid]4141.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff26,01
471p
02.07.2021
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri26,0147102.07.202125mD
[Utvid]4242.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik1.04,66
469p
02.07.2021
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.04,6646902.07.202125mD
[Utvid]4242.
Victoria Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Victoria Klippenberg Grindheim5.00,89
469p
02.07.2021
400m Fri
Hamar IL2002400m Fri5.00,8946902.07.202125m 
[Utvid]4444.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug33,08
467p
02.07.2021
50m Rygg
Lambertseter SK200750m Rygg33,0846702.07.202125m 
[Utvid]4444.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne1.04,76
467p
02.07.2021
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.04,7646702.07.202125m 
[Utvid]4646.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff2.08,24
465p
02.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.08,2446502.07.202125mD
[Utvid]4646.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold2.33,81
465p
02.07.2021
200m Rygg
Kongstensvømmerne2006200m Rygg2.33,8146502.07.202125m 
[Utvid]4848.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet1.20,57
463p
02.07.2021
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.20,5746302.07.202125m 
[Utvid]4848.
Sondre Solhøy
Lambertseter SK
Sondre Solhøy2.08,36
463p
02.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.08,3646302.07.202125m 
[Utvid]5050.
Kevin Ky-Vinh Khuu
Lambertseter SK
Kevin Ky-Vinh Khuu28,84
457p
02.07.2021
50m Rygg
Lambertseter SK200250m Rygg28,8445702.07.202125m 
[Utvid]5050.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell2.23,30
457p
02.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.23,3045702.07.202125mD
[Utvid]5050.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.23,31
457p
02.07.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.23,3145702.07.202125mD
[Utvid]5353.
Trym Didriksen Tverbakk
Eidsvoll SK
Trym Didriksen Tverbakk2.36,12
455p
02.07.2021
200m Bryst
Eidsvoll SK2003200m Bryst2.36,1245502.07.202125m 
[Utvid]5454.
Victoria Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Victoria Klippenberg Grindheim1.21,08
454p
02.07.2021
100m Bryst
Hamar IL2002100m Bryst1.21,0845402.07.202125m 
[Utvid]5454.
Victoria Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Victoria Klippenberg Grindheim2.23,58
454p
02.07.2021
200m Fri
Hamar IL2002200m Fri2.23,5845402.07.202125m 
[Utvid]5656.
Sondre Solhøy
Lambertseter SK
Sondre Solhøy58,48
453p
02.07.2021
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri58,4845302.07.202125m 
[Utvid]5656.
Kevin Ky-Vinh Khuu
Lambertseter SK
Kevin Ky-Vinh Khuu1.03,60
453p
02.07.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2002100m Rygg1.03,6045302.07.202125m 
[Utvid]5656.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux1.12,40
453p
02.07.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.12,4045302.07.202125m 
[Utvid]5959.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.35,82
452p
02.07.2021
200m Butterfly
Lambertseter SK2006200m Butterfly2.35,8245202.07.202125m 
[Utvid]5959.
Karoline Hallum
Hamar IL
Karoline Hallum5.04,72
452p
02.07.2021
400m Fri
Hamar IL2008400m Fri5.04,7245202.07.202125m 
[Utvid]6161.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer1.21,30
451p
02.07.2021
100m Bryst
Ås IL2006100m Bryst1.21,3045102.07.202125m 
[Utvid]6262.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth1.05,59
449p
02.07.2021
100m Fri
Hamar IL2004100m Fri1.05,5944902.07.202125mD
[Utvid]6262.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth1.05,61
449p
02.07.2021
100m Fri
Hamar IL2004100m Fri1.05,6144902.07.202125m 
[Utvid]6464.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen33,00
447p
02.07.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200450m Bryst33,0044702.07.202125mD
[Utvid]6565.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell37,36
446p
02.07.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst37,3644602.07.202125mD
[Utvid]6565.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen1.11,46
446p
02.07.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2006100m Butterfly1.11,4644602.07.202125m 
[Utvid]6767.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik1.11,49
445p
02.07.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2006100m Butterfly1.11,4944502.07.202125mD
[Utvid]6868.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux28,51
444p
02.07.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly28,5144402.07.202125mD
[Utvid]6868.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold33,63
444p
02.07.2021
50m Rygg
Kongstensvømmerne200650m Rygg33,6344402.07.202125m 
[Utvid]6868.
August Kvan Welle
OI Svømming
August Kvan Welle1.12,85
444p
02.07.2021
100m Bryst
OI Svømming2005100m Bryst1.12,8544402.07.202125m 
[Utvid]7171.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen58,94
443p
02.07.2021
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri58,9444302.07.202125mD
[Utvid]7272.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen32,00
442p
02.07.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly32,0044202.07.202125mD
[Utvid]7272.
Celina Pham
SK Speed
Celina Pham2.36,44
442p
02.07.2021
200m Rygg
SK Speed2008200m Rygg2.36,4444202.07.202125m 
[Utvid]7474.
Eira Melhus-Tangen
Triton Lillestrøm
Eira Melhus-Tangen1.06,03
440p
02.07.2021
100m Fri
Triton Lillestrøm2007100m Fri1.06,0344002.07.202125m 
[Utvid]7575.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer30,16
439p
02.07.2021
50m Fri
Ås IL200650m Fri30,1643902.07.202125mD
[Utvid]7575.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth2.25,26
439p
02.07.2021
200m Fri
Hamar IL2004200m Fri2.25,2643902.07.202125mD
[Utvid]7777.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche5.07,89
438p
02.07.2021
400m Fri
Lambertseter SK2008400m Fri5.07,8943802.07.202125m 
[Utvid]7878.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth2.25,58
436p
02.07.2021
200m Fri
Hamar IL2004200m Fri2.25,5843602.07.202125m 
[Utvid]7878.
Victoria Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Victoria Klippenberg Grindheim2.25,58
436p
02.07.2021
200m Fri
Hamar IL2002200m Fri2.25,5843602.07.202125mD
[Utvid]8080.
Roma Park Bhasin
OI Svømming
Roma Park Bhasin1.06,34
434p
02.07.2021
100m Fri
OI Svømming2006100m Fri1.06,3443402.07.202125m 
[Utvid]8181.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux1.03,54
433p
02.07.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2003100m Butterfly1.03,5443302.07.202125mD
[Utvid]8282.
Trym Didriksen Tverbakk
Eidsvoll SK
Trym Didriksen Tverbakk33,40
432p
02.07.2021
50m Bryst
Eidsvoll SK200350m Bryst33,4043202.07.202125mD
[Utvid]8282.
julie Lindalen
OI Svømming
julie Lindalen1.22,47
432p
02.07.2021
100m Bryst
OI Svømming2007100m Bryst1.22,4743202.07.202125m 
[Utvid]8484.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen1.12,29
431p
02.07.2021
100m Butterfly
Hamar IL2005100m Butterfly1.12,2943102.07.202125m 
[Utvid]8585.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug32,30
430p
02.07.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly32,3043002.07.202125mD
[Utvid]8686.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.19,99
429p
02.07.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2007200m Rygg2.19,9942902.07.202125m 
[Utvid]8686.
Oscar Nilsen Hostvedt
Bergkameratene
Oscar Nilsen Hostvedt4.41,29
429p
02.07.2021
400m Fri
Bergkameratene2005400m Fri4.41,2942902.07.202125m 
[Utvid]8888.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas30,41
428p
02.07.2021
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri30,4142802.07.202125mD
[Utvid]8888.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff1.03,78
428p
02.07.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.03,7842802.07.202125m 
[Utvid]8888.
Victoria Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Victoria Klippenberg Grindheim1.06,67
428p
02.07.2021
100m Fri
Hamar IL2002100m Fri1.06,6742802.07.202125mD
[Utvid]8888.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet2.58,45
428p
02.07.2021
200m Bryst
Glitre SK2004200m Bryst2.58,4542802.07.202125m 
[Utvid]9292.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov59,64
427p
02.07.2021
100m Fri
Hamar IL2008100m Fri59,6442702.07.202125m 
[Utvid]9292.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth1.06,71
427p
02.07.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.06,7142702.07.202125mD
[Utvid]9292.
Christopher N Sørensen
Kongstensvømmerne
Christopher N Sørensen4.41,69
427p
02.07.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2007400m Fri4.41,6942702.07.202125m 
[Utvid]9595.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth1.06,78
426p
02.07.2021
100m Fri
Hamar IL2004100m Fri1.06,7842602.07.202125m 
[Utvid]9696.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas34,12
425p
02.07.2021
50m Rygg
Lambertseter SK200650m Rygg34,1242502.07.202125m 
[Utvid]9696.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.12,08
425p
02.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.12,0842502.07.202125m 
[Utvid]9696.
Josefin Mathilde Kjellberg
Ås IL
Josefin Mathilde Kjellberg2.26,85
425p
02.07.2021
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.26,8542502.07.202125m 
[Utvid]9999.
August Kvan Welle
OI Svømming
August Kvan Welle33,61
424p
02.07.2021
50m Bryst
OI Svømming200550m Bryst33,6142402.07.202125mD
[Utvid]100100.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux28,96
423p
02.07.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly28,9642302.07.202125mD
Side 1 av 12 (1168 rader)< Forrige1234567101112Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.