Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
LH-Games 2019
Stevne
Stevnenavn:
LH-Games 2019
Fra dato:
05.07.2019
Til dato:
07.07.2019
NSF Stevne Id:
0000032409
Arrangørnavn:
HS & LS
Stevnested:
Landskrona
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
25.06.2019
Kvalperiode start:
26.06.2018
Kvalperiode slutt:
25.06.2019
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen28,29
585p
07.07.2019
50m Fri
OI Svømming200150m Fri28,2958507.07.201950m 
[Utvid]22.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen28,66
563p
05.07.2019
50m Fri
OI Svømming200150m Fri28,6656305.07.201950mF
[Utvid]22.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan1.02,77
563p
07.07.2019
100m Rygg
Fauske SK2001100m Rygg1.02,7756307.07.201950m 
[Utvid]44.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen1.02,87
556p
06.07.2019
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri1.02,8755606.07.201950m 
[Utvid]55.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.01,58
529p
07.07.2019
100m Butterfly
Fauske SK2004100m Butterfly1.01,5852907.07.201950m 
[Utvid]66.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan29,75
527p
07.07.2019
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg29,7552707.07.201950m 
[Utvid]77.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen2.20,42
520p
06.07.2019
200m Fri
OI Svømming2001200m Fri2.20,4252006.07.201950m 
[Utvid]88.
Kathinka Marie H. Hartvedt
OI Svømming
Kathinka Marie H. Hartvedt29,45
519p
07.07.2019
50m Fri
OI Svømming200450m Fri29,4551907.07.201950m 
[Utvid]99.
Kathinka Marie H. Hartvedt
OI Svømming
Kathinka Marie H. Hartvedt1.04,41
517p
06.07.2019
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri1.04,4151706.07.201950m 
[Utvid]1010.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen58,47
516p
06.07.2019
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri58,4751606.07.201950m 
[Utvid]1111.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi29,52
515p
07.07.2019
50m Fri
Fauske SK200150m Fri29,5251507.07.201950m 
[Utvid]1212.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg58,55
514p
06.07.2019
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri58,5551406.07.201950m 
[Utvid]1313.
Kathinka Marie H. Hartvedt
OI Svømming
Kathinka Marie H. Hartvedt1.12,61
512p
05.07.2019
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg1.12,6151205.07.201950m 
[Utvid]1414.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart1.02,41
508p
07.07.2019
100m Butterfly
OI Svømming2003100m Butterfly1.02,4150807.07.201950m 
[Utvid]1515.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen28,13
506p
05.07.2019
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly28,1350605.07.201950m 
[Utvid]1616.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan58,95
503p
06.07.2019
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri58,9550306.07.201950m 
[Utvid]1717.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen28,22
502p
07.07.2019
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly28,2250207.07.201950mD
[Utvid]1818.
Kathinka Marie H. Hartvedt
OI Svømming
Kathinka Marie H. Hartvedt34,05
501p
06.07.2019
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg34,0550106.07.201950m 
[Utvid]1919.
Adam Christian Skare
OI Svømming
Adam Christian Skare59,40
492p
06.07.2019
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri59,4049206.07.201950m 
[Utvid]1919.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.09,15
492p
05.07.2019
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri2.09,1549205.07.201950m 
[Utvid]2121.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen1.05,51
491p
06.07.2019
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri1.05,5149106.07.201950mD
[Utvid]2222.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart2.21,93
484p
06.07.2019
200m Butterfly
OI Svømming2003200m Butterfly2.21,9348406.07.201950m 
[Utvid]2323.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan28,62
481p
05.07.2019
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly28,6248105.07.201950m 
[Utvid]2323.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.25,41
481p
06.07.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2005200m Individuell medley2.25,4148106.07.201950m 
[Utvid]2525.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen31,20
480p
06.07.2019
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly31,2048006.07.201950m 
[Utvid]2626.
Adam Christian Skare
OI Svømming
Adam Christian Skare2.10,35
479p
05.07.2019
200m Fri
OI Svømming2003200m Fri2.10,3547905.07.201950m 
[Utvid]2727.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen30,31
476p
06.07.2019
50m Fri
OI Svømming200150m Fri30,3147606.07.201950mD
[Utvid]2727.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart1.00,04
476p
06.07.2019
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri1.00,0447606.07.201950m 
[Utvid]2929.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg28,74
475p
05.07.2019
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly28,7447505.07.201950m 
[Utvid]3030.
Adam Christian Skare
OI Svømming
Adam Christian Skare28,79
472p
05.07.2019
50m Butterfly
OI Svømming200350m Butterfly28,7947205.07.201950m 
[Utvid]3030.
Kathinka Marie H. Hartvedt
OI Svømming
Kathinka Marie H. Hartvedt2.41,92
472p
07.07.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.41,9247207.07.201950m 
[Utvid]3232.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart2.11,15
470p
05.07.2019
200m Fri
OI Svømming2003200m Fri2.11,1547005.07.201950m 
[Utvid]3232.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan2.11,19
470p
05.07.2019
200m Fri
Fauske SK2001200m Fri2.11,1947005.07.201950m 
[Utvid]3434.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi31,44
469p
06.07.2019
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly31,4446906.07.201950m 
[Utvid]3535.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg26,95
467p
06.07.2019
50m Fri
OI Svømming200550m Fri26,9546706.07.201950m 
[Utvid]3636.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg31,00
466p
06.07.2019
50m Rygg
OI Svømming200550m Rygg31,0046606.07.201950mF
[Utvid]3737.
Kathinka Marie H. Hartvedt
OI Svømming
Kathinka Marie H. Hartvedt30,55
465p
06.07.2019
50m Fri
OI Svømming200450m Fri30,5546506.07.201950mD
[Utvid]3737.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.04,30
465p
07.07.2019
100m Butterfly
OI Svømming2005100m Butterfly1.04,3046507.07.201950m 
[Utvid]3939.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen31,04
464p
07.07.2019
50m Rygg
Fauske SK200450m Rygg31,0446407.07.201950m 
[Utvid]4040.
Isak Omund Årnes
OI Svømming
Isak Omund Årnes2.43,73
463p
07.07.2019
200m Bryst
OI Svømming2003200m Bryst2.43,7346307.07.201950m 
[Utvid]4141.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan27,06
461p
06.07.2019
50m Fri
Fauske SK200150m Fri27,0646106.07.201950m 
[Utvid]4141.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.13,95
461p
05.07.2019
100m Bryst
Fauske SK2004100m Bryst1.13,9546105.07.201950m 
[Utvid]4343.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen2.24,35
460p
06.07.2019
200m Butterfly
Fauske SK2004200m Butterfly2.24,3546006.07.201950m 
[Utvid]4444.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart29,06
459p
07.07.2019
50m Butterfly
OI Svømming200350m Butterfly29,0645907.07.201950mD
[Utvid]4545.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen2.44,80
454p
07.07.2019
200m Bryst
Fauske SK2004200m Bryst2.44,8045407.07.201950m 
[Utvid]4646.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan4.47,02
450p
07.07.2019
400m Fri
Fauske SK2001400m Fri4.47,0245007.07.201950m 
[Utvid]4747.
Isak Omund Årnes
OI Svømming
Isak Omund Årnes1.14,57
449p
05.07.2019
100m Bryst
OI Svømming2003100m Bryst1.14,5744905.07.201950m 
[Utvid]4848.
Adam Christian Skare
OI Svømming
Adam Christian Skare1.01,28
448p
05.07.2019
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri1.01,2844805.07.201950mD
[Utvid]4949.
Adam Christian Skare
OI Svømming
Adam Christian Skare27,42
443p
06.07.2019
50m Fri
OI Svømming200350m Fri27,4244306.07.201950m 
[Utvid]4949.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen34,04
443p
06.07.2019
50m Bryst
Fauske SK200450m Bryst34,0444306.07.201950m 
[Utvid]5151.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg29,45
441p
07.07.2019
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly29,4544107.07.201950mD
[Utvid]5252.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt1.01,63
440p
06.07.2019
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri1.01,6344006.07.201950m 
[Utvid]5353.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt27,58
435p
06.07.2019
50m Fri
OI Svømming200450m Fri27,5843506.07.201950m 
[Utvid]5454.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg38,81
434p
06.07.2019
50m Bryst
OI Svømming200750m Bryst38,8143406.07.201950m 
[Utvid]5555.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg29,65
432p
06.07.2019
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly29,6543206.07.201950mD
[Utvid]5555.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen31,30
432p
06.07.2019
50m Fri
OI Svømming200150m Fri31,3043206.07.201950mD
[Utvid]5757.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt27,69
430p
05.07.2019
50m Fri
OI Svømming200450m Fri27,6943005.07.201950mF
[Utvid]5858.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen32,39
429p
07.07.2019
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly32,3942907.07.201950mD
[Utvid]5858.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.06,04
429p
06.07.2019
100m Butterfly
Fauske SK2004100m Butterfly1.06,0442906.07.201950mD
[Utvid]6060.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart1.06,06
428p
06.07.2019
100m Butterfly
OI Svømming2003100m Butterfly1.06,0642806.07.201950mD
[Utvid]6161.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen1.13,65
427p
07.07.2019
100m Butterfly
OI Svømming2001100m Butterfly1.13,6542707.07.201950m 
[Utvid]6262.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.02,30
426p
05.07.2019
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri1.02,3042605.07.201950mD
[Utvid]6363.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg32,02
423p
07.07.2019
50m Rygg
OI Svømming200550m Rygg32,0242307.07.201950m 
[Utvid]6464.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan1.02,55
421p
05.07.2019
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri1.02,5542105.07.201950mD
[Utvid]6565.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen34,67
419p
05.07.2019
50m Bryst
Fauske SK200450m Bryst34,6741905.07.201950mD
[Utvid]6666.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart1.02,74
417p
05.07.2019
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri1.02,7441705.07.201950mD
[Utvid]6666.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan2.16,48
417p
07.07.2019
200m Fri
Fauske SK2001200m Fri2.16,4841707.07.201950mD
[Utvid]6868.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen28,03
415p
06.07.2019
50m Fri
Fauske SK200450m Fri28,0341506.07.201950mD
[Utvid]6868.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi1.17,85
415p
05.07.2019
100m Rygg
Fauske SK2001100m Rygg1.17,8541505.07.201950m 
[Utvid]7070.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg28,10
412p
06.07.2019
50m Fri
OI Svømming200550m Fri28,1041206.07.201950mD
[Utvid]7171.
Mia Itzchaki-Fransson
OI Svømming
Mia Itzchaki-Fransson2.49,52
411p
07.07.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.49,5241107.07.201950m 
[Utvid]7272.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg31,88
409p
07.07.2019
50m Fri
OI Svømming200750m Fri31,8840907.07.201950m 
[Utvid]7373.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart30,26
407p
06.07.2019
50m Butterfly
OI Svømming200350m Butterfly30,2640706.07.201950mD
[Utvid]7373.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg1.09,77
407p
06.07.2019
100m Fri
OI Svømming2007100m Fri1.09,7740706.07.201950m 
[Utvid]7575.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart19.36,19
406p
07.07.2019
1500m Fri
OI Svømming20031500m Fri19.36,1940607.07.201950m 
[Utvid]7676.
Chloe Sophia Aldepolla Enriquez
OI Svømming
Chloe Sophia Aldepolla Enriquez31,97
405p
07.07.2019
50m Fri
OI Svømming200350m Fri31,9740507.07.201950m 
[Utvid]7777.
Isak Omund Årnes
OI Svømming
Isak Omund Årnes35,08
404p
05.07.2019
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst35,0840405.07.201950mD
[Utvid]7777.
Isak Omund Årnes
OI Svømming
Isak Omund Årnes1.17,27
404p
07.07.2019
100m Bryst
OI Svømming2003100m Bryst1.17,2740407.07.201950mD
[Utvid]7777.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt2.17,96
404p
05.07.2019
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri2.17,9640405.07.201950m 
[Utvid]8080.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt1.03,49
403p
05.07.2019
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri1.03,4940305.07.201950mD
[Utvid]8181.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan28,40
399p
06.07.2019
50m Fri
Fauske SK200150m Fri28,4039906.07.201950mD
[Utvid]8181.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart28,40
399p
06.07.2019
50m Fri
OI Svømming200350m Fri28,4039906.07.201950m 
[Utvid]8383.
Isak Omund Årnes
OI Svømming
Isak Omund Årnes35,26
398p
06.07.2019
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst35,2639806.07.201950m 
[Utvid]8484.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg1.27,27
396p
07.07.2019
100m Bryst
OI Svømming2007100m Bryst1.27,2739607.07.201950m 
[Utvid]8484.
Kathinka Marie H. Hartvedt
OI Svømming
Kathinka Marie H. Hartvedt1.27,27
396p
07.07.2019
100m Bryst
OI Svømming2004100m Bryst1.27,2739607.07.201950m 
[Utvid]8484.
Mia Itzchaki-Fransson
OI Svømming
Mia Itzchaki-Fransson6.02,49
396p
07.07.2019
400m Individuell medley
OI Svømming2004400m Individuell medley6.02,4939607.07.201950m 
[Utvid]8787.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen30,57
395p
06.07.2019
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly30,5739506.07.201950mD
[Utvid]8888.
Adam Christian Skare
OI Svømming
Adam Christian Skare28,55
392p
06.07.2019
50m Fri
OI Svømming200350m Fri28,5539206.07.201950mD
[Utvid]8989.
Kathinka Marie H. Hartvedt
OI Svømming
Kathinka Marie H. Hartvedt33,44
389p
06.07.2019
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly33,4438906.07.201950m 
[Utvid]8989.
Chloe Sophia Aldepolla Enriquez
OI Svømming
Chloe Sophia Aldepolla Enriquez1.19,57
389p
05.07.2019
100m Rygg
OI Svømming2003100m Rygg1.19,5738905.07.201950m 
[Utvid]9191.
Carl Jonathan Blydt-Hansen
OI Svømming
Carl Jonathan Blydt-Hansen1.04,31
388p
06.07.2019
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri1.04,3138806.07.201950m 
[Utvid]9292.
Adam Christian Skare
OI Svømming
Adam Christian Skare28,69
387p
05.07.2019
50m Fri
OI Svømming200350m Fri28,6938705.07.201950mD
[Utvid]9393.
Mia Itzchaki-Fransson
OI Svømming
Mia Itzchaki-Fransson40,42
384p
06.07.2019
50m Bryst
OI Svømming200450m Bryst40,4238406.07.201950m 
[Utvid]9494.
Marius Christian S. Genton
OI Svømming
Marius Christian S. Genton20.01,71
380p
07.07.2019
1500m Fri
OI Svømming20041500m Fri20.01,7138007.07.201950m 
[Utvid]9595.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan1.04,96
376p
07.07.2019
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri1.04,9637607.07.201950mD
[Utvid]9696.
Jonas Solbu Gulbrandsen
OI Svømming
Jonas Solbu Gulbrandsen1.05,06
374p
06.07.2019
100m Fri
OI Svømming2006100m Fri1.05,0637406.07.201950m 
[Utvid]9696.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart1.11,92
374p
07.07.2019
100m Rygg
OI Svømming2003100m Rygg1.11,9237407.07.201950m 
[Utvid]9898.
Carl Jonathan Blydt-Hansen
OI Svømming
Carl Jonathan Blydt-Hansen29,03
373p
06.07.2019
50m Fri
OI Svømming200350m Fri29,0337306.07.201950m 
[Utvid]9999.
Marius Christian S. Genton
OI Svømming
Marius Christian S. Genton2.21,71
372p
05.07.2019
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri2.21,7137205.07.201950m 
[Utvid]9999.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart10.28,49
372p
07.07.2019
800m Fri
OI Svømming2003800m Fri10.28,4937207.07.201950mD
Side 1 av 3 (230 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.