Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fana Sparebank Cup
Stevne
Stevnenavn:
Fana Sparebank Cup
Fra dato:
04.06.2021
Til dato:
05.06.2021
NSF Stevne Id:
0000036447
Arrangørnavn:
Bergen Vest SK
Stevnested:
Slåtthaughallen
Bassengnavn:
Slåtthaug svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.06.2021
Kvalperiode start:
02.06.2020
Kvalperiode slutt:
01.06.2021
Påmeldingsansv.:
Charmaine Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98805126
Arrangementsleder
Navn:
Jan Kenneth Antun
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93285185
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen5.15,45
407p
05.06.2021
400m Fri
Åstveit SK2009400m Fri5.15,4540705.06.202125m 
[Utvid]22.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen2.52,82
350p
04.06.2021
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley2.52,8235004.06.202125m 
[Utvid]33.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad5.32,09
349p
05.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2009400m Fri5.32,0934905.06.202125m 
[Utvid]44.
Samanta Silina
Bergen Vest SK
Samanta Silina5.39,47
327p
05.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2010400m Fri5.39,4732705.06.202125m 
[Utvid]55.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen2.54,19
320p
04.06.2021
200m Rygg
Åstveit SK2009200m Rygg2.54,1932004.06.202125m 
[Utvid]66.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen1.20,35
313p
05.06.2021
100m Butterfly
Åstveit SK2009100m Butterfly1.20,3531305.06.202125m 
[Utvid]77.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen36,29
303p
04.06.2021
50m Butterfly
Åstveit SK200950m Butterfly36,2930304.06.202125mD
[Utvid]88.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen3.23,66
288p
05.06.2021
200m Bryst
Åstveit SK2009200m Bryst3.23,6628805.06.202125m 
[Utvid]99.
Julia Johansen Våge
Austevoll IL
Julia Johansen Våge3.24,98
282p
05.06.2021
200m Bryst
Austevoll IL2009200m Bryst3.24,9828205.06.202125m 
[Utvid]1010.
Samanta Silina
Bergen Vest SK
Samanta Silina1.24,81
271p
04.06.2021
100m Rygg
Bergen Vest SK2010100m Rygg1.24,8127104.06.202125m 
[Utvid]1111.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad3.04,32
270p
04.06.2021
200m Rygg
Bergen Vest SK2009200m Rygg3.04,3227004.06.202125m 
[Utvid]1212.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde5.30,82
264p
05.06.2021
400m Fri
Åstveit SK2009400m Fri5.30,8226405.06.202125m 
[Utvid]1313.
Liv Johansen Våge
Austevoll IL
Liv Johansen Våge3.13,95
248p
04.06.2021
200m Individuell medley
Austevoll IL2009200m Individuell medley3.13,9524804.06.202125m 
[Utvid]1414.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde3.11,32
247p
05.06.2021
200m Bryst
Åstveit SK2009200m Bryst3.11,3224705.06.202125m 
[Utvid]1414.
Annelie Mania
Bergen Vest SK
Annelie Mania6.12,70
247p
05.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2009400m Fri6.12,7024705.06.202125m 
[Utvid]1616.
Thorvald Skjærven Aas
Bergens SC
Thorvald Skjærven Aas3.11,81
245p
05.06.2021
200m Bryst
Bergens SC2009200m Bryst3.11,8124505.06.202125m 
[Utvid]1717.
Filip Bjerk Aarbu
Åstveit SK
Filip Bjerk Aarbu5.40,99
241p
05.06.2021
400m Fri
Åstveit SK2009400m Fri5.40,9924105.06.202125m 
[Utvid]1818.
Filip Bjerk Aarbu
Åstveit SK
Filip Bjerk Aarbu32,59
239p
05.06.2021
50m Fri
Åstveit SK200950m Fri32,5923905.06.202125m 
[Utvid]1919.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde2.56,88
238p
04.06.2021
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley2.56,8823804.06.202125m 
[Utvid]2020.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad1.28,44
235p
05.06.2021
100m Butterfly
Bergen Vest SK2009100m Butterfly1.28,4423505.06.202125m 
[Utvid]2121.
Annelie Mania
Bergen Vest SK
Annelie Mania3.18,01
233p
04.06.2021
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2009200m Individuell medley3.18,0123304.06.202125m 
[Utvid]2222.
Liv Johansen Våge
Austevoll IL
Liv Johansen Våge3.14,23
231p
04.06.2021
200m Rygg
Austevoll IL2009200m Rygg3.14,2323104.06.202125m 
[Utvid]2323.
Samanta Silina
Bergen Vest SK
Samanta Silina39,83
229p
05.06.2021
50m Butterfly
Bergen Vest SK201050m Butterfly39,8322905.06.202125m 
[Utvid]2424.
Annelie Mania
Bergen Vest SK
Annelie Mania3.15,23
227p
04.06.2021
200m Rygg
Bergen Vest SK2009200m Rygg3.15,2322704.06.202125m 
[Utvid]2525.
Vilde Skarprud Mjelva
Øyane SK
Vilde Skarprud Mjelva3.15,58
226p
04.06.2021
200m Rygg
Øyane SK2009200m Rygg3.15,5822604.06.202125m 
[Utvid]2525.
Elena Mikhaleva
Bergen Vest SK
Elena Mikhaleva6.23,60
226p
05.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2009400m Fri6.23,6022605.06.202125m 
[Utvid]2525.
Vilde Skarprud Mjelva
Øyane SK
Vilde Skarprud Mjelva6.23,71
226p
05.06.2021
400m Fri
Øyane SK2009400m Fri6.23,7122605.06.202125m 
[Utvid]2828.
Julia Johansen Våge
Austevoll IL
Julia Johansen Våge3.20,12
225p
04.06.2021
200m Individuell medley
Austevoll IL2009200m Individuell medley3.20,1222504.06.202125m 
[Utvid]2929.
Margrethe Taranger Karlsen
Austevoll IL
Margrethe Taranger Karlsen3.22,74
217p
04.06.2021
200m Individuell medley
Austevoll IL2009200m Individuell medley3.22,7421704.06.202125m 
[Utvid]3030.
Tirill Helene Engelsen Kismul
Åstveit SK
Tirill Helene Engelsen Kismul3.22,86
216p
04.06.2021
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley3.22,8621604.06.202125m 
[Utvid]3131.
Julia Johansen Våge
Austevoll IL
Julia Johansen Våge6.30,09
215p
05.06.2021
400m Fri
Austevoll IL2009400m Fri6.30,0921505.06.202125m 
[Utvid]3232.
Liv Johansen Våge
Austevoll IL
Liv Johansen Våge6.31,05
214p
05.06.2021
400m Fri
Austevoll IL2009400m Fri6.31,0521405.06.202125m 
[Utvid]3333.
Margrethe Taranger Karlsen
Austevoll IL
Margrethe Taranger Karlsen6.31,52
213p
05.06.2021
400m Fri
Austevoll IL2009400m Fri6.31,5221305.06.202125m 
[Utvid]3434.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde2.56,95
212p
04.06.2021
200m Rygg
Åstveit SK2009200m Rygg2.56,9521204.06.202125m 
[Utvid]3434.
Tuva Dale Oen
Øyane SK
Tuva Dale Oen3.19,65
212p
04.06.2021
200m Rygg
Øyane SK2009200m Rygg3.19,6521204.06.202125m 
[Utvid]3636.
Margrethe Taranger Karlsen
Austevoll IL
Margrethe Taranger Karlsen3.45,78
211p
05.06.2021
200m Bryst
Austevoll IL2009200m Bryst3.45,7821105.06.202125m 
[Utvid]3636.
Liv Johansen Våge
Austevoll IL
Liv Johansen Våge3.46,01
211p
05.06.2021
200m Bryst
Austevoll IL2009200m Bryst3.46,0121105.06.202125m 
[Utvid]3838.
Annelie Mania
Bergen Vest SK
Annelie Mania3.47,01
208p
05.06.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2009200m Bryst3.47,0120805.06.202125m 
[Utvid]3939.
Maren Friestad-Ogne
Delfana
Maren Friestad-Ogne6.35,15
207p
05.06.2021
400m Fri
Delfana2009400m Fri6.35,1520705.06.202125m 
[Utvid]4040.
Tirill Helene Engelsen Kismul
Åstveit SK
Tirill Helene Engelsen Kismul3.21,68
206p
04.06.2021
200m Rygg
Åstveit SK2009200m Rygg3.21,6820604.06.202125m 
[Utvid]4141.
Tuva Dale Oen
Øyane SK
Tuva Dale Oen3.49,76
200p
05.06.2021
200m Bryst
Øyane SK2009200m Bryst3.49,7620005.06.202125m 
[Utvid]4242.
Joachim Torsvik Solli
Bergens SC
Joachim Torsvik Solli34,61
199p
05.06.2021
50m Fri
Bergens SC200950m Fri34,6119905.06.202125m 
[Utvid]4343.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad3.50,51
198p
05.06.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2009200m Bryst3.50,5119805.06.202125m 
[Utvid]4343.
Elena Mikhaleva
Bergen Vest SK
Elena Mikhaleva3.50,75
198p
05.06.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2009200m Bryst3.50,7519805.06.202125m 
[Utvid]4343.
Thorvald Skjærven Aas
Bergens SC
Thorvald Skjærven Aas6.03,97
198p
05.06.2021
400m Fri
Bergens SC2009400m Fri6.03,9719805.06.202125m 
[Utvid]4646.
Thorvald Skjærven Aas
Bergens SC
Thorvald Skjærven Aas3.08,27
197p
04.06.2021
200m Individuell medley
Bergens SC2009200m Individuell medley3.08,2719704.06.202125m 
[Utvid]4747.
Julia Radziukiewicz
Delfana
Julia Radziukiewicz1.47,27
196p
05.06.2021
100m Bryst
Delfana2010100m Bryst1.47,2719605.06.202125m 
[Utvid]4848.
Vilde Skarprud Mjelva
Øyane SK
Vilde Skarprud Mjelva3.29,88
195p
04.06.2021
200m Individuell medley
Øyane SK2009200m Individuell medley3.29,8819504.06.202125m 
[Utvid]4949.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten3.30,49
194p
04.06.2021
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2010200m Individuell medley3.30,4919404.06.202125m 
[Utvid]4949.
Eirik Haugetun
Åstveit SK
Eirik Haugetun6.06,36
194p
05.06.2021
400m Fri
Åstveit SK2010400m Fri6.06,3619405.06.202125m 
[Utvid]4949.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten6.43,59
194p
05.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2010400m Fri6.43,5919405.06.202125m 
[Utvid]5252.
Liv Johansen Våge
Austevoll IL
Liv Johansen Våge42,15
193p
04.06.2021
50m Butterfly
Austevoll IL200950m Butterfly42,1519304.06.202125mD
[Utvid]5252.
Liv Johansen Våge
Austevoll IL
Liv Johansen Våge1.34,44
193p
05.06.2021
100m Butterfly
Austevoll IL2009100m Butterfly1.34,4419305.06.202125m 
[Utvid]5252.
Filip Bjerk Aarbu
Åstveit SK
Filip Bjerk Aarbu3.02,57
193p
04.06.2021
200m Rygg
Åstveit SK2009200m Rygg3.02,5719304.06.202125m 
[Utvid]5252.
Elena Mikhaleva
Bergen Vest SK
Elena Mikhaleva3.30,75
193p
04.06.2021
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2009200m Individuell medley3.30,7519304.06.202125m 
[Utvid]5656.
Maren Friestad-Ogne
Delfana
Maren Friestad-Ogne3.53,92
190p
05.06.2021
200m Bryst
Delfana2009200m Bryst3.53,9219005.06.202125m 
[Utvid]5757.
Johanne Lunde Engedal
Delfana
Johanne Lunde Engedal3.54,55
188p
05.06.2021
200m Bryst
Delfana2009200m Bryst3.54,5518805.06.202125m 
[Utvid]5858.
Sofie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Sofie Stensaker Nilsen1.48,91
187p
05.06.2021
100m Bryst
Bergen Vest SK2010100m Bryst1.48,9118705.06.202125m 
[Utvid]5959.
Filip Bjerk Aarbu
Åstveit SK
Filip Bjerk Aarbu3.11,93
186p
04.06.2021
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley3.11,9318604.06.202125m 
[Utvid]6060.
Amanda Othelie Skoge-Nilsen
Bergen Vest SK
Amanda Othelie Skoge-Nilsen6.50,13
185p
05.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2009400m Fri6.50,1318505.06.202125m 
[Utvid]6161.
Emma Louise Stannard
Bergen Vest SK
Emma Louise Stannard1.49,54
184p
05.06.2021
100m Bryst
Bergen Vest SK2010100m Bryst1.49,5418405.06.202125m 
[Utvid]6262.
Amélie Marie Elholt-Domaingue
Bergen Vest SK
Amélie Marie Elholt-Domaingue40,61
180p
05.06.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200950m Fri40,6118005.06.202125m 
[Utvid]6363.
Vilde Skarprud Mjelva
Øyane SK
Vilde Skarprud Mjelva3.58,77
179p
05.06.2021
200m Bryst
Øyane SK2009200m Bryst3.58,7717905.06.202125m 
[Utvid]6464.
Nicolai Haugland
Bergen Vest SK
Nicolai Haugland6.17,27
178p
05.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2010400m Fri6.17,2717805.06.202125m 
[Utvid]6464.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland6.55,67
178p
05.06.2021
400m Fri
Delfana2010400m Fri6.55,6717805.06.202125m 
[Utvid]6666.
Elén Hatlevik Oehme
Delfana
Elén Hatlevik Oehme1.37,62
177p
04.06.2021
100m Rygg
Delfana2010100m Rygg1.37,6217704.06.202125m 
[Utvid]6767.
Sofie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Sofie Stensaker Nilsen6.57,14
176p
05.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2010400m Fri6.57,1417605.06.202125m 
[Utvid]6868.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland1.38,45
173p
04.06.2021
100m Rygg
Delfana2010100m Rygg1.38,4517304.06.202125m 
[Utvid]6868.
Johanne Lunde Engedal
Delfana
Johanne Lunde Engedal3.38,30
173p
04.06.2021
200m Individuell medley
Delfana2009200m Individuell medley3.38,3017304.06.202125m 
[Utvid]6868.
Elén Hatlevik Oehme
Delfana
Elén Hatlevik Oehme3.38,46
173p
04.06.2021
200m Individuell medley
Delfana2010200m Individuell medley3.38,4617304.06.202125m 
[Utvid]6868.
Johannes Aglen
Bergen Vest SK
Johannes Aglen6.20,78
173p
05.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2009400m Fri6.20,7817305.06.202125m 
[Utvid]6868.
Kristine Næss Salbu
Åstveit SK
Kristine Næss Salbu6.59,45
173p
05.06.2021
400m Fri
Åstveit SK2010400m Fri6.59,4517305.06.202125m 
[Utvid]7373.
Amanda Othelie Skoge-Nilsen
Bergen Vest SK
Amanda Othelie Skoge-Nilsen41,23
172p
05.06.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200950m Fri41,2317205.06.202125m 
[Utvid]7474.
Johannes Aglen
Bergen Vest SK
Johannes Aglen36,54
169p
05.06.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200950m Fri36,5416905.06.202125m 
[Utvid]7575.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland1.53,21
167p
05.06.2021
100m Bryst
Delfana2010100m Bryst1.53,2116705.06.202125m 
[Utvid]7575.
Martin Kristensen Kittelsaa
Delfana
Martin Kristensen Kittelsaa6.25,01
167p
05.06.2021
400m Fri
Delfana2009400m Fri6.25,0116705.06.202125m 
[Utvid]7777.
Julia Radziukiewicz
Delfana
Julia Radziukiewicz1.39,71
166p
04.06.2021
100m Rygg
Delfana2010100m Rygg1.39,7116604.06.202125m 
[Utvid]7878.
Julia Radziukiewicz
Delfana
Julia Radziukiewicz3.41,81
165p
04.06.2021
200m Individuell medley
Delfana2010200m Individuell medley3.41,8116504.06.202125m 
[Utvid]7878.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland3.42,03
165p
04.06.2021
200m Individuell medley
Delfana2010200m Individuell medley3.42,0316504.06.202125m 
[Utvid]8080.
Emma Louise Stannard
Bergen Vest SK
Emma Louise Stannard3.43,48
162p
04.06.2021
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2010200m Individuell medley3.43,4816204.06.202125m 
[Utvid]8080.
Frida Wesnes
Delfana
Frida Wesnes7.09,07
162p
05.06.2021
400m Fri
Delfana2010400m Fri7.09,0716205.06.202125m 
[Utvid]8282.
Peder Tofte Haraldsrud
Delfana
Peder Tofte Haraldsrud3.40,50
161p
05.06.2021
200m Bryst
Delfana2009200m Bryst3.40,5016105.06.202125m 
[Utvid]8282.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård7.09,65
161p
05.06.2021
400m Fri
Åstveit SK2010400m Fri7.09,6516105.06.202125m 
[Utvid]8484.
Elena Mikhaleva
Bergen Vest SK
Elena Mikhaleva3.39,46
160p
04.06.2021
200m Rygg
Bergen Vest SK2009200m Rygg3.39,4616004.06.202125m 
[Utvid]8585.
Moqaddas Faizi
Delfana
Moqaddas Faizi1.55,20
158p
05.06.2021
100m Bryst
Delfana2010100m Bryst1.55,2015805.06.202125m 
[Utvid]8686.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen47,57
157p
05.06.2021
50m Rygg
Bergen Vest SK201050m Rygg47,5715705.06.202125m 
[Utvid]8686.
Caprice Isabella Connolly-Drivenes
Delfana
Caprice Isabella Connolly-Drivenes1.41,60
157p
04.06.2021
100m Rygg
Delfana2010100m Rygg1.41,6015704.06.202125m 
[Utvid]8888.
Amanda Othelie Skoge-Nilsen
Bergen Vest SK
Amanda Othelie Skoge-Nilsen1.45,01
155p
05.06.2021
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2009100m Individuell medley1.45,0115505.06.202125m 
[Utvid]8888.
Nora Kristin Wiken
Bergen Vest SK
Nora Kristin Wiken7.14,61
155p
05.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2009400m Fri7.14,6115505.06.202125m 
[Utvid]8888.
Johanne Lunde Engedal
Delfana
Johanne Lunde Engedal7.14,83
155p
05.06.2021
400m Fri
Delfana2009400m Fri7.14,8315505.06.202125m 
[Utvid]9191.
Moqaddas Faizi
Delfana
Moqaddas Faizi7.15,48
154p
05.06.2021
400m Fri
Delfana2010400m Fri7.15,4815405.06.202125m 
[Utvid]9191.
Elén Hatlevik Oehme
Delfana
Elén Hatlevik Oehme7.15,96
154p
05.06.2021
400m Fri
Delfana2010400m Fri7.15,9615405.06.202125m 
[Utvid]9393.
Emma Louise Stannard
Bergen Vest SK
Emma Louise Stannard1.42,52
153p
04.06.2021
100m Rygg
Bergen Vest SK2010100m Rygg1.42,5215304.06.202125m 
[Utvid]9393.
Constance Anna Iden Isherwood
Åstveit SK
Constance Anna Iden Isherwood1.56,40
153p
05.06.2021
100m Bryst
Åstveit SK2010100m Bryst1.56,4015305.06.202125m 
[Utvid]9393.
Alicja Radziukiewicz
Delfana
Alicja Radziukiewicz1.56,56
153p
05.06.2021
100m Bryst
Delfana2010100m Bryst1.56,5615305.06.202125m 
[Utvid]9393.
Simen Smedinga Valberg
Delfana
Simen Smedinga Valberg3.24,86
153p
04.06.2021
200m Individuell medley
Delfana2009200m Individuell medley3.24,8615304.06.202125m 
[Utvid]9393.
Ingvild Libnau Sandtorv
Austevoll IL
Ingvild Libnau Sandtorv7.16,67
153p
05.06.2021
400m Fri
Austevoll IL2010400m Fri7.16,6715305.06.202125m 
[Utvid]9898.
Simen Smedinga Valberg
Delfana
Simen Smedinga Valberg3.18,12
151p
04.06.2021
200m Rygg
Delfana2009200m Rygg3.18,1215104.06.202125m 
[Utvid]9999.
Marie Michelsen
Bergen Vest SK
Marie Michelsen43,07
150p
05.06.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200950m Fri43,0715005.06.202125m 
[Utvid]100100.
Herman Friestad-Ogne
Delfana
Herman Friestad-Ogne3.26,55
149p
04.06.2021
200m Individuell medley
Delfana2009200m Individuell medley3.26,5514904.06.202125m 
Side 1 av 3 (288 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.