Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Zeekit ÅM 2021
Stevne
Stevnenavn:
Zeekit ÅM 2021
Fra dato:
24.09.2021
Til dato:
26.09.2021
NSF Stevne Id:
0000035525
Arrangørnavn:
Sandnes SLK
Stevnested:
Sandnes
Bassengnavn:
Austrått svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Årsklassemønstring
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.09.2021
Kvalperiode start:
03.09.2021
Kvalperiode slutt:
05.09.2021
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes4.24,26
693p
24.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.24,2669324.09.202125m 
[Utvid]22.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.26,21
678p
24.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.26,2167824.09.202125m 
[Utvid]33.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.33,72
670p
25.09.2021
200m Bryst
Stavanger SK2005200m Bryst2.33,7267025.09.202125m 
[Utvid]44.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg4.03,07
665p
24.09.2021
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri4.03,0766524.09.202125m 
[Utvid]55.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen4.03,51
662p
24.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.03,5166224.09.202125m 
[Utvid]66.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem4.03,55
661p
24.09.2021
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.03,5566124.09.202125m 
[Utvid]77.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.05,98
658p
26.09.2021
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.05,9865826.09.202125m 
[Utvid]88.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud4.04,07
657p
24.09.2021
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2005400m Fri4.04,0765724.09.202125m 
[Utvid]99.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.35,04
653p
25.09.2021
200m Bryst
OI Svømming2006200m Bryst2.35,0465325.09.202125m 
[Utvid]1010.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.01,87
651p
25.09.2021
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.01,8765125.09.202125m 
[Utvid]1010.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.06,43
651p
26.09.2021
200m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2005200m Individuell medley2.06,4365126.09.202125m 
[Utvid]1010.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe4.29,82
651p
24.09.2021
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.29,8265124.09.202125m 
[Utvid]1313.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.17,83
647p
25.09.2021
200m Rygg
Tromsø SK2005200m Rygg2.17,8364725.09.202125m 
[Utvid]1313.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.20,86
647p
26.09.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2006200m Individuell medley2.20,8664726.09.202125m 
[Utvid]1515.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.20,90
646p
26.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.20,9064626.09.202125m 
[Utvid]1616.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.21,20
642p
26.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.21,2064226.09.202125m 
[Utvid]1717.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager4.31,18
641p
24.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.31,1864124.09.202125m 
[Utvid]1818.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen4.06,37
639p
24.09.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri4.06,3763924.09.202125m 
[Utvid]1919.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez4.32,90
629p
24.09.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.32,9062924.09.202125m 
[Utvid]2020.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen2.08,04
627p
26.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2006200m Individuell medley2.08,0462726.09.202125m 
[Utvid]2020.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.20,35
627p
25.09.2021
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.20,3562725.09.202125m 
[Utvid]2222.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.19,35
626p
25.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.19,3562625.09.202125m 
[Utvid]2323.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.09,32
622p
24.09.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.09,3262224.09.202125mD
[Utvid]2424.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez4.34,43
619p
24.09.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri4.34,4361924.09.202125m 
[Utvid]2525.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik4.09,05
618p
24.09.2021
400m Fri
Eidsvoll SK2005400m Fri4.09,0561824.09.202125m 
[Utvid]2525.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev4.09,16
618p
24.09.2021
400m Fri
SK Team Sør2005400m Fri4.09,1661824.09.202125m 
[Utvid]2727.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.21,09
617p
25.09.2021
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.21,0961725.09.202125m 
[Utvid]2727.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.23,12
617p
26.09.2021
200m Individuell medley
Tromsø SK2005200m Individuell medley2.23,1261726.09.202125m 
[Utvid]2727.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.09,23
617p
24.09.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.09,2361724.09.202125m 
[Utvid]2727.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby4.09,30
617p
24.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.09,3061724.09.202125m 
[Utvid]3131.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen2.04,20
615p
25.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2006200m Rygg2.04,2061525.09.202125m 
[Utvid]3131.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.23,25
615p
26.09.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.23,2561526.09.202125m 
[Utvid]3333.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.21,38
613p
25.09.2021
200m Bryst
Sola SK2006200m Bryst2.21,3861325.09.202125m 
[Utvid]3333.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen2.38,35
613p
25.09.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.38,3561325.09.202125m 
[Utvid]3535.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen56,63
612p
26.09.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly56,6361226.09.202125m 
[Utvid]3636.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.09,14
611p
26.09.2021
200m Individuell medley
Eidsvoll SK2005200m Individuell medley2.09,1461126.09.202125m 
[Utvid]3737.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.10,17
610p
24.09.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.10,1761024.09.202125mD
[Utvid]3737.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova2.38,59
610p
25.09.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.38,5961025.09.202125m 
[Utvid]3939.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen25,69
606p
26.09.2021
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly25,6960626.09.202125mD
[Utvid]3939.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.09,55
606p
26.09.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2005200m Individuell medley2.09,5560626.09.202125m 
[Utvid]3939.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.20,88
606p
25.09.2021
200m Rygg
Trondhjems SLK2006200m Rygg2.20,8860625.09.202125m 
[Utvid]4242.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.04,88
605p
25.09.2021
200m Rygg
Bergens SC2005200m Rygg2.04,8860525.09.202125m 
[Utvid]4343.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen2.21,12
603p
25.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.21,1260325.09.202125m 
[Utvid]4444.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi2.22,29
602p
25.09.2021
200m Bryst
Hamar IL2005200m Bryst2.22,2960225.09.202125m 
[Utvid]4444.
Kaja Eftang Vådal
Larvik SK
Kaja Eftang Vådal4.36,97
602p
24.09.2021
400m Fri
Larvik SK2006400m Fri4.36,9760224.09.202125m 
[Utvid]4646.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.21,22
601p
25.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.21,2260125.09.202125m 
[Utvid]4747.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.04,72
600p
26.09.2021
100m Butterfly
Bergen Vest SK2006100m Butterfly1.04,7260026.09.202125m 
[Utvid]4747.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.13,90
600p
25.09.2021
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.13,9060025.09.202125mD
[Utvid]4747.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.21,32
600p
25.09.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.21,3260025.09.202125m 
[Utvid]5050.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik57,03
599p
26.09.2021
100m Butterfly
Eidsvoll SK2005100m Butterfly57,0359926.09.202125m 
[Utvid]5050.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.39,61
599p
25.09.2021
200m Bryst
Trondhjems SLK2006200m Bryst2.39,6159925.09.202125m 
[Utvid]5050.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig4.37,43
599p
24.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.37,4359924.09.202125m 
[Utvid]5353.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.11,06
598p
24.09.2021
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.11,0659824.09.202125mD
[Utvid]5353.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.24,59
598p
26.09.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2006200m Individuell medley2.24,5959826.09.202125m 
[Utvid]5555.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez1.04,89
596p
26.09.2021
100m Butterfly
Trondhjems SLK2006100m Butterfly1.04,8959626.09.202125m 
[Utvid]5555.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova2.24,75
596p
26.09.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.24,7559626.09.202125m 
[Utvid]5757.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.10,29
595p
26.09.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.10,2959526.09.202125m 
[Utvid]5858.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.10,35
594p
26.09.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007200m Individuell medley2.10,3559426.09.202125m 
[Utvid]5959.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem57,25
592p
26.09.2021
100m Butterfly
Bergens SC2005100m Butterfly57,2559226.09.202125m 
[Utvid]6060.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.58,36
591p
24.09.2021
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.58,3659124.09.202125mD
[Utvid]6060.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.40,27
591p
25.09.2021
200m Bryst
Tromsø SK2005200m Bryst2.40,2759125.09.202125m 
[Utvid]6262.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.14,33
590p
25.09.2021
100m Bryst
OI Svømming2006100m Bryst1.14,3359025.09.202125mD
[Utvid]6262.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal4.38,88
590p
24.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.38,8859024.09.202125m 
[Utvid]6464.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez2.11,75
588p
24.09.2021
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.11,7558824.09.202125mD
[Utvid]6464.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen4.13,28
588p
24.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.13,2858824.09.202125m 
[Utvid]6464.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli4.39,06
588p
24.09.2021
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri4.39,0658824.09.202125m 
[Utvid]6767.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.05,21
587p
26.09.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.05,2158726.09.202125m 
[Utvid]6767.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.25,47
587p
26.09.2021
200m Individuell medley
Ås IL2006200m Individuell medley2.25,4758726.09.202125m 
[Utvid]6767.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.40,63
587p
25.09.2021
200m Bryst
Stavanger SK2005200m Bryst2.40,6358725.09.202125m 
[Utvid]7070.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.05,25
586p
26.09.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.05,2558626.09.202125m 
[Utvid]7070.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk2.06,16
586p
25.09.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.06,1658625.09.202125m 
[Utvid]7070.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.10,96
586p
26.09.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2005200m Individuell medley2.10,9658626.09.202125m 
[Utvid]7373.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland4.39,76
584p
24.09.2021
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.39,7658424.09.202125m 
[Utvid]7474.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.25,86
583p
26.09.2021
200m Individuell medley
Karasjok SK2007200m Individuell medley2.25,8658326.09.202125m 
[Utvid]7575.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev57,61
581p
26.09.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly57,6158126.09.202125m 
[Utvid]7676.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal2.26,12
580p
26.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2006200m Individuell medley2.26,1258026.09.202125m 
[Utvid]7676.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy4.14,40
580p
24.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.14,4058024.09.202125m 
[Utvid]7676.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen4.40,44
580p
24.09.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2008400m Fri4.40,4458024.09.202125m 
[Utvid]7979.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen57,66
579p
26.09.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2007100m Butterfly57,6657926.09.202125m 
[Utvid]7979.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen2.06,72
579p
25.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2006200m Rygg2.06,7257925.09.202125m 
[Utvid]7979.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov4.14,57
579p
24.09.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.14,5757924.09.202125m 
[Utvid]7979.
June Selin
OI Svømming
June Selin4.40,62
579p
24.09.2021
400m Fri
OI Svømming2006400m Fri4.40,6257924.09.202125m 
[Utvid]8383.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes4.40,84
577p
24.09.2021
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri4.40,8457724.09.202125m 
[Utvid]8484.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite4.41,28
575p
24.09.2021
400m Fri
Kristiansand SA2006400m Fri4.41,2857524.09.202125m 
[Utvid]8585.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud1.59,51
574p
24.09.2021
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2005200m Fri1.59,5157424.09.202125mD
[Utvid]8686.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen2.26,66
573p
26.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.26,6657326.09.202125m 
[Utvid]8787.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.59,64
572p
24.09.2021
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.59,6457224.09.202125mD
[Utvid]8787.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.07,24
572p
25.09.2021
200m Rygg
OI Svømming2005200m Rygg2.07,2457225.09.202125m 
[Utvid]8787.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre4.15,60
572p
24.09.2021
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri4.15,6057224.09.202125m 
[Utvid]8787.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto4.41,73
572p
24.09.2021
400m Fri
Karasjok SK2007400m Fri4.41,7357224.09.202125m 
[Utvid]9191.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp2.26,97
570p
26.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2008200m Individuell medley2.26,9757026.09.202125m 
[Utvid]9191.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik4.15,88
570p
24.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.15,8857024.09.202125m 
[Utvid]9393.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli2.42,46
568p
25.09.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.42,4656825.09.202125m 
[Utvid]9494.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.13,36
567p
24.09.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.13,3656724.09.202125mD
[Utvid]9494.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.27,21
567p
26.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.27,2156726.09.202125m 
[Utvid]9494.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi4.16,31
567p
24.09.2021
400m Fri
Hamar IL2005400m Fri4.16,3156724.09.202125m 
[Utvid]9494.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova4.42,52
567p
24.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.42,5256724.09.202125m 
[Utvid]9494.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård4.42,53
567p
24.09.2021
400m Fri
Hammerfest SLK2007400m Fri4.42,5356724.09.202125m 
[Utvid]9494.
Mariam Ivanova Moralieva
Stavanger SK
Mariam Ivanova Moralieva4.42,59
567p
24.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2007400m Fri4.42,5956724.09.202125m 
[Utvid]100100.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.13,47
566p
24.09.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.13,4756624.09.202125mD
Side 1 av 29 (2813 rader)< Forrige1234567272829Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.