Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Jæren korona-cup 2
Stevne
Stevnenavn:
Jæren korona-cup 2
Fra dato:
01.05.2021
Til dato:
02.05.2021
NSF Stevne Id:
0000038203
Arrangørnavn:
Bryne SK
Stevnested:
Klepp
Bassengnavn:
Klepphallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
29.04.2021
Kvalperiode start:
30.04.2020
Kvalperiode slutt:
29.04.2021
Påmeldingsansv.:
Eystein Hillesund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91655195
Arrangementsleder
Navn:
Andreas Jøntvedt
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91787675
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.47,44
791p
01.05.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.47,4479101.05.202125m 
[Utvid]22.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,49
696p
01.05.2021
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,4969601.05.202125m 
[Utvid]33.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt51,75
654p
01.05.2021
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri51,7565401.05.202125mD
[Utvid]44.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen1.03,98
621p
02.05.2021
100m Butterfly
Bryne SK2006100m Butterfly1.03,9862102.05.202125m 
[Utvid]55.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen28,64
616p
02.05.2021
50m Butterfly
Bryne SK200650m Butterfly28,6461602.05.202125m 
[Utvid]66.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen27,05
609p
01.05.2021
50m Fri
Bryne SK200650m Fri27,0560901.05.202125m 
[Utvid]66.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland57,66
609p
01.05.2021
100m Rygg
Bryne SK2005100m Rygg57,6660901.05.202125m 
[Utvid]88.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken1.57,36
607p
01.05.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.57,3660701.05.202125m 
[Utvid]99.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken53,46
594p
02.05.2021
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri53,4659402.05.202125m 
[Utvid]1010.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre8.51,24
581p
02.05.2021
800m Fri
Bryne SK2006800m Fri8.51,2458102.05.202125m 
[Utvid]1111.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen29,29
576p
02.05.2021
50m Butterfly
Bryne SK200650m Butterfly29,2957602.05.202125mD
[Utvid]1111.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland4.41,03
576p
01.05.2021
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.41,0357601.05.202125m 
[Utvid]1313.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland4.42,64
566p
01.05.2021
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri4.42,6456601.05.202125m 
[Utvid]1414.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt24,57
559p
01.05.2021
50m Fri
Bryne SK200350m Fri24,5755901.05.202125mD
[Utvid]1515.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal24,59
557p
01.05.2021
50m Fri
Egersund SK199750m Fri24,5955701.05.202125m 
[Utvid]1616.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen1.08,80
554p
02.05.2021
100m Individuell medley
Bryne SK2004100m Individuell medley1.08,8055402.05.202125m 
[Utvid]1717.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland9.44,04
552p
02.05.2021
800m Fri
Bryne SK2005800m Fri9.44,0455202.05.202125m 
[Utvid]1818.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen2.14,65
551p
01.05.2021
200m Fri
Bryne SK2004200m Fri2.14,6555101.05.202125m 
[Utvid]1919.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland4.45,95
547p
02.05.2021
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.45,9554702.05.202125mD
[Utvid]2020.
Vetle Sørdal
Egersund SK
Vetle Sørdal30,88
546p
01.05.2021
50m Bryst
Egersund SK200150m Bryst30,8854601.05.202125m 
[Utvid]2121.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.27,04
545p
01.05.2021
200m Bryst
Sola SK2006200m Bryst2.27,0454501.05.202125m 
[Utvid]2222.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen28,26
534p
01.05.2021
50m Fri
Bryne SK200450m Fri28,2653401.05.202125m 
[Utvid]2323.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre4.21,64
533p
02.05.2021
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri4.21,6453302.05.202125mD
[Utvid]2424.
Vetle Sørdal
Egersund SK
Vetle Sørdal25,29
512p
01.05.2021
50m Fri
Egersund SK200150m Fri25,2951201.05.202125m 
[Utvid]2525.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre2.15,37
511p
01.05.2021
200m Butterfly
Bryne SK2006200m Butterfly2.15,3751101.05.202125m 
[Utvid]2525.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland2.18,10
511p
01.05.2021
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.18,1051101.05.202125mD
[Utvid]2727.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge1.09,69
508p
02.05.2021
100m Bryst
Klepp SSK2005100m Bryst1.09,6950802.05.202125m 
[Utvid]2828.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland56,39
506p
02.05.2021
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri56,3950602.05.202125m 
[Utvid]2828.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland2.18,49
506p
02.05.2021
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.18,4950602.05.202125mD
[Utvid]3030.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen1.03,07
505p
02.05.2021
100m Fri
Bryne SK2004100m Fri1.03,0750502.05.202125m 
[Utvid]3131.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø4.54,35
501p
01.05.2021
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.54,3550101.05.202125m 
[Utvid]3232.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland36,03
498p
01.05.2021
50m Bryst
Bryne SK200550m Bryst36,0349801.05.202125m 
[Utvid]3232.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff9.19,27
498p
02.05.2021
800m Fri
Sola SK2006800m Fri9.19,2749802.05.202125m 
[Utvid]3434.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø10.07,22
491p
02.05.2021
800m Fri
Bryne SK2005800m Fri10.07,2249102.05.202125m 
[Utvid]3535.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge32,02
490p
01.05.2021
50m Bryst
Klepp SSK200550m Bryst32,0249001.05.202125m 
[Utvid]3636.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland2.20,29
487p
01.05.2021
200m Fri
Bryne SK2006200m Fri2.20,2948701.05.202125mD
[Utvid]3737.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.19,51
485p
01.05.2021
200m Individuell medley
Sola SK2006200m Individuell medley2.19,5148501.05.202125m 
[Utvid]3838.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff32,21
481p
01.05.2021
50m Bryst
Sola SK200650m Bryst32,2148101.05.202125m 
[Utvid]3939.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø4.58,87
479p
02.05.2021
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.58,8747902.05.202125mD
[Utvid]4040.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie36,51
478p
01.05.2021
50m Bryst
Sola SK200350m Bryst36,5147801.05.202125m 
[Utvid]4040.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken57,45
478p
01.05.2021
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri57,4547801.05.202125mD
[Utvid]4242.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff1.11,17
477p
01.05.2021
100m Bryst
Sola SK2006100m Bryst1.11,1747701.05.202125mD
[Utvid]4343.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken25,92
476p
02.05.2021
50m Fri
Bryne SK200350m Fri25,9247602.05.202125mD
[Utvid]4343.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff4.31,65
476p
01.05.2021
400m Fri
Sola SK2006400m Fri4.31,6547601.05.202125m 
[Utvid]4545.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre2.07,60
472p
02.05.2021
200m Fri
Bryne SK2006200m Fri2.07,6047202.05.202125mD
[Utvid]4646.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland2.33,20
471p
02.05.2021
200m Rygg
Bryne SK2006200m Rygg2.33,2047102.05.202125m 
[Utvid]4747.
Andreas Kovdal
Bryne SK
Andreas Kovdal9.32,59
464p
02.05.2021
800m Fri
Bryne SK2006800m Fri9.32,5946402.05.202125m 
[Utvid]4848.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge2.35,71
459p
01.05.2021
200m Bryst
Klepp SSK2005200m Bryst2.35,7145901.05.202125m 
[Utvid]4949.
Jens Jøntvedt
Bryne SK
Jens Jøntvedt2.08,85
458p
01.05.2021
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.08,8545801.05.202125m 
[Utvid]5050.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge32,79
456p
02.05.2021
50m Bryst
Klepp SSK200550m Bryst32,7945602.05.202125mD
[Utvid]5151.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen29,81
455p
02.05.2021
50m Fri
Bryne SK200450m Fri29,8145502.05.202125mD
[Utvid]5151.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen1.05,33
455p
01.05.2021
100m Fri
Bryne SK2004100m Fri1.05,3345501.05.202125mD
[Utvid]5353.
Emily Hatteland Krog
Klepp SSK
Emily Hatteland Krog29,86
452p
01.05.2021
50m Fri
Klepp SSK200450m Fri29,8645201.05.202125m 
[Utvid]5454.
Jens Jøntvedt
Bryne SK
Jens Jøntvedt33,01
447p
01.05.2021
50m Bryst
Bryne SK200550m Bryst33,0144701.05.202125m 
[Utvid]5555.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge2.24,00
441p
01.05.2021
200m Individuell medley
Klepp SSK2005200m Individuell medley2.24,0044101.05.202125m 
[Utvid]5656.
Natalia Kristiansen Ranatunga
Bryne SK
Natalia Kristiansen Ranatunga37,54
440p
01.05.2021
50m Bryst
Bryne SK200450m Bryst37,5444001.05.202125m 
[Utvid]5656.
Emily Hatteland Krog
Klepp SSK
Emily Hatteland Krog2.25,10
440p
01.05.2021
200m Fri
Klepp SSK2004200m Fri2.25,1044001.05.202125m 
[Utvid]5858.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund59,13
439p
02.05.2021
100m Fri
Sola SK2006100m Fri59,1343902.05.202125m 
[Utvid]5858.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø2.25,21
439p
01.05.2021
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.25,2143901.05.202125mD
[Utvid]6060.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø1.11,90
438p
02.05.2021
100m Butterfly
Bryne SK2005100m Butterfly1.11,9043802.05.202125m 
[Utvid]6161.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge4.39,49
437p
01.05.2021
400m Fri
Klepp SSK2005400m Fri4.39,4943701.05.202125m 
[Utvid]6262.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund28,74
433p
02.05.2021
50m Butterfly
Sola SK200650m Butterfly28,7443302.05.202125m 
[Utvid]6262.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie30,30
433p
01.05.2021
50m Fri
Sola SK200350m Fri30,3043301.05.202125m 
[Utvid]6262.
Andreas Kovdal
Bryne SK
Andreas Kovdal2.11,28
433p
01.05.2021
200m Fri
Bryne SK2006200m Fri2.11,2843301.05.202125m 
[Utvid]6262.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund2.24,90
433p
01.05.2021
200m Individuell medley
Sola SK2006200m Individuell medley2.24,9043301.05.202125m 
[Utvid]6666.
Andreas Kovdal
Bryne SK
Andreas Kovdal4.40,70
432p
02.05.2021
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri4.40,7043202.05.202125mD
[Utvid]6767.
Cecilia Diane Gussing
Bryne SK
Cecilia Diane Gussing30,34
431p
01.05.2021
50m Fri
Bryne SK200450m Fri30,3443101.05.202125m 
[Utvid]6868.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø2.26,40
429p
02.05.2021
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.26,4042902.05.202125mD
[Utvid]6969.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff4.41,55
428p
02.05.2021
400m Fri
Sola SK2006400m Fri4.41,5542802.05.202125mD
[Utvid]7070.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland26,87
427p
02.05.2021
50m Fri
Bryne SK200550m Fri26,8742702.05.202125mD
[Utvid]7171.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund4.42,04
426p
01.05.2021
400m Fri
Sola SK2006400m Fri4.42,0442601.05.202125m 
[Utvid]7171.
Una Gjengedal Gåsland
Bryne SK
Una Gjengedal Gåsland5.10,71
426p
01.05.2021
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri5.10,7142601.05.202125m 
[Utvid]7373.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland1.06,80
425p
01.05.2021
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.06,8042501.05.202125mD
[Utvid]7474.
Hennie Braastad Orre
Klepp SSK
Hennie Braastad Orre5.11,53
423p
01.05.2021
400m Fri
Klepp SSK2008400m Fri5.11,5342301.05.202125m 
[Utvid]7575.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland1.06,99
422p
02.05.2021
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.06,9942202.05.202125mD
[Utvid]7676.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund1.04,13
421p
02.05.2021
100m Butterfly
Sola SK2006100m Butterfly1.04,1342102.05.202125m 
[Utvid]7676.
Una Gjengedal Gåsland
Bryne SK
Una Gjengedal Gåsland1.07,00
421p
02.05.2021
100m Fri
Bryne SK2006100m Fri1.07,0042102.05.202125m 
[Utvid]7878.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff33,71
420p
01.05.2021
50m Bryst
Sola SK200650m Bryst33,7142001.05.202125mD
[Utvid]7979.
Live Braut
Klepp SSK
Live Braut32,57
419p
02.05.2021
50m Butterfly
Klepp SSK200750m Butterfly32,5741902.05.202125m 
[Utvid]8080.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie1.23,37
418p
02.05.2021
100m Bryst
Sola SK2003100m Bryst1.23,3741802.05.202125m 
[Utvid]8080.
Natalia Kristiansen Ranatunga
Bryne SK
Natalia Kristiansen Ranatunga2.59,90
418p
01.05.2021
200m Bryst
Bryne SK2004200m Bryst2.59,9041801.05.202125m 
[Utvid]8282.
Natalia Kristiansen Ranatunga
Bryne SK
Natalia Kristiansen Ranatunga1.23,60
415p
02.05.2021
100m Bryst
Bryne SK2004100m Bryst1.23,6041502.05.202125m 
[Utvid]8383.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre1.04,49
414p
01.05.2021
100m Butterfly
Bryne SK2006100m Butterfly1.04,4941401.05.202125mD
[Utvid]8383.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie1.15,78
414p
02.05.2021
100m Individuell medley
Sola SK2003100m Individuell medley1.15,7841402.05.202125m 
[Utvid]8585.
Runa Sæterdal Winther
Bryne SK
Runa Sæterdal Winther30,79
413p
01.05.2021
50m Fri
Bryne SK200650m Fri30,7941301.05.202125m 
[Utvid]8686.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff27,19
412p
01.05.2021
50m Fri
Sola SK200650m Fri27,1941201.05.202125m 
[Utvid]8686.
Hennie Braastad Orre
Klepp SSK
Hennie Braastad Orre1.07,49
412p
02.05.2021
100m Fri
Klepp SSK2008100m Fri1.07,4941202.05.202125m 
[Utvid]8686.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge1.14,72
412p
01.05.2021
100m Bryst
Klepp SSK2005100m Bryst1.14,7241201.05.202125mD
[Utvid]8989.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland34,58
409p
02.05.2021
50m Rygg
Bryne SK200650m Rygg34,5840902.05.202125m 
[Utvid]8989.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.13,77
409p
01.05.2021
200m Fri
Sola SK2006200m Fri2.13,7740901.05.202125mD
[Utvid]9191.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund2.42,37
405p
01.05.2021
200m Bryst
Sola SK2006200m Bryst2.42,3740501.05.202125m 
[Utvid]9292.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken27,37
404p
01.05.2021
50m Fri
Bryne SK200350m Fri27,3740401.05.202125mD
[Utvid]9393.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen31,09
401p
01.05.2021
50m Fri
Bryne SK200450m Fri31,0940101.05.202125mD
[Utvid]9393.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland1.08,14
401p
01.05.2021
100m Fri
Bryne SK2006100m Fri1.08,1440101.05.202125mD
[Utvid]9595.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø1.14,48
400p
01.05.2021
100m Rygg
Bryne SK2005100m Rygg1.14,4840001.05.202125m 
[Utvid]9696.
Emily Hatteland Krog
Klepp SSK
Emily Hatteland Krog1.08,22
399p
01.05.2021
100m Fri
Klepp SSK2004100m Fri1.08,2239901.05.202125mD
[Utvid]9797.
Runa Sæterdal Winther
Bryne SK
Runa Sæterdal Winther1.08,42
396p
02.05.2021
100m Fri
Bryne SK2006100m Fri1.08,4239602.05.202125m 
[Utvid]9898.
Caroline Høgestøl Fjellstad
Sola SK
Caroline Høgestøl Fjellstad5.18,63
395p
01.05.2021
400m Fri
Sola SK2007400m Fri5.18,6339501.05.202125m 
[Utvid]9999.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre1.01,44
391p
02.05.2021
100m Fri
Bryne SK2006100m Fri1.01,4439102.05.202125mD
[Utvid]100100.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund27,71
389p
01.05.2021
50m Fri
Sola SK200650m Fri27,7138901.05.202125m 
Side 1 av 5 (421 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.