Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sandnes Korona 3
Stevne
Stevnenavn:
Sandnes Korona 3
Fra dato:
28.05.2021
Til dato:
30.05.2021
NSF Stevne Id:
0000038382
Arrangørnavn:
Sandnes SLK
Stevnested:
Austrått
Bassengnavn:
Austrått svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.05.2021
Kvalperiode start:
21.05.2020
Kvalperiode slutt:
20.05.2021
Påmeldingsansv.:
Eystein Hillesund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91655195
Arrangementsleder
Navn:
Annelin Sele
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90994957
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt14.50,89
862p
28.05.2021
1500m Fri
Bryne SK20031500m Fri14.50,8986228.05.202125m 
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt7.52,51
826p
28.05.2021
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri7.52,5182628.05.202125mD
[Utvid]33.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.55,59
731p
28.05.2021
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.55,5973128.05.202125mD
[Utvid]44.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,08
727p
29.05.2021
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,0872729.05.202125m 
[Utvid]55.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.02,76
695p
30.05.2021
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.02,7669530.05.202125m 
[Utvid]66.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,64
685p
30.05.2021
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,6468530.05.202125mD
[Utvid]77.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken4.06,33
639p
30.05.2021
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.06,3363930.05.202125m 
[Utvid]88.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French1.03,45
637p
29.05.2021
100m Butterfly
Sandnes SLK2003100m Butterfly1.03,4563729.05.202125m 
[Utvid]99.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.55,96
629p
28.05.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.55,9662928.05.202125mD
[Utvid]1010.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland9.28,05
600p
28.05.2021
800m Fri
Sandnes SLK2005800m Fri9.28,0560028.05.202125m 
[Utvid]1111.
Vetle Sørdal
Egersund SK
Vetle Sørdal29,99
596p
29.05.2021
50m Bryst
Egersund SK200150m Bryst29,9959629.05.202125m 
[Utvid]1212.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen59,74
595p
30.05.2021
100m Fri
Bryne SK2004100m Fri59,7459530.05.202125m 
[Utvid]1313.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen30,58
591p
29.05.2021
50m Rygg
Bryne SK200650m Rygg30,5859129.05.202125m 
[Utvid]1414.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal34,17
583p
29.05.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200750m Bryst34,1758329.05.202125m 
[Utvid]1515.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal34,20
582p
29.05.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200550m Bryst34,2058229.05.202125m 
[Utvid]1616.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting16.56,52
580p
28.05.2021
1500m Fri
Sandnes SLK20061500m Fri16.56,5258028.05.202125m 
[Utvid]1717.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland58,69
577p
30.05.2021
100m Rygg
Bryne SK2005100m Rygg58,6957730.05.202125m 
[Utvid]1818.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken1.59,72
571p
29.05.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.59,7257129.05.202125m 
[Utvid]1919.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.41,98
570p
28.05.2021
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.41,9857028.05.202125mD
[Utvid]2020.
Vetle Sørdal
Egersund SK
Vetle Sørdal1.07,22
566p
30.05.2021
100m Bryst
Egersund SK2001100m Bryst1.07,2256630.05.202125m 
[Utvid]2121.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French29,51
563p
29.05.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200350m Butterfly29,5156329.05.202125mD
[Utvid]2222.
Vetle Sørdal
Egersund SK
Vetle Sørdal30,65
559p
30.05.2021
50m Bryst
Egersund SK200150m Bryst30,6555930.05.202125mD
[Utvid]2323.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal1.15,83
556p
30.05.2021
100m Bryst
Sandnes SLK2007100m Bryst1.15,8355630.05.202125m 
[Utvid]2323.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal9.42,77
556p
28.05.2021
800m Fri
Sandnes SLK2006800m Fri9.42,7755628.05.202125m 
[Utvid]2525.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal1.15,93
553p
30.05.2021
100m Bryst
Sandnes SLK2005100m Bryst1.15,9355330.05.202125m 
[Utvid]2626.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal4.45,03
552p
30.05.2021
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.45,0355230.05.202125m 
[Utvid]2727.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French27,96
551p
29.05.2021
50m Fri
Sandnes SLK200350m Fri27,9655129.05.202125m 
[Utvid]2828.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting9.01,64
548p
28.05.2021
800m Fri
Sandnes SLK2006800m Fri9.01,6454828.05.202125mD
[Utvid]2929.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen28,03
547p
29.05.2021
50m Fri
Sandnes SLK200750m Fri28,0354729.05.202125m 
[Utvid]3030.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal4.46,30
545p
28.05.2021
400m Fri
Sandnes SLK2006400m Fri4.46,3054528.05.202125mD
[Utvid]3131.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal4.46,39
544p
30.05.2021
400m Fri
Sandnes SLK2006400m Fri4.46,3954430.05.202125m 
[Utvid]3232.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French2.14,35
543p
30.05.2021
200m Individuell medley
Sandnes SLK2005200m Individuell medley2.14,3554330.05.202125m 
[Utvid]3232.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal2.15,31
543p
29.05.2021
200m Fri
Sandnes SLK2004200m Fri2.15,3154329.05.202125m 
[Utvid]3232.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.46,67
543p
30.05.2021
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.46,6754330.05.202125m 
[Utvid]3535.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal2.15,54
540p
29.05.2021
200m Fri
Sandnes SLK2007200m Fri2.15,5454029.05.202125m 
[Utvid]3636.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal31,59
536p
29.05.2021
50m Rygg
Sandnes SLK200550m Rygg31,5953629.05.202125m 
[Utvid]3737.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal35,24
532p
30.05.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200550m Bryst35,2453230.05.202125mD
[Utvid]3737.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen1.07,70
532p
30.05.2021
100m Rygg
Bryne SK2006100m Rygg1.07,7053230.05.202125m 
[Utvid]3737.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen2.16,24
532p
29.05.2021
200m Fri
Sandnes SLK2007200m Fri2.16,2453229.05.202125m 
[Utvid]4040.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken2.02,71
531p
30.05.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri2.02,7153130.05.202125mD
[Utvid]4141.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre4.50,46
528p
28.05.2021
400m Individuell medley
Bryne SK2006400m Individuell medley4.50,4652828.05.202125m 
[Utvid]4242.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal2.16,72
526p
29.05.2021
200m Fri
Sandnes SLK2006200m Fri2.16,7252629.05.202125m 
[Utvid]4343.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff9.11,07
520p
28.05.2021
800m Fri
Sola SK2006800m Fri9.11,0752028.05.202125m 
[Utvid]4444.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland27,09
517p
30.05.2021
50m Butterfly
Bryne SK200550m Butterfly27,0951730.05.202125m 
[Utvid]4545.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal35,67
513p
30.05.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200750m Bryst35,6751330.05.202125mD
[Utvid]4646.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland2.18,02
512p
28.05.2021
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri2.18,0251228.05.202125mD
[Utvid]4747.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen1.10,65
511p
29.05.2021
100m Individuell medley
Sandnes SLK2007100m Individuell medley1.10,6551129.05.202125m 
[Utvid]4848.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French32,14
509p
29.05.2021
50m Rygg
Sandnes SLK200350m Rygg32,1450929.05.202125m 
[Utvid]4949.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt56,41
505p
28.05.2021
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri56,4150528.05.202125mD
[Utvid]5050.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French2.16,01
504p
28.05.2021
200m Butterfly
Sandnes SLK2005200m Butterfly2.16,0150428.05.202125m 
[Utvid]5050.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting4.26,57
504p
30.05.2021
400m Fri
Sandnes SLK2006400m Fri4.26,5750430.05.202125m 
[Utvid]5252.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal30,65
503p
30.05.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200550m Butterfly30,6550330.05.202125m 
[Utvid]5353.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland27,94
502p
29.05.2021
50m Rygg
Bryne SK200550m Rygg27,9450229.05.202125m 
[Utvid]5353.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal2.33,26
502p
30.05.2021
200m Individuell medley
Sandnes SLK2007200m Individuell medley2.33,2650230.05.202125m 
[Utvid]5555.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal28,92
498p
29.05.2021
50m Fri
Sandnes SLK200550m Fri28,9249829.05.202125m 
[Utvid]5555.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen30,75
498p
30.05.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200750m Butterfly30,7549830.05.202125m 
[Utvid]5555.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal1.03,36
498p
30.05.2021
100m Fri
Sandnes SLK2004100m Fri1.03,3649830.05.202125m 
[Utvid]5555.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal2.19,27
498p
28.05.2021
200m Fri
Sandnes SLK2006200m Fri2.19,2749828.05.202125mD
[Utvid]5959.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting4.28,10
496p
28.05.2021
400m Fri
Sandnes SLK2006400m Fri4.28,1049628.05.202125mD
[Utvid]6060.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French1.01,88
492p
30.05.2021
100m Rygg
Sandnes SLK2005100m Rygg1.01,8849230.05.202125m 
[Utvid]6161.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal2.34,83
487p
30.05.2021
200m Individuell medley
Sandnes SLK2006200m Individuell medley2.34,8348730.05.202125m 
[Utvid]6262.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French25,73
486p
29.05.2021
50m Fri
Sandnes SLK200550m Fri25,7348629.05.202125m 
[Utvid]6262.
Sophie Thon Østbø
Sandnes SLK
Sophie Thon Østbø1.19,31
486p
30.05.2021
100m Bryst
Sandnes SLK2009100m Bryst1.19,3148630.05.202125m 
[Utvid]6464.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal2.20,53
485p
30.05.2021
200m Fri
Sandnes SLK2004200m Fri2.20,5348530.05.202125mD
[Utvid]6565.
Marie Emilie E. Evanger
Sandnes SLK
Marie Emilie E. Evanger29,21
483p
29.05.2021
50m Fri
Sandnes SLK200550m Fri29,2148329.05.202125m 
[Utvid]6565.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen29,21
483p
30.05.2021
50m Fri
Bryne SK200450m Fri29,2148330.05.202125mD
[Utvid]6565.
Marie Emilie E. Evanger
Sandnes SLK
Marie Emilie E. Evanger1.04,03
483p
30.05.2021
100m Fri
Sandnes SLK2005100m Fri1.04,0348330.05.202125m 
[Utvid]6565.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland2.20,66
483p
30.05.2021
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri2.20,6648330.05.202125mD
[Utvid]6969.
Fie Othilie Søgaard
Sandnes SLK
Fie Othilie Søgaard29,23
482p
29.05.2021
50m Fri
Sandnes SLK200750m Fri29,2348229.05.202125m 
[Utvid]6969.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal2.20,79
482p
30.05.2021
200m Fri
Sandnes SLK2006200m Fri2.20,7948230.05.202125mD
[Utvid]7171.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal29,26
481p
29.05.2021
50m Fri
Sandnes SLK200450m Fri29,2648129.05.202125m 
[Utvid]7272.
Fie Othilie Søgaard
Sandnes SLK
Fie Othilie Søgaard36,50
479p
29.05.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200750m Bryst36,5047929.05.202125m 
[Utvid]7373.
Marie Emilie E. Evanger
Sandnes SLK
Marie Emilie E. Evanger32,83
478p
29.05.2021
50m Rygg
Sandnes SLK200550m Rygg32,8347829.05.202125m 
[Utvid]7474.
Sara Amalie Espeland Evanger
Sandnes SLK
Sara Amalie Espeland Evanger1.04,29
477p
30.05.2021
100m Fri
Sandnes SLK2006100m Fri1.04,2947730.05.202125m 
[Utvid]7575.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen4.59,78
475p
30.05.2021
400m Fri
Sandnes SLK2007400m Fri4.59,7847530.05.202125m 
[Utvid]7676.
Sophie Thon Østbø
Sandnes SLK
Sophie Thon Østbø36,67
472p
29.05.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200950m Bryst36,6747229.05.202125m 
[Utvid]7777.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French2.34,81
467p
29.05.2021
200m Bryst
Sandnes SLK2005200m Bryst2.34,8146729.05.202125m 
[Utvid]7878.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland26,09
466p
29.05.2021
50m Fri
Bryne SK200550m Fri26,0946629.05.202125m 
[Utvid]7979.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting2.35,18
464p
29.05.2021
200m Bryst
Sandnes SLK2006200m Bryst2.35,1846429.05.202125m 
[Utvid]8080.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal1.13,03
463p
29.05.2021
100m Individuell medley
Sandnes SLK2006100m Individuell medley1.13,0346329.05.202125m 
[Utvid]8181.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal2.34,20
462p
29.05.2021
200m Rygg
Sandnes SLK2006200m Rygg2.34,2046229.05.202125m 
[Utvid]8282.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff4.34,88
460p
28.05.2021
400m Fri
Sola SK2006400m Fri4.34,8846028.05.202125mD
[Utvid]8383.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen2.37,89
459p
30.05.2021
200m Individuell medley
Sandnes SLK2007200m Individuell medley2.37,8945930.05.202125m 
[Utvid]8383.
Celina Olsen
Sandnes SLK
Celina Olsen10.21,25
459p
28.05.2021
800m Fri
Sandnes SLK2009800m Fri10.21,2545928.05.202125m 
[Utvid]8585.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø2.35,07
458p
28.05.2021
200m Butterfly
Bryne SK2005200m Butterfly2.35,0745828.05.202125m 
[Utvid]8686.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal1.05,33
455p
29.05.2021
100m Fri
Sandnes SLK2004100m Fri1.05,3345529.05.202125mD
[Utvid]8686.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal1.11,36
455p
30.05.2021
100m Rygg
Sandnes SLK2006100m Rygg1.11,3645530.05.202125m 
[Utvid]8888.
Sunniva Evensen Jacques
Riska SK
Sunniva Evensen Jacques29,86
452p
29.05.2021
50m Fri
Riska SK200450m Fri29,8645229.05.202125m 
[Utvid]8989.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French1.11,55
451p
30.05.2021
100m Rygg
Sandnes SLK2003100m Rygg1.11,5545130.05.202125m 
[Utvid]9090.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen1.05,58
450p
29.05.2021
100m Individuell medley
Sandnes SLK2008100m Individuell medley1.05,5845029.05.202125m 
[Utvid]9191.
Sophie Thon Østbø
Sandnes SLK
Sophie Thon Østbø37,28
449p
30.05.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200950m Bryst37,2844930.05.202125mD
[Utvid]9191.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken58,65
449p
29.05.2021
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri58,6544929.05.202125mD
[Utvid]9191.
Ida Louise Middleton
Sandnes SLK
Ida Louise Middleton1.05,59
449p
30.05.2021
100m Fri
Sandnes SLK2006100m Fri1.05,5944930.05.202125m 
[Utvid]9494.
Sondre Njaa Risa
Sandnes SLK
Sondre Njaa Risa9.39,85
447p
28.05.2021
800m Fri
Sandnes SLK2007800m Fri9.39,8544728.05.202125m 
[Utvid]9595.
Live Braut
Klepp SSK
Live Braut5.39,08
445p
28.05.2021
400m Individuell medley
Klepp SSK2007400m Individuell medley5.39,0844528.05.202125m 
[Utvid]9696.
Sunniva Evensen Jacques
Riska SK
Sunniva Evensen Jacques31,95
444p
30.05.2021
50m Butterfly
Riska SK200450m Butterfly31,9544430.05.202125m 
[Utvid]9696.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen5.07,74
444p
28.05.2021
400m Individuell medley
Sandnes SLK2008400m Individuell medley5.07,7444428.05.202125m 
[Utvid]9898.
Sara Amalie Espeland Evanger
Sandnes SLK
Sara Amalie Espeland Evanger30,10
442p
29.05.2021
50m Fri
Sandnes SLK200650m Fri30,1044229.05.202125m 
[Utvid]9999.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal1.06,06
440p
29.05.2021
100m Fri
Sandnes SLK2006100m Fri1.06,0644029.05.202125mD
[Utvid]100100.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal1.06,16
438p
29.05.2021
100m Fri
Sandnes SLK2007100m Fri1.06,1643829.05.202125mD
Side 1 av 7 (692 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.