Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
EliteStevne Oslo
Stevne
Stevnenavn:
EliteStevne Oslo
Fra dato:
13.05.2021
Til dato:
13.05.2021
NSF Stevne Id:
0000038326
Arrangørnavn:
OI Svømming
Stevnested:
Lambertseter
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
3
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.05.2021
Kvalperiode start:
13.04.2019
Kvalperiode slutt:
12.04.2021
Påmeldingsansv.:
Kristian Nygaard
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Kristian Nygaard
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova8.40,79
779p
13.05.2021
800m Fri
Lambertseter SK2003800m Fri8.40,7977913.05.202125m 
[Utvid]22.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.18,21
743p
13.05.2021
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.18,2174313.05.202125mD
[Utvid]33.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken55,61
737p
13.05.2021
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri55,6173713.05.202125m 
[Utvid]44.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen25,39
736p
13.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri25,3973613.05.202125m 
[Utvid]55.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard49,86
732p
13.05.2021
100m Fri
Sjøstjerna SLK1996100m Fri49,8673213.05.202125m 
[Utvid]66.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.03,95
707p
13.05.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.03,9570713.05.202125m 
[Utvid]77.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken25,74
706p
13.05.2021
50m Fri
OI Svømming200350m Fri25,7470613.05.202125m 
[Utvid]88.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.04,30
701p
13.05.2021
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri2.04,3070113.05.202125m 
[Utvid]99.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt28,50
695p
13.05.2021
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst28,5069513.05.202125m 
[Utvid]1010.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken29,02
692p
13.05.2021
50m Rygg
OI Svømming200350m Rygg29,0269213.05.202125m 
[Utvid]1111.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard24,62
689p
13.05.2021
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK199650m Butterfly24,6268913.05.202125mD
[Utvid]1212.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard54,58
683p
13.05.2021
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK1996100m Butterfly54,5868313.05.202125m 
[Utvid]1313.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner1.02,46
678p
13.05.2021
100m Rygg
OI Svømming1998100m Rygg1.02,4667813.05.202125m 
[Utvid]1414.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,05
677p
13.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri23,0567713.05.202125m 
[Utvid]1515.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt1.03,38
675p
13.05.2021
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.03,3867513.05.202125m 
[Utvid]1515.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.04,96
675p
13.05.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.04,9667513.05.202125m 
[Utvid]1717.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner29,51
658p
13.05.2021
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg29,5165813.05.202125m 
[Utvid]1818.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug32,89
654p
13.05.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200250m Bryst32,8965413.05.202125m 
[Utvid]1919.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt29,10
653p
13.05.2021
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst29,1065313.05.202125mD
[Utvid]2020.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.18,67
650p
13.05.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.18,6765013.05.202125m 
[Utvid]2121.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik58,21
643p
13.05.2021
100m Individuell medley
OI Svømming2002100m Individuell medley58,2164313.05.202125m 
[Utvid]2222.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie25,22
641p
13.05.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly25,2264113.05.202125m 
[Utvid]2323.
Ole Steinbråten
OI Svømming
Ole Steinbråten52,13
640p
13.05.2021
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri52,1364013.05.202125m 
[Utvid]2424.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.08,17
639p
13.05.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.08,1763913.05.202125mD
[Utvid]2525.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt29,91
632p
13.05.2021
50m Rygg
OI Svømming200250m Rygg29,9163213.05.202125m 
[Utvid]2626.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink28,42
631p
13.05.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly28,4263113.05.202125m 
[Utvid]2727.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard23,60
630p
13.05.2021
50m Fri
Sjøstjerna SLK199650m Fri23,6063013.05.202125mD
[Utvid]2727.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn23,61
630p
13.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,6163013.05.202125m 
[Utvid]2929.
Ole Steinbråten
OI Svømming
Ole Steinbråten23,68
624p
13.05.2021
50m Fri
OI Svømming200150m Fri23,6862413.05.202125m 
[Utvid]3030.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth1.05,09
623p
13.05.2021
100m Bryst
OI Svømming2003100m Bryst1.05,0962313.05.202125m 
[Utvid]3131.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt1.04,27
622p
13.05.2021
100m Rygg
OI Svømming2002100m Rygg1.04,2762213.05.202125m 
[Utvid]3131.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik1.05,14
622p
13.05.2021
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.05,1462213.05.202125m 
[Utvid]3333.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen1.04,48
616p
13.05.2021
100m Rygg
OI Svømming1998100m Rygg1.04,4861613.05.202125m 
[Utvid]3434.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth29,68
615p
13.05.2021
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst29,6861513.05.202125m 
[Utvid]3535.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken26,97
614p
13.05.2021
50m Fri
OI Svømming200350m Fri26,9761413.05.202125mD
[Utvid]3636.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik29,74
612p
13.05.2021
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst29,7461213.05.202125m 
[Utvid]3737.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt23,85
611p
13.05.2021
50m Fri
OI Svømming200250m Fri23,8561113.05.202125mD
[Utvid]3838.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin30,39
602p
13.05.2021
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg30,3960213.05.202125m 
[Utvid]3939.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink1.04,76
599p
13.05.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2003100m Butterfly1.04,7659913.05.202125m 
[Utvid]4040.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen30,50
596p
13.05.2021
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg30,5059613.05.202125m 
[Utvid]4141.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt2.21,82
594p
13.05.2021
200m Rygg
OI Svømming2002200m Rygg2.21,8259413.05.202125m 
[Utvid]4242.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug1.14,22
593p
13.05.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne2002100m Bryst1.14,2259313.05.202125m 
[Utvid]4343.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug29,09
588p
13.05.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly29,0958813.05.202125m 
[Utvid]4444.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.05,61
585p
13.05.2021
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg1.05,6158513.05.202125m 
[Utvid]4545.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen30,76
581p
13.05.2021
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg30,7658113.05.202125m 
[Utvid]4646.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug34,23
580p
13.05.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200250m Bryst34,2358013.05.202125mD
[Utvid]4747.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche34,28
578p
13.05.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst34,2857813.05.202125m 
[Utvid]4747.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.07,81
578p
13.05.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley1.07,8157813.05.202125m 
[Utvid]4949.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink29,27
577p
13.05.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly29,2757713.05.202125mD
[Utvid]5050.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.00,37
576p
13.05.2021
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.00,3757613.05.202125mD
[Utvid]5050.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen1.06,83
576p
13.05.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.06,8357613.05.202125mD
[Utvid]5252.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik30,42
571p
13.05.2021
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst30,4257113.05.202125mD
[Utvid]5353.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink27,69
567p
13.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri27,6956713.05.202125m 
[Utvid]5454.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth30,53
565p
13.05.2021
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst30,5356513.05.202125mD
[Utvid]5454.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen31,04
565p
13.05.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200250m Rygg31,0456513.05.202125m 
[Utvid]5656.
Kristian Dmitri Swakhoven
Bærumsvømmerne
Kristian Dmitri Swakhoven24,53
561p
13.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri24,5356113.05.202125m 
[Utvid]5656.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.00,90
561p
13.05.2021
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri1.00,9056113.05.202125mD
[Utvid]5858.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie54,54
559p
13.05.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri54,5455913.05.202125m 
[Utvid]5959.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.15,71
558p
13.05.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.15,7155813.05.202125m 
[Utvid]6060.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard1.06,34
557p
13.05.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2004100m Butterfly1.06,3455713.05.202125m 
[Utvid]6161.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen59,47
555p
13.05.2021
100m Rygg
OI Svømming2001100m Rygg59,4755513.05.202125m 
[Utvid]6262.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn58,61
552p
13.05.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2001100m Butterfly58,6155213.05.202125m 
[Utvid]6363.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen26,53
551p
13.05.2021
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly26,5355113.05.202125mD
[Utvid]6464.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.07,18
545p
13.05.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.07,1854513.05.202125m 
[Utvid]6565.
Kristian Dmitri Swakhoven
Bærumsvømmerne
Kristian Dmitri Swakhoven55,03
544p
13.05.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri55,0354413.05.202125m 
[Utvid]6666.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn26,68
541p
13.05.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly26,6854113.05.202125mD
[Utvid]6666.
Kia Amalia Mørk
Lambertseter SK
Kia Amalia Mørk1.07,36
541p
13.05.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2002100m Rygg1.07,3654113.05.202125m 
[Utvid]6666.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova2.15,46
541p
13.05.2021
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.15,4654113.05.202125m 
[Utvid]6969.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche29,98
537p
13.05.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly29,9853713.05.202125m 
[Utvid]6969.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen31,06
537p
13.05.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200350m Bryst31,0653713.05.202125mD
[Utvid]7171.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen28,24
535p
13.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri28,2453513.05.202125m 
[Utvid]7272.
Ole Steinbråten
OI Svømming
Ole Steinbråten24,96
533p
13.05.2021
50m Fri
OI Svømming200150m Fri24,9653313.05.202125mD
[Utvid]7373.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen1.09,70
532p
13.05.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2002100m Individuell medley1.09,7053213.05.202125m 
[Utvid]7474.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.09,76
531p
13.05.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley1.09,7653113.05.202125m 
[Utvid]7575.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie25,07
526p
13.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri25,0752613.05.202125mD
[Utvid]7676.
Kia Amalia Mørk
Lambertseter SK
Kia Amalia Mørk1.07,95
519p
13.05.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2002100m Butterfly1.07,9551913.05.202125m 
[Utvid]7777.
Kristian Dmitri Swakhoven
Bærumsvømmerne
Kristian Dmitri Swakhoven25,31
511p
13.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri25,3151113.05.202125mD
[Utvid]7777.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.02,82
511p
13.05.2021
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.02,8251113.05.202125mD
[Utvid]7979.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen1.09,59
510p
13.05.2021
100m Bryst
OI Svømming2001100m Bryst1.09,5951013.05.202125m 
[Utvid]8080.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard30,67
502p
13.05.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly30,6750213.05.202125mD
[Utvid]8181.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen28,92
498p
13.05.2021
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri28,9249813.05.202125m 
[Utvid]8282.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova29,03
492p
13.05.2021
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri29,0349213.05.202125mD
[Utvid]8282.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard1.09,51
492p
13.05.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2004100m Rygg1.09,5149213.05.202125m 
[Utvid]8484.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova36,20
491p
13.05.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst36,2049113.05.202125mD
[Utvid]8585.
Kia Amalia Mørk
Lambertseter SK
Kia Amalia Mørk30,99
486p
13.05.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200250m Butterfly30,9948613.05.202125mD
[Utvid]8686.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen32,12
485p
13.05.2021
50m Bryst
OI Svømming200150m Bryst32,1248513.05.202125mD
[Utvid]8787.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth29,33
477p
13.05.2021
50m Fri
OI Svømming200450m Fri29,3347713.05.202125mD
[Utvid]8888.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.04,80
466p
13.05.2021
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.04,8046613.05.202125mD
[Utvid]8989.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova30,27
434p
13.05.2021
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri30,2743413.05.202125mD
[Utvid]9090.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova31,23
395p
13.05.2021
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri31,2339513.05.202125mD
[Utvid]9191.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt1.06,23
312p
13.05.2021
100m Fri
OI Svømming2002100m Fri1.06,2331213.05.202125m 
[Utvid]9292.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard KjeldsethDSQ
0p
13.05.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medleyDSQ013.05.202125m 
[Utvid]9292.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una BorchgrevinkDNS
0p
13.05.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m FriDNS013.05.202125m 
[Utvid]9292.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi HosethDNS
0p
13.05.2021
200m Bryst
OI Svømming2003200m BrystDNS013.05.202125m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.