Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Havmanncup 2019
Stevne
Stevnenavn:
Havmanncup 2019
Fra dato:
22.11.2019
Til dato:
24.11.2019
NSF Stevne Id:
0000032083
Arrangørnavn:
Rana SK
Stevnested:
Mo i Rana
Bassengnavn:
Moheia bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
11.11.2019
Kvalperiode start:
12.11.2018
Kvalperiode slutt:
11.11.2019
Påmeldingsansv.:
Thomas Svinåmo
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95789301
Arrangementsleder
Navn:
Peter Wright
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91762771
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen4.11,12
603p
23.11.2019
400m Fri
Fauske SK2004400m Fri4.11,1260323.11.201925m 
[Utvid]22.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik24,41
571p
24.11.2019
50m Fri
Bodø SK200350m Fri24,4157124.11.201925m 
[Utvid]33.
Floyd Mathias Guldhav
Kolbotn IL
Floyd Mathias Guldhav54,86
549p
23.11.2019
100m Fri
Kolbotn IL1999100m Fri54,8654923.11.201925m 
[Utvid]44.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik54,94
547p
23.11.2019
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri54,9454723.11.201925m 
[Utvid]55.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen2.02,02
540p
23.11.2019
200m Fri
Fauske SK2004200m Fri2.02,0254023.11.201925mD
[Utvid]66.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness28,20
537p
24.11.2019
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri28,2053724.11.201925m 
[Utvid]77.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes55,32
536p
23.11.2019
100m Fri
Fauske SK2003100m Fri55,3253623.11.201925m 
[Utvid]88.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.01,97
533p
23.11.2019
100m Individuell medley
Fauske SK2004100m Individuell medley1.01,9753323.11.201925m 
[Utvid]99.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness35,25
531p
23.11.2019
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst35,2553123.11.201925m 
[Utvid]1010.
Floyd Mathias Guldhav
Kolbotn IL
Floyd Mathias Guldhav25,04
529p
24.11.2019
50m Fri
Kolbotn IL199950m Fri25,0452924.11.201925m 
[Utvid]1111.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.17,18
527p
23.11.2019
100m Bryst
Tverlandet IL2003100m Bryst1.17,1852723.11.201925m 
[Utvid]1212.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.02,31
524p
23.11.2019
100m Fri
Tverlandet IL2003100m Fri1.02,3152423.11.201925m 
[Utvid]1313.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi28,57
516p
24.11.2019
50m Fri
Fauske SK200150m Fri28,5751624.11.201925m 
[Utvid]1414.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes25,29
514p
24.11.2019
50m Fri
Fauske SK200350m Fri25,2951424.11.201925m 
[Utvid]1515.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes1.01,06
513p
24.11.2019
100m Rygg
Fauske SK2003100m Rygg1.01,0651324.11.201925m 
[Utvid]1616.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.10,76
509p
23.11.2019
100m Individuell medley
Tverlandet IL2003100m Individuell medley1.10,7650923.11.201925m 
[Utvid]1717.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness35,81
507p
23.11.2019
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst35,8150723.11.201925mD
[Utvid]1818.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi30,85
493p
23.11.2019
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly30,8549323.11.201925m 
[Utvid]1919.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik27,59
489p
23.11.2019
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly27,5948923.11.201925m 
[Utvid]2020.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik1.04,02
483p
23.11.2019
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.04,0248323.11.201925m 
[Utvid]2121.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen25,93
476p
24.11.2019
50m Fri
Fauske SK200450m Fri25,9347624.11.201925m 
[Utvid]2222.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen57,68
472p
23.11.2019
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri57,6847223.11.201925m 
[Utvid]2323.
Floyd Mathias Guldhav
Kolbotn IL
Floyd Mathias Guldhav28,54
471p
23.11.2019
50m Rygg
Kolbotn IL199950m Rygg28,5447123.11.201925m 
[Utvid]2424.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen57,85
468p
23.11.2019
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri57,8546823.11.201925mD
[Utvid]2525.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold33,12
465p
23.11.2019
50m Rygg
Bodø SK200350m Rygg33,1246523.11.201925m 
[Utvid]2626.
Floyd Mathias Guldhav
Kolbotn IL
Floyd Mathias Guldhav26,16
464p
23.11.2019
50m Fri
Kolbotn IL199950m Fri26,1646423.11.201925mD
[Utvid]2727.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness29,66
462p
23.11.2019
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri29,6646223.11.201925mD
[Utvid]2828.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen26,22
461p
24.11.2019
50m Fri
Fauske SK200450m Fri26,2246124.11.201925mF
[Utvid]2828.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen32,67
461p
23.11.2019
50m Bryst
Fauske SK200450m Bryst32,6746123.11.201925m 
[Utvid]3030.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik26,23
460p
23.11.2019
50m Fri
Bodø SK200350m Fri26,2346023.11.201925mD
[Utvid]3131.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.03,52
455p
24.11.2019
100m Rygg
Fauske SK2004100m Rygg1.03,5245524.11.201925m 
[Utvid]3232.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes26,45
449p
23.11.2019
50m Fri
Fauske SK200350m Fri26,4544923.11.201925mD
[Utvid]3333.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik1.12,78
446p
23.11.2019
100m Bryst
Bodø SK2003100m Bryst1.12,7844623.11.201925m 
[Utvid]3434.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi1.11,54
444p
23.11.2019
100m Butterfly
Fauske SK2001100m Butterfly1.11,5444423.11.201925m 
[Utvid]3535.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi31,99
442p
23.11.2019
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly31,9944223.11.201925mD
[Utvid]3636.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger1.13,30
436p
23.11.2019
100m Bryst
Rana SK2005100m Bryst1.13,3043623.11.201925m 
[Utvid]3737.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes4.40,24
434p
23.11.2019
400m Fri
Fauske SK2003400m Fri4.40,2443423.11.201925m 
[Utvid]3838.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness4.40,36
433p
23.11.2019
400m Fri
Tverlandet IL2006400m Fri4.40,3643323.11.201925m 
[Utvid]3939.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold1.14,77
431p
23.11.2019
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.14,7743123.11.201925m 
[Utvid]4040.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi1.13,07
427p
23.11.2019
100m Rygg
Fauske SK2001100m Rygg1.13,0742723.11.201925mF
[Utvid]4141.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold10.37,71
424p
24.11.2019
800m Fri
Bodø SK2003800m Fri10.37,7142424.11.201925m 
[Utvid]4242.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik33,65
422p
23.11.2019
50m Bryst
Bodø SK200350m Bryst33,6542223.11.201925mD
[Utvid]4343.
Ulf Riesto
Brønnøysund IL
Ulf Riesto27,23
411p
24.11.2019
50m Fri
Brønnøysund IL200450m Fri27,2341124.11.201925m 
[Utvid]4343.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness1.00,41
411p
23.11.2019
100m Fri
Tverlandet IL2006100m Fri1.00,4141123.11.201925m 
[Utvid]4545.
Jostein Olav Madsen
Bodø SK
Jostein Olav Madsen1.00,47
410p
23.11.2019
100m Fri
Bodø SK2004100m Fri1.00,4741023.11.201925m 
[Utvid]4646.
Tora Jakobsen
Fauske SK
Tora Jakobsen32,88
407p
23.11.2019
50m Butterfly
Fauske SK200250m Butterfly32,8840723.11.201925m 
[Utvid]4747.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen4.47,67
401p
23.11.2019
400m Fri
Fauske SK2004400m Fri4.47,6740123.11.201925m 
[Utvid]4848.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold5.17,43
400p
24.11.2019
400m Fri
Bodø SK2003400m Fri5.17,4340024.11.201925mD
[Utvid]4949.
Stian Sørnes Sætervik
Brønnøysund IL
Stian Sørnes Sætervik29,53
399p
23.11.2019
50m Butterfly
Brønnøysund IL199150m Butterfly29,5339923.11.201925m 
[Utvid]5050.
Iselin Mari Hevrøy Karstensen
Rana SK
Iselin Mari Hevrøy Karstensen33,12
398p
23.11.2019
50m Butterfly
Rana SK200150m Butterfly33,1239823.11.201925m 
[Utvid]5151.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger10.02,82
397p
24.11.2019
800m Fri
Rana SK2005800m Fri10.02,8239724.11.201925m 
[Utvid]5252.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger2.44,13
392p
23.11.2019
200m Bryst
Rana SK2005200m Bryst2.44,1339223.11.201925m 
[Utvid]5353.
Stian Sørnes Sætervik
Brønnøysund IL
Stian Sørnes Sætervik27,69
391p
24.11.2019
50m Fri
Brønnøysund IL199150m Fri27,6939124.11.201925m 
[Utvid]5353.
Lars Harald Køste Solbakk
Brønnøysund IL
Lars Harald Køste Solbakk27,69
391p
24.11.2019
50m Fri
Brønnøysund IL199550m Fri27,6939124.11.201925m 
[Utvid]5353.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold33,34
391p
23.11.2019
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly33,3439123.11.201925m 
[Utvid]5353.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger34,51
391p
23.11.2019
50m Bryst
Rana SK200550m Bryst34,5139123.11.201925mD
[Utvid]5757.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness27,74
389p
24.11.2019
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri27,7438924.11.201925m 
[Utvid]5858.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen27,78
387p
23.11.2019
50m Fri
Fauske SK200450m Fri27,7838723.11.201925mD
[Utvid]5959.
Marie Yanyu Fagerheim
Fauske SK
Marie Yanyu Fagerheim1.09,00
386p
23.11.2019
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri1.09,0038623.11.201925m 
[Utvid]6060.
Nora Gundersen Kvernmo
Fauske SK
Nora Gundersen Kvernmo31,51
385p
24.11.2019
50m Fri
Fauske SK200250m Fri31,5138524.11.201925mF
[Utvid]6060.
Stian Sørnes Sætervik
Brønnøysund IL
Stian Sørnes Sætervik1.09,05
385p
23.11.2019
100m Individuell medley
Brønnøysund IL1991100m Individuell medley1.09,0538523.11.201925m 
[Utvid]6262.
Nora Gundersen Kvernmo
Fauske SK
Nora Gundersen Kvernmo31,53
384p
24.11.2019
50m Fri
Fauske SK200250m Fri31,5338424.11.201925m 
[Utvid]6363.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen1.07,25
383p
23.11.2019
100m Rygg
Fauske SK2004100m Rygg1.07,2538323.11.201925mF
[Utvid]6363.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes2.16,82
383p
23.11.2019
200m Fri
Fauske SK2003200m Fri2.16,8238323.11.201925mD
[Utvid]6565.
Stian Sørnes Sætervik
Brønnøysund IL
Stian Sørnes Sætervik1.01,90
382p
23.11.2019
100m Fri
Brønnøysund IL1991100m Fri1.01,9038223.11.201925m 
[Utvid]6666.
Tora Jakobsen
Fauske SK
Tora Jakobsen31,62
381p
24.11.2019
50m Fri
Fauske SK200250m Fri31,6238124.11.201925m 
[Utvid]6767.
Maia Iselilja Kilvik
Meløy SK
Maia Iselilja Kilvik31,63
380p
24.11.2019
50m Fri
Meløy SK200550m Fri31,6338024.11.201925m 
[Utvid]6767.
Linn Sommerro
Nesna IL
Linn Sommerro31,65
380p
24.11.2019
50m Fri
Nesna IL200350m Fri31,6538024.11.201925m 
[Utvid]6969.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen27,98
379p
23.11.2019
50m Fri
Fauske SK200450m Fri27,9837923.11.201925mD
[Utvid]6969.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger2.31,47
379p
24.11.2019
200m Individuell medley
Rana SK2005200m Individuell medley2.31,4737924.11.201925m 
[Utvid]7171.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness28,00
378p
24.11.2019
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri28,0037824.11.201925mF
[Utvid]7171.
Jostein Olav Madsen
Bodø SK
Jostein Olav Madsen28,01
378p
24.11.2019
50m Fri
Bodø SK200450m Fri28,0137824.11.201925m 
[Utvid]7171.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen1.07,60
378p
24.11.2019
100m Rygg
Fauske SK2004100m Rygg1.07,6037824.11.201925m 
[Utvid]7474.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness1.07,63
377p
23.11.2019
100m Rygg
Tverlandet IL2006100m Rygg1.07,6337723.11.201925mF
[Utvid]7474.
Iselin Mari Hevrøy Karstensen
Rana SK
Iselin Mari Hevrøy Karstensen1.09,51
377p
23.11.2019
100m Fri
Rana SK2001100m Fri1.09,5137723.11.201925m 
[Utvid]7474.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen2.26,11
377p
23.11.2019
200m Rygg
Fauske SK2004200m Rygg2.26,1137723.11.201925m 
[Utvid]7777.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes35,09
372p
23.11.2019
50m Bryst
Fauske SK200350m Bryst35,0937223.11.201925m 
[Utvid]7878.
Iselin Mari Hevrøy Karstensen
Rana SK
Iselin Mari Hevrøy Karstensen31,91
371p
24.11.2019
50m Fri
Rana SK200150m Fri31,9137124.11.201925m 
[Utvid]7979.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.18,41
370p
23.11.2019
200m Fri
Tverlandet IL2006200m Fri2.18,4137023.11.201925mD
[Utvid]8080.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen2.18,50
369p
23.11.2019
200m Fri
Fauske SK2004200m Fri2.18,5036923.11.201925mD
[Utvid]8181.
Kasper Edvinsen
Mosjøen SK
Kasper Edvinsen28,26
368p
24.11.2019
50m Fri
Mosjøen SK200050m Fri28,2636824.11.201925m 
[Utvid]8181.
Maia Iselilja Kilvik
Meløy SK
Maia Iselilja Kilvik34,02
368p
23.11.2019
50m Butterfly
Meløy SK200550m Butterfly34,0236823.11.201925m 
[Utvid]8383.
Stian Sørnes Sætervik
Brønnøysund IL
Stian Sørnes Sætervik28,33
365p
23.11.2019
50m Fri
Brønnøysund IL199150m Fri28,3336523.11.201925mD
[Utvid]8383.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold2.34,47
365p
24.11.2019
200m Fri
Bodø SK2003200m Fri2.34,4736524.11.201925mD
[Utvid]8383.
Eline Torsteinsen
Bodø SK
Eline Torsteinsen11.10,19
365p
24.11.2019
800m Fri
Bodø SK2003800m Fri11.10,1936524.11.201925m 
[Utvid]8686.
Ingrid Kristine H. Hansen
Fauske SK
Ingrid Kristine H. Hansen39,99
364p
23.11.2019
50m Bryst
Fauske SK200750m Bryst39,9936423.11.201925m 
[Utvid]8686.
Johannes William B. Myhre
Rana SK
Johannes William B. Myhre1.02,90
364p
23.11.2019
100m Fri
Rana SK2005100m Fri1.02,9036423.11.201925m 
[Utvid]8888.
Kristoffer Åsvang-Johansen
Mosjøen SK
Kristoffer Åsvang-Johansen1.03,03
362p
23.11.2019
100m Fri
Mosjøen SK2003100m Fri1.03,0336223.11.201925m 
[Utvid]8989.
Emilie Marie Ingvaldsen
Bodø SK
Emilie Marie Ingvaldsen32,19
361p
24.11.2019
50m Fri
Bodø SK200550m Fri32,1936124.11.201925mF
[Utvid]9090.
Linn Sommerro
Nesna IL
Linn Sommerro34,36
357p
23.11.2019
50m Butterfly
Nesna IL200350m Butterfly34,3635723.11.201925m 
[Utvid]9090.
Maia Iselilja Kilvik
Meløy SK
Maia Iselilja Kilvik1.10,82
357p
23.11.2019
100m Fri
Meløy SK2005100m Fri1.10,8235723.11.201925m 
[Utvid]9292.
Iselin Mari Hevrøy Karstensen
Rana SK
Iselin Mari Hevrøy Karstensen32,35
356p
23.11.2019
50m Fri
Rana SK200150m Fri32,3535623.11.201925mD
[Utvid]9292.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.28,92
356p
23.11.2019
200m Rygg
Tverlandet IL2006200m Rygg2.28,9235623.11.201925m 
[Utvid]9494.
Audun Johannes Sætermo
Bodø SK
Audun Johannes Sætermo28,61
355p
24.11.2019
50m Fri
Bodø SK200450m Fri28,6135524.11.201925mF
[Utvid]9494.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger35,66
355p
23.11.2019
50m Bryst
Rana SK200550m Bryst35,6635523.11.201925m 
[Utvid]9494.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger4.59,59
355p
24.11.2019
400m Fri
Rana SK2005400m Fri4.59,5935524.11.201925mD
[Utvid]9797.
Eline Torsteinsen
Bodø SK
Eline Torsteinsen32,40
354p
24.11.2019
50m Fri
Bodø SK200350m Fri32,4035424.11.201925m 
[Utvid]9898.
Johannes William B. Myhre
Rana SK
Johannes William B. Myhre28,65
353p
24.11.2019
50m Fri
Rana SK200550m Fri28,6535324.11.201925m 
[Utvid]9898.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger1.18,64
353p
23.11.2019
100m Bryst
Rana SK2005100m Bryst1.18,6435323.11.201925mD
[Utvid]100100.
Mats Moen Mareliussen
Fauske SK
Mats Moen Mareliussen5.00,50
352p
23.11.2019
400m Fri
Fauske SK2004400m Fri5.00,5035223.11.201925m 
Side 1 av 10 (915 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.