Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
AQ Klubbkamp 4
Stevne
Stevnenavn:
AQ Klubbkamp 4
Fra dato:
08.05.2021
Til dato:
08.05.2021
NSF Stevne Id:
0000038214
Arrangørnavn:
Vågsbygd SLK, Varodd og KSA
Stevnested:
Kristiansand
Bassengnavn:
Aquarama
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.05.2021
Kvalperiode start:
04.05.2020
Kvalperiode slutt:
03.05.2021
Påmeldingsansv.:
Marcus Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41345019
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Thorstensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.08,42
834p
08.05.2021
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.08,4283408.05.202125m 
[Utvid]22.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.03,44
715p
08.05.2021
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.03,4471508.05.202125mD
[Utvid]33.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu58,49
634p
08.05.2021
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri58,4963408.05.202125m 
[Utvid]44.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu30,00
626p
08.05.2021
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg30,0062608.05.202125m 
[Utvid]55.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen26,94
616p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200450m Fri26,9461608.05.202125m 
[Utvid]66.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.09,03
613p
08.05.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2002200m Individuell medley2.09,0361308.05.202125m 
[Utvid]77.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.07,50
611p
08.05.2021
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.07,5061108.05.202125m 
[Utvid]88.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl59,55
600p
08.05.2021
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri59,5560008.05.202125mD
[Utvid]99.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud1.59,08
581p
08.05.2021
200m Fri
Varodd SK2002200m Fri1.59,0858108.05.202125mD
[Utvid]1010.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu27,94
552p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,9455208.05.202125mD
[Utvid]1111.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen27,96
551p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,9655108.05.202125m 
[Utvid]1212.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.01,32
550p
08.05.2021
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri1.01,3255008.05.202125m 
[Utvid]1313.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen2.01,54
546p
08.05.2021
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.01,5454608.05.202125mD
[Utvid]1414.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.26,91
539p
08.05.2021
200m Butterfly
SK Team Sør2003200m Butterfly2.26,9153908.05.202125m 
[Utvid]1515.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev26,74
538p
08.05.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly26,7453808.05.202125m 
[Utvid]1616.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite4.48,46
533p
08.05.2021
400m Fri
Kristiansand SA2006400m Fri4.48,4653308.05.202125m 
[Utvid]1717.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen59,48
528p
08.05.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2001100m Butterfly59,4852808.05.202125mD
[Utvid]1818.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen25,05
527p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200250m Fri25,0552708.05.202125m 
[Utvid]1919.
Rebekka Valvik Christiansen
Lambertseter SK
Rebekka Valvik Christiansen2.28,99
517p
08.05.2021
200m Butterfly
Lambertseter SK2001200m Butterfly2.28,9951708.05.202125m 
[Utvid]2020.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen25,24
515p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,2451508.05.202125m 
[Utvid]2121.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten56,21
511p
08.05.2021
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri56,2151108.05.202125m 
[Utvid]2222.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud56,23
510p
08.05.2021
100m Fri
Varodd SK2002100m Fri56,2351008.05.202125mD
[Utvid]2323.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl28,70
509p
08.05.2021
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri28,7050908.05.202125mD
[Utvid]2424.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen27,52
493p
08.05.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly27,5249308.05.202125m 
[Utvid]2424.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen1.03,59
493p
08.05.2021
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.03,5949308.05.202125m 
[Utvid]2626.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge29,04
492p
08.05.2021
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri29,0449208.05.202125mD
[Utvid]2626.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg36,17
492p
08.05.2021
50m Bryst
SK Team Sør200450m Bryst36,1749208.05.202125m 
[Utvid]2828.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen1.03,91
486p
08.05.2021
100m Fri
Varodd SK2002100m Fri1.03,9148608.05.202125m 
[Utvid]2929.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen2.06,67
482p
08.05.2021
200m Fri
Varodd SK2002200m Fri2.06,6748208.05.202125mD
[Utvid]3030.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen2.18,14
481p
08.05.2021
200m Butterfly
SK Team Sør2001200m Butterfly2.18,1448108.05.202125m 
[Utvid]3131.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen25,84
480p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,8448008.05.202125m 
[Utvid]3232.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev1.01,42
479p
08.05.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly1.01,4247908.05.202125mD
[Utvid]3333.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen2.07,01
478p
08.05.2021
200m Fri
Varodd SK2006200m Fri2.07,0147808.05.202125mD
[Utvid]3434.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen36,53
477p
08.05.2021
50m Bryst
Varodd SK200250m Bryst36,5347708.05.202125m 
[Utvid]3535.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes2.33,36
474p
08.05.2021
200m Butterfly
Vågsbygd SLK2006200m Butterfly2.33,3647408.05.202125m 
[Utvid]3636.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal32,39
473p
08.05.2021
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst32,3947308.05.202125m 
[Utvid]3737.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes32,95
472p
08.05.2021
50m Rygg
Vågsbygd SLK200650m Rygg32,9547208.05.202125m 
[Utvid]3737.
Rebekka Valvik Christiansen
Lambertseter SK
Rebekka Valvik Christiansen1.10,11
472p
08.05.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2001100m Butterfly1.10,1147208.05.202125mD
[Utvid]3939.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.10,22
470p
08.05.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2003100m Butterfly1.10,2247008.05.202125mD
[Utvid]4040.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen57,82
469p
08.05.2021
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri57,8246908.05.202125mD
[Utvid]4141.
Brede Haugerud
Vågsbygd SLK
Brede Haugerud26,11
465p
08.05.2021
50m Fri
Vågsbygd SLK200450m Fri26,1146508.05.202125m 
[Utvid]4141.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite2.22,46
465p
08.05.2021
200m Fri
Kristiansand SA2006200m Fri2.22,4646508.05.202125mD
[Utvid]4343.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg2.37,44
463p
08.05.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2004200m Individuell medley2.37,4446308.05.202125m 
[Utvid]4444.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen28,15
461p
08.05.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200150m Butterfly28,1546108.05.202125mD
[Utvid]4545.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal28,79
459p
08.05.2021
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg28,7945908.05.202125m 
[Utvid]4646.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen37,28
449p
08.05.2021
50m Bryst
Varodd SK200450m Bryst37,2844908.05.202125m 
[Utvid]4747.
Mari Riiser Javenes
Vågsbygd SLK
Mari Riiser Javenes37,38
446p
08.05.2021
50m Bryst
Vågsbygd SLK200650m Bryst37,3844608.05.202125m 
[Utvid]4848.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen30,02
445p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200350m Fri30,0244508.05.202125mD
[Utvid]4848.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen58,82
445p
08.05.2021
100m Fri
Varodd SK2002100m Fri58,8244508.05.202125mD
[Utvid]5050.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten26,63
439p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,6343908.05.202125mD
[Utvid]5050.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud26,63
439p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200250m Fri26,6343908.05.202125mD
[Utvid]5050.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg1.06,10
439p
08.05.2021
100m Fri
Vågsbygd SLK2006100m Fri1.06,1043908.05.202125m 
[Utvid]5353.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev28,73
433p
08.05.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly28,7343308.05.202125mD
[Utvid]5454.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen59,58
429p
08.05.2021
100m Fri
Varodd SK2006100m Fri59,5842908.05.202125mD
[Utvid]5454.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok1.03,71
429p
08.05.2021
100m Butterfly
SK Team Sør1999100m Butterfly1.03,7142908.05.202125mD
[Utvid]5656.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen30,41
428p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200250m Fri30,4142808.05.202125mD
[Utvid]5757.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes1.12,53
426p
08.05.2021
100m Butterfly
Vågsbygd SLK2006100m Butterfly1.12,5342608.05.202125mD
[Utvid]5858.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten28,93
424p
08.05.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly28,9342408.05.202125m 
[Utvid]5858.
Brede Haugerud
Vågsbygd SLK
Brede Haugerud28,94
424p
08.05.2021
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200450m Butterfly28,9442408.05.202125m 
[Utvid]5858.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen28,95
424p
08.05.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly28,9542408.05.202125mD
[Utvid]5858.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland32,44
424p
08.05.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly32,4442408.05.202125mD
[Utvid]6262.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal27,03
419p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200750m Fri27,0341908.05.202125m 
[Utvid]6363.
Alice Volodymyrivna Fossen
Varodd SK
Alice Volodymyrivna Fossen30,74
415p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200450m Fri30,7441508.05.202125m 
[Utvid]6464.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud27,22
411p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200250m Fri27,2241108.05.202125m 
[Utvid]6565.
Ella Tjønsø Olsen
Vågsbygd SLK
Ella Tjønsø Olsen30,85
410p
08.05.2021
50m Fri
Vågsbygd SLK200750m Fri30,8541008.05.202125m 
[Utvid]6565.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud4.45,69
410p
08.05.2021
400m Fri
Varodd SK2002400m Fri4.45,6941008.05.202125m 
[Utvid]6767.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok29,28
409p
08.05.2021
50m Butterfly
SK Team Sør199950m Butterfly29,2840908.05.202125mD
[Utvid]6868.
Rebekka Valvik Christiansen
Lambertseter SK
Rebekka Valvik Christiansen32,90
406p
08.05.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly32,9040608.05.202125mD
[Utvid]6969.
Sofie Horverak
Vågsbygd SLK
Sofie Horverak38,59
405p
08.05.2021
50m Bryst
Vågsbygd SLK200550m Bryst38,5940508.05.202125m 
[Utvid]7070.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg33,08
400p
08.05.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly33,0840008.05.202125mD
[Utvid]7070.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok2.26,85
400p
08.05.2021
200m Butterfly
SK Team Sør1999200m Butterfly2.26,8540008.05.202125m 
[Utvid]7272.
Tora Johanne Langeland
Vågsbygd SLK
Tora Johanne Langeland31,17
398p
08.05.2021
50m Fri
Vågsbygd SLK200850m Fri31,1739808.05.202125m 
[Utvid]7272.
Amanda Revheim-Foss
Kristiansand SA
Amanda Revheim-Foss2.45,56
398p
08.05.2021
200m Individuell medley
Kristiansand SA2006200m Individuell medley2.45,5639808.05.202125m 
[Utvid]7474.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite33,25
394p
08.05.2021
50m Butterfly
Kristiansand SA200650m Butterfly33,2539408.05.202125m 
[Utvid]7474.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen2.29,44
394p
08.05.2021
200m Individuell medley
Varodd SK2006200m Individuell medley2.29,4439408.05.202125m 
[Utvid]7676.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite1.08,55
393p
08.05.2021
100m Fri
Kristiansand SA2006100m Fri1.08,5539308.05.202125mD
[Utvid]7777.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes31,34
391p
08.05.2021
50m Fri
Vågsbygd SLK200750m Fri31,3439108.05.202125m 
[Utvid]7878.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen27,80
385p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,8038508.05.202125mD
[Utvid]7878.
Mathias Svein Petrus Heesen
Kristiansand SA
Mathias Svein Petrus Heesen27,80
385p
08.05.2021
50m Fri
Kristiansand SA200650m Fri27,8038508.05.202125m 
[Utvid]8080.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg31,52
384p
08.05.2021
50m Fri
Vågsbygd SLK200650m Fri31,5238408.05.202125mD
[Utvid]8181.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes33,64
380p
08.05.2021
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200650m Butterfly33,6438008.05.202125mD
[Utvid]8282.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein31,91
371p
08.05.2021
50m Fri
Vågsbygd SLK200850m Fri31,9137108.05.202125m 
[Utvid]8383.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen28,20
369p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200250m Fri28,2036908.05.202125mD
[Utvid]8484.
Mathias Svein Petrus Heesen
Kristiansand SA
Mathias Svein Petrus Heesen30,43
365p
08.05.2021
50m Butterfly
Kristiansand SA200650m Butterfly30,4336508.05.202125m 
[Utvid]8585.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen28,37
363p
08.05.2021
50m Fri
Varodd SK200650m Fri28,3736308.05.202125mD
[Utvid]8686.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen4.59,87
354p
08.05.2021
400m Fri
Varodd SK2006400m Fri4.59,8735408.05.202125m 
[Utvid]8787.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen2.35,02
353p
08.05.2021
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2005200m Individuell medley2.35,0235308.05.202125m 
[Utvid]8888.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal30,95
347p
08.05.2021
50m Butterfly
Varodd SK200750m Butterfly30,9534708.05.202125m 
[Utvid]8888.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite32,63
347p
08.05.2021
50m Fri
Kristiansand SA200650m Fri32,6334708.05.202125mD
[Utvid]9090.
Tora Johanne Langeland
Vågsbygd SLK
Tora Johanne Langeland1.11,88
341p
08.05.2021
100m Fri
Vågsbygd SLK2008100m Fri1.11,8834108.05.202125m 
[Utvid]9191.
Sofie Costa Christiani
Kristiansand SA
Sofie Costa Christiani1.11,99
340p
08.05.2021
100m Fri
Kristiansand SA2004100m Fri1.11,9934008.05.202125m 
[Utvid]9292.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen5.05,03
336p
08.05.2021
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri5.05,0333608.05.202125m 
[Utvid]9393.
Ella Tjønsø Olsen
Vågsbygd SLK
Ella Tjønsø Olsen41,19
333p
08.05.2021
50m Bryst
Vågsbygd SLK200750m Bryst41,1933308.05.202125m 
[Utvid]9494.
Synne Fosse Jørgensen
Kristiansand SA
Synne Fosse Jørgensen33,10
332p
08.05.2021
50m Fri
Kristiansand SA200650m Fri33,1033208.05.202125m 
[Utvid]9595.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg35,22
331p
08.05.2021
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200650m Butterfly35,2233108.05.202125m 
[Utvid]9595.
Marita Thomas Sandø
Kristiansand SA
Marita Thomas Sandø5.37,87
331p
08.05.2021
400m Fri
Kristiansand SA2008400m Fri5.37,8733108.05.202125m 
[Utvid]9797.
Mari Riiser Javenes
Vågsbygd SLK
Mari Riiser Javenes37,12
330p
08.05.2021
50m Rygg
Vågsbygd SLK200650m Rygg37,1233008.05.202125m 
[Utvid]9898.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein2.56,67
328p
08.05.2021
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2008200m Individuell medley2.56,6732808.05.202125m 
[Utvid]9999.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen29,44
324p
08.05.2021
50m Fri
Vågsbygd SLK200550m Fri29,4432408.05.202125m 
[Utvid]100100.
Kasper Lærum
Varodd SK
Kasper Lærum1.05,48
323p
08.05.2021
100m Fri
Varodd SK2006100m Fri1.05,4832308.05.202125m 
Side 1 av 3 (205 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.