Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Barracuda Race - Henning Degeman Memorial 2019
Stevne
Stevnenavn:
Barracuda Race - Henning Degeman Memorial 2019
Fra dato:
22.11.2019
Til dato:
24.11.2019
NSF Stevne Id:
0000034287
Arrangørnavn:
SK S02
Stevnested:
Göteborg
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
12.11.2019
Kvalperiode start:
13.11.2018
Kvalperiode slutt:
12.11.2019
Dokumenter
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.09,80
615p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.09,8061523.11.201925m 
[Utvid]22.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen27,00
612p
23.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri27,0061223.11.201925mF
[Utvid]33.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen1.57,16
610p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri1.57,1661023.11.201925m 
[Utvid]44.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.22,15
604p
23.11.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.22,1560423.11.201925m 
[Utvid]55.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen27,21
598p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri27,2159824.11.201925m 
[Utvid]66.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen30,07
592p
24.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200350m Bryst30,0759224.11.201925m 
[Utvid]77.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen30,68
585p
23.11.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg30,6858523.11.201925m 
[Utvid]88.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.23,82
569p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.23,8256924.11.201925m 
[Utvid]99.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli34,52
566p
24.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst34,5256624.11.201925m 
[Utvid]1010.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas26,33
563p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly26,3356323.11.201925m 
[Utvid]1111.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg27,80
561p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri27,8056124.11.201925m 
[Utvid]1111.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen29,55
561p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly29,5556123.11.201925m 
[Utvid]1313.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard31,13
560p
23.11.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200450m Rygg31,1356023.11.201925m 
[Utvid]1414.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.00,60
559p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.00,6055923.11.201925m 
[Utvid]1515.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard2.25,00
555p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2004200m Rygg2.25,0055524.11.201925m 
[Utvid]1616.
Sophie Keser Bakken
Lambertseter SK
Sophie Keser Bakken31,24
554p
23.11.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg31,2455423.11.201925m 
[Utvid]1717.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit2.01,07
552p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.01,0755223.11.201925m 
[Utvid]1717.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen2.43,96
552p
23.11.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.43,9655223.11.201925m 
[Utvid]1919.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard29,73
551p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly29,7355123.11.201925m 
[Utvid]1919.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen34,83
551p
24.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst34,8355124.11.201925m 
[Utvid]2121.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard2.14,91
548p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2004200m Fri2.14,9154823.11.201925m 
[Utvid]2222.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard28,05
546p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri28,0554624.11.201925m 
[Utvid]2323.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli2.44,72
545p
23.11.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.44,7254523.11.201925m 
[Utvid]2424.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg29,85
544p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly29,8554423.11.201925m 
[Utvid]2424.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas2.01,68
544p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2004200m Fri2.01,6854423.11.201925m 
[Utvid]2626.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen1.08,15
543p
23.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.08,1554323.11.201925mD
[Utvid]2727.
Kevin Ky-Vinh Khuu
Lambertseter SK
Kevin Ky-Vinh Khuu24,84
542p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200250m Fri24,8454224.11.201925m 
[Utvid]2828.
Kevin Ky-Vinh Khuu
Lambertseter SK
Kevin Ky-Vinh Khuu24,97
534p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200250m Fri24,9753424.11.201925mF
[Utvid]2929.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg2.16,12
533p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.16,1253323.11.201925m 
[Utvid]3030.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen2.27,34
529p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.27,3452924.11.201925m 
[Utvid]3131.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas25,07
527p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri25,0752724.11.201925m 
[Utvid]3232.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen35,37
526p
24.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst35,3752624.11.201925m 
[Utvid]3232.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen2.46,70
526p
23.11.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.46,7052623.11.201925m 
[Utvid]3434.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli28,42
525p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri28,4252524.11.201925m 
[Utvid]3535.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli2.16,90
524p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.16,9052423.11.201925m 
[Utvid]3636.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen2.03,26
523p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2004200m Fri2.03,2652323.11.201925m 
[Utvid]3737.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby31,36
521p
24.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst31,3652124.11.201925m 
[Utvid]3838.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen30,36
517p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly30,3651723.11.201925m 
[Utvid]3838.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.29,70
517p
23.11.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.29,7051723.11.201925m 
[Utvid]4040.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.02,65
515p
23.11.2019
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.02,6551523.11.201925mD
[Utvid]4141.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen25,29
514p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri25,2951424.11.201925m 
[Utvid]4242.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen2.17,91
513p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.17,9151323.11.201925m 
[Utvid]4343.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux2.30,18
512p
23.11.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.30,1851223.11.201925m 
[Utvid]4444.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy2.04,46
508p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.04,4650823.11.201925m 
[Utvid]4545.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen27,33
504p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly27,3350423.11.201925m 
[Utvid]4646.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen31,74
503p
23.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200350m Bryst31,7450323.11.201925mD
[Utvid]4646.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.12,74
503p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2003200m Rygg2.12,7450324.11.201925m 
[Utvid]4848.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen1.18,48
501p
23.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.18,4850123.11.201925mD
[Utvid]4949.
Erik Tomter Ouren
Lambertseter SK
Erik Tomter Ouren2.13,05
500p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2003200m Rygg2.13,0550024.11.201925m 
[Utvid]5050.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen25,53
499p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri25,5349924.11.201925m 
[Utvid]5151.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne2.19,29
498p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.19,2949823.11.201925m 
[Utvid]5252.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit2.13,29
497p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2003200m Rygg2.13,2949724.11.201925m 
[Utvid]5353.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux2.16,76
495p
24.11.2019
200m Butterfly
Lambertseter SK2003200m Butterfly2.16,7649524.11.201925m 
[Utvid]5353.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu2.19,51
495p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.19,5149523.11.201925m 
[Utvid]5555.
Kevin Ky-Vinh Khuu
Lambertseter SK
Kevin Ky-Vinh Khuu2.05,63
494p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2002200m Fri2.05,6349423.11.201925m 
[Utvid]5555.
Sophie Keser Bakken
Lambertseter SK
Sophie Keser Bakken2.30,77
494p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.30,7749424.11.201925m 
[Utvid]5757.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen1.18,98
492p
23.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.18,9849223.11.201925mD
[Utvid]5858.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard2.31,55
491p
24.11.2019
200m Butterfly
Lambertseter SK2004200m Butterfly2.31,5549124.11.201925m 
[Utvid]5959.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit27,57
490p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly27,5749023.11.201925m 
[Utvid]6060.
Sophie Keser Bakken
Lambertseter SK
Sophie Keser Bakken29,11
488p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri29,1148824.11.201925m 
[Utvid]6161.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne29,13
487p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri29,1348724.11.201925m 
[Utvid]6161.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.20,29
487p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.20,2948723.11.201925m 
[Utvid]6363.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas32,16
483p
24.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200450m Bryst32,1648324.11.201925m 
[Utvid]6464.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne2.32,02
482p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.32,0248224.11.201925m 
[Utvid]6464.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.32,49
482p
24.11.2019
200m Butterfly
Lambertseter SK2005200m Butterfly2.32,4948224.11.201925m 
[Utvid]6666.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby27,75
481p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly27,7548123.11.201925m 
[Utvid]6666.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen28,34
481p
23.11.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg28,3448123.11.201925m 
[Utvid]6666.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas29,25
481p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri29,2548124.11.201925m 
[Utvid]6666.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen2.06,75
481p
23.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2004200m Fri2.06,7548123.11.201925m 
[Utvid]7070.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu29,28
480p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri29,2848024.11.201925m 
[Utvid]7171.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen29,31
478p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri29,3147824.11.201925m 
[Utvid]7171.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.19,73
478p
23.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.19,7347823.11.201925mD
[Utvid]7373.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen29,33
477p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri29,3347724.11.201925m 
[Utvid]7373.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell2.52,13
477p
23.11.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.52,1347723.11.201925m 
[Utvid]7575.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy2.15,37
475p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.15,3747524.11.201925m 
[Utvid]7676.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu36,67
472p
24.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst36,6747224.11.201925m 
[Utvid]7777.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu2.52,89
471p
23.11.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.52,8947123.11.201925m 
[Utvid]7878.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu33,01
470p
23.11.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg33,0147023.11.201925m 
[Utvid]7979.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen57,82
469p
23.11.2019
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri57,8246923.11.201925mD
[Utvid]8080.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen36,80
467p
23.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst36,8046723.11.201925mD
[Utvid]8080.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell36,81
467p
24.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst36,8146724.11.201925m 
[Utvid]8080.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas57,90
467p
23.11.2019
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri57,9046723.11.201925mD
[Utvid]8080.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard1.10,36
467p
24.11.2019
100m Butterfly
Lambertseter SK2004100m Butterfly1.10,3646724.11.201925mD
[Utvid]8484.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu31,44
466p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly31,4446623.11.201925m 
[Utvid]8585.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg33,12
465p
23.11.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg33,1246523.11.201925m 
[Utvid]8686.
Kevin Ky-Vinh Khuu
Lambertseter SK
Kevin Ky-Vinh Khuu2.16,44
464p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2002200m Rygg2.16,4446424.11.201925m 
[Utvid]8787.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit26,22
461p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri26,2246124.11.201925m 
[Utvid]8888.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen2.34,40
460p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.34,4046024.11.201925m 
[Utvid]8989.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas2.34,48
459p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.34,4845924.11.201925m 
[Utvid]9090.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby26,27
458p
24.11.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri26,2745824.11.201925m 
[Utvid]9090.
Yuk Pooi Oscar Lui
Lambertseter SK
Yuk Pooi Oscar Lui28,21
458p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly28,2145823.11.201925m 
[Utvid]9090.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg2.34,61
458p
24.11.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2003200m Rygg2.34,6145824.11.201925m 
[Utvid]9393.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux1.12,16
457p
23.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.12,1645723.11.201925mD
[Utvid]9494.
Yuk Pooi Oscar Lui
Lambertseter SK
Yuk Pooi Oscar Lui28,86
456p
23.11.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg28,8645623.11.201925m 
[Utvid]9494.
Kevin Ky-Vinh Khuu
Lambertseter SK
Kevin Ky-Vinh Khuu58,36
456p
23.11.2019
100m Fri
Lambertseter SK2002100m Fri58,3645623.11.201925mD
[Utvid]9696.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu1.21,06
455p
23.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.21,0645523.11.201925mD
[Utvid]9797.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen33,41
453p
23.11.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200650m Rygg33,4145323.11.201925m 
[Utvid]9797.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas33,42
453p
23.11.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200650m Rygg33,4245323.11.201925m 
[Utvid]9797.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli37,17
453p
23.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst37,1745323.11.201925mD
[Utvid]100100.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen28,32
452p
23.11.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly28,3245223.11.201925m 
Side 1 av 4 (359 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.