Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NM ungdom 2021
Stevne
Stevnenavn:
NM ungdom 2021
Fra dato:
22.10.2021
Til dato:
24.10.2021
NSF Stevne Id:
0000035547
Arrangørnavn:
Stavanger SK
Stevnested:
Stavanger
Bassengnavn:
Stavanger Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Norsk mesterskap
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.10.2021
Kvalperiode start:
07.10.2019
Kvalperiode slutt:
06.10.2021
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.50,01
737p
23.10.2021
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.50,0173723.10.202125mF
[Utvid]11.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg3.54,97
737p
24.10.2021
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri3.54,9773724.10.202125m 
[Utvid]33.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen3.55,40
733p
24.10.2021
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri3.55,4073324.10.202125m 
[Utvid]44.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.50,50
727p
23.10.2021
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.50,5072723.10.202125m 
[Utvid]55.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen3.56,49
722p
24.10.2021
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri3.56,4972224.10.202125m 
[Utvid]66.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.51,06
716p
23.10.2021
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.51,0671623.10.202125mF
[Utvid]66.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.03,41
716p
23.10.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.03,4171623.10.202125m 
[Utvid]66.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg8.15,56
716p
22.10.2021
800m Fri
OI Svømming2005800m Fri8.15,5671622.10.202125m 
[Utvid]99.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik1.51,25
712p
23.10.2021
200m Fri
Eidsvoll SK2005200m Fri1.51,2571223.10.202125m 
[Utvid]99.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.51,27
712p
23.10.2021
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.51,2771223.10.202125m 
[Utvid]1111.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas3.57,73
711p
24.10.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri3.57,7371124.10.202125m 
[Utvid]1212.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen50,38
709p
22.10.2021
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri50,3870922.10.202125mF
[Utvid]1212.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.22,25
709p
24.10.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.22,2570924.10.202125m 
[Utvid]1414.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg50,42
708p
22.10.2021
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri50,4270822.10.202125m 
[Utvid]1414.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem56,38
708p
23.10.2021
100m Individuell medley
Bergens SC2005100m Individuell medley56,3870823.10.202125m 
[Utvid]1616.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.03,21
704p
22.10.2021
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.03,2170422.10.202125m 
[Utvid]1717.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen50,58
701p
22.10.2021
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri50,5870122.10.202125m 
[Utvid]1818.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.52,03
697p
23.10.2021
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.52,0369723.10.202125m 
[Utvid]1919.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.52,08
696p
23.10.2021
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.52,0869623.10.202125m 
[Utvid]1919.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen8.20,16
696p
22.10.2021
800m Fri
Karmøy SK2005800m Fri8.20,1669622.10.202125m 
[Utvid]2121.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.03,85
693p
23.10.2021
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.03,8569323.10.202125m 
[Utvid]2222.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.15,89
691p
23.10.2021
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.15,8969123.10.202125m 
[Utvid]2323.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez2.04,94
690p
23.10.2021
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.04,9469023.10.202125m 
[Utvid]2424.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.25,04
687p
24.10.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.25,0468724.10.202125m 
[Utvid]2525.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik50,97
685p
22.10.2021
100m Fri
Eidsvoll SK2005100m Fri50,9768522.10.202125m 
[Utvid]2626.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.10,75
684p
24.10.2021
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.10,7568424.10.202125m 
[Utvid]2727.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik1.52,80
683p
23.10.2021
200m Fri
Eidsvoll SK2005200m Fri1.52,8068323.10.202125m 
[Utvid]2727.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.52,82
683p
23.10.2021
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.52,8268323.10.202125m 
[Utvid]2727.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen4.00,98
683p
24.10.2021
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.00,9868324.10.202125m 
[Utvid]2727.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes9.04,08
683p
22.10.2021
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.04,0868322.10.202125m 
[Utvid]3131.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen55,52
682p
23.10.2021
100m Rygg
Stavanger SK2006100m Rygg55,5268223.10.202125m 
[Utvid]3131.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem1.03,17
682p
24.10.2021
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.03,1768224.10.202125m 
[Utvid]3131.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.18,43
682p
22.10.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.18,4368222.10.202125m 
[Utvid]3434.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.04,21
681p
23.10.2021
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.04,2168123.10.202125m 
[Utvid]3535.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.05,52
680p
23.10.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.05,5268023.10.202125m 
[Utvid]3636.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes57,16
679p
22.10.2021
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri57,1667922.10.202125mF
[Utvid]3636.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.05,58
679p
23.10.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.05,5867923.10.202125mF
[Utvid]3838.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik51,15
678p
22.10.2021
100m Fri
Eidsvoll SK2005100m Fri51,1567822.10.202125m 
[Utvid]3939.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.05,74
677p
23.10.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.05,7467723.10.202125m 
[Utvid]3939.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud4.01,67
677p
24.10.2021
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2005400m Fri4.01,6767724.10.202125m 
[Utvid]3939.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis4.26,31
677p
24.10.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.26,3167724.10.202125m 
[Utvid]4242.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas51,19
676p
22.10.2021
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri51,1967622.10.202125m 
[Utvid]4343.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas51,23
675p
22.10.2021
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri51,2367522.10.202125m 
[Utvid]4343.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.05,87
675p
23.10.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.05,8767523.10.202125m 
[Utvid]4545.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager4.26,79
674p
24.10.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.26,7967424.10.202125m 
[Utvid]4646.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud55,76
673p
23.10.2021
100m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005100m Rygg55,7667323.10.202125m 
[Utvid]4646.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.11,15
673p
24.10.2021
100m Bryst
OI Svømming2006100m Bryst1.11,1567324.10.202125m 
[Utvid]4646.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.00,53
673p
22.10.2021
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.00,5367322.10.202125m 
[Utvid]4949.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes57,37
671p
22.10.2021
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri57,3767122.10.202125m 
[Utvid]4949.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.11,20
671p
24.10.2021
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.11,2067124.10.202125m 
[Utvid]4949.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.53,45
671p
23.10.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri1.53,4567123.10.202125mF
[Utvid]4949.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez4.27,08
671p
24.10.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.27,0867124.10.202125m 
[Utvid]5353.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli26,21
669p
24.10.2021
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri26,2166924.10.202125m 
[Utvid]5353.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli1.02,73
669p
23.10.2021
100m Rygg
Tromsø SK2005100m Rygg1.02,7366923.10.202125m 
[Utvid]5353.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.11,30
669p
24.10.2021
100m Bryst
OI Svømming2006100m Bryst1.11,3066924.10.202125m 
[Utvid]5656.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem57,49
668p
23.10.2021
100m Individuell medley
Bergens SC2005100m Individuell medley57,4966823.10.202125m 
[Utvid]5656.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.03,82
668p
24.10.2021
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.03,8266824.10.202125m 
[Utvid]5858.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud4.02,89
667p
24.10.2021
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2005400m Fri4.02,8966724.10.202125m 
[Utvid]5858.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen4.02,90
667p
24.10.2021
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.02,9066724.10.202125m 
[Utvid]6060.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen51,45
666p
22.10.2021
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri51,4566622.10.202125m 
[Utvid]6161.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli26,27
665p
24.10.2021
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri26,2766524.10.202125m 
[Utvid]6161.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.53,80
665p
23.10.2021
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.53,8066523.10.202125m 
[Utvid]6363.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez4.56,74
664p
23.10.2021
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2006400m Individuell medley4.56,7466423.10.202125m 
[Utvid]6464.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud1.53,91
663p
23.10.2021
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2005200m Fri1.53,9166323.10.202125m 
[Utvid]6565.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.11,52
662p
24.10.2021
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.11,5266224.10.202125m 
[Utvid]6565.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez2.06,66
662p
23.10.2021
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.06,6666223.10.202125m 
[Utvid]6565.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev4.29,38
662p
23.10.2021
400m Individuell medley
SK Team Sør2005400m Individuell medley4.29,3866223.10.202125m 
[Utvid]6868.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg51,57
661p
22.10.2021
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,5766122.10.202125m 
[Utvid]6868.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen51,59
661p
22.10.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri51,5966122.10.202125m 
[Utvid]6868.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas4.03,60
661p
24.10.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.03,6066124.10.202125m 
[Utvid]7171.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes57,70
660p
22.10.2021
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri57,7066022.10.202125m 
[Utvid]7171.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.16,88
660p
22.10.2021
200m Rygg
Tromsø SK2005200m Rygg2.16,8866022.10.202125m 
[Utvid]7171.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.16,92
660p
22.10.2021
200m Rygg
Tromsø SK2005200m Rygg2.16,9266022.10.202125m 
[Utvid]7474.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg4.03,83
659p
24.10.2021
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri4.03,8365924.10.202125m 
[Utvid]7474.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager4.28,79
659p
24.10.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.28,7965924.10.202125m 
[Utvid]7676.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen55,30
657p
22.10.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly55,3065722.10.202125m 
[Utvid]7676.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen1.02,80
657p
22.10.2021
100m Butterfly
Bryne SK2006100m Butterfly1.02,8065722.10.202125m 
[Utvid]7676.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.20,12
657p
22.10.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.20,1265722.10.202125m 
[Utvid]7676.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen4.04,06
657p
24.10.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri4.04,0665724.10.202125m 
[Utvid]8080.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen51,71
656p
22.10.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri51,7165622.10.202125mF
[Utvid]8080.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.06,16
656p
22.10.2021
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.06,1665622.10.202125m 
[Utvid]8080.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis9.11,58
656p
22.10.2021
800m Fri
Karmøy SK2006800m Fri9.11,5865622.10.202125m 
[Utvid]8383.
Antonina Biegajlo
Glitre SK
Antonina Biegajlo26,39
655p
24.10.2021
50m Fri
Glitre SK200650m Fri26,3965524.10.202125m 
[Utvid]8383.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen56,28
655p
23.10.2021
100m Rygg
Stavanger SK2006100m Rygg56,2865523.10.202125m 
[Utvid]8585.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.07,19
654p
23.10.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.07,1965423.10.202125mF
[Utvid]8585.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.29,38
654p
24.10.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.29,3865424.10.202125m 
[Utvid]8787.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen4.04,60
653p
24.10.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri4.04,6065324.10.202125m 
[Utvid]8888.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.07,33
652p
23.10.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.07,3365223.10.202125m 
[Utvid]8888.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.20,47
652p
22.10.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2006200m Individuell medley2.20,4765222.10.202125m 
[Utvid]9090.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.35,27
651p
23.10.2021
200m Bryst
OI Svømming2006200m Bryst2.35,2765123.10.202125m 
[Utvid]9191.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen55,48
650p
22.10.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly55,4865022.10.202125m 
[Utvid]9191.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen1.03,02
650p
22.10.2021
100m Butterfly
Bryne SK2006100m Butterfly1.03,0265022.10.202125m 
[Utvid]9191.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen9.13,08
650p
22.10.2021
800m Fri
Karmøy SK2006800m Fri9.13,0865022.10.202125m 
[Utvid]9494.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.54,73
649p
24.10.2021
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.54,7364924.10.202125mD
[Utvid]9494.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.18,76
649p
23.10.2021
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.18,7664923.10.202125m 
[Utvid]9696.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes4.30,18
648p
22.10.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.30,1864822.10.202125mD
[Utvid]9797.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik23,40
647p
24.10.2021
50m Fri
Eidsvoll SK200550m Fri23,4064724.10.202125m 
[Utvid]9797.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.54,85
647p
23.10.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri1.54,8564723.10.202125m 
[Utvid]9797.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud1.54,88
647p
23.10.2021
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2005200m Fri1.54,8864723.10.202125m 
[Utvid]100100.
Antonina Biegajlo
Glitre SK
Antonina Biegajlo26,52
646p
24.10.2021
50m Fri
Glitre SK200650m Fri26,5264624.10.202125m 
Side 1 av 20 (1986 rader)< Forrige1234567181920Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.