Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NM langbane 2021
Stevne
Stevnenavn:
NM langbane 2021
Fra dato:
03.07.2021
Til dato:
06.07.2021
NSF Stevne Id:
0000035536
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Norsk mesterskap
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.06.2021
Kvalperiode start:
18.06.2019
Kvalperiode slutt:
22.06.2021
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.49,73
879p
03.07.2021
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.49,7387903.07.202150m 
[Utvid]22.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,33
869p
04.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly23,3386904.07.202150m 
[Utvid]33.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim27,20
868p
03.07.2021
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst27,2086803.07.202150m 
[Utvid]44.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.00,43
864p
04.07.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.00,4386404.07.202150m 
[Utvid]44.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen15.14,42
864p
04.07.2021
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri15.14,4286404.07.202150m 
[Utvid]66.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.54,75
863p
06.07.2021
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.54,7586306.07.202150m 
[Utvid]77.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,45
856p
04.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly23,4585604.07.202150m 
[Utvid]88.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,43
854p
03.07.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,4385403.07.202150m 
[Utvid]99.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia27,41
848p
03.07.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst27,4184803.07.202150m 
[Utvid]1010.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia22,10
847p
06.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,1084706.07.202150m 
[Utvid]1111.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie49,62
844p
05.07.2021
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri49,6284405.07.202150mF
[Utvid]1212.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas52,39
843p
03.07.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly52,3984303.07.202150m 
[Utvid]1313.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.27,27
842p
06.07.2021
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.27,2784206.07.202150m 
[Utvid]1414.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.13,64
840p
04.07.2021
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.13,6484004.07.202150m 
[Utvid]1515.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.01,08
837p
04.07.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.01,0883704.07.202150mF
[Utvid]1616.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.48,29
835p
05.07.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri1.48,2983505.07.202150m 
[Utvid]1717.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim27,56
834p
03.07.2021
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst27,5683403.07.202150m 
[Utvid]1818.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia49,85
833p
04.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri49,8583304.07.202150m 
[Utvid]1919.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie55,30
824p
06.07.2021
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg55,3082406.07.202150m 
[Utvid]2020.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia27,69
823p
03.07.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst27,6982303.07.202150m 
[Utvid]2020.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski50,05
823p
04.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri50,0582304.07.202150m 
[Utvid]2222.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.48,89
821p
03.07.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri1.48,8982103.07.202150mF
[Utvid]2323.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey2.14,74
820p
04.07.2021
200m Bryst
Bærumsvømmerne1996200m Bryst2.14,7482004.07.202150m 
[Utvid]2424.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski50,13
819p
05.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri50,1381905.07.202150mF
[Utvid]2525.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski22,39
814p
06.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri22,3981406.07.202150m 
[Utvid]2525.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie50,23
814p
04.07.2021
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri50,2381404.07.202150m 
[Utvid]2727.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,90
813p
03.07.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,9081303.07.202150m 
[Utvid]2727.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.55,78
813p
06.07.2021
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.55,7881306.07.202150mD
[Utvid]2929.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie50,30
811p
04.07.2021
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri50,3081104.07.202150m 
[Utvid]2929.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim2.15,23
811p
04.07.2021
200m Bryst
Hamar IL2000200m Bryst2.15,2381104.07.202150m 
[Utvid]3131.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski22,43
810p
06.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri22,4381006.07.202150m 
[Utvid]3131.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie55,61
810p
04.07.2021
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg55,6181004.07.202150mF
[Utvid]3333.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia22,44
809p
06.07.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,4480906.07.202150m 
[Utvid]3434.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker27,86
808p
03.07.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst27,8680803.07.202150m 
[Utvid]3434.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.29,33
808p
06.07.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.29,3380806.07.202150m 
[Utvid]3434.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen8.05,22
808p
04.07.2021
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri8.05,2280804.07.202150mD
[Utvid]3737.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.59,13
803p
06.07.2021
200m Butterfly
Bærumsvømmerne2000200m Butterfly1.59,1380306.07.202150m 
[Utvid]3838.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,96
802p
04.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly23,9680204.07.202150m 
[Utvid]3939.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey2.15,75
801p
04.07.2021
200m Bryst
Bærumsvømmerne1996200m Bryst2.15,7580104.07.202150m 
[Utvid]4040.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.50,21
792p
05.07.2021
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.50,2179205.07.202150m 
[Utvid]4141.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,05
791p
03.07.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,0579103.07.202150m 
[Utvid]4242.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,11
788p
04.07.2021
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly24,1178804.07.202150m 
[Utvid]4343.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia50,80
787p
04.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri50,8078704.07.202150m 
[Utvid]4444.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski24,14
785p
03.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly24,1478503.07.202150mD
[Utvid]4444.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.01,65
785p
05.07.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.01,6578505.07.202150m 
[Utvid]4646.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.09,53
784p
03.07.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.09,5378403.07.202150m 
[Utvid]4747.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.50,67
782p
03.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.50,6778203.07.202150mF
[Utvid]4848.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe56,29
781p
06.07.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg56,2978106.07.202150m 
[Utvid]4949.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski24,20
779p
04.07.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly24,2077904.07.202150m 
[Utvid]4949.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel1.50,81
779p
05.07.2021
200m Fri
Stavanger SK1999200m Fri1.50,8177905.07.202150m 
[Utvid]5151.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.17,12
778p
05.07.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.17,1277805.07.202150m 
[Utvid]5151.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.59,24
778p
03.07.2021
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.59,2477803.07.202150m 
[Utvid]5353.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,22
777p
04.07.2021
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,2277704.07.202150m 
[Utvid]5454.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen31,99
776p
05.07.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst31,9977605.07.202150m 
[Utvid]5555.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,24
775p
04.07.2021
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,2477504.07.202150m 
[Utvid]5555.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.17,35
775p
05.07.2021
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.17,3577505.07.202150m 
[Utvid]5757.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,02
774p
05.07.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,0277405.07.202150m 
[Utvid]5757.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel51,07
774p
04.07.2021
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri51,0777404.07.202150m 
[Utvid]5959.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.14,38
773p
06.07.2021
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.14,3877306.07.202150m 
[Utvid]6060.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.03,12
772p
03.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.03,1277203.07.202150m 
[Utvid]6161.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.31,76
770p
06.07.2021
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.31,7677006.07.202150m 
[Utvid]6262.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.03,31
769p
03.07.2021
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.03,3176903.07.202150m 
[Utvid]6363.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe26,20
768p
05.07.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200150m Rygg26,2076805.07.202150m 
[Utvid]6464.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.17,79
766p
05.07.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley2.17,7976605.07.202150m 
[Utvid]6565.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.02,97
764p
04.07.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.02,9776404.07.202150m 
[Utvid]6565.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.03,58
764p
03.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.03,5876403.07.202150m 
[Utvid]6565.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.03,58
764p
03.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.03,5876403.07.202150m 
[Utvid]6565.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen4.00,65
764p
04.07.2021
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri4.00,6576404.07.202150mD
[Utvid]6565.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova16.46,66
764p
06.07.2021
1500m Fri
Lambertseter SK20031500m Fri16.46,6676406.07.202150m 
[Utvid]7070.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.03,68
762p
05.07.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.03,6876205.07.202150mF
[Utvid]7171.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,39
761p
04.07.2021
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly24,3976104.07.202150m 
[Utvid]7171.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken56,63
761p
06.07.2021
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri56,6376106.07.202150m 
[Utvid]7171.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.18,12
761p
04.07.2021
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.18,1276104.07.202150m 
[Utvid]7474.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie54,22
760p
03.07.2021
100m Butterfly
Bergensvømmerne1995100m Butterfly54,2276003.07.202150m 
[Utvid]7474.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning56,66
760p
03.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri56,6676003.07.202150mF
[Utvid]7474.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.18,17
760p
04.07.2021
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.18,1776004.07.202150m 
[Utvid]7777.
Maria Storstein
Bergens SC
Maria Storstein2.03,81
759p
03.07.2021
200m Fri
Bergens SC2000200m Fri2.03,8175903.07.202150m 
[Utvid]7878.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg56,70
758p
03.07.2021
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri56,7075803.07.202150mF
[Utvid]7878.
Maria Storstein
Bergens SC
Maria Storstein2.03,91
758p
05.07.2021
200m Fri
Bergens SC2000200m Fri2.03,9175805.07.202150mF
[Utvid]7878.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.05,03
758p
03.07.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.05,0375803.07.202150m 
[Utvid]7878.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen4.27,32
758p
05.07.2021
400m Individuell medley
OI Svømming2001400m Individuell medley4.27,3275805.07.202150m 
[Utvid]8282.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou32,25
757p
05.07.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst32,2575705.07.202150m 
[Utvid]8282.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen54,30
757p
03.07.2021
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly54,3075703.07.202150m 
[Utvid]8282.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey1.02,40
757p
05.07.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne1996100m Bryst1.02,4075705.07.202150m 
[Utvid]8282.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.01,45
757p
03.07.2021
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.01,4575703.07.202150m 
[Utvid]8686.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg56,75
756p
06.07.2021
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri56,7575606.07.202150m 
[Utvid]8787.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel54,36
755p
03.07.2021
100m Butterfly
Stavanger SK1999100m Butterfly54,3675503.07.202150m 
[Utvid]8888.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt29,64
754p
03.07.2021
50m Rygg
OI Svømming200250m Rygg29,6475403.07.202150m 
[Utvid]8888.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg56,79
754p
06.07.2021
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri56,7975406.07.202150m 
[Utvid]8888.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,45
754p
03.07.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,4575403.07.202150m 
[Utvid]9191.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard51,54
753p
04.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne1996100m Fri51,5475304.07.202150m 
[Utvid]9191.
Tobias Moen Olsen
Bergen Vest SK
Tobias Moen Olsen15.57,38
753p
04.07.2021
1500m Fri
Bergen Vest SK20021500m Fri15.57,3875304.07.202150m 
[Utvid]9393.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang Naustvik32,33
752p
05.07.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst32,3375205.07.202150m 
[Utvid]9393.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe57,00
752p
06.07.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg57,0075206.07.202150m 
[Utvid]9393.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe57,00
752p
04.07.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg57,0075204.07.202150mF
[Utvid]9393.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.52,12
752p
05.07.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri1.52,1275205.07.202150m 
[Utvid]9797.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,50
751p
04.07.2021
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly24,5075104.07.202150m 
[Utvid]9797.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski51,59
751p
04.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri51,5975104.07.202150m 
[Utvid]9797.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard51,60
751p
04.07.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne1996100m Fri51,6075104.07.202150m 
[Utvid]9797.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen51,60
751p
05.07.2021
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri51,6075105.07.202150mF
Side 1 av 28 (2786 rader)< Forrige1234567262728Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.